Інтер'єрні перегородки

15 Років досвіду
18 Філій
235 Типів обладнання
14 Партнерів
8672 Проектів

Основні переваги інтер'єрних перегородок:

Легко миються та дезінфікуються

Ефективність, надійність та компактність

Відповідають міжнародним стандартам якості

Характеризуються тривалим терміном служби

Попередній розрахунок вартості
Безкоштовно протягом однієї години

Маєте точні розміри?

Детальний розрахунок

Інтер’єрні перегородки від «ВСВ-ГРУП» – ідеальне рішення для ефективної організації простору!

В сучасних умовах жорсткої бізнес-конкуренції ефективна робота підприємств безпосередньо залежить від грамотної організації робочого простору співробітників і створення функціональних зон.
Способів досягти цього існує багато, проте найефективнішим варіантом вирішення є застосування алюмінієвих інтер’єрних перегородок, що набули широкого поширення в офісних центрах, адміністративних будівлях, виробничих приміщеннях, в інтер’єрах приватних будинків і квартир, дозволяючи задовольнити найвищі вимоги клієнтів в дизайні і практичності.
Володіючи різноманіттям індивідуальних рішень, скляні перегородки можуть застосовуватися при організації офісного простору, створенні «зон reception», переговорних кімнат, окремих кабінетів топ-менеджменту, торгових вітрин в магазинах і супермаркетах.

Різноманіття індивідуальних рішень, що відповідають вашим потребам

Офісні перегородки alutech alt-110

Система офісних перегородок ALT-110 застосовується для формування функціональних зон і визначення необхідних геометричних розмірів робочого простору в офісних, корпоративних, адміністративних будівлях, створення інтер’єрів в торгових залах, переговорних і робочих приміщеннях, а висока функціональність алюмінієвих профілів дозволяє прокладати комунікації всередині конструкції.

Алюмінієві перегородки ALUTECH ALT-111

Можливість застосування світлопрозорого (4,6,8,10 мм) і глухого (4-12,5мм) наповнювачів, установки жалюзі, забезпечення рівня звукоізоляції до 40dB відкриває широкі можливості для застосування системи ALT-111 при створенні інтер’єрів торгових залів, офісних, адміністративних приміщень, банків, розважальних споруд, фітнес-центрів, закладів сфери науки і освіти.

производственные перегородки, перегородки производственные, фасадные перегородки, ворота производственные, ворота на предприятие, перегородки производственных зданий

Скляні перегородки ALUTECH ALT-115

Застосування світлопрозорих наповнювачів дозволяє візуально збільшити огляд приміщення, а також більш раціонально використовувати природне освітлення. Рекомендується використовувати для оформлення залів торгових площ, офісного простору і інтер’єрів житлових приміщень.

Легкі сантехнічні перегородки ALUTECH ALT-118

Система ALUTECH ALT-118 являє собою легку конструкцію для створення роздільних перегородок при організації душових, санітарно-технічних кабінок, роздягалень в закладах громадського користування.

Logo White

Потрібна допомога?

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами

Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення
  заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Здійснення замірів

  і створення технічного завдання

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Виготовлення та встановлення

  безкоштовна достака по Києву

 5. Експлуатація довгі роки

  насолоджуйтеся комфортом і безпекою

Logo White

Потрібна консультація?

Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами

Питання та відповіді

 • Які конструктивні особливості інтер'єрних перегородок?

  Офісні перегородки alutech alt-110

  Оригінальність інтер’єрних рішень

  Система алюмінієвих офісних перегородок ALT110 має безліч унікальних характеристик і особливостей. Головна відмінна риса даної системи – збірка сталевих куточків виробляється за допомогою саморізів, без початкового свердління профілів.

  За допомогою сталевих куточків установка ригелів відбувається на встановлені стійки без послідовного монтажу. Наявність пазів в куточках дозволяє “виставити горизонталь” ригелів без додаткових отворів в стійці, так само, за допомогою куточка стійка легко кріпиться як до стелі, так і до підлоги. Також наявність сталевих куточків – це прекрасна можливість приховати помилки монтажників, які були допущені при нарізці ригелів до 5 сантиметрів. Крім всіх перерахованих вище достоїнств варто відзначити наявність в сталевому куточку отвори для введення троса під жалюзі.

  Система перегородок Alt110 дозволяє встановлювати жалюзі товщиною від 16 до 26 мм різного типу, а наявність поворотних профілів дає можливість реалізувати будь-які кути повороту конструкції в діапазоні 90 – 270 град. Так само офісні перегородки від Алютех дозволяють встановити одностулкові або двостулкові двері з подвійним або одинарним заповненням.

  Алюмінієві перегородки ALUTECH ALT-111

  Інноваційна конструкція

  До відмітних особливостей системи інтер’єрних перегородок ALUTECH ALT-111 в першу чергу варто віднести інноваційне запатентоване рішення, яким є пластикові притиски, що фіксують заповнення. З їх допомогою забезпечується максимально зручна збірка і розбирання перегородок. В системі перегородок реалізована можливість стикування з гіпсокартонної перегородкою. Стиковка здійснюється завдяки використанню профілів AYPC.111.010 і AYPC.111.0109.

  Заповнення системи може бути одинарне, подвійне світлопрозоре або глухе. Як світлопрозорого матеріалу використовується скло товщиною від 4 до 10 мм. Для глухого заповнення підходить гіпсокартон, МДФ, ДСП, гіпсовініл і інші матеріали, товщина яких в межах від 4 до 12,5 мм.

  Система перегородок ALUTECH ALT-111 дозволяє встановлювати жалюзі різного типу, товщиною від 16 до 26 мм. Можна встановити двостулкові або одностулкові двері з одинарним або подвійним заповненням. Заповнення фіксується двома типами пластикових притисків – симетричним і асиметричним.

  Однак, за відсутності в наявності з яких-небудь причин симетричного притиску можлива установка притиску асиметричного по всьому контуру заповнення. Система чудово захищає від шуму, рівень звукоізоляції до 40dB.

  Скляні перегородки alutech alt-115

  Прозоре дизайнерське рішення

  Універсальна система кріплення скла ALUTECH ALT-115 являє собою запатентовану конструкцію, що складається з затискних профілів, які кріпляться до підлоги і стелі, спеціальних комплектуючих для кріплення заповнювача під назвою кліпса- «перевертень» і самого заповнювача – загартованого скла товщиною 8,10 або 12мм.

  Систему ALUTECH ALT-115 відрізняє широка колірна гамма (14 відтінків), якісне анодування алюмінієвих профілів, наявність кліпси- «перевертня», товщина заповнювача 8,10,12мм, привабливий зовнішній вигляд, можливість створення цілісного скляного контуру.

  Висока технологічність системи ALT-115 дозволяє реалізовувати проекти, практично незалежні від габаритних розмірів і товщини скла, а істотне зменшення кількості профілів і комплектуючих знижує загальні витрати на зведення конструкції. У ALT-115 передбачені такі дрібниці, як можливість здійснити притиск скла в будь-якому місці за рахунок переміщення вставки в пазу направляючої і можливість використання рихтувальних підкладок товщиною 1-5мм, а 56 варіантів покриття профілів системи ALT115 приємно

  Вас здивують широким вибором дизайнерського рішення інтер’єрних перегородок.

  Легкі сантехнічні перегородки alutech alt-118

  Прозоре дизайнерське рішення

  Перегородка являє собою надійний алюмінієвий каркас зі стоєчних і обрамлених профілів і заповнювача (в основному ДСП) товщиною 16мм із застосуванням посиленого верхнього профілю, що дозволяє системі не поступатися в жорсткості перегородкам з товщиною наповнення 22-25 мм.

  Залежно від обраної висоти конструкції існує можливість вибору петель двох варіантів – сталевих і пластикових. Також до характерних особливостей ALT-118 варто віднести передбачену можливість компенсації нерівностей стін і підлоги за допомогою шарнірних регульованих опор.

Контакти офісу
ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон

  Переваги встановлення інтер'єрних перегородок для зонування простору

  Однією з основних переваг інтер’єрних перегородок є легкість опорних елементів в порівнянні з перегородками з ПВХ-профілю, а також можливість зводити конструкції до 6 м заввишки із застосуванням різних по товщині (від 4 до 16 мм) і призначенням (скло, сендвіч-панелі, гіпсокартон, ДСП , гіпсовініл, МДФ і т.д.) наповнювачів.

  ТОВ «ТПК ВСВ-Груп» має можливість постачання матеріалів і комплектуючих для систем інтер’єрних перегородок. Ми є офіційним партнером Групи Компаній «АЛЮТЕХ» (Республіка Білорусь), одного з європейських лідерів з розробки та виробництва алюмінієвих профільних систем різного будівельного призначення.

  Передові технології, системний підхід до справи, порядність і надійність, доступний, якісний і екологічний продукт – основні критерії, які використовують у своїй роботі наші партнери.

  Logo White

  Залишилися питання?

  Залиште заявку і ми зв'яжемось з вами

  Хотите, перезвоним Вам
  за 30 сек?

  Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

  Тип продукту:

  На гаражные ворота в Черкассах

  На гаражные привода в Черкассах

  На роллеты в Черкассах

  На роллеты в Чернигове

  На гаражные привода в Чернигове

  На гаражные ворота в Чернигове

  На роллеты в Черновцах

  На гаражные привода в Черновцах

  На гаражные ворота в Черновцах

  На роллеты в Хмельницкому

  На гаражные ворота в Хмельницкому

  На гаражные привода в Хмельницкому

  На гаражные ворота в Херсоне

  На гаражные привода в Херсоне

  На роллеты в Херсоне

  На гаражные ворота в Ужгороде

  На гаражные привода в Ужгороде

  На роллеты в Ужгороде

  На роллеты в Тернополе

  На гаражные привода в Тернополе

  На гаражные ворота в Тернополе

  На гаражные ворота в Сумах

  На гаражные привода в Сумах

  На роллеты в Сумах

  На гаражные ворота в Стрые

  На гаражные привода в Стрые

  На роллеты в Стрые

  На роллеты в Сватово

  На гаражные привода в Сватово

  На гаражные ворота в Сватово

  На гаражные ворота в Ровно

  На гаражные привода в Ровно

  На роллеты в Ровно

  На гаражные ворота в Полтаве

  На гаражные привода в Полтаве

  На роллеты в Полтаве

  На роллеты в Павлограде

  На гаражные привода в Павлограде

  На гаражные ворота в Павлограде

  На гаражные ворота в Новоселице

  На гаражные привода в Новоселице

  На роллеты в Новоселице

  На гаражные ворота в Николаеве

  На гаражные привода в Николаеве

  На роллеты в Николаеве

  На гаражные ворота в Мариуполе

  На гаражные привода в Мариуполе

  На роллеты в Мариуполе

  На гаражные ворота в Луцке

  На гаражные привода в Луцке

  На роллеты в Луцке

  На роллеты в Кропивницком

  На гаражные привода в Кропивницком

  На гаражные ворота в Кропивницком

  На гаражные ворота в Конотопе

  На гаражные привода в Конотопе

  На роллеты в Конотопе

  На гаражные ворота в Краматорске

  На гаражные привода в Краматорске

  На роллеты в Краматорске

  На гаражные ворота в Кременчуге

  На гаражные привода в Кременчуге

  На роллеты в Кременчуге

  На роллеты в Ивано-Франковске

  На гаражные привода в Ивано-Франковске

  На гаражные ворота в Ивано-Франковске

  На гаражные ворота в Закарпатье

  На гаражные привода в Закарпатье

  На роллеты в Закарпатье

  На гаражные ворота в Житомире

  На гаражные привода в Житомире

  На роллеты в Житомире

  На гаражные ворота в Дружковке

  На гаражные привода в Дружковке

  На роллеты в Дружковке

  На гаражные привода в Волновахе

  На гаражные ворота в Волновахе

  На роллеты в Волновахе

  На гаражные привода в Виннице

  На гаражные ворота в Виннице

  На роллеты в Виннице

  На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

  На гаражные привода в Белгород-Днестровске

  На роллеты в Белгород-Днестровске

  На гаражные ворота в Бердянске

  На гаражные привода в Бердянске

  На роллеты в Бердянске

  На роллеты в Бердичеве

  На гаражные привода в Бердичеве

  На гаражные ворота в Бердичеве

  На роллеты в Кривом Роге

  На гаражные привода в Кривом Роге

  На гаражные ворота в Кривом Роге

  На гаражные привода во Львове

  На гаражные ворота во Львове

  На роллеты во Львове

  На гаражные ворота в Запорожье

  На роллеты в Запорожье

  На гаражные привода в Запорожье

  На гаражные привода в Днепре

  На роллеты в Днепре

  На гаражные ворота в Днепре

  На гаражні приводи в Одесі

  На відкатні ворота в Одесі

  На ролети в Одесі

  На гаражні ворота в Одесі

  На гаражні ворота у Харкові

  На гаражні приводи у Харкові

  На відкатні ворота у Харкові

  На ролети у Харкові

  На гаражні ворота

  На ролети

  На ролетні ворота

  Маркізи

  На розпашні ворота

  На відкатні ворота

  На промислові ворота

  Двері для холодильної камери

  Жорсткі маятникові двері

  Гнучкі маятникові двері ПВХ

  На гнучкі стрічкові ПВХ

  Розрахунок вартості шлагбауму

  На гаражні приводи

  На розпашні приводи

  Відкатні приводи

  Фурнітура

  Вартість палетних стелажів

  На поличні стелажі

  Вартість консольних стелажів