Комплектація складського приміщення продукцією ТМ Alutech

Комплектація складського приміщення продукцією ТМ Alutech - фото - акції від компанії ВСВ-Групп

ВСВ-Груп реалізувала проєкт для приватного замовника “під ключ”. Головне завдання – це повна заміна старого обладнання на нове і сучасне. У роботі використовувалася продукція ТМ Алютех, білоруського виробника №1 в країнах ЄС і СНД.

Завдання замовника:

  1. оновити застаріле обладнання на нове;
  2. реалізувати проект “під ключ” і отримати гарантію і сервісне обслуговування об’єкта;
  3. створити безпечний робочий простір для вантажних пунктів.

Для клієнта було важливо оновити вантажні пункти складу, щоб в майбутньому здавати в оренду іншим підприємствам. Приміщення модернізували таким чином, щоб персонал міг швидко і професійно виконувати роботу. Крім того, передбачили фактори безпеки, щоб запобігти можливого травмування працівників або пошкодження транспорту.

Щоб реалізувати проєкт, ВСВ-Груп запропонувала продукцію компанії Алютех:

  • Старі ворота замінили промисловими секційним воротами серії ProTrend розміром 2800 * 2800 з ручним керуванням. Ця серія раціональна для постійної експлуатації. Ручне управління комфортне, адже ворота оснащені збалансованими пружинами. Тому полотно плавно відкривається і закривається. (Ворота вагою 700 кг піднімають вагу в 25 кг). Особливості ProTrend: надійність, міцність і безпека. Ворота можуть роками зберігати зовнішній вигляд, навіть якщо піддаються механічним пошкодженням. Багатошарове шорстке покриття з частинками поліаміду  захищає ворота при пошкодженнях і корозії.
  • Вирівнюючі платформи з поворотною апареллю Alutech SL виконані під замовлення у розмірі 2000 * 2000. Платформи створюють умови для нормального процесу стикування з розвантажувальним терміналом. І перешкоджають падінню вантажу або техніки. У зрівняльних платформах SL передбачена спеціальна тяга, яка рівномірно розподіляє навантаження по конструкції.
  • На кожний заїзд встановлено докшелтори (герметизатори) ALUTECH DSF. Завдання герметизаторів – захищати вантаж і персонал під час атмосферних опадів, попадання вологи в приміщення складу і кузов вантажівки. Дах герметизатора серії DSF виконаний із нахилом 10 ° вперед, тому передні профілі адаптовані під стік води. Білі паркувальні смуги на тентах допоможуть водієві при парковці, знижуючи ризики пошкодження вантажної техніки і автомобіля. Рама герметизаторів виконана з анодованих алюмінієвих профілів, що гарантують стійкість виробів до корозії на роки.

 

Результат:

Об’єкт введений в експлуатацію. Склад використовує компанія “Нова пошта”. Замовник залишився задоволений якістю продукції і процесом роботи. Команда ВСВ-Груп виконала поставлені завдання у строк і спорудила нові вантажні пункти. Під час щоденного використання, підприємство підтримує високий рівень продуктивності. Замовнику надано гарантію і сервісне обслуговування для форс-мажорних випадків.

Виконано за 4 тижні

Менеджер Антон Кушнерук

Місто: Бориспіль, Київська область


З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?