Інтер'єрні перегородки

Основні переваги інтер'єрних перегородок:

Широкий спектр індивідуальних рішень
Сучасний стиль і елегантність
Міцність і надійність системи
Функціональність конструкції
Багатоваріантність заповнення
Різноманіття варіантів планування

Інтер'єрні перегородки від «ВСВ-ГРУП» - ідеальне рішення для ефективної організації простору!

В сучасних умовах жорсткої бізнес-конкуренції ефективна робота підприємств безпосередньо залежить від грамотної організації робочого простору співробітників і створення функціональних зон. 

Способів досягти цього існує багато, проте найефективнішим варіантом вирішення є застосування алюмінієвих інтер’єрних перегородок, що набули широкого поширення в офісних центрах, адміністративних будівлях, виробничих приміщеннях, в інтер’єрах приватних будинків і квартир, дозволяючи задовольнити найвищі вимоги клієнтів в дизайні і практичності.

Володіючи різноманіттям індивідуальних рішень, скляні перегородки можуть застосовуватися при організації офісного простору, створенні «зон reception», переговорних кімнат, окремих кабінетів топ-менеджменту, торгових вітрин в магазинах і супермаркетах.

Клієнти ВСВ-Групп вже оцінили всі переваги наших інтер'єрних перегородок! Станьте одним з них!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякісніші системи для організації простору. Вони виготовляються на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виникаючі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення
  заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Здійснення замірів

  і створення технічного завдання

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Виготовлення та встановлення

  безкоштовне доставлення по Києву

 5. Експлуатація довгі роки

  насолоджуйтеся комфортом і безпекою

Переваги встановлення інтер’єрних перегородок для зонування простору

Однією з основних переваг інтер’єрних перегородок є легкість опорних елементів в порівнянні з перегородками з ПВХ-профілю, а також можливість зводити конструкції до 6 м заввишки із застосуванням різних по товщині (від 4 до 16 мм) і призначенням (скло, сендвіч-панелі, гіпсокартон, ДСП , гіпсовініл, МДФ і т.д.) наповнювачів.

ТОВ «ТПК ВСВ-Груп» має можливість постачання матеріалів і комплектуючих для систем інтер’єрних перегородок. Ми є офіційним партнером Групи Компаній «АЛЮТЕХ» (Республіка Білорусь), одного з європейських лідерів з розробки та виробництва алюмінієвих профільних систем різного будівельного призначення. 

Передові технології, системний підхід до справи, порядність і надійність, доступний, якісний і екологічний продукт – основні критерії, які використовують у своїй роботі наші партнери.

Різноманіття індивідуальних рішень, що відповідають вашим потребам

Офісні перегородки alutech alt-110

Система офісних перегородок ALT-110 застосовується для формування функціональних зон і визначення необхідних геометричних розмірів робочого простору в офісних, корпоративних, адміністративних будівлях, створення інтер’єрів в торгових залах, переговорних і робочих приміщеннях, а висока функціональність алюмінієвих профілів дозволяє прокладати комунікації всередині конструкції.


Алюмінієві перегородки ALUTECH ALT-111

Можливість застосування світлопрозорого (4,6,8,10 мм) і глухого (4-12,5мм) наповнювачів, установки жалюзі, забезпечення рівня звукоізоляції до 40dB відкриває широкі можливості для застосування системи ALT-111 при створенні інтер’єрів торгових залів, офісних, адміністративних приміщень, банків, розважальних споруд, фітнес-центрів, закладів сфери науки і освіти.


Скляні перегородки ALUTECH ALT-115

Застосування світлопрозорих наповнювачів дозволяє візуально збільшити огляд приміщення, а також більш раціонально використовувати природне освітлення. Рекомендується використовувати для оформлення залів торгових площ, офісного простору і інтер’єрів житлових приміщень.


Легкі сантехнічні перегородки ALUTECH ALT-118

Система ALUTECH ALT-118 являє собою легку конструкцію для створення роздільних перегородок при організації душових, санітарно-технічних кабінок, роздягалень в закладах громадського користування.

ПРО ВОРОТНІ СИСТЕМИ
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 December 2019
ПРО ВОРОТНІ СИСТЕМИ
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 January 2020
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 December 2019

Питання та відповіді

 • Які конструктивні особливості інтер'єрних перегородок?

  Офісні перегородки alutech alt-110

  Оригінальність інтер’єрних рішень

  Конструктивні особливості системи дозволяють виготовляти перегородки з одинарним склінням висотою до 4,5 м і кроком стійок до 1,2 м з використанням світлопрозорих (4-8мм) і глухих (4-16) наповнювачів і їх комбінацій. В якості глухих наповнювачів можуть бути застосовані такі матеріали як гіпсокартон, ДСП, МДФ, гіпсовініл і т.д. Реалізована можливість примикання перегородок під довільним кутом від 45 ° до 90 ° за допомогою поворотних профілів.

  Сучасний стиль і елегантний дизайн досягаються за рахунок застосування економічних та основних стійок з видимою шириною 30-40мм, а також декоративних елементів, які надають ідеальну чіткість ліній, простота збірки за допомогою сталевих куточків і кришок-засувок, можливість демонтажу і перепланування відкривають широкі можливості дизайну інтер’єру. 

  Розроблено спеціальні профілі, що дозволяють прокладати кабельні комунікації всередині конструкції з установкою розеток і вимикачів. Прийняті в системі дверні профілі адаптовані для монтажу дверей в алюмінієвій рамі з можливістю одинарного або подвійного заповнення.

  Алюмінієві перегородки alutech alt-111

  Інноваційна конструкція

  Ключова конструктивна особливість – спосіб фіксації полотна заповнення за допомогою двох типів притисків – симетричного і асиметричного.

  Відмінною особливістю профілів, що застосовуються в системі ALUTECH ALT-111, є максимально ефективний розподіл металу по перетину, який має певну геометричну форму.

  Інноваційне конструкторське рішення, запроваджене в системі ALUTECH ALT-111 полягає в способі фіксації заповнення за допомогою спеціальних притисків двох типів – симетричного і асиметричного, що дозволяє застосовувати оптимальні, по інерційним характеристикам, профілі, тим самим значно підвищуючи економічність конструкції в цілому, адже згідно з проведеними випробуваннями, навантаження, яке може витримати один притиск коливається в межах 45….48 кг.

  Поворотні профілі дають можливість створювати кути повороту конструкцій в діапазоні 90 ° – 270°. Варто також відзначити, що дана перегородка забезпечує рівень звукоізоляції до 40dB.

  В цілому ж, ALUTECH ALT-111 є класичною стійко-ригельною системою, в якій виключена можливість послідовного монтажу за рахунок застосування накладних кронштейнів в з’єднанні «стійка-ригель». Заповнення передбачено товщиною від 4 до 12,5 мм. Перегородки даного типу відрізняються простотою збірки, розробниками максимально зменшено кількість операцій з свердління і фрезерування матеріалу.

  Скляні перегородки alutech alt-115

  Прозоре дизайнерське рішення

  Універсальна система кріплення скла ALUTECH ALT-115 являє собою запатентовану конструкцію, що складається з затискних профілів, які кріпляться до підлоги і стелі, спеціальних комплектуючих для кріплення заповнювача під назвою кліпса- «перевертень» і самого заповнювача – загартованого скла товщиною 8,10 або 12мм.

  Систему ALUTECH ALT-115 відрізняє широка колірна гамма (14 відтінків), якісне анодування алюмінієвих профілів, наявність кліпси- «перевертня», товщина заповнювача 8,10,12мм, привабливий зовнішній вигляд, можливість створення цілісного скляного контуру.

  Висока технологічність системи ALT-115 дозволяє реалізовувати проекти, практично незалежні від габаритних розмірів і товщини скла, а істотне зменшення кількості профілів і комплектуючих знижує загальні витрати на зведення конструкції. У ALT-115 передбачені такі дрібниці, як можливість здійснити притиск скла в будь-якому місці за рахунок переміщення вставки в пазу направляючої і можливість використання рихтувальних підкладок товщиною 1-5мм, а 56 варіантів покриття профілів системи ALT115 приємно

  Вас здивують широким вибором дизайнерського рішення інтер’єрних перегородок.

  Легкі сантехнічні перегородки alutech alt-118

  Прозоре дизайнерське рішення

  Перегородка являє собою надійний алюмінієвий каркас зі стоєчних і обрамлених профілів і заповнювача (в основному ДСП) товщиною 16мм із застосуванням посиленого верхнього профілю, що дозволяє системі не поступатися в жорсткості перегородкам з товщиною наповнення 22-25 мм. 

  Залежно від обраної висоти конструкції існує можливість вибору петель двох варіантів – сталевих і пластикових. Також до характерних особливостей ALT-118 варто віднести передбачену можливість компенсації нерівностей стін і підлоги за допомогою шарнірних регульованих опор.

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?