Пульти дистанційного керування AN-Motors

Купівля пульта AN-Motors в Україні

Для закриття воріт гаража, шлагбаума або інших загороджувальних конструкцій використовуються пульти воріт. Ці компактні пристрої призначені для управління автоматикою на відстані. Тепер не потрібно залишати салон автомобіля, щоб потрапити на закриту територію.

Наша компанія VSV-Group здійснює монтаж і обслуговування секційних воріт, а також продаж аксесуарів до них. Замовити установку конструкцій можуть жителі багатьох міст України. Представництва компанії ВСВ-Групп є в Полтаві, Києві, Дніпрі, Луцьку, Одесі, Донецьку, Рівному та інших містах.

Купити пристрої управління за кращими цінами можуть і жителі інших населених пунктів країни: в ВСВ-Групп ви можете замовити доставку по всій країні. Жителі будь-якого міста України можуть замовити якісну продукцію від відомих виробників, а сама доставка займе не більше трьох днів.

Комфорт від використання аксесуарів для автоматики гідно оцінені нашими 15000 клієнтами! Пропонуємо вам приєднатися до їх числа!

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найякіснішу продукцію для управління системами автоматизації воріт. Вона виготовляється на найбільших високотехнологічних підприємствах з використанням інноваційних технологій.

Сучасне високотехнологічне виробництво

В нашій команді працюють кращі експерти в своїй області. Вони готові відповісти на всі виникаючі у Вас питання, підказати і допомогти знайти вірне рішення будь-якої проблеми.

Команда кращих професіоналів
Сервіс, який прагне до ідеалу!

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці

 1. Оформлення
  заявки

  будь-яким зручним способом

 2. Підтвердження замовлення у менеджера

  і узгодження всіх нюансів

 3. Підписання договору

  і внесення передоплати

 4. Програмування пультів

  і безкоштовне доставлення по Києву

 5. Експлуатація

  насолоджуйтеся комфортом і безпекою

Пульти воріт AN-Motors: розширений набір функцій

В асортименті виробника AN-Motors є пристрої 1-, 2-, 3- і чотирьохканальні. Це означає, що за допомогою одного компактного приладу можна управляти відразу декількома автоматичними механізмами. Наприклад, при проїзді через шлагбаум і підйомно-секційні ворота. Подача сигналу для відкриття або закриття дверей може здійснюватись завчасно. Якщо немає ніяких перешкод для сигналу (пряма видимість), то відкрити ворота можна з відстані 50-100 метрів.

Основні технічні характеристики

Пульти дистанційного керування від AN-Motors використовуються для різних типів воріт. Прилади мають наступні характеристики:

 • маса – 30-50 г;
 • дальність подачі сигналу – 100-150 м (при прямої видимості);
 • потужність випромінювання – 2 мВт;
 • число каналів – до чотирьох;
 • робоча частота – 433,92 МГц.

Пристрої обмінюються з приводом сигналом з динамічним кодом. Це означає, що код постійно змінюється і його неможливо підібрати. Така особливість забезпечує високий рівень безпеки.

Програмування брелка

Щоб забезпечити відкривання воріт, потрібно прив’язати конкретний ключ до механізму приводу. У програмуванні немає нічого складного, а сам процес займає кілька хвилин. Для початку потрібно мати сам пульт-брелок. Далі все відбувається за наступним алгоритмом:

 • Знімається кришка на блоці управління.
 • Натискається клавіша LEARN (загоряється лампочка LR).
 • Натискається одна з кнопок на брелоку, який потрібно синхронізувати з блоком управління (лампочка LR гасне).
 • Ще раз натискається та ж кнопка (лампа LR починає блимати).

Цими діями приймач заноситься в базу пам’яті блоку. Іноді потрібно видалити код ключа, наприклад, при втраті брелка. Клавіша LEARN на блоці управління утримується понад 8 секунд, а лампа LR гасне, що свідчить про очищення пам’яті.

Управління воротами за допомогою пульта AN-Motors

Щоб забезпечити закривання або відкривання, потрібно натиснути всього одну кнопку на корпусі, відповідну приводу. Закриття проводиться автоматично або натискається та ж клавіша на пульті.

Якщо знизився радіус дії або пульт працює нестабільно, то прийшла пора міняти батарейки. Про необхідність заміни інформує яскравість світлодіода на кнопках: вони горять тьмяно. Для заміни батареї потрібно зняти нижню кришку, яка кріпиться декількома гвинтами. Новій батареї вистачає більш ніж на рік роботи (в залежності від частоти використання).

Важливо забезпечити правильне зберігання ключа. Температура зберігання не повинна перевищувати 30 градусів, а вологість 80%. Не допускається тривале використання пульта в умовах сильної вологості, прилад не повинен відчувати механічних навантажень (випадкові падіння при цьому допускаються).

ІНШЕ
Пластикові і дерев’яні піддони: що краще
12 December 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 December 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 January 2020

Питання та відповіді

 • Як запрограмувати пульт дистанційного керування AN-Motors?

  Перед тим, як визначитися, що натиснути для прив’язки нового брелока AN Motors, потрібен доступ до приймача, так як старий брелок в цьому відношенні даремний.

  Щоб запрограмувати і здійснити настройку пульта дистанційного керування, виконайте наступне:

  1) зніміть кришку на блоці управління;

  2) натисніть «Learn»

  3) повинна спалахнути «LR» на модулі;

  4) натисніть будь-яку кнопку на новому ключів і «LR» потухне;

  5) далі знову натиснути на ту ж кнопку на програмованому брелоку – «LR» повинна кілька разів спалахнути і згаснути – це означає, що настройка завершена.

  Щоб видалити з пам’яті всі брелоки (наприклад, при втраті) затисніть «Learn» на 8 секунд, при цьому «LR» загориться. Потрібно дочекатися поки вона потухне. З цього моменту всі наявні брелоки стерті з пам’яті.

Контакти офісу
ТернопольВинницаХарьковЧерниговДнепрОдессаЛуцкХмельницкийРовноКропивницкийПолтаваЧерновцыКиевДонецкНиколаевИвано-ФранковскЛьвовУжгородЧеркасыЖитомирСумыЛуганскЗапорожьеХерсон
  З нами зручно працювати
  #
  Оперативний розрахунок вартості

  Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

  #
  Точний замір - безкоштовно

  Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

  #
  Якісний професійний монтаж

  Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

  #
  Робота безпосередньо з виробником

  Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

  #
  Довговічність і надійність

  Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

  #
  Сертифікована якість

  Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

  … ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
  Хотите, перезвоним Вам
  за 30 сек?