Автоматика для воріт в Білгороді-Дністровському

Автоматика для воріт від «ВСВ-Груп» - поєднання надійності, комфорту і прийнятних цін

Ми є партнерами білоруської компанії АЛЮТЕХ і можемо запропонувати купити якісну європейську автоматику за ціною від виробника

Автоматика для воріт від компанії «ВСВ-Груп» в Білгороді-Дністровському це:

Автоматика для воріт – простота, безпека і комфорт в’їзду

Щоб вручну відкрити ворота, необхідно виконати не менше 10 операцій. Причому не завжди в комфортних умовах. Адже по-старому відмикати засуви і рухати стулки доведеться і в дощ, і в заметіль.

Установка автоматики для воріт на в’їзні або гаражні модифікації: орні, підйомно-поворотні, відкатні, секційні та рулонні, не тільки спрощує життя користувачеві, але і значно продовжує термін служби конструкції.

Сучасний привід для воріт забезпечить плавність переміщення стулок або полотна, забезпечить надійність замикання отвору і убезпечить конструкцію від злому або спроб перехоплення сигналу дистанційного керування.

Щоб в українських споживачів була можливість оперативно обладнати ворота необхідними пристроями і купити автоматику для воріт в Білгород-Дністровському, компанія «ВСВ-Груп» відкрила регіональне представництво. Відвідування представництва спростить завдання підбору необхідних елементів, а також – при необхідності – дозволить ознайомитися з асортиментом і укласти договір на послуги, пов’язані з доставкою або монтажем як комплекту автоматики, так і ворітного комплексу.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Різновиди комплектів автоматизації
Автоматика для гаражних воріт

Для оснащення воріт гаражних прорізів застосовуються такі типи приводів: ланцюгової і вальний. Різниця між ними полягає в характеристиках потужності. Ланцюговий привід внаслідок невеликої потужності передбачається встановлювати на побутові гаражні моделі. При виготовленні вального приводу враховуються значні навантаження управління габаритним полотном і інтенсивний режим роботи.


Автоматика для відкатних воріт

У відкатних воротах привід приводить в рух стулку за рахунок зубчастої передачі і вихідний шестерні. Різниця між моделями в характеристиках потужності мотора. Тому досить важливо точно підбирати привід відповідно до габаритів полотна.


Автоматика для розпашних воріт

Класика комірних конструкцій – орні моделі оснащуються двома типами приводу: лінійним і важільним. Їх відмінність полягає в принципі роботи і передачі дії. У лінійному зусилля передається від мотора до стулки через обертовий гвинт і гайку. У важільному діє редукторна передача від мотора до стулки.


Автоматика для промислових воріт

Специфіка і принцип роботи промислових моделей потребують значних потужних і зносостійких параметрах приводу, тому автоматика для промислових моделей відповідає наступним особливостям: вальний тип; підвищена потужність мотора; міцність елементів механізму, розрахована з урахуванням інтенсивних навантажень; розширені функціональні можливості. Як правило, автоматика для промислових об’єктів передбачає можливість синхронізації дій з перевантажним обладнанням.


Додаткові аксесуари

В якості важливого доповнення комплекту автоматичного управління використовуються: додаткові брелоки дистанційного керування – для забезпечення всіх користувачів (так як базовий комплект поставки містить всього лише 1-2 пульта ДУ); сигнальна лампа – частіше застосовується для відкатних та розпашних моделей для індикації ходу полотна; фотоелементи виявлення перешкод – встановлюються парою (приймач і передавач) і не тільки виявляють перешкоду, а й розгортають хід полотна в зворотну сторону.

Готові рішення
Відгуки наших клієнтів
Ілля

Хірург

Хороша автоматика, користуємося з задоволенням, дійсно хороша якість, зі встановленням проблем не виникало. Швидко реагує на сигнал. За швидке доставлення – дякую!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Питання та відповіді
 • Який принцип дії у автоматичних приводів?

  Принцип дії автоматичних приводів

  За цим параметром приводи автоматичного управління воротами діляться на наступні типи.

  Вальний привід

  Відмінні конструктивні особливості цього приводу:

  • кріплення на вал;
  • торсіонні пружини;
  • троса;
  • багатоканавкові барабани.

  У момент ходу полотна троса намотуються на канавки барабанів.

  Ланцюговий привід

  Управління ходом полотна здійснюється за допомогою ланцюга. Корпус кріпиться на вал і включає в себе передавальний механізм.

  Лінійний привід

  Тип призначений для розсувних моделей. Його конструкцією передбачена послідовність передачі зусилля від мотора до стулок через обертовий гвинт і гайку.

  Важільний привід

  В даному типі приводу, що застосовується в розсувних моделях зусилля передається від мотора через систему важільної передачі до стулок.

 • У чому переваги установки автоматики для воріт?

  Переваги автоматики для воріт

  Управління воротами за допомогою автоматики – це максимум зручності для користувача тому, що не потрібно в негоду виходити, щоб відімкнути або замкнути в’їзд. До того ж, сучасні конструкції, які пропонуються компанією «ВСВ-Групп» в Білгород-Дністровському та Одесі, відрізняються максимумом можливостей, щоб в’їздом було не тільки зручно управляти, але і не відчувати труднощів з обслуговуванням механізмів.

  Комфорт незалежно від погодних умов

  Комплектам автоматики, навіть тих, які постійно перебувають під відкритим небом, негода не страшна. Також не потрібно залишати салон автотранспорту або будівлю, щоб привести в дію механізм воріт або електромеханічний замок, так як пульт дистанційного керування має радіус дії не менше 100 м.

  Відсутність стороннього шуму

  Сучасна автоматика завдяки синхронізації електричної і механічної частини характеризується безшумністю роботи.

  Вища ступінь безпеки експлуатації

  Незважаючи на те, що полотно або стулка – габаритна конструкція і зіткнення з нею може закінчитися травмами, автоматика для воріт здатна запобігти зіткненню і попередити оточуючих про роботу конструкції.

  Захист від зловмисників і несанкціонованого доступу

  Синхронізація з електромеханічним замком або засувом, функція самоблокування і використання динамічних кодів в дистанційному управлінні – ці особливості сучасних приводів забезпечують надійний захист в’їзних отворів.

 • Які послуги надає «ВСВ-Груп» в Білгороді-Дністровському?

  Автоматика для воріт: комплексний і індивідуальний підхід на всіх етапах автоматизації

  Компанія «ВСВ-Групп» пропонує клієнтам комплексний підхід до вирішення питання автоматизації воріт. Крім значного асортименту типів і модифікацій приводів, з якими ви можете ознайомитися в представництві в Білгород-Дністровському, ми також забезпечимо:

  • консультування замовника по асортименту та можливим варіантам комплектації відповідно до розмірів і маси полотна;
  • доставку по Одеській області та Україні за погодженням;
  • відвідування об’єкта фахівцями для замірів та монтажу;
  • пусконалагоджувальні роботи з налаштування функціоналу;
  • консультування з питань технічного обслуговування;
  • гарантію на монтаж і комплектуючі (за умови виконання робіт бригадою «ВСВ-Групп»);
  • комплексне обслуговування змонтованої автоматики.

  Компанія «ВСВ-Груп» – не просто дилер виробників автоматики, що нарощує обсяги продажів. Тільки у нас ви можете замовити будь-який привід, сумісний з представленими моделями воріт, розширення базового комплекту додатковими аксесуарами та супутні послуги, в тому числі доставку, установку, настройку і обслуговування. При цьому вартість наших послуг вас приємно здивує.

  Співпраця з «ВСВ-Групп» оформляється двостороннім договором для забезпечення прав замовника на сервіс і гарантію виконаних робіт. Для цього ми чекаємо вас в представництві Білгород-Дністровського і готові задіяти всі свої ресурси, щоб ваша ідея автоматизації воріт трансформувалася в діючу і безвідмовну систему!

 • Які види автоматики може запропонувати «VSV-Group»?

  Різновиди комплектів автоматизації

  При самостійному підборі комплектів автоматики можуть виникати труднощі, так як всі виробники пристроїв автоматизації – білоруська компанія Alutech, італійський концерн Comunello, а також торгові марки An-Motors і Marantec випускають серії продукції відповідно до модифікацією, а також окремо для різного діапазону габаритів полотна.

Контакти
Одеса
(Одеса)
Одеса, вул. Семена Палія, 125а
Білгород-Дністровський
(Білгород-Дністровський)
Білгород-Дністровський, вул. Незалежності, 10
Ціни на автоматику
НазваЦіна*
AN-Motors ASG1000 4KIT - комплект приводу для гаражних воріт4 988 грн
Гаражний привід Marantec Comfort 607 252 грн
Автоматика Alutech Levigato LG-800 * - привід для гаражних воріт4 559 грн
Автоматика Alutech Roto RTO-1000KIT - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)9 547 грн
Автоматика Comunello Fort 1000 - комплект приводу для воріт (вага до 1000 кг)11 466 грн
Автоматика AN-Motors ASL1000Kit - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)8 507 грн
Автоматика Comunello Abacus 300 - комплект приводу для розпашних воріт15 889 грн
AN-Motors ASW 4000 Kit - комплект привода для розпашних воріт15 055 грн
Автоматика Alutech Targo TR-3531-230KIT - привід для промислових воріт11 812 грн
Німецька автоматика Marantec STAW1-7-19 KE / 230V для промислових воріт12 424 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів