Гаражні ворота в Бердичеві

Гаражні ворота від «ВСВ-груп» відмінно підходять для всіх видів приміщень і надійно зберігають Ваш автомобіль від природних катаклізмів

Гаражні ворота від «ВСВ-груп» в Бердичеві це:

Працюємо на взаємовигідних умовах з приватними забудовниками та бізнес структурами

Бердичів є одним з небагатьох міст Житомирської області, де переважає одноповерхова житлова забудова. Активне життя міста і відмінне географічне місцезнаходження дає поштовх до розвитку комерційних напрямків різних сфер діяльності. Великий залізничний перевалочний центр України має безліч ангарів промислового типу і складського зберігання. Для власників бізнесу і власників житла компанія «ВСВ-груп» пропонує скористатися послугами підбору і виготовлення комірних конструкцій в Бердичеві.

Виробниче підприємство «ВСВ-груп» виконує повномасштабну роботу з підбору, проектування та монтажу фасадних, гаражних та ангарних воріт. Наша продукція:

 • виготовлена з нетоксичної сировини і має ряд європейських сертифікатів;
 • не потребує фарбування і спеціального догляду;
 • відрізняється безшумним плавним ходом стулок і основного полотна;
 • має підтверджений клас взломостійкості й опірності до механічних впливів;
 • має ряд конструктивних рішень, різноманіття форм, кольорів і відтінків, фактури поверхні;
 • сумісна з будь-якими комплектами автоматичного доступу ― від недорогих приводів бюджетного класу до преміальних комплектів від лідерів Європи;
 • легко комплектується і стикується з доковим обладнанням для складських комплексів і ангарних систем;
 • швидко ремонтується і обслуговується фахівцями компанії, завдяки постійній наявності запасних частин і витратних матеріалів від заводів-виробників
За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних гаражних воріт
Модифікації воріт для в'їзду та боксів від «ВСВ-груп»
Розстібні

Покупці консервативного типу та любителі класики часто зупиняють свій вибір на такому типі воріт. Розміри для облаштування отвору не мають значення. Можливе оснащення основного полотна хвірткою. Враховується також внутрішнє або зовнішнє відкривання стулок.


Відкатні

Зразки відкатного типу потребують наявності вільного місця для руху конструкції по металевій рейці вліво або вправо. Автоматизація таких воріт полегшує процес управління і звільняє від застосування ручної сили до викочування масивного полотна.


Рулонні

Просто ідеальні для невеликого приміщення гаражного типу з відсутністю місця для розорювання або відкочування. Полотно з набірних панелей при підйомі займає область стелі або намотується на вальний привід. Ущільнювальні прокладки по контуру отвору забезпечують сухість всередині приміщення.


Підйомно-поворотні

Модель такого типу володіє запасом підвищеної міцності і має певний клас по взломостійкості та пожежонебезпеки. Доцільна до обладнання на комерційних об’єктах промислового призначення.

Реалізовані проєкти компанії «ВСВ-груп»
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власник консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

ІНШЕ
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Питання та відповіді
 • Які ще бувають типи воріт для гаража?

  Розстібний

  Мають нескладну конструкцією і не вимагають великих витрат при експлуатації. При бажанні можуть бути автоматизовані.

  Вироби підйомно-поворотного типу

  Виготовляються з цілісного полотна. Підходять для житлових, складських і виробничих приміщень.

Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Гаражні ворота з сендвіч-панелей Alutech Classic 2250х2125 мм M-гофр колір під дерево «золотий дуб»24 174 грн
Підйомні секційні ворота для гаража Алютех Класик 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний23 460 грн
Гаражні ворота Alutech Trend 2500х2125 мм L-гофр білого кольору17 748 грн
Ворота гаражні з сендвіч-панелей Алютех Тренд 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний16 320 грн

* * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?