Алюмінієві вікна

Основні переваги алюмінієвих вікон:

Різноманіття конструктивних рішень
Універсальність і взаємозамінність профілів
Високі волого- і повітронепроникність
Високий ступінь звукоізоляції
Різноманітні варіанти заповнень
Широка колірна гамма

Алюмінієві вікна - сучасне технологічне рішення для будівель з високими вимогами до енергоефективності

Підвищена міцність, гнучкість в дизайні і якість в монтажі, поряд з іншими позитивними властивостями, зробили сьогодні алюмінієві вікна одними з недорогих і популярних рішень для скління різних будівель і споруд. Практичні і довговічні конструкції рівносильно популярні як для індивідуального, так і для комерційного або адміністративного будівництва. На вигідних умовах наша компанія пропонує великий вибір високотехнологічних алюмінієвих вікон в Києві.

Великий вибір алюмінієвих вікон в Києві

Сайт vsv-group.com.ua пропонує вигідно купити алюмінієві вікна, а також знайти масу інших цікавих рішень для самих різних споруд. Каталог продукції компанії VSV-group включає великий вибір різних виробів не тільки для скління, але і для облаштування прибудинкової території: ворота, ролети, шлагбауми, автоматику і багато іншого.

Якщо Ви вирішили в Києві купити алюмінієві вікна, обов’язково відвідайте наш столичний офіс. Досвідчені консультанти, відповівши на всі питання, допоможуть з правильним вибором.

Більше 1000 клієнтів вже оцінили всі переваги наших алюмінієвих вікон! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші алюмінієві віконні системи. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виникаючі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення
  заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Здійснення замірів

  в будь-який зручний для Вас час

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Виготовлення та встановлення

  безкоштовне доставлення по Києву

 5. Експлуатація довгі роки

  насолоджуйтеся комфортом і безпекою

Галузь застосування

Вікна з алюмінію можна замовити холодні або теплі. Стандартні конструкції виготовляються з цілісних каркасів, що забезпечують мінімальну ізоляцію з різницею температур зовні / всередині в межах 25-40%. Таке рішення позитивно позначається на вартості. Вироби з цими типами профілів, як і алюмінієві двері, найчастіше купують для «холодних» об’єктів:

 • тамбури і павільйони;
 • внутрішні перегородки офісів і магазинів;
 • неопалювані мансарди, балкони і так далі.

Теплозберігаючі вікна з алюмінію відрізняються більш складною конструкцією, що складається з декількох частин, розділених термоізоляцією в вигляді спеціального полімерного прошарку.

Об’єднуючи профілі в одне ціле, він забезпечує мінімальну теплопровідність. Установка алюмінієвих вікон цієї групи доцільна на об’єктах з підвищеними вимогами щодо збереження тепла:

 • житлові будинки і квартири;
 • утеплені балкони і лоджії;
 • офіси, торгові центри;
 • адміністративні та громадські будівлі;
 • оранжереї, теплиці та ін.

Особливості виробництва

Якісні алюмінієві вікна виготовляються за складною багатоетапною технологією тільки після детальних вимірів місця встановлення і проведення повних розрахунків необхідної конструкції. Як правило, для складання застосовується вже заготовлений алюмінієвий профіль.

З’єднання окремих «пазлів» в рами здійснюється за допомогою спеціальних скрепів без використання зварювання або напайки.

Готові вироби фарбують методом електростатичного напилення. Зовнішня поверхня алюмінієвих профілів може імітувати будь-яку текстуру або матеріал, включаючи дерево. На завершення встановлюються ущільнювачі і фурнітура.

Рішення, що ідеально відповідають Вашим потребам

Система ALT W62

Система ALT W62 – термоізольована серія профілів, монтажна глибина яких 62мм. Вона необхідна для виробництва вітражів, вікон, дверей різної конфігурації і ступеня складності. Такі моделі мають підвищені звукоізоляційні і теплотехнічні властивості. В основу системи входять комбіновані профілі. Вони забезпечують конструкціям міцність, стійкість до корозії, деформацій, олив і кислот, екологічну та пожежну безпеку.


Система ALT W72

Система ALT W72 необхідна для виробництва дверних, віконних, складних світлопрозорих конструкцій, які використовуються в пасивних і енергоефективних спорудах. Завдяки їй можна виготовляти конструкції різного виконання. Вона забезпечує високу теплоізоляцію, звукоізоляцію, міцність, простоту обслуговування


Система ALT C48

Система ALT C48 дає можливість створювати внутрішні і зовнішні двері, розсувні автоматичні двері, вітрини та внутрішні перегородки, які використовуються в будівлях і приміщеннях адміністративного і громадського призначення. Завдяки тому, що вона володіє великими функціональними можливостями, виготовляються конструкції різного виконання і призначення. Їх складання здійснюється за допомогою з’єднання кутів горизонтальних і вертикальних профілів в рами.


Система алюмінієвих профілів ALT100

Система алюмінієвих профілів ALT100 використовується у виробництві рам балконного скління. Рами забезпечують захист від шуму, вітру, пилу, дощу на балконах і лоджіях. Використання системи дозволяє купити алюмінієві двері з розсувними, глухими і розпашними стулками. Серія ALT100 дозволяє комбінувати профілі, використовувати різну кількість стулок в залежності від того, якої висоти і ширини необхідне скління.

Секрети популярності алюмінієвих вікон

 1. Універсальність. Встановлення алюмінієвих вікон може бути виконано в найрізноманітніших спорудах. Завдяки невеликій масі їх часто використовують для скління балконів, лоджій та інших легких будівель з досить жорсткими обмеженнями за граничними навантаженнями.
 2. Довговічність. Ресурс оригінальних алюмінієвих вікон перевищує 50-75 років.
 3. Надійність. Алюміній відрізняється безпрецедентною стійкістю до корозії, а також впливу широкого спектра хімічно активних реагентів і ультрафіолету.
 4. Безпечність. При виготовленні алюмінієвих вікон в Києві використовуються пожежобезпечні, абсолютно безпечні для людей і навколишнього середовища матеріали.
 5. Доступність. Завдяки доступній ціні сьогодні купити алюмінієві вікна може кожен середньостатистичний житель України з доставленням додому.
Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів