Автоматика для відкатних воріт

Товари категорії

Призначення і функції автоматики для воріт

Зручність використання
Комфорт в будь-яку погоду
Безшумна робота
Високий рівень безпеки
Презентабельний зовнішній вигляд
Великий вибір

Тільки актуальні рішення для автоматизації воріт

Завдяки впровадженню автоматики для воріт досягається можливість дистанційного керування огороджувальною конструкцією з пульта управління або дротової мережі. Висока популярність таких автоматичних систем пояснюється компактністю пристрою. Автоматика для відкатних воріт забезпечує зручність і комфорт її використання – одне натискання кнопки призводить стулку в рух і повертає її назад, при цьому все відбувається тихо, без сторонніх звуків.

Нашою компанією проведений монтаж автоматики для воріт понад 5000 клієнтів, які гідно оцінили всі переваги автоматики для воріт! Приєднуйтесь!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякіснішу продукцію для автоматизації воріт. Вона виготовляється на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.  

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виникаючі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення
  заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Підтвердження замовлення у менеджера

  і узгодження всіх нюансів

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Встановлення автоматики

  і безкоштовне доставлення по Києву

 5. Експлуатація

  насолоджуйтеся комфортом і безпекою

Переваги автоматики для відкатних воріт

«ВСВ-груп» пропонує придбати різні типи пристроїв для автоматизації воріт, у яких є одна спільна риса – висока якість збірки. Вся продукція, що реалізується нашою компанією, має гарантію, що підтверджує її надійність і довгостроковість безперебійної експлуатації. При покупці приводу клієнт не просто забезпечує собі зручність користування воротами, а вкладає свої кошти в забезпечення комфорту і безпеки. Купуючи автоматику для воріт на нашому сайті, клієнтові не потрібно піклуватися про пошук фахівців для її монтажу. Наші професіонали завжди до ваших послуг. Електропривод для автоматизації воріт відрізняється простотою експлуатації, не обтяжує виїзд з території приватного будинку або промислового об’єкту, а також не вимагає від водія залишати автомобіль і витрачати зусилля і час на відкриття / закриття воріт.

В основний комплект автоматики входять:

 • електричний привід з мотором;
 • блок керування;
 • радіоприймач.

Також основну комплектацію можна доповнити наступними елементами і це не викличе технічних труднощів:

 • антеною;
 • сигнальною лампою;
 • фотоелементами.

 

На всю продукцію, що реалізується нашою компанією, в наявність і вільному доступі для клієнта сертифікаційні документи, які підтверджують високу якість, міцність, надійність і довговічність експлуатації автоматики для воріт. Вартість цих пристроїв також є пріоритетом і з лишком окуповується отриманим комфортом і безпекою.

Встановлення автоматичного дистанційного керування для огороджувальних конструкцій характеризується зручністю для користувача і економією простору. Управління автоматикою не викликає ускладнень, так як пульт має широкий радіус дії. Це найбільш оптимальний варіант, що характеризується своєю простотою і зрозумілістю експлуатації, довговічністю безперебійної роботи електродвигуна і комфортом використання.

Автоматика, що реалізується компанією VSV-Group, – це повна впевненість в перевіреній якості і довгостроковій гарантії.

 

«ВСВ-Груп» пропонує придбати автоматику для воріт наступних виробників:

Автоматика для відкатних воріт Alutech

Alutech – компанія з Білорусії, яка за 10 років на ринку систем для автоматизації по праву заслужила популярність і довіру клієнтів. Відкатні ворота, оснащені автоматикою від білоруського виробника – це гарантія довговічної безвідмовної роботи. Клієнтам надається вибір – можливо придбання: повного комплекту обладнання – ворота + автоматика; комплекту для автоматизації для встановлення на відкатні ворота іншого виробника. Системи автоматики для воріт Алютех відмінно поєднуються з воротами інших виробників.


Автоматика для відкатних воріт AN-Motors

Китайські виробники на українському ринку рідко радують споживачів якістю продукції, але це не відноситься до китайської компанії AN-Motors. Ця торгова марка – власність білоруської компанії Alutech, яка для здешевлення собівартості перенесла своє виробництво в Китай. Але така позиція абсолютно не вплинула на якість виконання і технічні характеристики автоматики для воріт Ан-Моторс. Так як розробка і контроль якості цієї продукції знаходиться під управлінням білоруської компанії, а це свідчить про відповідність виробів високим вимогам європейських стандартів.


Автоматика для відкатних воріт Comunello

Італійські автоматичні механізми для воріт Комунелло зроблені в Італії за стандартами Європейського Союзу. Модельний ряд FORT цього виробника є серією, призначеної для відкатних воріт. Модель FORT 3500 розроблена і відповідає вимогам для установки на промислових об’єктах. Решта системи цього модельного ряду призначені для загального користування.

ПРО АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ
Автоматика для ворот. Делает жизнь комфортнее
13 November 2015
ПРО АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ
Автоматика для ворот. Оптимальное решение
13 November 2015
ПРО АВТОМАТИКУ ДЛЯ ВОРІТ
Автоматика для ворот: на что обратить внимание при выборе
12 June 2015

Питання та відповіді

 • У чому переваги установки автоматики і приводу?

  Повна автоматизація крім естетичності і вигідного способу вкладення коштів надає наступні переваги для користувача:

  • економія часу – водієві не потрібно самостійно здійснювати операції по відкриттю / закриттю воріт або докладати зусиль до того, щоб відімкнути або замкнути замок на воротах;
  • дистанційне керування – не потрібно залишати автомобіль, достатньо всього лише натиснути кнопку на брелоку;
  • гарантія безпеки – система має надійний захист від злому або несанкціонованого доступу.

  Крім того, подібні розсувні конструкції доступні для монтажу не тільки для промислових об’єктів і складських приміщень, а й для приватних домоволодінь і ділянок. 

  Клієнтам доступні для придбання як базові комплекти обладнання, так і весь спектр додаткових пристроїв і елементів: антени для збільшення радіусу дії брелока, сигнальної лампи для візуалізації управління, фотоелементів для забезпечення більш високого рівня безпеки.

  Вся продукція, що реалізується нашою компанією, пройшла сертифікацію і на вимогу клієнтів можливо ознайомлення з документами, що свідчать про якість виробів.

  Ціновий діапазон представленої продукції уможливлює задоволення запитів будь-якого покупця.

  Широкий спектр продукції, що реалізовується дозволить підібрати оптимальне рішення під будь-яке індивідуальне замовлення, технічні параметри обладнаних автоматикою стулок або конструктивного рішення воріт.

  Перед замовленням настійно рекомендуємо проконсультуватися з нашими фахівцями, які не тільки допоможуть зробити правильний вибір, а й знайдуть оптимальне вирішення можливих проблем. 

 • Які різновиди автоматичних механізмів Ви можете запропонувати?

  Різновиди автоматичних механізмів

  Нашим клієнтам доступні для придбання три типи автоматики:

  • консольний тип відрізняється тим, що переміщення відбувається за рахунок руху роликів за отвором і відсутнє зіткнення полотна з землею. Стулка при цьому вимагає значного простору. Крім того, цього типу автоматики необхідно застосування противаги. Обсяг отвору повинен бути наполовину менше, ніж простір для висунення і розмір полотна. Місце встановлення приводу залежить від якості, ступеня міцності опори і підстави, а також має відповідати розмірам і технічним параметрам самої стулки, і її рамці з урахуванням декоративних елементів;
  • в рейковому типі переміщення стулки відбувається по пазах, але при цьому значно економиться простір для її переміщення на відміну від консольного типу. Рейковий тип передбачає рівномірний розподіл ваги полотна і не вимагає якогось особливого місця розташування приводу;
  • в підвісному типі рух стулки здійснюється по верхній балці, тому як недолік цього типу можна назвати обмеження по висоті для автотранспорту. Крім того, в цьому типі відсутня опора на землю і це дає переваги у вигляді відсутності необхідності додаткового догляду за нижньою частиною конструкції, що особливо актуально в зимову пору року – сніг і мороз не виведуть таку конструкцію з ладу.

  Монтаж автоматики здійснюється фахівцями нашої компанії за погодженням із замовником. Це істотно знижує ризик додаткових витрат і втрати часу на пошук фахівців-монтажників. Ми пропонуємо для придбання продукцію виняткової якості, яку самостійно доставляємо клієнтам по Києву або в інші міста України.

 • У чому зручність електроприводів?

  Основна перевага автоматики перед ручним керуванням – відсутність витрат часу і зусиль на операції з відмикання / замикання воріт і замків. Двигун системи відмінно працює навіть за відсутності подачі електроенергії, так як в пристрої вбудований ручний привід на непередбачені випадки. Такий тип зсувних конструкцій відмінно вписується в архітектуру і не порушує естетики будь-якого дизайнерського рішення.

  Наша компанія вже встановила системи автоматики воріт понад 5000 клієнтам, серед яких як приватні особи, так і підприємства різних форм власності України, які гідно оцінили широкий асортимент автоматики в нашому Інтернет-магазині. Консультації наших фахівців абсолютно безкоштовні і для їх отримання вам достатньо звернутися до нас за вказаними телефонами і зробити замовлення, не виходячи з дому. Ми гарантуємо вам придбання товару високого класу і оперативне доставлення по усій Україні. 

 • Чи можна поставити механізми відкривання-закривання на встановлені раніше відкатні ворота?

  Для будь-якої моделі воріт можна підібрати приводи. Важлива умова – тип автоматики на ворота повинен підбиратися з урахуванням параметрів полотна, ваги і розмірів стулки.

  Ще однією умовою є безвідмовність встановлених механізмів. Якщо ручні маніпуляції не дозволяють безперешкодно відкотити стулку внаслідок її заклинювання, необхідно попередньо усунути конструктивні недоліки і тільки після оснащувати систему електроприводом і іншими механізмами відкривання / закривання отвору.

 • Чи можна відкрити відкатні ворота з автоматикою вручну?

  При необхідності відкрити відкатні ворота з автоматикою можна, виконавши наступне:

  1) відкрийте корпус автоматичного приводу;

  2) знайдіть важіль розблокування і потягніть за нього;

  3) натисніть на двигун з приводом до тих пір, поки вони не опустяться всередину корпусу.

  Таким чином ви від’єднайте привід і після цих дій відкриття воріт повинно легко виконуватися вручну.

 • Чим краще змащувати привід відкотних воріт?

  Якщо ви не знаєте, що краще використовувати для змащення приводу відкотних воріт, то найкраще для догляду підійде сухе мастило. Його застосування істотно спростить обслуговування і догляд за механізмом приводу, так як:

  • воно доступне в магазинах велотоварів;
  • ціна його відносно невисока;
  • при його нанесенні на рухомі елементи виключається їх забруднення налиплим брудом і сміттям.
 • Дощ і сніг не зіпсують привід відкотних воріт?

  Конструкцією приводів відкотних воріт передбачений захист від агресивного впливу погодних умов, обмерзання, налипання снігу або проникнення опадів у вигляді дощу, так як корпус являє собою моноблок з додатковим полімерним покриттям і наявністю герметизуючих ущільнювачів.

Замовте автоматику в один клік прямо на сайті!

Контакти офісу
ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон
  З нами зручно працювати
  #
  Оперативний розрахунок вартості

  Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

  #
  Точний замір - безкоштовно

  Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

  #
  Якісний професійний монтаж

  Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

  #
  Робота безпосередньо з виробником

  Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

  #
  Довговічність і надійність

  Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

  #
  Сертифікована якість

  Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

  … ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
  Хотите, перезвоним Вам
  за 30 сек?