Автоматика для воріт в Чернігові

Приводи автоматичного доступу до воротних і ролетних конструкцій збільшують термін експлуатації виробів і дарують комфортний доступ для господарів і гостей

Автоматика для воріт - комфорт експлуатації ворітних систем

Устаткування в’їзду ворітною автоматикою – елемент комфорту, що дозволяє дистанційно забезпечити відкриття / закриття в’їзду дотиком кнопки на пульті, не виходячи з дому або гаража, за допомогою дистанційного керування.

Автоматизація воріт – не тільки їх відкриття за допомогою функціональної кнопки, але і можливість блокувати для запобігання доступу зловмисників. Електропривод, що монтується на механічну частину включає не тільки електромотор, а й механізми передачі сигналів і управління електрозасовом. Також автоматика передбачає наявність пультів управління – стаціонарного та дистанційного із захистом від копіювання сигналу.

Основний комплект обладнання доповнюється елементами, які відповідають за безпеку користувача, оточуючих і домашніх улюбленців, так як передають світловий сигнал про переміщення стулки воріт і в разі виявлення перешкоди припиняють рух або розгортають його в іншу сторону.

Автоматизувати можна будь-яку модель, незалежно від типу конструкції і габаритів. Компанія «ВСВ-Групп» давно і успішно співпрацює з провідними європейськими виробниками ворітної автоматизації і в чернігівському регіональному представництві пропонує замовити автоматику для воріт в Чернігові за вигідною ціною з гарантією надійності і високої якості. Ми допоможемо підібрати комплект обладнання, який за конструктивними і технічними характеристиками ідеально підійде об’єкту автоматизації.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасної пускової системи
Різновиди комплектів автоматизації

Асортимент продукції, представленої в регіональному представництві «ВСВ-Групп», серед яких автоматика для воріт в Чернігові залишається досить затребуваною категорією, включає всі види комплектів автоматизації та аксесуарів до них. При цьому продукція не обмежується торговими марками і конфігурацією воріт. Також істотні відмінності мають комплекти в залежності від геометрії і маси ворітного полотна.

Співробітники компанії допоможуть здійснити правильний вибір, ознайомивши для цього з принципом роботи і можливостями пропонованої продукції. Також можливе складання комплектів на замовлення з доповненням його різними аксесуарами.

Варіанти комплектів автоматизації
Автоматика для гаражних воріт

Для такого приміщення, як гараж, при виборі комплекту автоматизації необхідно врахувати два фактори – розміри отвору і інтенсивність використання. Тому гаражні модифікації оснащуються одним з двох типів: з ланцюговим механізмом, який розроблений для модифікацій невеликої ваги і малою частотою повних циклів; з вальним механізмом, затребуваним для промислових об’єктів, так як розроблений для габаритних полотен зі значною частотою повних циклів роботи.


Автоматика для відкотних воріт

Ворота відкотного принципу дії також автоматизуються установкою приводу, конструкція якого однакова для всіх моделей. У ній передбачено наявність двох елементів – зубчастої рейки і провідної шестерні. Такий пристрій досить чутливий до габаритів ворітного полотна і його здатності безперешкодно переміщатися по направляючої. Тому обов’язково необхідно точно визначити параметри стулки і домогтися плавності її переміщення, усунувши конструктивні дефекти.


Автоматика для розсувних воріт

Якщо в пріоритеті плавність ходу стулки, то для автоматизації оптимальним буде важільний тип електроприводу, в якому робота важеля передає зусилля від електромотора. Другий тип автоматики, якою комплектуються розсувні ворота – лінійний. У його герметичному корпусі розташовується обертається гвинт, рух якого передає зусилля на гайку і призводить стулку в рух. Герметичність корпусу такого механізму зводить до мінімуму витрати на обслуговування.


Автоматика для промислових воріт

Маса і розміри промислових воріт при їх автоматизації потребують наступних особливостей приводу: сконструйований з урахуванням інтенсивної експлуатації вальний тип приводу: наявність функцій, що забезпечують безпеку користувачів, у вигляді блокування полотна в момент ушкодження його механічної частини, наприклад, раптового падіння; забезпечення конструктивної можливості інтегрування приводу в систему перевантажувального обладнання, яке може бути встановлено в тому ж отворі.

Переваги автоматики для воріт

Монтаж автоматичного приводу забезпечить користувачеві зручність управління і захист конструкції від несанкціонованого доступу. Також автоматизація характеризується наступними перевагами.

Комфорт експлуатації воріт

Користувачеві більше немає необхідності випробовувати на собі примхи погоди, так як для відкриття в’їзного прорізу досить натискання функціональної кнопці на пульті, який може знаходитися в приміщенні або в руці власника.

Безшумне переміщення

Привід для автоматизації характеризується точністю підгонки механізмів, яка забезпечує чітку роботу без стороннього звукового супроводу.

Вища ступінь безпечної експлуатації

Для того, щоб запобігти аварії, причиною якої може бути поломка механічної частини, а також зіткнення з ворітним полотном, сучасна автоматика оснащується спеціальними функціями захисту.

Захист від злому і проникнення

Крім переміщення воріт в отворі, автоматика здатна забезпечити блокування механізму, здатну витримати «увагу» недоброзичливців.

Готові рішення
Автоматика для воріт: весь спектр послуг - від проекту до налагодження

Жителям Чернігова і регіону компанія «ВСВ-Групп» рекомендує відвідування нашого регіонального представництва не тільки, щоб купити якісну автоматику для воріт в Чернігові, а й забезпечити ідею автоматизації розширеним сервісом, що спрощує її втілення:

 • розробку проекту з підбором оптимального варіанту автоматичного пристрою;
 • доставку на об’єкт в Україні або по місту;
 • установку придбаного обладнання з виконанням налагодження механізмів;
 • гарантію на монтаж та обладнання;
 • безкоштовне гарантійне обслуговування та післягарантійний сервіс.
Відгуки наших клієнтів
Ілля

Хірург

Хороша автоматика, користуємося з задоволенням, дійсно хороша якість, зі встановленням проблем не виникало. Швидко реагує на сигнал. За швидке доставлення – дякую!

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Ціни на автоматику
НазваЦіна***
AN-Motors ASG1000 4KIT - комплект приводу для гаражних воріт4 556 грн
Гаражний привід Marantec Comfort 606 624 грн
Автоматика Alutech Levigato LG-800 * - привід для гаражних воріт4 165 грн
Автоматика Alutech Roto RTO-1000KIT - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)8 721 грн
Автоматика Comunello Fort 1000 - комплект приводу для воріт (вага до 1000 кг)10 473 грн
Автоматика AN-Motors ASL1000Kit - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)7 770 грн
Автоматика Comunello Abacus 300 - комплект приводу для розпашних воріт14 513 грн
AN-Motors ASW 4000 Kit - комплект привода для розпашних воріт13 752 грн
Автоматика Alutech Targo TR-3531-230KIT - привід для промислових воріт10 789 грн
Німецька автоматика Marantec STAW1-7-19 KE / 230V для промислових воріт11 348 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Питання та відповіді
 • Принцип дії автоматичних приводів?

  Дана технологічна характеристика передбачає поділ асортименту автоматичних приводів для воріт на наступні типи.

  Вальний привід

  Передбачає наявність на валу багатоканавкового барабана. Кріплення такого пристрою виконується безпосередньо на вал. Також обов’язкова наявність торсіонних пружин, які крім основної функції діють в якості елемента безпеки. Переміщення полотна здійснюється за допомогою троса.

  Ланцюговий привід

  Корпус такого приводу розташовується на валу. Рух ворітного полотна забезпечує переміщення ланцюга. Від корпусу до валу енергія передається за допомогою передавального механізму.

  Лінійний привід

  Розроблено для установки на розсувні ворітні модифікації. Рух стулки відбувається за рахунок передачі енергії від двигуна через обертовий гвинт.

  Важільний привід

  Встановлюється на розсувні модифікації. Відрізняється методом передачі енергії руху від електродвигуна, який передбачає наявність важеля передачі.

Автоматика для воріт від «ВСВ-Групп» - комфортні умови проекту та експлуатації воріт

Компанія «ВСВ-Груп» прагне, щоб співпраця з замовником пройшла в комфортній обстановці і на взаємовигідних умовах. Наші переваги – доступна ціна договору з прозорим розрахунком вартості проекту, висока якість обслуговування і пропонованої продукції, найкоротші терміни виконання замовлення.

Також ми можемо запропонувати виготовлення автоматики на замовлення і супутні послуги, які мінімізують витрати часу клієнта. Тільки надійні рішення і оптимальні умови для втілення ваших ідей від «ВСВ-Груп».

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів