Гаражні ворота в Черкасах

У «ВСВ-Груп» немає обмежень в асортименті гаражних ворітних модифікацій

Ми пропонуємо всі види і моделі, представлені в цьому ринковому сегменті. Кожна модель має свої особливості і функціональну своєрідність.

Гаражні ворота від компанії ВСВ-Груп в Черкасах це:

Гаражні ворота – ексклюзивна візитка з широким функціоналом

Якісні гаражні ворота – це не тільки оформлення в’їзду, а й надійність герметизації приміщення для створення оптимальних кліматичних умов для зберігання автомобіля. Особливо актуальною є установка гаражних воріт в житлових будинках, де гараж безпосередньо з’єднаний з будинком. У цьому випадку досягається значна економія енергоресурсів на обігрів і кондиціонування.

У «ВСВ-Групп» немає обмежень в асортименті гаражних комірних модифікацій. Ми пропонуємо всі види і моделі, представлені в цьому ринковому сегменті. Кожна модель має свої особливості і функціональну своєрідність. Сучасні технології виробництва комірних конструкцій – це можливість герметизації в’їзду будь-якою ворітною модифікацією.

Вибір воріт від «ВСВ-Груп» – гарантія якості і надійності

Компанія «ВСВ-Груп» пропонує весь спектр послуг з проєктування, виробництва, монтажу та технічного обслуговування гаражних воріт в Черкасах і по всій Україні.

Наша технічна база і кваліфікація співробітників дозволяє спроєктувати будь-які варіанти модифікації. Монтажні бригади, укомплектовані фахівцями зі значним досвідом роботи, виконають оперативно і акуратно роботи по установці гаражних конструкцій будь-якої складності.

При замовленні послуг монтажу клієнти отримують доступ до всіх гарантійних зобов’язань з обслуговування встановлених конструкцій від компанії «ВСВ-Груп». Це безкоштовне технічне обслуговування в період гарантійного терміну, а також широкий спектр післягарантійного сервісу.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Варіанти конфігурації
Секційні ворота

Одна із популярних сучасних модифікацій. Її особливістю є не тільки конструкція полотна, що складається з окремих секцій, а й варіанти установки, а також економія простору, яка не потребує частини приміщення або території для ходу стулок, як це передбачається у розсувних моделей.


Рулонні ворота

Являють собою захисну ролету. Полотно при відкриванні згортається в рулон і розміщується не під стелею, як у секційних моделей, а в захисному коробі, зазвичай наявному як всередині, так і зовні приміщення. Найменш вимоглива до параметрів установки модифікація з відмінними функціональними властивостями і можливістю автоматизації.

Воротні системи серії Prestige від Alutech
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Вікторія Симоненко

Власниця консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Питання та відповіді
 • Які основні вимоги пред'являються до гаражних воріт?

  Основні вимоги, що пред’являються до конструкції, полягають в наступних визначеннях:

  1️⃣ безпеку – елементи конструкції не повинні нести небезпеку для користувача, в конструкції повинні бути передбачені механізми захисту пальців від застрявання і від раптового падіння ворітного полотна;

  2️⃣ функціональність – економія простору, зручність використання і можливість автоматизації конструкції для забезпечення комфорту для користувача;

  3️⃣ відповідність технічним умовам і параметрам експлуатації – при виборі моделі обов’язково потрібно враховувати не тільки умови монтажу, параметри, розмір отвору і можливість установки, але і режим експлуатації;

  4️⃣ стійкість до зовнішніх впливів – полотно і елементи конструкції повинні бути виготовлені зі спеціальних матеріалів з антивандальними властивостями і захистом від впливу несприятливих погодних умов;

  5️⃣ ізоляційні властивості – в конструкції гаражних воріт має бути передбачено оснащення системою ущільнювачів для герметизації отвору і запобігання виникнення протягів і попадання вологи, а також досягнення звукоізоляції приміщення;

  6️⃣ надійність – конструкція повинна відповідати не тільки стандартам якості і безпеки, а й володіти значним експлуатаційним ресурсом;

  7️⃣ безперебійність – гаражні ворота повинні бути оснащені спеціальними пристроями і механізмами, які передбачають можливість їх екстреного закриття / відкриття.

 • Які технічні особливості моделей?

  Гаражні ворота, які пропонує компанія «ВСВ-Груп» мають відмінні ізоляційні властивості і захистом від зовнішнього впливу. Також можуть оснащуватися елементами конструкції для зручності їх експлуатації.

  Багатошаровість полотна

  Залежно від виду моделі стулка може бути, як цілісної (орні і підйомно-поворотного типу), так і складається з окремих сегментів (секційні та рулонні). При цьому передбачається багатошаровість полотна, що включає металеву оболонку і пенозаполненіе, а також антикорозійну обробку і полімерне покриття. Така технологія забезпечує значний експлуатаційний ресурс воротного полотна.

  Світлопрозорі вставки

  При необхідності полотно може бути оснащено світлопрозорими вставками для оглядовості і забезпечують природне освітлення. При цьому конструкція не втратить функціональності і захисні характеристики.

  Додатковий вхід

  Для забезпечення щадного режиму експлуатації електроприводу будь полотно гаражних воріт може бути оснащено додатковим входом.

  Особливості теплоізоляції

  Для забезпечення теплоізоляційних властивостей в конструкції передбачена спеціальна ущільнювальна система. Ущільнювачі особливої ​​конфігурації розташовуються як по периметру – для герметичного прилягання полотна, так і в секційних моделях – розташовуються між секціями.

 • Які ще бувають види воріт для гаража?

  Розсувні ворота

  Всупереч розхожій думці про малофункціонального такої модифікації, сучасні комплекти автоматики дозволяють оформити в’їзд за допомогою орних моделей з повним комфортом експлуатації. Значний вибір варіантів полотен для стулок забезпечують конструкції не тільки міцності, а й респектабельний зовнішній вигляд.

  Ворота поворотно-підйомного типу

  У даній модифікації ворітне полотно являє собою цілісний щит, що складається з декількох шарів сучасних матеріалів. Головна особливість – при відкриванні та закриванні стулка підіймається вгору через нахил у вигляді цільної конструкції. Конструкція популярна для об’єктів без перемички, оскільки її необхідність не є обов’язковою умовою.

Контакти
Умань
(Умань)
Умань, вул. Гайдамацька, 9
Черкаси
(Черкаси)
Черкаси, бул. Шевченка, 266, оф. 3
Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Ворота гаражні з сендвіч-панелей Alutech Classic 2250х2125 мм мікрохвиля синього кольору24 174 грн
Ворота гаражні з сендвіч-панелей Alutech Trend 2500х2250 мм M-гофр в кольорі під дерево «золотий дуб»18 326 грн
Ворота гаражні секційного типу Алютех Тренд 2375х2125 мм L-гофр вишня17 068 грн
Гаражні секційні ворота в гараж Алютех Класик 2125х2125 мм S-гофр бежевого кольору23 460 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?