Автоматичні ворота в Білгород-Дністровському

«ВСВ-Груп» - лідер, якому можна довіряти

Коли ви відвідаєте наш офіс в Білгород-Дністровському, ви зможете переконатися в професіоналізмі наших менеджерів, асортименті продукції і її якості, оперативності виконання замовлень і широкому спектрі супутніх послуг

Переваги співпраці з «ВСВ-Груп» в Білгороді-Дністровському

Можливо, перегорнувши кілька сторінок-результатів запитів за нашими видами продукції, у користувача можуть виникнути сумніви з приводу доцільності відвідування представництва «ВСВ-Груп» в Білгород-Дністровському, так як ринок переповнений пропозиціями ворітних і ролетних конструкцій.

Але тільки «ВСВ-Груп» для жителів Білгород-Дністровського, а також інших міст і селищ Одеського регіону може запропонувати весь спектр послуг для якісного втілення ідеї. Ми беремося за всі проекти і готові знайти варіанти для нестандартних ситуацій. У нашій скарбничці завершених проектів: обладнання автосалону світлопрозорими секційними воротами, комплексне замовлення від «Леруа Мерлен», «АВК», «МЕТІНВЕСТ», а також співпраця з приватними замовниками, кожен з яких цінний для нас.

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам
Гаражні ворота

Для обладнання в’їзного отвору як в приміщення, так на територію ми пропонуємо сучасні конструкції розсувних, гаражних, рулонних, секційних, відкотних та підйомно-поворотних моделей. До послуг замовників індивідуальний підбір варіантів заповнення і відтінку декоративного покриття для створення ексклюзивних конструкцій.


Ролети

Білгород-Дністровський – південне місто, розташоване на березі лиману. Кліматичні умови і кількість сонячних днів диктують необхідність захисту інтер’єру будівель від ультрафіолету і пронизливих вітрів. Установка ролет на вікна – це можливість уберегти приміщення від перегріву і псування предметів меблів від прямих сонячних променів, а також надійно захистити будівлю від проникнення зловмисників.


Автоматика для воріт та шлагбауми

Для охоронюваних територій пропонуємо повністю автоматизовані шлагбауми, які спростять контроль в’їзду. Для організації паркінгу будь-якого розміру, в тому числі і підземного, в нашому асортименті представлені автоматичні парковки з «інтелектуальною» електронікою, а також механічні бар’єри.

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 13 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації і автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Працівник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакової цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Одеса
(Одеса)
Одеса, вул. Семена Палія, 125а
Білгород-Дністровський
(Білгород-Дністровський)
Білгород-Дністровський, вул. Незалежності, 10
Питання та відповіді
 • Які послуги надає «VSV-group» в Білгороді-Дністровському?

  Асортимент ролетних і ворітних систем преміум якості для Білгород-Дністровського

  Білгород-Дністровський – овіяне грецькими легендами, місто, який веде свою історію задовго до початку нашої ери, знаменитий білокам’яний Аккерман. У культурі цієї причорноморської перлини України переплелися грецькі, вірменські, румунські мотиви. Тому і до архітектури древнього міста має бути відповідне ставлення.

  Для того, щоб тільки підкреслити самобутність архітектурних рішень, але, в той же час, забезпечити сучасні будови новими захисними конструкціями, компанія «ВСВ-Групп» пропонує всім жителям Одеського регіону відвідати представництво в Білгород-Дністровському для вибору ролет, воріт, сонцезахисних конструкцій, а також обладнання для складів і паркінгу. Для своїх клієнтів ми готові запропонувати:

  • презентацію товарних груп;
  • підбір декількох можливих варіантів для реалізації проекту;
  • детальний розрахунок вартості;
  • оформлення проекту договірними зобов’язаннями;
  • перелік супутніх послуг;
  • узгодження часу проведення сервісного обслуговування.

  Якщо ви хочете бути впевненими в якості пропонованої ролетної і ворітної конструкції, а також забезпечити будівлю, домоволодіння, виробництво або склад надійними пристроями та обладнанням, тоді асортимент «ВСВ-Групп» – це те, що вам потрібно! Асортимент товарних груп і модельних рядів від провідних виробників ролет, воріт і автоматики завжди доступні до замовлення в Білгород-Дністровському для вас з повним спектром додаткових послуг.

  Наші пріоритети

  З перших днів заснування компанії «ВСВ-Групп» головним пріоритетом розвитку стала клієнтоорієнтованість. Наші фахівці завжди готові прийти на допомогу і запропонувати вибір з кількох варіантів для досягнення оптимального поєднання «ціна / якість».

  Для цієї мети наш асортимент не тільки поповнюється новинками, а й піддається детальному аналізу для збереження тих товарних одиниць, якість яких перевірена часом і може похвалитися значною кількістю позитивних відгуків.

  Крім того, з інших важливих моментів компанії необхідно акцентувати увагу на наступних.

  Індивідуальний підхід

  Компанія «ВСВ-Групп» – це не безликий магазин з одностороннім зв’язком. Наше завдання – співпраця з клієнтом незалежно від обсягу замовлення. Тому ви можете задати нашим менеджерам стільки питань, скільки необхідно для розуміння суті проекту. З нашого боку буде зроблено все можливе, щоб будь-яка, навіть сама нестандартна ідея, була втілена в життя з урахуванням побажань замовника.

  Постійно оновлюваний асортимент

  Ми не тільки слідкуємо за моделями, які користуються популярністю у наших клієнтів, але і регулярно поповнюємо асортимент тією продукцією, яка тільки виходить на український ринок. Така можливість «ВСВ-Групп» забезпечена численними партнерськими угодами з провідними виробниками воріт, ролет і автоматики.

  Ексклюзивність виконання проекту

  Крім асортименту новинок і стандартних рішень, тільки у нас ви можете замовити виготовлення і купити в Білгород-Дністровському ексклюзивну конструкцію, зовнішній вигляд якої більше не повториться в інших замовленнях.

  Послуги доставки і монтажу

  Від цілісності і комплектності поставки залежить якість монтажу і термін експлуатації всієї конструкції. Компанія «ВСВ-Групп» пропонує супутні послуги проекту – замовлення доставки придбання безпосередньо на об’єкт і виконання робіт по монтажу конструкції.

  Сервісне обслуговування у зручний для клієнта час

  Будь-які пристрої і механізми прослужать набагато довше, якщо своєчасно буде проводитися технічне обслуговування. При оформленні договору на поставку ролетної, сонцезахисної або ворітної конструкції, наші менеджери запропонують узгодити терміни проведення сервісного обслуговування.

 • Переваги співпраці з «ВСВ-Груп»?

  Для всіх наших клієнтів ми завжди готові надати:

  • детальну презентацію продукції;
  • консультування по етапах проекту;
  • вибір з наявних позицій тієї, яка підійде по всіх параметрах;
  • напрямок замовлення у виробництво тільки після детального узгодження;
  • стислі терміни для реалізації проекту;
  • конкурентні ціни від виробника;
  • договірне оформлення співпраці;
  • супутні послуги – доставка на об’єкт, установка фахівцями, пусконалагоджувальні роботи;
  • гарантія на виконані роботи;
  • своєчасне технічне обслуговування.

  Наш пріоритет завжди – не обсяги продажів, а співпраця!

 • Який ще асортимент товарів ми можемо запропонувати?

  Пропонований асортимент

  Досвід компанії «VSV-group» постійно поповнюється новими сферами діяльності. Ми зуміли з однієї бізнес-ідеї розширити сферу діяльності до 15 напрямків з більш, ніж 5000 найменувань пропонованої продукції. Ми готові допомогти в:

  • організації логістичного бізнесу,
  • обладнанні складу,
  • облаштуванні житлового будинку захисними конструкціями,
  • організації літніх зон відпочинку за допомогою установки сонцезахисних конструкцій,
  • обладнанні в’їздів на території не тільки воротами, але і пристроями контролю.

  Для цього пропонований асортимент складається з таких напрямків, як: ролети, ворота, спецтехніка для складського господарства, шлагбауми, сонцезахисні конструкції.

  Сонцезахисні системи

  Переважання сонячної активності в Одеській області забезпечує актуальність для організації зон відпочинку з приємною тінню і прохолодою. У нашому асортименті представлені як стаціонарні, так і переносні сонцезахисні конструкції, а також системи-трансформери – маркізи і рефлексолі з тканинним тентом. Просочення з тефлону не дає тканини вигоряти, а повітропроникність дозволяє створювати затінені ділянки без парникового ефекту.

  Устаткування для складу

  Продуктивність роботи складу неможлива без якісного обладнання місць зберігання і техніки для обробки вантажів. Ми пропонуємо для логістичних центрів, виробничих складів і об’єктів комерції: всі види стелажів, спецтехніку, перевантажувальне обладнання та асортимент тари.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів