Гаражні ворота в Білгороді-Дністровському

Гаражні ворота - різноманітність ворітних конструкцій для Білгород-Дністровського

Компанія «ВСВ-Груп» пропонує своїм клієнтам вибрати з асортименту гаражних воріт в Білгород-Дністровському конструкції, які підкреслять геометрію будівель, зіллються в унісон з симфонією архітектури древнього міста.

Гаражні ворота від компанії «ВСВ-Груп» в Білгороді-Дністровському це:

Ворота для гаража від «ВСВ-Груп» – комфорт експлуатації і практичність сучасних конструкцій

Ворота – фасад території і гаража. Їх зовнішній вигляд створює гостям перше враження про власника. Компанія «ВСВ-Групп» пропонує своїм клієнтам вибрати з асортименту гаражних воріт в Білгород-Дністровському конструкції, які підкреслять геометрію будівель, зіллються в унісон з симфонією архітектури древнього міста.

Крім фаворита відтінків – білого кольору, ми можемо запропонувати великий каталог кольорів і технології, що дозволяють декоративному покриттю зберігати первинні властивості не менше 10 років з моменту початку експлуатації.

Тільки у нас, в регіональних представництвах в Одесі та Білгород-Дністровському, ви можете замовити виробництво таких воріт, які будуть повністю відповідати параметрам прорізу і вашим уявленням про якість і надійність.

Для зручності експлуатації ми можемо запропонувати повністю автоматизувати гаражні та в’їзні ворота і виконати оснащення дистанційним управлінням. До ваших послуг технічні новинки і популярні моделі від провідних європейських виробників за конкурентними цінами без переплат.

Для жителів Одеси, Білгород-Дністровського та інших населених пунктів Одеського регіону, а також всієї території України компанія «ВСВ-Групп» пропонує:

 • виїзд фахівця для виміру отвору і визначення технічних умов для монтажу;
 • розробку проекту майбутньої ворітної конструкції з урахуванням побажань замовника і технічних умов;
 • виробництво конструкції після затвердження проекту замовником;
 • доставку готового виробу;
 • установку на об’єкті;
 • пусконалагоджувальні операції;
 • гарантію на виріб і виконані роботи;
 • технічне обслуговування встановлених пристроїв і елементів.
За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Варіанти конструкції
Секційні ворота

Назва моделі походить від складу ворітного полотна, яке наповнюється окремими сендвіч-панелями. Такі конструкції досить швидко завоювали популярність як для побутових гаражів, так і для обладнання в’їзду на промислових об’єктах. Універсальність монтажу і теплоізоляційні властивості дозволяють секційним конструкціям утримувати лідерські позиції за кількістю замовлень.


Рулонні ворота

Модель, в якому полотно згортається на зразок рулону при відкритті – рулонні ворота. Їх популярність обумовлена ​​оперативністю виконання монтажних робіт і невибагливістю до технічних умов об’єкта. Використання екструдованих профілів для збирання ворітного полотна дозволяє створити стійку до спроб злому конструкцію.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власниця консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Питання та відповіді
 • Які основні вимоги пред'являються до гаражних воріт?

  Ваша довіра – наші гарантії: все краще для наших клієнтів!

  Ворота – це вартові будівлі, вони покликані зберігати спокій власників і їх майно від злому, проникнення недоброзичливців. Замовлення воріт в «ВСВ-Груп» – це найвищий ступінь довіри, яку ми в змозі виправдати, приклавши для цього наші старання і задіявши ресурси.

  Для оформлення договору на виробництво ми чекаємо вас в регіональному представництві в Білгород-Дністровському. Співпраця з нами – це гарантія якості і надійності, а також можливість замовити весь спектр послуг, пов’язаних з воротами, в тому числі повну автоматизацію конструкції або створення автоматичної системи управління воротами, ролетами і сонцезахисної конструкцією!

  Незалежно від об’єкта установки і інтенсивності експлуатації воріт, конструкції повинні відповідати певним вимогам:

  1️⃣ безпека – використання конструкції має повністю виключати можливість виникнення аварійних ситуацій і зіткнення автомобіля зі стулками або полотном, з цією метою в конструкції і в системі повинні бути передбачені пристрої, що запобігають обрив полотна, вихід з направляючих, а також фотоелементи для виявлення перешкод;

  2️⃣ практичність – гаражні або в’їзні конструкції в процесі експлуатації повинні бути невибагливі до умов, стійкі до механічних пошкоджень, а також обходитися мінімумом операцій з технічного обслуговування;

  3️⃣ відповідність технічним умовам об’єкта – габарити отвору і полотна повинні збігатися без перекосів і інших порушень геометрії, також параметри потужності приводу повинні бути розраховані на масу ворітного полотна;

  4️⃣ стійкість до зовнішнього середовища – застосування молоткової або полімерної фарби останнього покоління, а також захисних лаків, що наносяться в декілька шарів, дозволяють зберігати первинний зовнішній вигляд 8-10 років з початку експлуатації;

  5️⃣ ізоляційні властивості – моделі повинні підтримувати кліматичні умови всередині приміщення, необхідні для збереження автомобіля, така можливість забезпечена наявністю спеціальної ущільнювальної системи зі складним перетином;

  6️⃣ безперебійність – конструкцією має бути передбачено збереження працездатності і можливість розблокування і переміщення полотна навіть при відсутності електроенергії.

 • Які технічні особливості моделей?

  Технічні особливості моделей

  Ворота на гаражний або в’їзний отвір – високотехнологічні конструкції з точною геометрією каркаса і оригінальним наповненням відповідно до функціонального призначення. Для них характерні такі конструктивні особливості.

  Багатошаровість полотна

  Один і той же матеріал, застосовуваний у вигляді декількох шарів в рази підвищує робочий ресурс готового виробу. Цей же принцип застосовується і в ворітних конструкціях:

  • багатошарове декоративне покриття;
  • накладення друг на друга елементів каркаса при кнопочному з’єднанні;
  • склад пінонаповнених секцій і профілів;
  • застосування двостороннього заповнення каркаса металевою фільонкою.

  Світлопрозорі вставки

  Для оглядовості та / або забезпечення природного освітлення застосовуються світлопрозорі вставки. Вони можуть бути як окремими елементами, так і повністю функціонувати як цілісні секції. При цьому міцність матеріалу дозволяє експлуатувати такі ворота не менше 10 років без помутніння прозорих елементів і появи на них подряпин.

  Додатковий вхід

  Додатковий вхід у ворітному полотні – це економія ресурсу основного механізму. Така хвіртка повністю функціональна і не заважає полотну повноцінно переміщатися по своїй траєкторії.

  Ізолюючі властивості

  Герметизація отвору особливо актуальна в негоду. Її надійність забезпечує економію ресурсів для обігріву приміщення. Для максимально щільного прилягання полотна і з’єднання між собою секцій в конструкції гаражних воріт передбачена ущільнювальна система зі складним перетином і можливістю утворення повітряного прошарку.

 • Які ще бувають види воріт для гаража?

  Ворітні модифікації

  Загальний перелік найменувань гаражних воріт і конструкцій для обладнання в’їзду з урахуванням різних варіантів заповнення ворітного полотна складає в асортименті «ВСВ-Груп» близько тисячі позицій. Якщо вам складно визначитися або ви заплуталися в серіях і модифікаціях, наші менеджери завжди готові допомогти і проконсультувати по кожному найменуванню, а також підібрати оптимальні варіанти для технічних умов вашого об’єкта.

  Розсувні ворота

  Це класика гаражних воріт, яка і сьогодні залишається затребуваною для обладнання великих за площею прорізів для проїзду великовантажного автотранспорту. Давно у минулому зварні суцільнометалеві конструкції. Сучасні розсувні ворота – це каркас з окремих елементів, які накладаються один на одний при кнопочному з’єднанні. Для заповнення каркаса застосовуються євроштакетнік в конструкціях економ-варіант, металева фільонка, екструдований алюмінієвий профіль і пінонаповнені сендвіч-панелі в стандартних і ексклюзивних моделях. Декоративне покриття розсувних моделей виконується за допомогою фарби з молотковим ефектом або полімерного матеріалу, що наноситься в кілька шарів.

  Ворота поворотно-підйомного типу

  Конструкція цієї моделі примітна тим, що саме полотно у вигляді цілісного щита переміщається вгору і в бік в момент відкриття. Для збирання полотна також застосовуються різні матеріали, в тому числі і металева фільонка, яка дозволяє створити привабливу конструкцію у вигляді шоколадної плитки.

Контакти
Одеса
(Одеса)
Одеса, вул. Семена Палія, 125а
Білгород-Дністровський
(Білгород-Дністровський)
Білгород-Дністровський, вул. Незалежності, 10
Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Ворота в гараж серії Тренд від Алютех 2250х2250 M-гофр колір вишня cherry18 324 грн
Ворота секційні в гараж Alutech серія Класик 2500х2125 L-гофр коричневі27 036 грн
Гаражні секційні ворота Alutech серія Тренд 2500х2500 S-гофр в бежевому кольорі20 520 грн
Секційні ворота гаражні Алютех Класик 2250х2250 мікрохвиля антрацит26 352 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів