Продаж та встановлення воріт, ролет та автоматики в Черкасах

Європейська якість преміум класу для жителів міста Черкаси

Компанія «ВСВ-Груп» завжди прагне до кращого і своїм клієнтам готова запропонувати тільки найсвіжіші розробки та новинки в сфері ворітних і ролетних систем, а також автоматики.

Переваги співпраці з ВСВ-Груп

Діяльність нашої компанії спрямована проти поширених стереотипів, що трендові продукти доступні виключно жителям столиці. Сьогодні кожному мешканцю Черкас і передмістя ми готові запропонувати широкий асортимент продукції від європейського лідера і нашого партнера компанії «Алютех» (Білорусь). А також до ваших послуг паркувальні системи, сонцезахисні конструкції, «інтелектуальні» елементи електроніки до встановлених систем.

Досвід фахівців «ВСВ-Груп» і висока кваліфікація дозволяють в найкоротші терміни виконати ваше замовлення.

Наші фахівці зроблять все, щоб візуалізувати об’єкт вашої мрії, підкреслити респектабельність архітектури і при цьому забезпечити повний комфорт експлуатації встановленої нами конструкції.

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам
Гаражні ворота

Візитна картка будови – оригінальний в’їзд. Від його надійності і довговічності залежить безпека майна та раціональність вкладення коштів. Наші менеджери ознайомлять вас з можливими варіантами комірних систем для гаража, промоб’єктів, заміського будинку або комерційного підприємства. Нашим замовникам доступний весь асортимент: відкоти, орні, рулонні або секційні воротні системи. Також ми допоможемо забезпечити комфорт експлуатації шляхом автоматизації конструкції і антивандальний захист внаслідок конструктивних рішень.


Ролети

На зміну похмурим і громіздким металевим ґратам в Європі давно прийшли ролетні системи. Це сучасні конструкції, що захищають ваше майно не тільки від зловмисників, але і від прямих променів сонця, а також від шкідливого ультрафіолету і палючої спеки. Грамотний підбір конфігурації стане не тільки функціональним, але і декоративним елементом вашого будинку.


Автоматика для воріт і паркувальні системи

Для обладнання паркінгу, контролю в’їзду на територію і захисту паркомісць компанія «ВСВ-Групп» пропонує асортимент бар’єрних і паркувальних конструкцій. Нашим замовникам в місті Черкаси ми пропонуємо, як «інтелектуальні» автоматичні конструкції, оснащені електронікою, так і механічні пристрої, а також можливість придбання з послугою установки «під ключ».

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 13 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації і автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Працівник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакового цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Умань
(Умань)
Умань, вул. Гайдамацька, 9
Черкаси
(Черкаси)
Черкаси, бул. Шевченка, 266, оф. 3
Питання та відповіді
 • Які переваги співпраці з ВСВ-Груп?

  Наші пріоритети

  «ВСВ-Груп» пропонує жителям міста Черкаси весь спектр послуг, доступний жителям Києва – міста, в якому розташований головний офіс і шоу-рум компанії. Це не тільки віртуальні пропозиції, а й можливість переконатися в надійності пропонованої клієнтам продукції.

  Індивідуальний підхід

  Наші клієнти можуть вибрати як стандартну модифікацію, так і замовити виробництво конструкцій воріт, ролет і маркіз за індивідуальним проєктом. Нема потреби витрачати час і розбиратися з виконанням вимірів. «ВСВ-Груп» за погодженням із замовником в обумовлений час надасть жителям міста Черкаси послуги виконання замірів абсолютно безкоштовно.

  Кожне замовлення буде виконано згідно з параметрами об’єкта установки. Адже від точності вимірювань залежить не тільки якість експлуатації, але і довговічність конструкції.

  Також ми пропонуємо для жителів міста Черкаси асортимент продукції, стійкий до несприятливих погодних умов і підвищеної вологості. Сучасні технології та матеріали дозволяють створювати конструкції, стійкі до корозійних змін.

  Постійне оновлення асортименту

  Асортимент компанії «ВСВ-Груп» постійно поповнюється новинками у всіх категоріях. Вже зараз ми представляємо телескопічну автоматику для розпашних воріт Scopio від білоруської компанії «Алютех». Також в асортименті представлені новітні розробки по автоматизації рольставен і сонцезахисних систем, які дозволяють з цих конструкцій створити «інтелектуальні» елементи системи «Розумний будинок».

  Можливість створення ексклюзивних конструкцій

  Для виробництва ексклюзивних конструкцій ми зібрали весь арсенал, доступний на сьогодні в цьому сегменті ринку. До послуг клієнтів не тільки вироби, що виготовляються за індивідуальними параметрами, але і:

  • багата кольорова палітра;
  • послуги кольорового друку з індивідуальним підбором малюнка для секційних воріт;
  • комбінації прозорих вставок з антивандальним захистом;
  • облаштування додаткового входу в будь-який ворітної конфігурації.

  Це і багато іншого від компанії «ВСВ-Групп» тепер є жителям міста Черкаси.

  Послуги доставки і монтажу

  При замовленні обов’язково обмовляється необхідність надання послуг доставки і монтажних робіт. Ми завжди йдемо на зустріч замовникам і доставимо замовлення за погодженням.

  Монтажні роботи, виконані нашими фахівцями – це не тільки гарантія якості виконаної установки, але і довговічність конструкції, а також весь спектр гарантійного обслуговування з виконанням гарантійних та післягарантійних зобов’язань.

  Сервісне обслуговування у зручний для клієнта час

  Компанія «ВСВ-Груп» бере на себе зобов’язання щодо виконання сервісного обслуговування встановлених нашими фахівцями конструкцій. Вчасно змастити, виконати технічний огляд і замінити компоненти при необхідності – всі ці послуги доступні жителям міста Черкаси для конструкцій, які були змонтовані монтажними бригадами «ВСВ-Груп».

  Наш сервіс – гарантія довговічності встановлених конструкцій

  Ми хочемо, щоб кожне місто України, а не тільки Київ, відповідали званню європейського міста і вражали гостей сучасними елементами архітектури. Ми гарантуємо, що продукція і системи, встановлені співробітниками компанії «ВСВ-Груп», стане не тільки функціональним елементом, а й справжньою окрасою архітектурного ансамблю міста Черкаси та його околиць.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?