Автоматичні ворота в Черкасах

Європейська якість преміум класу для жителів міста Черкаси

Компанія «ВСВ-Груп» завжди прагне до кращого і своїм клієнтам готова запропонувати тільки найсвіжіші розробки та новинки в сфері ворітних і ролетних систем, а також автоматики.

Переваги співпраці з ВСВ-Груп

Діяльність нашої компанії спрямована проти поширених стереотипів, що трендові продукти доступні виключно жителям столиці. Сьогодні кожному мешканцю Черкас і передмістя ми готові запропонувати широкий асортимент продукції від європейського лідера і нашого партнера компанії «Алютех» (Білорусь). А також до ваших послуг паркувальні системи, сонцезахисні конструкції, «інтелектуальні» елементи електроніки до встановлених систем.

Досвід фахівців «ВСВ-Груп» і висока кваліфікація дозволяють в найкоротші терміни виконати ваше замовлення.

Наші фахівці зроблять все, щоб візуалізувати об’єкт вашої мрії, підкреслити респектабельність архітектури і при цьому забезпечити повний комфорт експлуатації встановленої нами конструкції.

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам
Гаражні ворота

Візитна картка будови – оригінальний в’їзд. Від його надійності і довговічності залежить безпека майна та раціональність вкладення коштів. Наші менеджери ознайомлять вас з можливими варіантами комірних систем для гаража, промоб’єктів, заміського будинку або комерційного підприємства. Нашим замовникам доступний весь асортимент: відкоти, орні, рулонні або секційні воротні системи. Також ми допоможемо забезпечити комфорт експлуатації шляхом автоматизації конструкції і антивандальний захист внаслідок конструктивних рішень.


Ролети

На зміну похмурим і громіздким металевим ґратам в Європі давно прийшли ролетні системи. Це сучасні конструкції, що захищають ваше майно не тільки від зловмисників, але і від прямих променів сонця, а також від шкідливого ультрафіолету і палючої спеки. Грамотний підбір конфігурації стане не тільки функціональним, але і декоративним елементом вашого будинку.


Автоматика для воріт і паркувальні системи

Для обладнання паркінгу, контролю в’їзду на територію і захисту паркомісць компанія «ВСВ-Групп» пропонує асортимент бар’єрних і паркувальних конструкцій. Нашим замовникам в місті Черкаси ми пропонуємо, як «інтелектуальні» автоматичні конструкції, оснащені електронікою, так і механічні пристрої, а також можливість придбання з послугою установки «під ключ».

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 13 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації і автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Працівник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакового цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Умань
(Умань)
Умань, вул. Гайдамацька, 9
Черкаси
(Черкаси)
Черкаси, бул. Шевченка, 266, оф. 3
Питання та відповіді
 • Які переваги співпраці з ВСВ-Груп?

  Наші пріоритети

  «ВСВ-Груп» пропонує жителям міста Черкаси весь спектр послуг, доступний жителям Києва – міста, в якому розташований головний офіс і шоу-рум компанії. Це не тільки віртуальні пропозиції, а й можливість переконатися в надійності пропонованої клієнтам продукції.

  Індивідуальний підхід

  Наші клієнти можуть вибрати як стандартну модифікацію, так і замовити виробництво конструкцій воріт, ролет і маркіз за індивідуальним проєктом. Нема потреби витрачати час і розбиратися з виконанням вимірів. «ВСВ-Груп» за погодженням із замовником в обумовлений час надасть жителям міста Черкаси послуги виконання замірів абсолютно безкоштовно.

  Кожне замовлення буде виконано згідно з параметрами об’єкта установки. Адже від точності вимірювань залежить не тільки якість експлуатації, але і довговічність конструкції.

  Також ми пропонуємо для жителів міста Черкаси асортимент продукції, стійкий до несприятливих погодних умов і підвищеної вологості. Сучасні технології та матеріали дозволяють створювати конструкції, стійкі до корозійних змін.

  Постійне оновлення асортименту

  Асортимент компанії «ВСВ-Груп» постійно поповнюється новинками у всіх категоріях. Вже зараз ми представляємо телескопічну автоматику для розпашних воріт Scopio від білоруської компанії «Алютех». Також в асортименті представлені новітні розробки по автоматизації рольставен і сонцезахисних систем, які дозволяють з цих конструкцій створити «інтелектуальні» елементи системи «Розумний будинок».

  Можливість створення ексклюзивних конструкцій

  Для виробництва ексклюзивних конструкцій ми зібрали весь арсенал, доступний на сьогодні в цьому сегменті ринку. До послуг клієнтів не тільки вироби, що виготовляються за індивідуальними параметрами, але і:

  • багата кольорова палітра;
  • послуги кольорового друку з індивідуальним підбором малюнка для секційних воріт;
  • комбінації прозорих вставок з антивандальним захистом;
  • облаштування додаткового входу в будь-який ворітної конфігурації.

  Це і багато іншого від компанії «ВСВ-Групп» тепер є жителям міста Черкаси.

  Послуги доставки і монтажу

  При замовленні обов’язково обмовляється необхідність надання послуг доставки і монтажних робіт. Ми завжди йдемо на зустріч замовникам і доставимо замовлення за погодженням.

  Монтажні роботи, виконані нашими фахівцями – це не тільки гарантія якості виконаної установки, але і довговічність конструкції, а також весь спектр гарантійного обслуговування з виконанням гарантійних та післягарантійних зобов’язань.

  Сервісне обслуговування у зручний для клієнта час

  Компанія «ВСВ-Груп» бере на себе зобов’язання щодо виконання сервісного обслуговування встановлених нашими фахівцями конструкцій. Вчасно змастити, виконати технічний огляд і замінити компоненти при необхідності – всі ці послуги доступні жителям міста Черкаси для конструкцій, які були змонтовані монтажними бригадами «ВСВ-Груп».

  Наш сервіс – гарантія довговічності встановлених конструкцій

  Ми хочемо, щоб кожне місто України, а не тільки Київ, відповідали званню європейського міста і вражали гостей сучасними елементами архітектури. Ми гарантуємо, що продукція і системи, встановлені співробітниками компанії «ВСВ-Груп», стане не тільки функціональним елементом, а й справжньою окрасою архітектурного ансамблю міста Черкаси та його околиць.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів