Автоматика для воріт в Бердичеві

Автоматичні приводи і редукторні мотори від «ВСВ-груп» збільшують термін експлуатації воріт і ролетних конструкцій

Автоматика від «ВСВ-груп» це:

Вирушаємо за покупкою автоматики в торговий офіс «ВСВ-груп» в Бердичеві

Ще пару десятків років тому автоматикою оснащували в основному великогабаритні воротні конструкції для гаража або в’їзду. Масивне полотно потребувало управління потужним механізмом ― адже зусиль людини було просто недостатньо, щоб зрушити з місця важкі стулки. Спостереження останніх років показує повсюдну автоматизацію воріт незалежно від їх ваги.

На перше місце виступає комфорт і зручність, простота в управлінні для всіх жителів приватного будинку, включаючи дітей і підлітків. Розумні налаштування приводів можуть працювати навіть без постійного контролю з боку людини. Так, жалюзі можуть автоматично опуститися, якщо піде дощ або подує сильний вітер, і піднятися при настанні певного часу вранці.

Однак, комфорт і мінімальне застосування фізичної сили до управління не є основним показником в роботі автоматики. Роки тестування в режимі реальних умов довели, що приводи і мотори значно збільшують робочий ресурс конструкцій. Навантаження розподіляється більш рівномірно на несуче полотно ― його рух вгору або вниз, вправо або вліво відбувається без ривків і стопів. Система головних підвісів функціонує стабільно тта плавно. А захисні компенсатори здатні запобігти раптовому закриттю стулок воріт. Таким чином збільшення довговічності роботи всієї системи і підвищення рівня безпеки стали пріоритетними факторами до установки автоматики на воротні й ролетні конструкції.

Представники інженерного складу «ВСВ-груп» в Бердичеві готові допомогти жителям області в модернізації старих воріт і виготовленні нових систем з нуля під ключ. Складальні цехи й виробничі приміщення знаходяться в радіусі невеликої віддаленості від центру офісу, що робить процес виготовлення замовлення швидким, а монтаж готового зразка проводиться в найкоротші терміни. Оперативне виконання договору та якість і різноманітність моделей вивели «ВСВ-груп» в лідери на ринку України за рівнем довіри з боку населення.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасної пускової системи
Автоматизуємо ворота і рольставні з компанією «ВСВ-груп»
В'їзд в гараж або бокс

Передбачає наявність секційних, рулонних або підйомно-поворотних воріт для подальшої автоматизації. Для згортання полотна в рулон використовують вальний механізм, а для його розміщення в стельовому просторі ― ланцюговий. Обидва варіанти відмінно працюють в природних кліматичних умовах і не потребують додаткового захисту при низьких температурах.


Відкатні конструкції

Працюють від редукторного двигуна, обсяг потужності якого розраховується від габаритів рухомого полотна. Мотор має захисний водонепроникний корпус і потребує планового обслуговування. Слід враховувати наявність вільного простору біля воріт уздовж паркану для організації металевої рейки. Система датчиків руху встановлюється в декількох рівнях по периметру рампи, щоб уникнути наїзду полотна на автомобіль, людину або домашню тварину.


Орні системи

Засновані на установці приводів лінійного або важільного типу, включають в себе контури для подачі живлення для безперебійної роботи воріт. В аварійних випадках спрацьовує пристрій зупинки руху або блокування полотна при несанкціонованому доступі. Як правило, включає в себе комплект датчиків для визначення положення автомобіля.


Автоматика для комерційних об'єктів

Підбирається виходячи з потреб бізнесу та виробничої потужності площ. Вибирається обладнання промислової спрямованості, здатне впоратися з посиленим навантаженням і пропускною здатністю.

Готові рішення
Відгуки наших клієнтів
Ілля

Хірург

Хороша автоматика, користуємося з задоволенням, дійсно хороша якість, зі встановленням проблем не виникало. Швидко реагує на сигнал. За швидке доставлення – дякую!

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Ціни на автоматику
НазваЦіна***
AN-Motors ASG1000 4KIT - комплект приводу для гаражних воріт4 711 грн
Гаражний привід Marantec Comfort 606 849 грн
Автоматика Alutech Levigato LG-800 * - привід для гаражних воріт4 306 грн
Автоматика Alutech Roto RTO-1000KIT - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)9 017 грн
Автоматика Comunello Fort 1000 - комплект приводу для воріт (вага до 1000 кг)10 829 грн
Автоматика AN-Motors ASL1000Kit - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)8 034 грн
Автоматика Comunello Abacus 300 - комплект приводу для розпашних воріт15 006 грн
AN-Motors ASW 4000 Kit - комплект привода для розпашних воріт14 219 грн
Автоматика Alutech Targo TR-3531-230KIT - привід для промислових воріт11 155 грн
Німецька автоматика Marantec STAW1-7-19 KE / 230V для промислових воріт11 733 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?