Гаражні ворота в Черкасах

У «ВСВ-Груп» немає обмежень в асортименті гаражних ворітних модифікацій

Ми пропонуємо всі види і моделі, представлені в цьому ринковому сегменті. Кожна модель має свої особливості і функціональну своєрідність.

Гаражні ворота від компанії ВСВ-Груп в Черкасах це:

Гаражні ворота – ексклюзивна візитка з широким функціоналом

Якісні гаражні ворота – це не тільки оформлення в’їзду, а й надійність герметизації приміщення для створення оптимальних кліматичних умов для зберігання автомобіля. Особливо актуальною є установка гаражних воріт в житлових будинках, де гараж безпосередньо з’єднаний з будинком. У цьому випадку досягається значна економія енергоресурсів на обігрів і кондиціонування.

У «ВСВ-Групп» немає обмежень в асортименті гаражних комірних модифікацій. Ми пропонуємо всі види і моделі, представлені в цьому ринковому сегменті. Кожна модель має свої особливості і функціональну своєрідність. Сучасні технології виробництва комірних конструкцій – це можливість герметизації в’їзду будь-якою ворітною модифікацією.

Вибір воріт від «ВСВ-Груп» – гарантія якості і надійності

Компанія «ВСВ-Груп» пропонує весь спектр послуг з проєктування, виробництва, монтажу та технічного обслуговування гаражних воріт в Черкасах і по всій Україні.

Наша технічна база і кваліфікація співробітників дозволяє спроєктувати будь-які варіанти модифікації. Монтажні бригади, укомплектовані фахівцями зі значним досвідом роботи, виконають оперативно і акуратно роботи по установці гаражних конструкцій будь-якої складності.

При замовленні послуг монтажу клієнти отримують доступ до всіх гарантійних зобов’язань з обслуговування встановлених конструкцій від компанії «ВСВ-Груп». Це безкоштовне технічне обслуговування в період гарантійного терміну, а також широкий спектр післягарантійного сервісу.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Варіанти конфігурації
Секційні ворота

Одна із популярних сучасних модифікацій. Її особливістю є не тільки конструкція полотна, що складається з окремих секцій, а й варіанти установки, а також економія простору, яка не потребує частини приміщення або території для ходу стулок, як це передбачається у розсувних моделей.


Рулонні ворота

Являють собою захисну ролету. Полотно при відкриванні згортається в рулон і розміщується не під стелею, як у секційних моделей, а в захисному коробі, зазвичай наявному як всередині, так і зовні приміщення. Найменш вимоглива до параметрів установки модифікація з відмінними функціональними властивостями і можливістю автоматизації.

Воротні системи серії Prestige від Alutech
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Вікторія Симоненко

Власниця консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Питання та відповіді
 • Які основні вимоги пред'являються до гаражних воріт?

  Основні вимоги, що пред’являються до конструкції, полягають в наступних визначеннях:

  1️⃣ безпеку – елементи конструкції не повинні нести небезпеку для користувача, в конструкції повинні бути передбачені механізми захисту пальців від застрявання і від раптового падіння ворітного полотна;

  2️⃣ функціональність – економія простору, зручність використання і можливість автоматизації конструкції для забезпечення комфорту для користувача;

  3️⃣ відповідність технічним умовам і параметрам експлуатації – при виборі моделі обов’язково потрібно враховувати не тільки умови монтажу, параметри, розмір отвору і можливість установки, але і режим експлуатації;

  4️⃣ стійкість до зовнішніх впливів – полотно і елементи конструкції повинні бути виготовлені зі спеціальних матеріалів з антивандальними властивостями і захистом від впливу несприятливих погодних умов;

  5️⃣ ізоляційні властивості – в конструкції гаражних воріт має бути передбачено оснащення системою ущільнювачів для герметизації отвору і запобігання виникнення протягів і попадання вологи, а також досягнення звукоізоляції приміщення;

  6️⃣ надійність – конструкція повинна відповідати не тільки стандартам якості і безпеки, а й володіти значним експлуатаційним ресурсом;

  7️⃣ безперебійність – гаражні ворота повинні бути оснащені спеціальними пристроями і механізмами, які передбачають можливість їх екстреного закриття / відкриття.

 • Які технічні особливості моделей?

  Гаражні ворота, які пропонує компанія «ВСВ-Груп» мають відмінні ізоляційні властивості і захистом від зовнішнього впливу. Також можуть оснащуватися елементами конструкції для зручності їх експлуатації.

  Багатошаровість полотна

  Залежно від виду моделі стулка може бути, як цілісної (орні і підйомно-поворотного типу), так і складається з окремих сегментів (секційні та рулонні). При цьому передбачається багатошаровість полотна, що включає металеву оболонку і пенозаполненіе, а також антикорозійну обробку і полімерне покриття. Така технологія забезпечує значний експлуатаційний ресурс воротного полотна.

  Світлопрозорі вставки

  При необхідності полотно може бути оснащено світлопрозорими вставками для оглядовості і забезпечують природне освітлення. При цьому конструкція не втратить функціональності і захисні характеристики.

  Додатковий вхід

  Для забезпечення щадного режиму експлуатації електроприводу будь полотно гаражних воріт може бути оснащено додатковим входом.

  Особливості теплоізоляції

  Для забезпечення теплоізоляційних властивостей в конструкції передбачена спеціальна ущільнювальна система. Ущільнювачі особливої ​​конфігурації розташовуються як по периметру – для герметичного прилягання полотна, так і в секційних моделях – розташовуються між секціями.

 • Які ще бувають види воріт для гаража?

  Розсувні ворота

  Всупереч розхожій думці про малофункціонального такої модифікації, сучасні комплекти автоматики дозволяють оформити в’їзд за допомогою орних моделей з повним комфортом експлуатації. Значний вибір варіантів полотен для стулок забезпечують конструкції не тільки міцності, а й респектабельний зовнішній вигляд.

  Ворота поворотно-підйомного типу

  У даній модифікації ворітне полотно являє собою цілісний щит, що складається з декількох шарів сучасних матеріалів. Головна особливість – при відкриванні та закриванні стулка підіймається вгору через нахил у вигляді цільної конструкції. Конструкція популярна для об’єктів без перемички, оскільки її необхідність не є обов’язковою умовою.

Контакти
Черкаси
(Черкаси)
Черкаси, вул. Нарбутівська 22
Умань
(Умань)
Умань, вул. Індустріальна 21
Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Ворота гаражні з сендвіч-панелей Alutech Classic 2250х2125 мм мікрохвиля синього кольору25 596 грн
Ворота гаражні з сендвіч-панелей Alutech Trend 2500х2250 мм M-гофр в кольорі під дерево «золотий дуб»19 404 грн
Ворота гаражні секційного типу Алютех Тренд 2375х2125 мм L-гофр вишня18 072 грн
Гаражні секційні ворота в гараж Алютех Класик 2125х2125 мм S-гофр бежевого кольору24 840 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів