Автоматичні ворота в Чернігові

Всі види воріт і ролетних конструкцій від виробника: якість продукції вищого класу

Широкий асортимент ролетної продукції, ворітних конструкцій і обладнання для об'єктів Чернігівського регіону

Розташування на півночі України і десять сторічь славетної історії міста Чернігова накладає свій самобутній відбиток на міську атмосферу. Це місто пережило зміну стилів і напрямків в архітектурі, які стали не тільки об’єктом вивчення істориків, а й своєрідним талісманом, який необхідно вміло підкреслити сучасними технологіями.

Компанія «ВСВ-Групп» з щирим захопленням готова запропонувати жителям Чернігова і області асортимент елементів для фасаду та території, що забезпечують контроль за збереженням майна. Ми готові запропонувати вишукані сонцезахисні конструкції, всілякі різновиди воріт і ролет, а також шлагбауми і паркувальне обладнання. Окрема пропозиція для організації бізнесу, пов’язаного з обробкою великих обсягів товарів або вантажів: складські стелажі, системи зберігання, перевантажувальне обладнання та техніка для транспортування вантажів.

Ми можемо запропонувати своїм клієнтам послуги з виконання проекту, розрахунку вартості, організації доставки та встановлення обладнання. Також в офісі представництва можна наочно ознайомитися з наявним асортиментом і діючими зразками, щоб спростити вибір і купити недорого необхідні конструкції або конструктивне обладнання.

Пропонований асортимент

Асортимент компанії сьогодні – це чотирнадцять категорій товарів з більш, ніж тисячею найменувань продукції, втілених тільки в стандартні рішення. Широке розмаїття матеріалів, дизайнерських рішень і варіантів оформлення дозволяє в десятки разів розширити асортимент пропонованої продукції.

Також ми можемо запропонувати створення простих або автоматизованих сонцезахисних систем для вікон або оформлення зон відпочинку. Такі конструкції будуть актуальні не тільки для приватних домоволодінь, а й об’єктів готельного господарства.

В офісі регіонального представництва в Чернігові наші менеджери проведуть презентацію діючих зразків, допоможуть вибрати і замовити виробництво необхідних елементів, конструкції або обладнання. До базових пропозицій відносяться різновиди ролет, воріт, сонцезахисного і складського обладнання, устаткування для паркінгу і контролю за в’їздом, а також техніки для складу.

Концептуальні рішення щодо оснащення об'єктів від «ВСВ-Груп»
Ворота

Необхідність обладнання в’їзду обумовлена ​​забезпеченням охорони, але в той же час до воріт пред’являються і естетичні вимоги, так як вони першими зустрічають відвідуівчів та підкреслюють статус власника. Компанія «ВСВ-Групп» пропонує широкий асортимент ворітних систем, що включає і класичні розсувні ворота, і новинку – ворота підйомно-поворотного типу. Ми можемо запропонувати спроектувати конструкцію для вашого об’єкта, а також надати послуги доставки і установки конструкції.


Ролети

Для захисту від негоди та забезпечення будівлі енергозберігаючими елементами «ВСВ-Групп» пропонує широкий асортимент ролетної продукції. Ці прості і ергономічні конструкції доступні в монтажі і невибагливі до обслуговування, але їх установка дозволяє суттєво економити енергоресурси.


Автоматика

Повний комфорт в управлінні системами воріт і ролет можливо відчути тільки після установки приводів автоматичного управління. Шлагбауми для великих стоянок або відокремлене паркомісце у дворі будинку вирішать проблеми зі стоянкою автомобіля.

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 14 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації та автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Ексклюзивність виконання проекту

Якщо замовник бажає, щоб його ідея більше не повторилася ні на одному об’єкті, у нас є можливість гарантувати виконання цієї вимоги. Ми можемо запропонувати безліч комбінацій матеріалів, компонентів і конструктивних рішень, щоб кожен проект міг по праву вважатися ексклюзивним.

Наші пріоритети

З часу заснування «ВСВ-Групп» ні на день не припиняла роботу по розширенню напрямків діяльності. Постійно відстежуючи популярні види бізнес-інтересів та професійної діяльності, ми спиралися на досвід європейських колег. Це дозволило нам з простого дилера-реалізатора перерости в бізнес-партнера європейських виробників воріт і автоматики – білоруської компанії Alutech, концернів Marantec, Comunello. Для наших клієнтів – це можливість купувати продукцію європейської якості за прийнятними цінами.

Також співпраця з нами вигідно виділяється від конкурентів і іншими достоїнствами.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Дякуємо! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Співробітник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакового цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Чернігів
(Чернігів)
Чернігів
Індивідуальний підхід

Можливості сучасних технологій дозволяють до кожного проекту підійти індивідуально без значних зусиль. Незалежно від того, наскільки об’єкт далекий від загальноприйнятих стандартів, раціональне рішення проблеми обов’язково буде знайдено. І ідея замовника знайде матеріальне втілення.

Питання та відповіді
  • Як відбувається організація доставки та монтажу?

    Відкриття регіонального представництво забезпечує доступ наших клієнтів до розширеного сервісу в стислі терміни. При необхідності ми доставимо придбану у нас конструкцію на об’єкт в Чернігові або за його межами. Також можливий виїзд монтажної бригади для установки і налагодження обладнання.

  • Як часто відбувається оновлення асортименту?

    Партнерські угоди з європейськими виробниками також дозволяють нам забезпечити українських споживачів інноваціями в сфері воріт, ролет і автоматичних приводів, які ще не вийшли на ринок України. Також гарантується конкурентна ціна нових пропозицій.

Співпраця з «ВСВ-Груп» - це сервіс найвищого класу для жителів Чернігівської області

У 2017 році компанія «ВСВ-Груп» завоювала першість у напрямку «Бізнес-лідер України» і це не єдине наше досягнення. Ми приймаємо це як виклик для підкорення подальших вершин. Але запорукою нашого успіху завжди залишається моральне задоволення замовника від співпраці з нами. Тому ми постійно прагнемо не тільки розширювати асортимент, а й підвищувати якість послуг, розширюючи сервісну сферу поряд з переліком пропонованої продукції.

Ми завжди раді бачити своїх замовників і потенційних клієнтів в нашому офісі в Чернігові і продемонструвати свої можливості і пропоновану продукцію. Ми зробимо все, щоб ідеї замовника стали реальністю!

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів