Автоматика для воріт в Черкасах

Сучасна система автоматизації воріт

Автоматичне управління переміщенням воротного полотна - це вищий ступінь комфорту, що дозволяє одним натисканням кнопки відкривати і закривати полотно будь-яких габаритів.

Автоматика для воріт від компанії ВСВ-Груп в Черкасах це:

Автоматика для воріт: весь спектр послуг – від проєкту до налагодження

Автоматичне управління переміщенням ворітного полотна – це вищий ступінь комфорту, що дозволяє одним натисканням кнопки відкривати і закривати полотно будь-яких габаритів. Компанія «ВСВ-Груп» пропонує всім жителям Черкас, які ще не визначилися з оформленням в’їзду, або ж встановили ворота з ручним керуванням – підібрати комплект автоматики для забезпечення комфорту і захисту майна.

Ми співпрацюємо на правах партнерства з провідними виробниками ворітної автоматики. Наші фахівці мають достатній досвід, щоб допомогти вам з вибором оптимальної комплектації, за прийнятною для замовника ціною.

До ваших послуг:

 • проєкт майбутньої системи автоматизації,
 • доставка на об’єкт;
 • установка дослідної монтажної бригадою;
 • настройка встановленого обладнання;
 • рекомендації по обслуговуванню.

Також, на всі комплекти, встановлені нашими фахівцями, поширюється гарантія, протягом якої ми безкоштовно зробимо сервісне обслуговування встановленого обладнання.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Різновиди комплектів автоматизації
Автоматика для гаражних воріт

В’їзд в гараж буде набагато комфортніше, якщо відкривати його за допомогою брелока дистанційного керування. Для гаражних модифікацій застосовується два типи приводів: ланцюгової – найбільш популярний для побутових потреб; вальний – характеризується високою потужністю для високоінтенсивних навантажень на промислових об’єктах.


Автоматика для відкатних воріт

Приводи воріт необхідно підбирати дуже ретельно відповідно до параметрів стулки. Це пов’язано з тим, що навіть незначна розбіжність в параметрах стулки і потужності електроприводу призведе до поломки і покупки нового комплекту.


Автоматика для розпашних воріт

Орні ворота, хоч і не відрізняються ергономікою, проте не втрачають своєї актуальності. Для їх автоматизації застосовується два типи приводів: важільний і лінійний – також ділиться на два підвиди – гідравлічний і електромеханічний.


Автоматика для промислових воріт

Приводи для промислових воріт відрізняються від побутових за такими параметрами: вальний тип; підвищені характеристики потужності для підйому габаритного полотна; працездатність в інтенсивному режимі; розширений функціонал; можливість синхронізації з перевантажним обладнанням.


Додаткові аксесуари

До додаткових пристроїв відносяться: сигнальні лампи, фотоелементи та пульти – крім базової комплектації, в яку входить, як правило 2 пульти дистанційного керування, актуально придбання додаткової кількості пультів-брелоків – для всіх членів сім’ї або для більшого числа співробітників.

Готові рішення
Відгуки наших клієнтів
Ілля

Хірург

Хороша автоматика, користуємося із задоволенням, дійсно гарна якість, з установкою проблем не виникло. Швидко реагує на сигнал. За швидку доставку – спасибі!

Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Питання та відповіді
 • Який принцип дії у автоматичних приводів?

  Головна відмінна риса комплектів автоматики – принцип дії, який безпосередньо залежить від типу воріт, на які буде встановлюватися привід. Представлена ​​компанією «ВСВ-Групп» автоматика для воріт в Черкасах виготовлена ​​відповідно до міжнародних стандартів якості і безпеки. Асортимент включає моделі від різних виробників, виготовлення яких регламентується міжнародними та європейськими нормативами. Тому замовники можуть вибрати і купити комплект, відповідний не тільки за технічними умовами, а й цінової категорії.

  Вальний привід

  Привід монтується на вал торсіонних пружин. Його роботу забезпечує торсіонний вал з багатострумковими барабанами. На струмки барабанів натягується трос, що утримує полотно воріт.

  Ланцюговий привід

  Складається з корпусу з редуктором, встановленого на вал, передавального механізму і ланцюги. При натягу ланцюга вал повертається і ворота відкриваються.

  Лінійний привід

  Принцип роботи електромеханічного типу передбачає обертання гвинта електродвигуном. Гвинт, своєю чергою, за допомогою редуктора впливає на гайку, лінійний хід якої приводить в рух стулку.

  Важільний привід

  Характеризується плавністю ходу. Від двигуна дію через редуктори передається до центрального валу, до якого приєднані важелі передачі, що приводять у рух ворітне полотно.

 • У чому переваги установки автоматики для воріт?

  Установка автоматики на ворота будь-якого типу – це гарантія надійної роботи та безпечної експлуатації. Крім того, монтаж автоматики забезпечує наступні переваги.

  Комфорт незалежно від погодних умов

  Яка б погода не переслідувала вас при в’їзді в гараж або на територію, за умови автоматизації в’їзду нема потреби залишати автомобіль, щоб привести в дію стулки або полотно воріт.

  Відсутність стороннього шуму

  Сучасні автоматичні приводи, які пропонує компанія «ВСВ-Груп» жителям міста Черкаси характеризуються плавністю і безшумністю роботи.

  Вищий ступінь безпечної експлуатації

  Надійність механізмів і комплектація елементами безпеки попередять про небезпеку і запобігти зіткнення з ворітним полотном або стулками.

  Захист від злому і проникнення

  Автоматичні приводи також характеризуються надійною системою замикання стулок або полотна.

 • Яке призначення у автоматики?

  Автоматика для воріт – комфорт експлуатації

  Давно пішли в минуле величезні засуви і громіздкі приводи. Сучасна система автоматизації воріт відповідає всім вимогам безпеки і ергономіки. Таким пристроїв не страшні погодні умови і підвищена вологість. Їм під силу:

  • згорнути в рулон ролетну конструкцію,
  • пересунути важку стулку воріт,
  • відчинити перед вами стулки орної модифікації.

  Додаткові аксесуари допоможуть створити «інтелектуальну» систему, яка швидко зреагує на перешкоду і прийде в рух за допомогою смартфона.

  Всі ці новації, за якими раніше треба було їхати в столицю або чекати тижнями доставку в Україну з Європи, тепер доступні в Черкасах. Компанія «ВСВ-Груп» пропонує всі види автоматики для ворітних модифікацій, а також елементи безпеки, компоненти та повний спектр послуг, пов’язаних з обслуговуванням і установкою комплектів автоматизації.

 • Який тип автоматики вибрати: які особливості у різних видів електроприводів і аксесуарів?
  1. Ланцюговий електропривод розрахований на навантаження малої інтенсивності і невеликі габарити ворітного полотна.
  2. Вальний мотор призначений для високоінтенсивного навантаження, тому найбільш популярний на комерційних і виробничих об’єктах. Також такий тип значно перевершує за вартістю ланцюгової. В асортименті представлені приводи від європейських лідерів-виробників: білоруської компанії Alutech, італійського концерну Comunello, а також An-Motors і Marantec.
  3. Особливість конструкції приводу для воріт в тому, що привід перетворює руху вала вихідний шестернею і рейки з зубцями в поступальне переміщення стулки. Це найбільш проста конструкція електроприводу і може бути сумісна з воротами будь-якого виробника, у тому числі і зі стулкою, виготовленої самостійно. Важлива умова – перед установкою приводу обов’язково потрібно домогтися плавності ходу стулки, оскільки в разі наявності клина або звуження напрямної дефект потрібно попередньо усунути.
  4. Електромеханічний лінійний привід вважається найпопулярнішою моделлю, оскільки характеризується відмінною працездатністю в умовах низьких температур. Також популярність обумовлена ​​компактністю конструкції і розташуванням всіх елементів всередині корпусу, що фактично мінімізує втручання користувача для проведення технічного обслуговування.
  5. Важільний – крім корпусу конструкцією передбачено наявність важеля, що встановлюється на стулки. Даний тип більш вимогливий в експлуатації, вимагає уваги і періодичної мастила. При виборі приводу обов’язково необхідно, в першу чергу, вибирати той, який відповідає габаритам стулки.
  6. Сигнальні лампи – належать до елементів безпечної експлуатації та необхідні для попередження оточення про переміщення ворітного полотна для попередження травм;
  7. Фотоелементи – один з важливих компонентів безпеки для автоматичного управління. Їх призначення – виявити перешкоду і передати сигнал на привід, який, своєю чергою, негайно зупинить полотно і відправить його в протилежну від перешкоди сторону. Таким чином, можна вберегти дітей, домашніх тварин або цінні предмети від зіткнення з ворітним полотном.
Контакти
Черкаси
(Черкаси)
Черкаси, вул. Нарбутівська 22
Умань
(Умань)
Умань, вул. Індустріальна 21
Ціни на автоматику
НазваЦіна***
AN-Motors ASG1000 4KIT - комплект приводу для гаражних воріт4 988 грн
Гаражний привід Marantec Comfort 607 252 грн
Автоматика Alutech Levigato LG-800 * - привід для гаражних воріт4 559 грн
Автоматика Alutech Roto RTO-1000KIT - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)9 547 грн
Автоматика Comunello Fort 1000 - комплект приводу для воріт (вага до 1000 кг)11 466 грн
Автоматика AN-Motors ASL1000Kit - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)8 507 грн
Автоматика Comunello Abacus 300 - комплект приводу для розпашних воріт15 889 грн
AN-Motors ASW 4000 Kit - комплект привода для розпашних воріт15 055 грн
Автоматика Alutech Targo TR-3531-230KIT - привід для промислових воріт11 812 грн
Німецька автоматика Marantec STAW1-7-19 KE / 230V для промислових воріт12 424 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів