Автоматика для розпашних воріт

Товари категорії

Факти, які вказують користь придбання нашої автоматики для розпашних воріт

Зручність використання
Комфорт в будь-яку погоду
Високий рівень безпеки
Презентабельний зовнішній вигляд
Великий вибір
Високий рівень безпеки

Тільки сучасні рішення для автоматизації воріт

Всі сучасні розсувні ворота оснащені спеціальними механізмами – автоматикою, яка забезпечує відкриття і закриття стулок таких воріт. Якісна автоматика для воріт забезпечує їх комфортне функціонування.

Наша компанія VSV-Group є лідером з продажу продукції даного виду в Україні. У нашому інтернет-магазині ви зможете замовити гарантовано якісну продукцію, що відповідає всім галузевим стандартам, а також при необхідності повне встановлення таких воріт. Купити і встановити розсувні або інші види воріт можна не тільки в Києві, а й в інших містах країни за допомогою служби доставлення.

Понад 5000 клієнтів вже оцінили всі переваги автоматики для воріт! Приєднуйтесь!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякіснішу продукцію для автоматизації розгорнутих воріт. Вона виготовляється на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.  

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виникаючі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення
  заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Підтвердження замовлення у менеджера

  і узгодження всіх нюансів

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Встановлення автоматики

  і безкоштовне доставлення по Києву

 5. Експлуатація

  насолоджуйтеся комфортом і безпекою

Переваги використання автоматики для розпашних воріт

Автоматичне управління дуже зручне, так як стулки можна відкривати в різних режимах (в тому числі і як хвіртку), а також керувати ними дистанційно. Можлива негода ніяк не впливає на працездатність системи, а при аварії електропостачання стулки завжди можна відкрити вручну.

Високоякісні моделі оснащені функцією самодіагностики – якщо порушується робота фотоелементів, то господар помешкання отримує спеціальне сповіщення. Ціни на такі моделі зазвичай вище, але це виправдано їх якісною роботою і додатковою гарантією збереження майна.

Комфортна експлуатація забезпечується також відсутністю техобслуговування. Не потрібні періодичне змащування, налаштування або калібрування. Вся конструкція дуже проста, але при цьому надійна і вивірена. Таким чином, забезпечується довговічна робота системи без участі людини.

Компанія ТОВ «ТПК «ВСВ-ГРУП» пропонує придбати автоматику для розпашних воріт на вигідних умовах. У нашому каталозі представлені приводи від відомих виробників – Nice, Came, Comunello, An-Motors. Для наших клієнтів доступні ціни на автоматику для розпашних воріт, індивідуальний підхід, доставлення по Україні. Пропонуємо купити приводи для розсувних воріт зі стандартними і нестандартними розмірами стулок.

На нашому сайті Ви можете купити автоматику для воріт наступних видів:

«ВСВ-Груп» пропонує автоматику для воріт таких виробників:

Автоматика для розпашних воріт Alutech

Одним з найбільш оптимальних варіантів при виборі автоматики для воріт буде вибір на користь білоруської компанії Alutech. Ця компанія більше десяти років займається виробництвом секційних воріт і пропонує досить якісні автоматичні системи за доступними цінами.


Автоматика для розпашних воріт AN-Motors

Білоруська компанія Alutech випускає автоматику для розпашних воріт під декількома торговельними марками. Одна з них – AN-Motors. Автоматичні приводи цієї марки виготовляють в Китаї, але при цьому на якості це ніяк не відбивається. Як і інша автоматика, продукція AN-Motors розроблена білоруськими фахівцями для використання в умовах Східної Європи. Це означає, що їй не страшні суворі зими і перебої з електроживленням.


Автоматика для розпашних воріт Comunello

Серед всіх автоматичних механізмів одними з найбільш надійних є агрегати виробництва Comunello – італійської компанії з піввіковою історією, неперевершеним розробником сучасних автоматичних воріт і аксесуарів до них.

Про автоматику для воріт
Как работает автоматика для ворот: на примере итальянского бренда Comunello
20 May 2016
Про автоматику для воріт
Автоматика для ворот. Делает жизнь комфортнее
13 November 2015
Про автоматику для воріт
Автоматика для ворот: позаботьтесь о своем комфорте
15 June 2015

Питання та відповіді

 • У чому полягають переваги використання автоматики для розпашних воріт?

  Всі сучасні розсувні ворота оснащені спеціальними механізмами – автоматикою, яка забезпечує відкриття і закриття стулок таких воріт. Якісна автоматика для воріт забезпечує їх комфортне функціонування. Автоматичні механізми і приводи мають наступні переваги:

  • автоматика не пропустить сторонніх – є самоблокування, а також додаткові системи оповіщення та безпеки;
  • особливі фотоелементи з функцією фототест забезпечують безвідмовне спрацьовування електроприводу, що розпізнає будь-які перешкоди;
  • для цих систем використовуються особливо міцні матеріали, які можуть протистояти будь-яким навантаженням;
  • дистанційне керування пультом дуже комфортне і доступне для людей з будь-якими фізичними можливостями;
  • всі елементи виготовлені з міцних матеріалів і розраховані на тривалу експлуатацію.
 • Чи можу я самостійно встановити автоматику?

  Автоматика для даного виду воріт є досить складною, на відміну від воріт. Потрібна не тільки висока кваліфікація монтажників, але також сувора відповідність всіх деталей і комплектуючих відносно необхідним стандартам і розмірами.

  Дуже важливе положення кронштейнів на стовпах і стулках, точне встановлення самої стулки, а також її положення щодо стовпа. Наявність і точність монтажу кінцевих вимикачів, а в разі їх відсутності – упорів для стулок. Такі ворота забезпечені великою кількістю електричних підключень зі своїми параметрами роботи, які потрібно відрегулювати і синхронізувати.

 • Чому варто замовити розсувні ворота в VSV-Group?

  Наша компанія VSV-Group є лідером з продажу продукції даного виду в Україні. У нашому інтернет-магазині ви зможете замовити гарантовано якісну продукцію, що відповідає всім галузевим стандартам, а також при необхідності повне встановлення таких воріт. Купити і встановити розсувні або інші види воріт можна не тільки в Києві, а й в інших містах країни за допомогою служби доставлення.

 • Якою може бути автоматика для розсувних воріт і яку краще вибрати?

  Головні критерії вибору автоматики для воріт: умови експлуатації, маса полотна і особливості режиму використання. Вона повинна бути адаптована до несприятливих погодних умов, мати значний запас міцності, металеві або сталеві елементи і низькотемпературне мастило, а також відповідати габаритам воротного полотна.

  Основна відмінність приводів для розсувних модифікацій – їх експлуатація в умовах вулиці, тому комплект повинен відповідати не тільки параметрами стулок, але і мати захист від несприятливих погодних умов.

  Крім того, механізми повинні змащуватися низькотемпературним мастилом, щоб в умовах низьких температур не відбулося його підмерзання.

  Другим критерієм є габарити стулок. Навіть при незначній розбіжності параметрів можливий вихід з ладу механізму приводу.

  Крім цього, види автоматики для розсувних моделей повинні мати підвищені характеристики потужності, щоб в умовах негоди не виникало випадків їх некоректної роботи.

  Також рухомі механізми приводу повинні бути металевими або сталевими.

 • На розсувних воротах з автоматикою немає замка. Наскільки це надійно?

  Надійність замикання розсувних воріт з автоматикою залежить від відповідності приводу і габаритів полотна. Якщо автоматика підібрана зі значним запасом потужності, то і тримати стулки закритими їй не важко, але і відкрити їх буде неможливо навіть в умовах відсутності електропостачання.

  Для габаритних полотен з метою безпеки і зниження навантаження на автоматику доцільна наявність додаткового електромеханічного замка або засува.

 • Чи можна відкрити розсувні ворота з автоматикою якщо відключили електрику?

  Що робити в ситуації відсутності електропостачання розсувних воріт з автоматикою підкаже інструкція. Ній передбачено, аварійне розблокування можливе за допомогою спец-ключа, що передбачений комплектом постачання приводу.

  Цей ключ необхідно тримати в доступному для користувача місці.

  При відключенні електрики ключ потрібно вставити у відповідний паз приводу і провернути до розблокування воріт.

  Потім можна відкрити їх вручну.

 • У чому різниця між лінійним і важільним приводом розсувних воріт?

  Сучасні модифікації лінійних і важільних приводів для розсувних воріт характеризуються значним запасом міцності і довговічності експлуатації.

  Але особливості конструкції мають істотну відмінність:

  лінійна автоматика менше звужує отвір, тому кут розкриття у неї значно більше. Крім того, ціна на лінійні приводи значно нижче.

  У той же час важільні приводи не вимагають проведення зварних робіт і значно простіше встановлюються за допомогою монтажної пластини, дюбелів і саморізів.

Замовте автоматику в один клік прямо на сайті!

Контакти офісу
ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон
  З нами зручно працювати
  #
  Оперативний розрахунок вартості

  Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

  #
  Точний замір - безкоштовно

  Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

  #
  Якісний професійний монтаж

  Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

  #
  Робота безпосередньо з виробником

  Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

  #
  Довговічність і надійність

  Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

  #
  Сертифікована якість

  Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

  … ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
  Хотите, перезвоним Вам
  за 30 сек?