Автоматика для воріт в Білгороді-Дністровському

Автоматика для воріт від «ВСВ-Груп» - поєднання надійності, комфорту і прийнятних цін

Ми є партнерами білоруської компанії АЛЮТЕХ і можемо запропонувати купити якісну європейську автоматику за ціною від виробника

Автоматика для воріт від компанії «ВСВ-Груп» в Білгороді-Дністровському це:

Автоматика для воріт – простота, безпека і комфорт в’їзду

Щоб вручну відкрити ворота, необхідно виконати не менше 10 операцій. Причому не завжди в комфортних умовах. Адже по-старому відмикати засуви і рухати стулки доведеться і в дощ, і в заметіль.

Установка автоматики для воріт на в’їзні або гаражні модифікації: орні, підйомно-поворотні, відкатні, секційні та рулонні, не тільки спрощує життя користувачеві, але і значно продовжує термін служби конструкції.

Сучасний привід для воріт забезпечить плавність переміщення стулок або полотна, забезпечить надійність замикання отвору і убезпечить конструкцію від злому або спроб перехоплення сигналу дистанційного керування.

Щоб в українських споживачів була можливість оперативно обладнати ворота необхідними пристроями і купити автоматику для воріт в Білгород-Дністровському, компанія «ВСВ-Груп» відкрила регіональне представництво. Відвідування представництва спростить завдання підбору необхідних елементів, а також – при необхідності – дозволить ознайомитися з асортиментом і укласти договір на послуги, пов’язані з доставкою або монтажем як комплекту автоматики, так і ворітного комплексу.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Різновиди комплектів автоматизації
Автоматика для гаражних воріт

Для оснащення воріт гаражних прорізів застосовуються такі типи приводів: ланцюгової і вальний. Різниця між ними полягає в характеристиках потужності. Ланцюговий привід внаслідок невеликої потужності передбачається встановлювати на побутові гаражні моделі. При виготовленні вального приводу враховуються значні навантаження управління габаритним полотном і інтенсивний режим роботи.


Автоматика для відкатних воріт

У відкатних воротах привід приводить в рух стулку за рахунок зубчастої передачі і вихідний шестерні. Різниця між моделями в характеристиках потужності мотора. Тому досить важливо точно підбирати привід відповідно до габаритів полотна.


Автоматика для розпашних воріт

Класика комірних конструкцій – орні моделі оснащуються двома типами приводу: лінійним і важільним. Їх відмінність полягає в принципі роботи і передачі дії. У лінійному зусилля передається від мотора до стулки через обертовий гвинт і гайку. У важільному діє редукторна передача від мотора до стулки.


Автоматика для промислових воріт

Специфіка і принцип роботи промислових моделей потребують значних потужних і зносостійких параметрах приводу, тому автоматика для промислових моделей відповідає наступним особливостям: вальний тип; підвищена потужність мотора; міцність елементів механізму, розрахована з урахуванням інтенсивних навантажень; розширені функціональні можливості. Як правило, автоматика для промислових об’єктів передбачає можливість синхронізації дій з перевантажним обладнанням.


Додаткові аксесуари

В якості важливого доповнення комплекту автоматичного управління використовуються: додаткові брелоки дистанційного керування – для забезпечення всіх користувачів (так як базовий комплект поставки містить всього лише 1-2 пульта ДУ); сигнальна лампа – частіше застосовується для відкатних та розпашних моделей для індикації ходу полотна; фотоелементи виявлення перешкод – встановлюються парою (приймач і передавач) і не тільки виявляють перешкоду, а й розгортають хід полотна в зворотну сторону.

Готові рішення
Відгуки наших клієнтів
Ілля

Хірург

Хороша автоматика, користуємося з задоволенням, дійсно хороша якість, зі встановленням проблем не виникало. Швидко реагує на сигнал. За швидке доставлення – дякую!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
ІНШЕ
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Питання та відповіді
 • Який принцип дії у автоматичних приводів?

  Принцип дії автоматичних приводів

  За цим параметром приводи автоматичного управління воротами діляться на наступні типи.

  Вальний привід

  Відмінні конструктивні особливості цього приводу:

  • кріплення на вал;
  • торсіонні пружини;
  • троса;
  • багатоканавкові барабани.

  У момент ходу полотна троса намотуються на канавки барабанів.

  Ланцюговий привід

  Управління ходом полотна здійснюється за допомогою ланцюга. Корпус кріпиться на вал і включає в себе передавальний механізм.

  Лінійний привід

  Тип призначений для розсувних моделей. Його конструкцією передбачена послідовність передачі зусилля від мотора до стулок через обертовий гвинт і гайку.

  Важільний привід

  В даному типі приводу, що застосовується в розсувних моделях зусилля передається від мотора через систему важільної передачі до стулок.

 • У чому переваги установки автоматики для воріт?

  Переваги автоматики для воріт

  Управління воротами за допомогою автоматики – це максимум зручності для користувача тому, що не потрібно в негоду виходити, щоб відімкнути або замкнути в’їзд. До того ж, сучасні конструкції, які пропонуються компанією «ВСВ-Групп» в Білгород-Дністровському та Одесі, відрізняються максимумом можливостей, щоб в’їздом було не тільки зручно управляти, але і не відчувати труднощів з обслуговуванням механізмів.

  Комфорт незалежно від погодних умов

  Комплектам автоматики, навіть тих, які постійно перебувають під відкритим небом, негода не страшна. Також не потрібно залишати салон автотранспорту або будівлю, щоб привести в дію механізм воріт або електромеханічний замок, так як пульт дистанційного керування має радіус дії не менше 100 м.

  Відсутність стороннього шуму

  Сучасна автоматика завдяки синхронізації електричної і механічної частини характеризується безшумністю роботи.

  Вища ступінь безпеки експлуатації

  Незважаючи на те, що полотно або стулка – габаритна конструкція і зіткнення з нею може закінчитися травмами, автоматика для воріт здатна запобігти зіткненню і попередити оточуючих про роботу конструкції.

  Захист від зловмисників і несанкціонованого доступу

  Синхронізація з електромеханічним замком або засувом, функція самоблокування і використання динамічних кодів в дистанційному управлінні – ці особливості сучасних приводів забезпечують надійний захист в’їзних отворів.

 • Які послуги надає «ВСВ-Груп» в Білгороді-Дністровському?

  Автоматика для воріт: комплексний і індивідуальний підхід на всіх етапах автоматизації

  Компанія «ВСВ-Групп» пропонує клієнтам комплексний підхід до вирішення питання автоматизації воріт. Крім значного асортименту типів і модифікацій приводів, з якими ви можете ознайомитися в представництві в Білгород-Дністровському, ми також забезпечимо:

  • консультування замовника по асортименту та можливим варіантам комплектації відповідно до розмірів і маси полотна;
  • доставку по Одеській області та Україні за погодженням;
  • відвідування об’єкта фахівцями для замірів та монтажу;
  • пусконалагоджувальні роботи з налаштування функціоналу;
  • консультування з питань технічного обслуговування;
  • гарантію на монтаж і комплектуючі (за умови виконання робіт бригадою «ВСВ-Групп»);
  • комплексне обслуговування змонтованої автоматики.

  Компанія «ВСВ-Груп» – не просто дилер виробників автоматики, що нарощує обсяги продажів. Тільки у нас ви можете замовити будь-який привід, сумісний з представленими моделями воріт, розширення базового комплекту додатковими аксесуарами та супутні послуги, в тому числі доставку, установку, настройку і обслуговування. При цьому вартість наших послуг вас приємно здивує.

  Співпраця з «ВСВ-Групп» оформляється двостороннім договором для забезпечення прав замовника на сервіс і гарантію виконаних робіт. Для цього ми чекаємо вас в представництві Білгород-Дністровського і готові задіяти всі свої ресурси, щоб ваша ідея автоматизації воріт трансформувалася в діючу і безвідмовну систему!

 • Які види автоматики може запропонувати «VSV-Group»?

  Різновиди комплектів автоматизації

  При самостійному підборі комплектів автоматики можуть виникати труднощі, так як всі виробники пристроїв автоматизації – білоруська компанія Alutech, італійський концерн Comunello, а також торгові марки An-Motors і Marantec випускають серії продукції відповідно до модифікацією, а також окремо для різного діапазону габаритів полотна.

Контакти
Одеса
(Одеса)
Одеса, вул. Семена Палія, 125а
Білгород-Дністровський
(Білгород-Дністровський)
Білгород-Дністровський, вул. Незалежності, 10
Ціни на автоматику
НазваЦіна*
AN-Motors ASG1000 4KIT - комплект приводу для гаражних воріт4 711 грн
Гаражний привід Marantec Comfort 606 849 грн
Автоматика Alutech Levigato LG-800 * - привід для гаражних воріт4 306 грн
Автоматика Alutech Roto RTO-1000KIT - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)9 017 грн
Автоматика Comunello Fort 1000 - комплект приводу для воріт (вага до 1000 кг)10 829 грн
Автоматика AN-Motors ASL1000Kit - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)8 034 грн
Автоматика Comunello Abacus 300 - комплект приводу для розпашних воріт15 006 грн
AN-Motors ASW 4000 Kit - комплект привода для розпашних воріт14 219 грн
Автоматика Alutech Targo TR-3531-230KIT - привід для промислових воріт11 155 грн
Німецька автоматика Marantec STAW1-7-19 KE / 230V для промислових воріт11 733 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?