Продаж та встановлення воріт, ролет і автоматики в Білгороді-Дністровському

«ВСВ-Груп» - лідер, якому можна довіряти

Коли ви відвідаєте наш офіс в Білгород-Дністровському, ви зможете переконатися в професіоналізмі наших менеджерів, асортименті продукції і її якості, оперативності виконання замовлень і широкому спектрі супутніх послуг

Переваги співпраці з «ВСВ-Груп» в Білгороді-Дністровському

Можливо, перегорнувши кілька сторінок-результатів запитів за нашими видами продукції, у користувача можуть виникнути сумніви з приводу доцільності відвідування представництва «ВСВ-Груп» в Білгород-Дністровському, так як ринок переповнений пропозиціями ворітних і ролетних конструкцій.

Але тільки «ВСВ-Груп» для жителів Білгород-Дністровського, а також інших міст і селищ Одеського регіону може запропонувати весь спектр послуг для якісного втілення ідеї. Ми беремося за всі проекти і готові знайти варіанти для нестандартних ситуацій. У нашій скарбничці завершених проектів: обладнання автосалону світлопрозорими секційними воротами, комплексне замовлення від «Леруа Мерлен», «АВК», «МЕТІНВЕСТ», а також співпраця з приватними замовниками, кожен з яких цінний для нас.

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам
Гаражні ворота

Для обладнання в’їзного отвору як в приміщення, так на територію ми пропонуємо сучасні конструкції розсувних, гаражних, рулонних, секційних, відкотних та підйомно-поворотних моделей. До послуг замовників індивідуальний підбір варіантів заповнення і відтінку декоративного покриття для створення ексклюзивних конструкцій.


Ролети

Білгород-Дністровський – південне місто, розташоване на березі лиману. Кліматичні умови і кількість сонячних днів диктують необхідність захисту інтер’єру будівель від ультрафіолету і пронизливих вітрів. Установка ролет на вікна – це можливість уберегти приміщення від перегріву і псування предметів меблів від прямих сонячних променів, а також надійно захистити будівлю від проникнення зловмисників.


Автоматика для воріт та шлагбауми

Для охоронюваних територій пропонуємо повністю автоматизовані шлагбауми, які спростять контроль в’їзду. Для організації паркінгу будь-якого розміру, в тому числі і підземного, в нашому асортименті представлені автоматичні парковки з «інтелектуальною» електронікою, а також механічні бар’єри.

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 13 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації і автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Працівник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакової цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Одеса
(Одеса)
Одеса, вул. Семена Палія, 125а
Білгород-Дністровський
(Білгород-Дністровський)
Білгород-Дністровський, вул. Незалежності, 10
Питання та відповіді
 • Які послуги надає «VSV-group» в Білгороді-Дністровському?

  Асортимент ролетних і ворітних систем преміум якості для Білгород-Дністровського

  Білгород-Дністровський – овіяне грецькими легендами, місто, який веде свою історію задовго до початку нашої ери, знаменитий білокам’яний Аккерман. У культурі цієї причорноморської перлини України переплелися грецькі, вірменські, румунські мотиви. Тому і до архітектури древнього міста має бути відповідне ставлення.

  Для того, щоб тільки підкреслити самобутність архітектурних рішень, але, в той же час, забезпечити сучасні будови новими захисними конструкціями, компанія «ВСВ-Групп» пропонує всім жителям Одеського регіону відвідати представництво в Білгород-Дністровському для вибору ролет, воріт, сонцезахисних конструкцій, а також обладнання для складів і паркінгу. Для своїх клієнтів ми готові запропонувати:

  • презентацію товарних груп;
  • підбір декількох можливих варіантів для реалізації проекту;
  • детальний розрахунок вартості;
  • оформлення проекту договірними зобов’язаннями;
  • перелік супутніх послуг;
  • узгодження часу проведення сервісного обслуговування.

  Якщо ви хочете бути впевненими в якості пропонованої ролетної і ворітної конструкції, а також забезпечити будівлю, домоволодіння, виробництво або склад надійними пристроями та обладнанням, тоді асортимент «ВСВ-Групп» – це те, що вам потрібно! Асортимент товарних груп і модельних рядів від провідних виробників ролет, воріт і автоматики завжди доступні до замовлення в Білгород-Дністровському для вас з повним спектром додаткових послуг.

  Наші пріоритети

  З перших днів заснування компанії «ВСВ-Групп» головним пріоритетом розвитку стала клієнтоорієнтованість. Наші фахівці завжди готові прийти на допомогу і запропонувати вибір з кількох варіантів для досягнення оптимального поєднання «ціна / якість».

  Для цієї мети наш асортимент не тільки поповнюється новинками, а й піддається детальному аналізу для збереження тих товарних одиниць, якість яких перевірена часом і може похвалитися значною кількістю позитивних відгуків.

  Крім того, з інших важливих моментів компанії необхідно акцентувати увагу на наступних.

  Індивідуальний підхід

  Компанія «ВСВ-Групп» – це не безликий магазин з одностороннім зв’язком. Наше завдання – співпраця з клієнтом незалежно від обсягу замовлення. Тому ви можете задати нашим менеджерам стільки питань, скільки необхідно для розуміння суті проекту. З нашого боку буде зроблено все можливе, щоб будь-яка, навіть сама нестандартна ідея, була втілена в життя з урахуванням побажань замовника.

  Постійно оновлюваний асортимент

  Ми не тільки слідкуємо за моделями, які користуються популярністю у наших клієнтів, але і регулярно поповнюємо асортимент тією продукцією, яка тільки виходить на український ринок. Така можливість «ВСВ-Групп» забезпечена численними партнерськими угодами з провідними виробниками воріт, ролет і автоматики.

  Ексклюзивність виконання проекту

  Крім асортименту новинок і стандартних рішень, тільки у нас ви можете замовити виготовлення і купити в Білгород-Дністровському ексклюзивну конструкцію, зовнішній вигляд якої більше не повториться в інших замовленнях.

  Послуги доставки і монтажу

  Від цілісності і комплектності поставки залежить якість монтажу і термін експлуатації всієї конструкції. Компанія «ВСВ-Групп» пропонує супутні послуги проекту – замовлення доставки придбання безпосередньо на об’єкт і виконання робіт по монтажу конструкції.

  Сервісне обслуговування у зручний для клієнта час

  Будь-які пристрої і механізми прослужать набагато довше, якщо своєчасно буде проводитися технічне обслуговування. При оформленні договору на поставку ролетної, сонцезахисної або ворітної конструкції, наші менеджери запропонують узгодити терміни проведення сервісного обслуговування.

 • Переваги співпраці з «ВСВ-Груп»?

  Для всіх наших клієнтів ми завжди готові надати:

  • детальну презентацію продукції;
  • консультування по етапах проекту;
  • вибір з наявних позицій тієї, яка підійде по всіх параметрах;
  • напрямок замовлення у виробництво тільки після детального узгодження;
  • стислі терміни для реалізації проекту;
  • конкурентні ціни від виробника;
  • договірне оформлення співпраці;
  • супутні послуги – доставка на об’єкт, установка фахівцями, пусконалагоджувальні роботи;
  • гарантія на виконані роботи;
  • своєчасне технічне обслуговування.

  Наш пріоритет завжди – не обсяги продажів, а співпраця!

 • Який ще асортимент товарів ми можемо запропонувати?

  Пропонований асортимент

  Досвід компанії «VSV-group» постійно поповнюється новими сферами діяльності. Ми зуміли з однієї бізнес-ідеї розширити сферу діяльності до 15 напрямків з більш, ніж 5000 найменувань пропонованої продукції. Ми готові допомогти в:

  • організації логістичного бізнесу,
  • обладнанні складу,
  • облаштуванні житлового будинку захисними конструкціями,
  • організації літніх зон відпочинку за допомогою установки сонцезахисних конструкцій,
  • обладнанні в’їздів на території не тільки воротами, але і пристроями контролю.

  Для цього пропонований асортимент складається з таких напрямків, як: ролети, ворота, спецтехніка для складського господарства, шлагбауми, сонцезахисні конструкції.

  Сонцезахисні системи

  Переважання сонячної активності в Одеській області забезпечує актуальність для організації зон відпочинку з приємною тінню і прохолодою. У нашому асортименті представлені як стаціонарні, так і переносні сонцезахисні конструкції, а також системи-трансформери – маркізи і рефлексолі з тканинним тентом. Просочення з тефлону не дає тканини вигоряти, а повітропроникність дозволяє створювати затінені ділянки без парникового ефекту.

  Устаткування для складу

  Продуктивність роботи складу неможлива без якісного обладнання місць зберігання і техніки для обробки вантажів. Ми пропонуємо для логістичних центрів, виробничих складів і об’єктів комерції: всі види стелажів, спецтехніку, перевантажувальне обладнання та асортимент тари.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?