Ролети в Черкасах

Ролети від «ВСВ - Груп» - функціональний елемент для будівлі будь-якого призначення

Пропонуємо стандартні рішення і створюємо ексклюзивні моделі в повній відповідності з проектними ідеями замовника.

Ролети від компанії ВСВ-Груп в Черкасах це:

Ролети – функціональний декор

Елементи скління на будівлі в усі часи потребували захисту не тільки від сторонніх поглядів і зазіхань зловмисників, але і від погодних умов: дощу, вітру і палючої спеки. Ролети – це наступний щабель еволюції дерев’яних віконниць, що встановлюються на вікнах з метою забезпечення безпеки. На сьогодні ролети – ергономічні і багатофункціональні конструкції, які не тільки справляються зі своїм функціональним призначенням, але при цьому є справжнім елементом декору будівлі.

Феєрія модифікацій: популярні види і особливості ролетів

Крім віконних конструкцій, ролетні системи встановлюються також на двері, в’їзди в гараж і навіть балконні та мансардні конструкції. Широкі можливості для дизайнерських рішень, колірна палітра і функціональні особливості забезпечують роллетам постійний попит і зростальну популярність.

Компанія «ВСВ-Груп» понад 10 років спеціалізується на виробництві і реалізації ролетних систем.

Наша компанія завжди прагне назустріч клієнтам і запропонувати тільки найкраще. Ми гарантуємо, що замовлення ролет у нас – це можливість замовити і купити будь-які ролетні моделі, а також – висока якість виготовлення і збірки, оперативний монтаж і сервісне обслуговування, яке продовжить термін експлуатації на довгі роки.

Весь спектр послуг: від проєкту до доставки, які раніше були доступні тільки жителям столиці, тепер – в Черкасах. Для вашої зручності зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом – через сайт або телефоном, а також ми завжди раді вас бачити в нашому регіональному представництві.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Асортимент ролет
Ролети із сталевого профілю

Характеризуються малогабаритністю корпусу, підходять для заповнення прорізів до 5 кв.м, відрізняються підвищеними параметрами міцності, мають попит для установки в житлових будинках і комерційних об’єктах.


Пінонаповнені ролети

Виготовлені з алюмінієвого профілю, наповненого спіненим поліуретаном (пінонаповнені ролети) – характеризуються легкістю конструкції, достатнім запасом міцності і теплоізоляційними властивостями, популярні для установки на об’єктах різного призначення.


Екструдовані

Виготовлені з екструдованого профілю – найбільш міцні конструкції з підвищеними параметрами міцності, оскільки профіль оснащений внутрішніми ребрами жорсткості, призначені для прорізів до 15 кв.м, можуть збиратися як із цільного, так і з решітчатого профілю.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина та Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Питання та відповіді
 • У чому перевага ролетних систем від ВСВ-груп в Черкасах?

  Установка ролетних моделей – це можливість забезпечити об’єкт надійними і сучасними конструкціями. Вони з легкістю справляються як з базовими функціями, так і з додатковими можливостями. Монтаж ролет на об’єкті – це:

  ✅ можливість установки на будь-якому етапі будівництва зі збереженням цілісності декоративного покриття;

  ✅ простий спосіб регулювання рівня освітлення приміщення;

  ✅ надійний захист від несанкціонованого проникнення;

  ✅ теплоізоляція приміщення коштом установки пінозаповнених ролет на вікна та отвори – структура ламелей дозволяє герметизувати отвір і заощадити на обігріві або кондиціонуванні приміщення;

  ✅ відмінні естетичні якості – широкий вибір кольорів дозволять вписати конструкцію в будь-який архітектурний стиль;

  ✅ технологія кольорового друку дозволяє створювати ексклюзивні конструкції, а також використовувати поверхню ролет як рекламний банер.

 • Які є варіанти управління ролетами?

  Управління ролетами: зручність і комфорт незалежно від моделі

  Механізм конструкції ролет передбачає всього два основних типи управління – автоматичне і ручне. Причому одне абсолютно не виключає інше і обидва типи можуть бути передбачені в одній конструкції. І якщо автоматика – це певний ступінь комфорту та оперативності, то ручне управління – необхідність, особливо, якщо умови не дозволяють скористатися автоматикою

  Ручне управління

  Для ручного управління ролетами в асортименті «ВСВ-Груп» представлені наступні модифікації приводів:

  ❶ стрічкові (шнурові приводи) приводи – конструкцією передбачено двостороннє кріплення стрічки до валу і котушці. При натягу стрічки вниз ролетне полотно підіймається, при натягуванні на себе – опускається. Це найбільш економічний тип приводу. Його можливостей достатньо для управління полотном, вага якого не більше 15 кг;

  ❷ вороткові – припускає наявність скріпленої з валом стаціонарною або знімною ручкою – кардана, обертанням якої і здійснюється управління ролетами. Вага полотна при цьому не повинен перевищувати 30 кг;

  ❸ пружинно-інерційний механізм – конструкцією передбачено наявність пружини всередині валу ролети, при опусканні вона фіксується за допомогою нижнього замку. Тип відноситься до відносно недорогим приводам і здатний керувати ролетами вагою не більше 60 кг.

  Автоматичні приводи

  Компанія «ВСВ-Груп» пропонує жителям міста Черкаси широкий асортимент автоматики для воріт. Так як наша компанія співпрацює з провідними виробниками приводів і автоматичних систем для ролет, наш асортимент дозволить вибрати модифікацію, що відповідає всім вимогам замовника.

  Для ролетних конструкцій установка автоматики доцільна, якщо обладнаних прорізів більше двох. В цьому випадку вона дозволяє істотно заощадити час на відкриття, оскільки управління може здійснюватися з однієї кнопки.

  Ролетні інновації

  Система «розумний будинок» тільки набирає популярність в Україні. Але її актуальність в умовах необхідності економії ресурсів забезпечує достатнього поширення. Фахівці нашої компанії допоможуть жителям Черкас у впровадженні встановлених нами ролет в систему «розумний будинок» і зроблять налагодження дистанційного керування елементами безпеки вашого будинку.

 • Які є розміри і ціна ролетів?

  Вартість ролет залежить не тільки від розмірів, але і структури полотна, а також від серії ролетних моделей.

  ✔ Чим менше розмір отвору і нема потреби доукомплектації аксесуарами, тим дешевше буде конструкція.

  ✔ Ролетні ворота на гараж в рази дорожче ролет або ролетних решіток на віконні прорізи.

  ✔ Також ціна ролет залежить від типу приводу і наявності додаткових аксесуарів.

 • Який спектр послуг надає ВСВ-Груп?

  Весь спектр послуг по встановленню та обслуговуванню ролет в Черкасах від «ВСВ-Груп»

  Виробництво

  Наша компанія пропонує не тільки готові стандартні рішення – ролети на вікна або гараж, але і виробництво конструкцій за індивідуальними вимірами. Наш фахівець не тільки здійсни необхідні вимірювання, але і запропонує оптимальний варіант заповнення ролетного полотна.

  Виготовлення

  Всі конструкції виробляються відповідно до європейських стандартів і норм якості та безпеки. Вони нешкідливі для оточення і відповідають умовам експлуатації на території України.

  Установка

  Для того, щоб забезпечити гарантійне сервісне обслуговування, рекомендуємо встановлювати замовлені конструкції силами наших монтажних бригад. Висококваліфіковані фахівці не тільки встановлять, але і налаштують роботу роллетной системи, а також дадуть рекомендації щодо дотримання режиму використання та профілактичних заходів.

  Гарантія

  На встановлені «ВСВ-Груп» конструкції поширюються гарантійні зобов’язання тривалістю 1 рік. Зовнішній вигляд ролети здатні зберігати не менше 10 років з моменту установки, завдяки використанню сучасних полімерних покриттів.

 • Які види ролетних систем Ви можете запропонувати?

  На сьогодні ми можемо запропонувати замовити сучасні та практичні ролети в Черкасах з можливістю вибору як базових конструкцій, так і створення ексклюзивного виробу.

  Види ролет розрізняються не тільки матеріалом виготовлення (сталеві або алюмінієві), але і наявністю внутрішнього наповнення, особливостями конструкції ламелей.

  Функціональні відмінності

  За призначенням і особливостям функціоналу ролети ділять на:

  • рольставні – модифікації ролет, що прийшли на зміну жалюзі. Можуть мати широкий функціонал для захисту приміщення не тільки від ультрафіолету, але і зловмисників;
  • захисні ролети – рулонні конструкції підвищеної міцності, здатні стримати вітрові та ударні навантаження, встановлюються на об’єктах, що вимагають особливої ​​уваги і охорони;
  • ролетні решітки – можуть бути як декоративним елементом для захисту від сонячних променів, так і надійною системою охорони приміщення від злому і вандалізму.
Контакти
Черкаси
(Черкаси)
Черкаси, вул. Нарбутівська 22
Умань
(Умань)
Умань, вул. Індустріальна 21
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige4 009 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 879 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 373 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140011 520 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250025 570 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 741 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів