Ролети в Білгороді-Дністровському

Ролети - захист вікон і дверних отворів з відмінним функціоналом і збереженням естетики

Ми пропонуємо замовити виробництво ролет в Білгород-Дністровському і забезпечити будівлі будь-якого призначення якісними конструкціями з привабливим зовнішнім виглядом

Ролети від компанії «ВСВ-Груп» в Білгороді-Дністровському це:

Ролети від «ВСВ-Груп» – якісні вироби для захисту вікон дверей і збереження цілісності майна

Скління будівель будь-яких розмірів і призначення завжди було найбільш вразливою частиною архітектури і об’єктом пильної уваги злодіїв і зловмисників. Прообразом захисту віконних прорізів вважаються віконниці, на зміну яким прийшли потворні металеві решітки. Але технології торкнулися і цього сегмента, тому сучасну захист отворів створюють ролети на вікна – металеві рулонні конструкції, які за допомогою замків і напрямних стають перепоною на шляху злочинців.

Функціонал ролет дозволяє забезпечити захист приміщення:

 • від несанкціонованого доступу;
 • від оглядовості інтер’єру;
 • від ультрафіолету і пронизливого вітру.

Компанія «ВСВ-Групп» створила асортимент, в якому представлені популярні конструкції.

Актуальність таких систем обумовлена ​​здатністю деяких ролетних модифікацій виконувати функцію енергозбереження. Методом віддаленого монтажу досягається створення повітряного прошарку між вікном і полотном ролети. Завдяки цьому і конструктивними особливостями профілів полотна практично в два рази знижуються тепловтрати приміщення. Таким чином можна істотно економити як на обігріві, так і на кондиціонуванні будівлі.

Крім того, механічну конструкцію з ручним керуванням можна доповнити автоматикою, яка додасть експлуатації комфорту і мінімізує зусилля, необхідні для відкриття / закриття отворів.

З відкриттям представництва «ВСВ-Групп» в Білгород-Дністровському, його жителям відкрився доступ до сучасних захисним конструкціям – роллетам. Тільки у нас:

 • можливість купити стандартну конструкцію;
 • замовлення проєкту на обладнання прорізів;
 • детальне опрацювання всіх етапів;
 • висока якість виробництва;
 • можливість установки ролет як самостійно, так і фахівцями компанії;
 • гарантія на роботи і готовий виріб.

Ми завжди раді кожному клієнту і готові здивувати поєднанням ціна / якість пропонованої продукції.

Щоб ваше замовлення було виконано якомога швидше, компанія «ВСВ-Групп» відкрила одеські регіональні представництва. Тепер ви можете оперативно купити ролети в Білгород-Дністровському або в Одесі за прийнятною ціною без дилерських націнок і прихованих платежів. Ми зробили все, щоб бути не тільки ближче до наших клієнтів, але і лояльніше, а також, щоб наданий сервіс радував наявністю повного спектру послуг.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Асортимент ролет
Рольвіконниці

Являють собою базові конструкції, що дозволяють закрити отвір повністю з використанням цільного профілю або забезпечити проникнення сонячних променів – при перфорованих ламелях. Встановлюються на всі види житлових, комерційних і виробничих приміщень, як на вікна, так і на двері. Допускається виготовлення гаражних воріт з аналогічного профілю. Характеризуються базовими функціями захисту від злому і проникнення сонячних променів.


Захисні ролети

Виготовляються з екструдованого профілю, штампованого з алюмінієвого злитка. Характеризуються підвищеними характеристиками міцності. Так як не володіють теплоізоляційними властивостями, рідко використовуються для опалювальних приміщень. Найбільш затребувані для об’єктів, що вимагають особливих заходів безпеки.


Ролетні решітки

Перфорація цих конструкцій дозволяє захистити елементи скління від «уваги» зловмисників. При цьому повністю зберігається оглядовість. Такі конструкції доцільні на вітринах магазинів, терасах закладів громадського харчування, а також будь-яких приміщень, розташованих на першому поверсі.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Питання та відповіді
 • У чому переваги ролетів від «ВСВ-Груп» в Білгороді-Дністровському?

  Переваги ролетів

  З моменту появи ролет на українському ринку вони завоювали популярність завдяки доступності для розуміння принципу їх роботи, простоті монтажу і невибагливістю до умов використання. Згодом до цих чинників додався також значний запас робочого ресурсу та збереження насиченості відтінків декоративного покриття.

  Крім того, ролети на вікна або дверні отвори – це також переваги в наступному:

  ✅ збереження декоративного покриття стін при монтажі ролет;

  ✅ установка навіть найскладніших конструкцій на будь-якому етапі будівництва або реконструкції будівлі;

  ✅ для рольвіконниць – регулювання рівня освітлення, захист від злому, усунення оглядовості інтер’єру;

  ✅ для захисних конструкцій – запобігання спробам злому і проникнення через отвір;

  ✅ для ролетних решіток – захист від псування елементів скління, в тому числі і габаритних вітрин, збереження оглядовості.

  Окремо потрібно відзначити ізолюючі властивості пінонаповнених ролет, які здатні повністю герметизувати отвір, знизити тепловтрати і підтримувати кліматичні умови всередині приміщення.

 • Які є варіанти управління ролетами?

  Управління ролетами: комфорт експлуатації конструкцій

  Вага ролет та особливості механізму не вимагають значних зусиль, щоб їх відкрити або закрити. Існують наступні види управління: ручне і автоматичне.

  Ручне управління

  У разі керування ролетами вручну, механізм оснащується одним з трьох типів приводів:

  • стрічковий привід – недорога модель для полотен масою до 15 кг, в якій переміщення полотна регулюється стрічкою, що з’єднує вал і котушку;
  • воротковий привід – для полотен масою до 30 кг, в якій переміщення полотна регулюється ручкою-воротком;
  • пружинно-інерційний механізм – для полотен масою до 60 кг, переміщення полотна відбувається за рахунок зусилля пружини, що розміщується всередині валу.

  Автоматичні приводи

  Автоматичні приводи для ролет – це значна економія часу на переміщення полотен конструкцій. Компанія «ВСВ-Групп» представляє ролети в Білгород-Дністровському, оснащені безвідмовними механізмами і електронікою, дія яких забезпечить значний комфорт.

  Актуальність установки управління ролетами за допомогою автоматики обумовлена ​​наявністю на будівлі більше 2 прорізів. Тим більше, що допускається регулювання переміщення полотна за допомогою одного брелока.

 • Які є розміри і ціна ролетів?

  Потрібно відзначити, що остаточна вартість проекту по оснащенню будівлі ролетами залежить від наступних факторів:

  ✅ розміри отвору – чим більше, тим вище ціна;

  ✅ модифікація і технологія виробництва;

  ✅ якісний склад профілю полотна;

  ✅ тип декоративного покриття – найбільш дороге є нанесення ексклюзивного малюнка методом офсетного друку і закріпленням його стійкості спеціальним захисним лаком;

  ✅ тип управління.

  Також витрати на проект можуть бути збільшені за рахунок розширення сервісу шляхом оформлення замовлення на доставку і установку ролет на об’єкт замовника.

 • Який спектр послуг надає «ВСВ-Груп» в Білгороді-Дністровському?

  Послуги проектування, монтажу та обслуговування ролет в Білгород-Дністровському від «ВСВ-Груп»

  Виробництво

  Особливості архітектури таких самобутніх міст, як Одеса та Білгород-Дністровський, диктують необхідність створення ексклюзивних проектів, яка передбачає виробництво конструкцій за індивідуальними розмірами і з урахуванням умов експлуатації.

  Виготовлення

  Незалежно від виду виробництва – стандартного або ексклюзивного, виготовлення ролет регламентується міжнародними та європейськими стандартами якості та безпеки з обов’язковою адаптацією для установки на території України.

  Установка

  Один з етапів проекту – доставка. Від її якості безпосередньо залежить чи буде встановлена ​​дана конструкція. Компанія «ВСВ-Групп» пропонує здійснення сервісних послуг не тільки по доставці ролет на об’єкт, але і виїзд фахівців для виконання монтажу і налаштування працездатності готових конструкцій.

  Гарантія

  Якщо в ході виконання проекту установка була виконана монтажною бригадою «ВСВ-Груп», то на виконані роботи поширюється гарантія – 1 рік, протягом якої ви зможете отримати ненав’язливий сервіс на гарантійній основі зі своєчасними технічним обслуговуванням і заміною комплектуючих.

 • Які види ролетних систем Ви можете запропонувати?

  Різноманітність конструкцій: популярні види і особливості ролетів

  Практичність і ергономічність – дві основні характеристики ролетних конструкцій, які обумовлюють їх популярність і затребуваність для облаштування будинку.

  Ролети відрізняються не тільки розмірами отворів. Також різноманітність модифікацій забезпечено:

  • матеріалом виготовлення;
  • особливістю конструкції профілів, з яких складається полотно;
  • способом управління;
  • додатковими функціями.

  Матеріал виготовлення

  У загальних рисах все ролети можна розділити на дві категорії: металеві та пінонаповнені. Але металеві, в свою чергу можуть виготовлятися не тільки зі сталевої стрічки, але і шляхом обробки цільних злитків алюмінію. При такій технології виробляються екструдовані профілі. Вони за вартістю набагато перевищують пінонаповнені і сталеві, але найбільш затребувані в якості заповнення захисних полотен для будівель, які потребують особливої ​​уваги.

  Залежно від матеріалу виготовлення, профілі розрізняються і за розміром отвору. Так, сталевий профіль підходить тільки для малогабаритних прорізів до 5 кв. м, а екструдований може зберегти характеристики в отворах не більше 15 кв.м.

  Функціональні відмінності

  Функціонал ролет дозволяє їх розділити на три види:

  • рольвіконниці – конструкції з базовими функціями захисту від злому і проникнення сонячних променів;
  • захисні ролети – конструкції з підвищеною стійкістю до злому;
  • ролетні решітки – конструкції з перфорацією, що поєднують захисну функцію зі збереженням оглядовості.
Контакти
Одеса
(Одеса)
Одеса, вул. Семена Палія, 125а
Білгород-Дністровський
(Білгород-Дністровський)
Білгород-Дністровський, вул. Незалежності, 10
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige4 009 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 879 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 373 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140011 520 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250025 570 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 741 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів