Автоматика для воріт

Автоматизовані системи ТПК «ВСВ-ГРУП» - ідеальне рішення для Ваших воріт!

Будь-який будинок оснащується парканом і воротами. Спеціальна автоматика для воріт забезпечує комфортне керування дверима. Дана апаратура виконує їх автоматичне відкривання / закривання. Електричний привід допоможе перемістити полотна стулок, забезпечуючи вільне, плавне їх ковзання до потрібного положення.

Наше обладнання завжди корректно виконає всі команди, які Ви передасте пультом дистанційного керування, для вільного доступу в приміщення гаража, котеджу офісу. Встановлюючи подібні автоматизовані системи, наші клієнти отримують високий рівень керованості дверима.

Автоматизовані системи ТПК «ВСВ-ГРУП» забезпечують:

Зручність використання

 • Установка комплекту автоматики для воріт дозволяє істотно спростити переміщення людей, машин, забезпечуючи комфортні умови доступу на територію.

Комфорт в будь-яку погоду

 • Автоматика на воротах позбавляє господарів будинку від щоденної потреби, в різну погоду, виконувати одноманітні дії, відмикаючи / замикаючи гаражні двері.

Безшумна робота

 • Ми пропонуємо купити автоматику для воріт відомих світових брендів. Вона, практично, безшумно відкриє стулки, забезпечуючи доступ до об’єктів.

Високий рівень безпеки

 • Окрім основних завдань, на автоматику для воріт покладені захисні функції, комплекс дозволяє убезпечити котедж, гараж, двір, територію від проникнення зловмисників.

Надійний захист

 • Системи замикання дверей дозволяють створити надійний захист приміщень від зовнішніх атмосферних, природних впливів, недоброзичливців, забезпечуючи безпеку внутрішніх приміщень.

Рішення що, ідеально відповідає Вашим потребам

Автоматика для гаража

Комплекс обладнання даного типу буде надійно управляти стулками. Його основними компонентами є: вбудований в корпус приводу блок управління; комплекс організації доступу (кодові клавіатури, брелоки, дистанційні пульти, зчитувачі карт); електричний привід, що забезпечує силовий момент переміщення стулок; напрямні елементи з передачею ланцюгового/ремінного типу.


Автоматика для відкатних воріт

Даний вид обладнання забезпечує переміщення дверей по напрямних. Комплект включає: систему електромеханічного приводу; компоненти доступу і забезпечення безпеки, створені на базі пульта, кодової клавіатури, брелка, магнітних карток доступу; вбудовану апаратуру управління.


Автоматика для розпашних воріт

Даний варіант ефективно відмикає ворота розпашного типу. Купівля подібної апаратури важливе, зважене рішення, що забезпечує тривале, комфортне керування стулками. Надійні рейки, пружини, замки, комплектуючі зможуть безвідмовно працювати, забеспечуючи вільно переміщатися стулок воріт. Механізми, що випускаються італійськими підприємствами, не вимагають ремонту, їх можна експлуатувати без заміни деталей, складових елементів. Сертифіковане, надійне, багатофункціональне обладнання створить якісний захист котеджу, гаража, складу, офісу, інших об’єктів.


Автоматика для промислових секційних воріт

Тут можна купити автоматику для воріт промислового типу. На підставі даної системи можуть інсталюватися габаритні конфігурації дверей великої висоти / ширини поверхні. Якісне обладнання дозволяє управляти секційними воротами, що реалізовані у різних модифікаціях. Надійний механізм має додаткові корисні функції: при виникненні нештатних ситуацій, він дозволяє відкривати / закривати стулки вручну.


Пульти для воріт

Все частіше на в’їздах у двір, територію організації або приміщення використовуються автоматичні механізми. Відкриття воріт відбувається дистанційно – сигнал подається з невеликого пульта воріт. Натисканням однієї кнопки можна заздалегідь звільнити вхід, не виходячи з машини, що особливо зручно при поганій погоді. Окрім того, такий спосіб керування автоматикою економить час.


Сигнальні лампи

Сигнальні лампи – спеціальні пристрої світлового оповіщення, які сигналізують про рух воріт або шлагбаума. Тільки привід отримує команду з пульта, загоряється світловий сигнал. Подібна електроніка використовується для воріт, шлагбаумів і подібних конструкцій. Ще одна функція обладнання – освітлення проїзду: при правильній установці в’їздну зону видно набагато краще.


Фотоелементи (датчики) для воріт

Сучасні автоматичні ворота повинні бути максимально безпечними. Навіть ідеально налаштований привід не може гарантувати такий високий рівень безпеки. Тому використовуються різні засоби. Один з таких засобів – датчики.

Об'єкти компанії ВСВ-Групп

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» більше 12 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації та автоматизації отворів. Досвід, що накопичився та партнерство з кращим європейськими виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

ПРО АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ
Как работает автоматика для ворот: на примере итальянского бренда Comunello
20 May 2016
ПРО АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ
Автоматика для ворот. Делает жизнь комфортнее
13 November 2015
ПРО АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ
Автоматика для ворот. Оптимальное решение
13 November 2015

Питання та відповіді

 • Переваги автоматики для воріт від компанії ВСВ-ГРУП?

  Практично всі будинки, котеджі, складські та виробничі приміщення, які будуються зараз, обладнуються автоматичними механізмами, що дозволяють комфортно відкривати і закривати будь-які ворота. З кожним днем ​​системи з електроприводами стають більш надійними, а також доступними за вартістю.

  Автоматичні ворота реалізують наступні переваги:

  • зручні в експлуатації;
  • комфортні при будь-якій погоді;
  • безшумні;
  • безпечні;
  • надійні;
  • контрольовані.

  Такими воротами управляє одна людина, найчастіше – водій, не залишаючи при цьому авто. Не потрібно спеціально виходити з салону, відкривати ворота, повертатися за кермо, в’їжджати, а потім знову закривати. Також не потрібно просити допомогти пасажирів або того, хто залишився в будинку.

  Ця перевага особливо цінна в похмуру погоду. З автоматичними воротами немає потреби мокнути під дощем або ухилятися від поривів вітру. Важливою перевагою є також безшумна робота даних систем (робота електроприводів не супроводжується сторонніми звуками).

  Важливою перевагою сучасних в’їзних комплексів є їх безпека. Не маючи доступу до управління, їх неможливо відкрити зловмисникові, а від злому захищає міцна зовнішня захист, яку дуже складно порушити. При цьому, надійно замикаючи вхід в приміщення, система також оберігає його від пилу, дощу, снігу та інших атмосферних явищ.

  Для контролю за приміщеннями і територіями, які захищені автоматичними воротами, є ціла система кодів, дистанційних пультів, електронних карт, брелків і сканерів, за допомогою яких значно посилюється безпеку.

 • Які різновиди автоматики реалізує ВСВ-Групп?

  Для кожного виду існують різні системи автоматики:

  • для розпашних воріт;
  • для відкатних воріт;
  • для промислових секційних воріт;
  • для гаража.

  Відкатні мають високу ступінь безпеки. Таким конструкціям в набагато меншому ступені, ніж в інших випадках, заважають снігові замети та інші види негоди. Також вони не вимагають спеціального обслуговування.

  Відкатні конструкції бувають наступних видів:

  • Консольні – на нерухомих роликах. Це надійна, але при цьому досить громіздка система, яка займає багато місця.
  • Рейкові – стулка ходить по вкопаної в землю рейці. Займає менше місця, але вимагає точності, так як колеса не повинні йти з рейки.
  • Підвісні – стулка не торкається землі, їздить по верхній балці. Не потребує розчищення нижнього краю, але при цьому обмежується в’їзд по висоті.

  Гаражна автоматика забезпечує зручне і надійне відкриття і закриття гаража дистанційно, за допомогою пульта. Хороша система також забезпечує можливість екстреного відкривання при відсутності електроенергії.

  Промислові секційні ворота – потужні конструкції для виробничих приміщень: складів, автомийок і паркінгів. Вони володіють великою потужністю, а саме відкривається полотно має значну площу і підвищену міцність. Для приватних будинків і гаражів зазвичай не застосовуються.

 • Де можна замовити якісну автоматику?

  Каталоги ТПК «ВСВ-ГРУП» пропонують найрізноманітніші модифікації автоматики для воріт ціна виробів залежить від комплектації, функціональних можливостей системи. На нашому сайті представлена ​​автоматика на ворота різних модифікацій, що забезпечує роботу підйомно-поворотних, орних, секційних, відкатних моделей. Широкий вибір продукції різних виробників дозволяє купити оптимальний варіант, оснащуючи автоматикою різноманітні модифікації дверей. Інтернет магазин компанії «ВСВ-ГРУП» дозволяє підбирати якісні, надійні вироби, з різними можливостями, експлуатаційними характеристиками.

  Автоматику для воріт встановлюють на різні конфігурації стулок. Система забезпечить вільний доступ у двір, котедж, гараж членів сім’ї, запобігаючи можливості проникнення зловмисників, роззяв, недоброзичливців. Її монтаж дозволить Вам економити сили, час, ресурси, забезпечуючи ефективне, зручне управління доступом до об’єктів. Комплекс оснащується фотоелементами, що допомагають автоматиці на воротах визначати присутність людей, машин в зоні стулок, попереджаючи їх можливе закриття. Спокій, упевненість у власній безпеці допоможе знайти установка автоматики для воріт ціна даного обладнання незрівнянно менше, ніж можливі втрати, після проникнення грабіжників на територію двору, будинку, приміщення гаража або інші об’єкти.

  У нашому інтернет-магазині VSV-Group ви можете купити автоматику для воріт будь-яких напрямків і особливостей. У каталозі ви знайдете тільки високоякісну продукцію від кращих світових виробників. При цьому ціни є найбільш вигідними для покупців.

  Наші фахівці допоможуть вибрати і встановити відповідні конструкції та пристрої, а також нададуть детальну консультацію. Ви можете замовити доставку продукції по Києву та в інші міста України в короткі терміни. Звертаючись до нас, ви завжди можете бути впевнені в якості та прийнятних цінах на товари і монтаж!

 • Чи можна встановлювати навальний електропривод на гаражні ворота?

  Так як тип приводу істотно впливає на тривалість експлуатації, то чи варто ризикувати конструкцією, коли можна без її додаткового доопрацювання монтувати рейковий привід.

  Навальний привід на гаражні ворота встановлювати не можна в зв’язку з наступними технічними особливостями їх конструкції:

  • неможливо докласти зусилля до торсіонному валу – тільки до полотна;
  • відсутня необхідна відстань для його установки між стіною і центром торсіонного валу;
  • відсутні умови для установки демпфера на горизонтальні напрямні;
  • в разі установки навального приводу неможливо буде забезпечити плавність опускання полотна.

  Установка навального приводу можлива тільки при ексклюзивному замовленні за погодженням всіх моментів.

 • Які приводи оснащені вбудованою системою виявлення перешкод при закритті?

  Для автоматизації воріт серія ASG, а також приводи серії ASI50 оснащені вбудованою системою виявлення перешкод, яка є елементом безпеки експлуатації ворітної системи. Для них також передбачена можливість регулювання зусилля. У момент виявлення перешкоди, коли виконується закриття отвору, система зупинить хід полотна і відправить його на повне відкриття.

Контакти офісу
ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон

  Готові рішення

  З нами зручно працювати
  #
  Оперативний розрахунок вартості

  Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

  #
  Точний замір - безкоштовно

  Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

  #
  Якісний професійний монтаж

  Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

  #
  Робота безпосередньо з виробником

  Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

  #
  Довговічність і надійність

  Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

  #
  Сертифікована якість

  Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

  … ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
  Хотите, перезвоним Вам
  за 30 сек?