Ролети в Краматорську

Захисні жалюзі з металопрофілю від «ВСВ-груп» - гідне прикраса Ваших вікон, альтанок, веранд і балконів

Ролети - універсальний захист вхідних і віконних прорізів

Всупереч розповсюдженій думці, ролети – не просто захисні елементи для торгових точок, що наглухо закривають отвір або вітрину. Сучасні конструкції можуть бути як глухими, так і перфорованими, з ексклюзивною обробкою або офсетним друком.

Створені за індивідуальним проектом, ролети на вікна можуть служити елементом функціонального захисту, тобто захищати інтер’єр і майно не тільки від сонячних променів, але і протистояти спробам проникнення зловмисників. Актуальною залишається також функція енергозбереження, яка також під силу ролетам, що встановлюються на двері або гараж для запобігання витоку тепла.

Зовні ролети представляють собою гнучке полотно з горизонтальних сегментів, здатне скручуватися в компактний рулон. Від властивостей і конфігурації ролетних сегментів залежить підсумкова функція всієї конструкції. Існує кілька різновидів і моделей, які розрізняються не тільки розміром полотна, а й функціональністю, також може бути різним управління ролетами і спосіб монтажу.

Крім того, приводи ролетних конструкцій можуть бути не тільки ручними, а й автоматичними, з оснащенням електронікою. Вона дозволяє інтегрувати ролетну автоматику в систему «розумний будинок», керувати в залежності від ступеня освітлення або зі смартфона. Для цього автоматика має бути доповнена метеочутливими датчиками.

Компанія «ВСВ-Груп» пропонує всі види ролет в Краматорську, як стандартні моделі, так і виробництво за ексклюзивним проектом. Також окрема пропозиція для об’єктів комерції – нанесення на ролетне полотно методом офсетного друку будь-якого зображення, в тому числі і рекламного змісту, що дозволяє забезпечити привабливість і впізнаваність об’єкта.

Різновиди модельного ряду ролет

Для регіонального представництва в Краматорську компанія «ВСВ-Групп» підготувала зразки як популярної продукції, яка вже заслужила довіру українських споживачів, так і інновації в сфері ролетних систем і модифікацій. Налагоджена партнерська співпраця з провідними виробниками ролет та автоматики дозволяють запропонувати клієнтам «ВСВ-Групп» якісні і високотехнологічні вироби за оптимальними цінами без прихованих платежів і націнок дилера.

На сьогоднішній день, через більш ніж 10 років з моменту запуску цього бізнес-напрямку, наша компанія має достатній досвід виробництва і монтажу ролет не тільки в Києві, а й по всій Україні. З відкриттям регіонального представництва ролети в Краматорську не тільки можна оперативно замовити, а й організувати роботи по установці придбаних конструкцій.

Розібратися з нюансами кожної моделі, розглянути їх принципові відмінності і переваги допоможуть наші кваліфіковані менеджери. Зв’язатися з представництвом з приводу консультативної інформації можна будь-яким зручним способом, а детально і наочно ознайомитися з асортиментом продукції – в регіональному представництві. Тут вашій увазі будуть представлені:

 • основні види ламелей – ролетних сегметів, в тому числі і для збірки рольрешіток;
 • асортимент застосовуваних матеріалів для складання ролетного полотна;
 • колірні палітри – базова і ексклюзивна;
 • типи приводів для ручного та автоматичного керування ролетами;
 • види декоративного оздоблення;
 • типи захисних коробів;
 • додаткові аксесуари.
За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних ролетних виробів
Переваги ролетів

Затребуваність ролет пояснюється їх вартістю, тривалим терміном служби і простотою монтажу, так як встановлювати ролетні полотна можна на будь-якому етапі функціонування будівлі. Широкий вибір типорозмірів, особливостей побудови та конфігурації, а також декоративного оформлення є не єдиними достоїнствами роллетной продукції. Також до її переваг необхідно віднести:

 • забезпечення контролю за природним освітленням і оглядовістю об’єкта;
 • охоронні заходи щодо елементів скління;
 • протистояння спробам злому і вандалізму;
 • мінімізація пилового забруднення інтер’єру і попадання несприятливих опадів;
 • естетичність в поєднанні з функціональністю, в тому числі і використання ролети в якості рекламної площі.
Асортиментний ряд ролетних систем з обширного каталогу «ВСВ-Груп»
Жалюзі з металопрофілю

Найпоширеніший варіант облаштування віконних і балконних прорізів. Завдяки цінової доступності, легкі зразки з металевого або алюмінієвого профілю можна зустріти на більшості вікон житлових будинків. Кольорові і фактурні варіації таких моделей приносять практичну користь і естетичну красу.


Ролети з пінним наповнювачем

Термоізольовані властивості поліуретану в пінному стані активно застосовуються в багатьох сферах промисловості. Наповнювач розміщують між двох шарів профілю, заповнюючи їм весь вільний простір. Такий прошарок не тільки зберігає тепло в приміщенні, але і відмінно поглинає вуличний шум.


Перфоровані моделі

Моделі виготовляються з армованого профілю. За рахунок збільшення ребра жорсткості підвищується опір конструкцій до злому. Їх також рекомендують встановлювати в місцях з підвищеною вітряностю.

Супутні послуги з виробництва та встановлення ролет від «ВСВ-Групп» для Краматорська

Виробництво

Ідея замовника буде втілена в готовий об’єкт за допомогою високотехнологічного виробництва і можливостей виготовлення, складання і обробки продукції

Виготовлення

За основоположні принципи виготовлення ролетних продукції застосовуються тези європейського регламенту якості і безпеки, які гарантують тривалий і безперебійний термін служби, а також екологічність готового виробу.

Установка

Виконання монтажних робіт кваліфікованими фахівцями має пріоритетне значення для тривалості експлуатації. Тому компанія «ВСВ-Групп» пропонує своїм клієнтам сервісні послуги, в тому числі доставку і установку ролет в Краматорську, регіоні або в будь-якому населеному пункті України.

Гарантія

Для встановлених силами компанії механізмів і конструкцій діє термін гарантії 1 рік. На зовнішнє оздоблення ролет виробник надає розширену гарантію – 10 років з моменту установки.

Реалізовані проєкти компанії «ВСВ-груп»
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Контакти
Маріуполь
(Маріуполь)
Маріуполь, вул. Троїцька, 65/13
Краматорськ
(Краматорськ)
Краматорськ, вул. Дворцова, 57
Дружківка
(Дружківка)
Дружківка, вул. Козацька, 62а
Волноваха
(Волноваха)
Волноваха, вул. Гагаріна, 21
Курахове
(Курахове)
Курахове, проспект Соборний, 19
Ролети від «ВСВ - Груп» - естетика з відмінною функціональністю

Особливості технології складання та оформлення дозволяють створювати ексклюзивні ролети, вписувати їх в загальну архітектуру, не порушуючи при цьому естетичність фасаду. Такі конструкції незамінні, так як характеризуються і мобільністю, і багатофункціональністю, і міцністю.

Компанія «ВСВ-Групп» пропонує купити ролети в Краматорську з можливістю створення ексклюзивних конструкцій, а також замовити пакет сервісних послуг, що включають виготовлення, доставку, монтаж і налагодження функціональності. Довіряючи втілення своєї ідеї «ВСВ-Групп», клієнт гарантовано отримає не тільки ролети найвищої якості, але можливість виконання проекту «під ключ» з інформативно-консультаційним супроводом кожного етапу замовлення.

Якщо огляд асортименту на сайті компанії не допоміг визначитися з вибором, менеджери нашої компанії завжди готові ознайомити з асортиментом, детально пояснити особливості пропонованої продукції. Тільки привітний прийом і компроміс у будь-яких складнощах вам запропонує «ВСВ-Групп»!

Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige3 662 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд11 764 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 168 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140010 523 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250023 356 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG849 811 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Питання та відповіді
 • Який матеріал виготовлення використовується для ролетів?

  Різноманітність ролетної продукції забезпечено в першу чергу застосуванням різних матеріалів для складання полотна. Крім того, окрема ролета може також включати комбінацію різних елементів – глухих ламелей або перфорованих для оглядовості і забезпечення природного освітлення. Всі типи ламелей ділять на три види:

  • металопрофіль – найбільш економічний тип, призначений на отвори, площа яких не перевищує 5 кв.м, затребуваний для монтажу на приватні домоволодіння і промислові об’єкти;
  • пінонаповнений профіль – відноситься до середньої цінової категорії, є оболонкою з алюмінію і внутрішнього наповнення поліуретановою піною різного ступеня щільності, відрізняється енергозберігаючими і антивандальними властивостями завдяки багатошаровості;
  • екструдований профіль – досить дорогий матеріал, тому що для його виготовлення використовуються злитки алюмінію, встановлюється на прорізи до 15 кв.м, не призначений для енергозбереження, але характеризується підвищеною зламостійкістю.
 • Які функціональні відмінності ролетних полотен?

  Функціональність ролетних полотен також дозволяє їх розділити на:

  • рольвіконниці – найбільш поширена модифікація, в провадженні якої застосовуються різні типи ламелей в залежності від необхідності збереження оглядовості (ламелі з перфорацією і без неї), характеризуються середнім ступенем захисту приміщення від ультрафіолету, опадів і несприятливих температур;
  • захисні ролети – найчастіше застосовуються в якості елементів безпеки об’єктів, що становлять підвищену цікавість у зловмисників, заповнюються зазвичай екструдованим профілем різної конфігурації;
  • ролетні решітки – відносяться до елементів безпеки, які крім стійкості до злому забезпечують збереження елементів скління отвору, але не порушують його оглядовості, затребувані бля обладнання вітрин, терас і альтанок, тому що не перешкоджають вільній циркуляції повітря.
 • Які є способи управління ролетами?

  Керувати переміщенням ролетного полотна можна двома способами – ручним або автоматичним. Автоматика для ролет – додаткова опція, яка трансформує полотно в інтелектуальну конструкцію за допомогою доукомплектації спеціальними датчиками. Ручне управління – базовий привід, який також має свій асортимент різновидів в залежності від габаритів полотна.

  Ручне керування

  Для оснащення ролет ручним приводом в конструкції в залежності від її маси може використовуватися один з трьох типів ручних приводів:

  • стрічковий тип – вал і котушка з’єднуються між собою міцною стрічкою, яка приводить в рух ролету, призначений для полотен до 15 кг, належить до економічних варіантів управління;
  • воротковий тип – передбачає наявність ручки-воротка, що діє за принципом кардана, встановлюється на полотна до 30 кг, відноситься до середньої цінової категорії;
  • пружинно-інерційний механізм – передбачає наявність пружини всередині валу, яка призводить полотно в рух, призначений для полотен до 60 кг.
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів