Алюмінієві двері

Основні переваги алюмінієвих дверей:

Різноманіття конструктивних рішень
Різні види заповнень
Високі показники волого- і повітронепроникності
Міцність і жорсткість конструкції
Високий ступінь звукоізоляції
Широка колірна палітра

Алюмінієві двері - сучасне технологічне рішення для будівель з високими вимогами до енергоефективності

Останнім часом у виготовленні дверей різного типу стало популярним використовувати такий матеріал, як алюміній. Подібні конструкції набули широкого поширення в будівництві і при ремонтних роботах. Вони успішно застосовуються на різних об’єктах: виробничих, житлових, комерційних будівлях і спорудах.

Купівля алюмінієвих дверей

Компанія «ВСВ-Груп» реалізує свою продукцію у багатьох містах України. Замовити і купити алюмінієві двері в Києві, Одесі, Луцьку, Рівному, Кропивницькому, Донецьку та Дніпрі не складе труднощів. Прайс-лист цін споживачі зможуть подивитися на офіційному сайті компанії. Вартість виробів вказується в грн.

Понад 1000 клієнтів вже оцінили всі переваги наших алюмінієвих дверей! Станьте одними з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші алюмінієві дверні системи. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виниклі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Здійснення замірів

  в будь-який зручний для Вас час

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Виготовлення та встановлення

  безкоштовна доставка по Києву

 5. Експлуатація довгі роки

  насолоджуйтеся комфортом і безпекою

Виробництво

Виготовлення алюмінієвих дверей є нескладним технологічним процесом. На виробництві використовують необхідне обладнання і верстати, які дозволяють випускати надійні вироби, наприклад, системи зі стулками. Як основний матеріал Alutech застосовує алюміній, а також магній і кремній в певній кількості. Завдяки таким елементам, профіль набуває необхідні властивості і характеристики.

Алюміній відмінно поєднується з іншими матеріалами, тому конструкції можуть включати різні елементи, наприклад, скляні. Виробляються вони відповідно до ГОСТу. Існує два основні методи виготовлення алюмінієвого профілю: «холодний» і «теплий».

Різновиди алюмінієвих дверей

Сьогодні алюмінієві двері Alutech відрізняються величезним асортиментом моделей. Вони розрізняються способом відкривання, а також областю використання, функціональним призначенням, загальним призначенням, місцем розташування. В останньому випадку існують такі види, як балконні, вхідні, міжкімнатні конструкції.

Балконні двері «Алютех» комплектуються віконною фурнітурою, петлями. Основна відмінність таких моделей від конструкцій, виконаних з пластика або дерева, полягає в тому, що стулки можуть мати різні розміри, навіть великі. Стильні двері здатні витримувати необхідні навантаження. Вони поділяються на одностулкові, двостулкові моделі.

Переваги алюмінієвих дверей

В першу чергу, конструкції Alutech мають тривалий експлуатаційний термін. Якісні алюмінієві двері можуть служити кілька десятків років. При низькій питомій вазі вони відрізняються високою міцністю. Конструкції різного типу в процесі використання відмінно зберігають свої початкові характеристики. Вони забезпечать надійність навіть в умовах різких перепадів температур.

Залежно від різновиду застосовуваного склопакета можуть знижувати рівень шуму. Переваги дверей алюмінієвих дозволяє встановлювати їх в абсолютно різних приміщеннях. Вони характеризуються стійкістю до деформацій, корозії, впливу навколишнього середовища. Конструкції з алюмінію – запорука безпеки.

На відміну від іншої продукції, ці вироби мають найкращу ремонтопридатність. Завдяки особливостям матеріалу, моделі виготовляються різних форм, розмірів, що відкриває великі можливості для дизайнерів. Вони здатні економити простір, відповідають всім нормам пожежної безпеки і вимогам проти злому, не вимагають спеціального догляду.

Рішення, що ідеально відповідають Вашим потребам

Система ALT W62 

Система ALT W62 – термоізольована серія профілів з монтажною глибиною 62мм. Вона необхідна для виробництва вітражів, вікон, дверей різної конфігурації і ступеня складності. Такі моделі мають підвищені звукоізоляційні і теплотехнічні властивості. В основу системи входять комбіновані профілі. Вони забезпечують конструкціям міцність, стійкість до корозії, деформацій, олив і кислот, екологічну та пожежну безпеку.


Система ALT W72 

Система ALT W72 необхідна для виробництва дверних, віконних, складних світлопрозорих конструкцій, які використовуються в пасивних і енергоефективних спорудах. Завдяки їй можна виготовляти конструкції різного виконання. Вона забезпечує високу теплоізоляцію, звукоізоляцію, міцність, простоту обслуговування.


Система ALT С48 

Система ALT C48 дає можливість виготовляти внутрішні і зовнішні двері, розсувні автоматичні двері, вітрини та внутрішні перегородки, які використовуються в будівлях і приміщеннях адміністративного і громадського призначення. Завдяки тому, що вона володіє великими функціональними можливостями, виготовляються конструкції різного виконання і призначення. Їх складання здійснюється за допомогою з’єднання кутів горизонтальних і вертикальних профілів в рами.


Система алюмінієвих профілів ALT100 

Система алюмінієвих профілів ALT100 використовується у виробництві рам балконного скління. Рами забезпечують захист від шуму, вітру, пилу, дощу на балконах і лоджіях. Використання системи дозволяє купити алюмінієві двері з розсувними, глухими і розпашними стулками. Серія ALT100 дозволяє комбінувати профілі, використовувати різну кількість стулок в залежності від того, якої висоти і ширини необхідне скління.

Алюмінієві двері роблять будівлі функціональнішими і безпечнішими

Вхідні алюмінієві двері забезпечують надійний захист будинку. Це надійні, красиві моделі, що застосовуються в місцях підвищеної прохідності. Вони стійкі до навантажень, довговічні, міцні, пожежобезпечні. Велика колористична палітра, різноманітні дизайнерські рішення дозволять обрати двері, які ідеально впишуться в екстер’єр.

Міжкімнатні конструкції, виконані з алюмінієвих профілів, виступають в якості перегородки між кімнатами, а також частинами будинку. Вони мають естетичний зовнішній вигляд, відрізняються зручністю в монтажі, догляді. Безліч кольорів, дизайнерських рішень дають можливість придбати моделі, які органічно впишуться в інтер’єр.

Інше
6 причин встановити на складі стелаж для піддонів
14 січня 2020
Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
Інше
Пластикові і дерев’яні піддони: що краще
12 грудня 2019
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів