Алюмінієві вікна

Основні переваги алюмінієвих вікон:

Різноманіття конструктивних рішень
Універсальність і взаємозамінність профілів
Високі волого- і повітронепроникність
Високий ступінь звукоізоляції
Різноманітні варіанти заповнень
Широка колірна гамма

Алюмінієві вікна - сучасне технологічне рішення для будівель з високими вимогами до енергоефективності

Підвищена міцність, гнучкість в дизайні і якість в монтажі, поряд з іншими позитивними властивостями, зробили сьогодні алюмінієві вікна одними з недорогих і популярних рішень для скління різних будівель і споруд. Практичні і довговічні конструкції рівносильно популярні як для індивідуального, так і для комерційного або адміністративного будівництва. На вигідних умовах наша компанія пропонує великий вибір високотехнологічних алюмінієвих вікон в Києві.

Великий вибір алюмінієвих вікон в Києві

Сайт vsv-group.com.ua пропонує вигідно купити алюмінієві вікна, а також знайти масу інших цікавих рішень для самих різних споруд. Каталог продукції компанії VSV-group включає великий вибір різних виробів не тільки для скління, але і для облаштування прибудинкової території: ворота, ролети, шлагбауми, автоматику і багато іншого.

Якщо Ви вирішили в Києві купити алюмінієві вікна, обов’язково відвідайте наш столичний офіс. Досвідчені консультанти, відповівши на всі питання, допоможуть з правильним вибором.

Більше 1000 клієнтів вже оцінили всі переваги наших алюмінієвих вікон! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші алюмінієві віконні системи. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виникаючі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення
  заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Здійснення замірів

  в будь-який зручний для Вас час

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Виготовлення та встановлення

  безкоштовне доставлення по Києву

 5. Експлуатація довгі роки

  насолоджуйтеся комфортом і безпекою

Галузь застосування

Вікна з алюмінію можна замовити холодні або теплі. Стандартні конструкції виготовляються з цілісних каркасів, що забезпечують мінімальну ізоляцію з різницею температур зовні / всередині в межах 25-40%. Таке рішення позитивно позначається на вартості. Вироби з цими типами профілів, як і алюмінієві двері, найчастіше купують для «холодних» об’єктів:

 • тамбури і павільйони;
 • внутрішні перегородки офісів і магазинів;
 • неопалювані мансарди, балкони і так далі.

Теплозберігаючі вікна з алюмінію відрізняються більш складною конструкцією, що складається з декількох частин, розділених термоізоляцією в вигляді спеціального полімерного прошарку.

Об’єднуючи профілі в одне ціле, він забезпечує мінімальну теплопровідність. Установка алюмінієвих вікон цієї групи доцільна на об’єктах з підвищеними вимогами щодо збереження тепла:

 • житлові будинки і квартири;
 • утеплені балкони і лоджії;
 • офіси, торгові центри;
 • адміністративні та громадські будівлі;
 • оранжереї, теплиці та ін.

Особливості виробництва

Якісні алюмінієві вікна виготовляються за складною багатоетапною технологією тільки після детальних вимірів місця встановлення і проведення повних розрахунків необхідної конструкції. Як правило, для складання застосовується вже заготовлений алюмінієвий профіль.

З’єднання окремих «пазлів» в рами здійснюється за допомогою спеціальних скрепів без використання зварювання або напайки.

Готові вироби фарбують методом електростатичного напилення. Зовнішня поверхня алюмінієвих профілів може імітувати будь-яку текстуру або матеріал, включаючи дерево. На завершення встановлюються ущільнювачі і фурнітура.

Рішення, що ідеально відповідають Вашим потребам

Система ALT W62

Система ALT W62 – термоізольована серія профілів, монтажна глибина яких 62мм. Вона необхідна для виробництва вітражів, вікон, дверей різної конфігурації і ступеня складності. Такі моделі мають підвищені звукоізоляційні і теплотехнічні властивості. В основу системи входять комбіновані профілі. Вони забезпечують конструкціям міцність, стійкість до корозії, деформацій, олив і кислот, екологічну та пожежну безпеку.


Система ALT W72

Система ALT W72 необхідна для виробництва дверних, віконних, складних світлопрозорих конструкцій, які використовуються в пасивних і енергоефективних спорудах. Завдяки їй можна виготовляти конструкції різного виконання. Вона забезпечує високу теплоізоляцію, звукоізоляцію, міцність, простоту обслуговування


Система ALT C48

Система ALT C48 дає можливість створювати внутрішні і зовнішні двері, розсувні автоматичні двері, вітрини та внутрішні перегородки, які використовуються в будівлях і приміщеннях адміністративного і громадського призначення. Завдяки тому, що вона володіє великими функціональними можливостями, виготовляються конструкції різного виконання і призначення. Їх складання здійснюється за допомогою з’єднання кутів горизонтальних і вертикальних профілів в рами.


Система алюмінієвих профілів ALT100

Система алюмінієвих профілів ALT100 використовується у виробництві рам балконного скління. Рами забезпечують захист від шуму, вітру, пилу, дощу на балконах і лоджіях. Використання системи дозволяє купити алюмінієві двері з розсувними, глухими і розпашними стулками. Серія ALT100 дозволяє комбінувати профілі, використовувати різну кількість стулок в залежності від того, якої висоти і ширини необхідне скління.

Секрети популярності алюмінієвих вікон

 1. Універсальність. Встановлення алюмінієвих вікон може бути виконано в найрізноманітніших спорудах. Завдяки невеликій масі їх часто використовують для скління балконів, лоджій та інших легких будівель з досить жорсткими обмеженнями за граничними навантаженнями.
 2. Довговічність. Ресурс оригінальних алюмінієвих вікон перевищує 50-75 років.
 3. Надійність. Алюміній відрізняється безпрецедентною стійкістю до корозії, а також впливу широкого спектра хімічно активних реагентів і ультрафіолету.
 4. Безпечність. При виготовленні алюмінієвих вікон в Києві використовуються пожежобезпечні, абсолютно безпечні для людей і навколишнього середовища матеріали.
 5. Доступність. Завдяки доступній ціні сьогодні купити алюмінієві вікна може кожен середньостатистичний житель України з доставленням додому.
Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 December 2019
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 December 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 December 2019
З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?