Гаражні ворота в Чернігові

Компанія «ВСВ-Груп» реалізує Ваші сміливі фантазії і перетворить їх на реальність ― від класичних варіантів орних конструкцій до ультрамодних секційних і панорамних воріт

Гаражні ворота - естетичність і функціональність конструкцій для Чернігова і області

На відміну від в’їзних, ворота гаражні в обов’язковому порядку повинні бути не тільки привабливими, але і забезпечити приміщенню умови для підтримки мікроклімату. Тому герметизуючі властивості таких моделей залишаються актуальними і забезпечуються поєднанням різних конструктивних особливостей.

Компанія «ВСВ-Групп» більше 10 років спеціалізується на проекті і виробництві ворітних систем будь-якої складності. З відкриттям регіональних представництв ми раді вітати нових замовників, які зацікавлені купити гаражні ворота в Чернігові, так як співпраця з нами гарантовано стане взаємовигідною.

Асортимент категорії «ворота гаражні» включає достатню кількість найменувань конструкцій і розрізняється не тільки модифікаціями в залежності від типу полотна, а й способом заповнення каркаса. Для зовнішньої обробки ми можемо запропонувати стандартну або розширену палітру для тонування, а також нанесення малюнка «під дерево» або використання офсетного друку для ексклюзивних зображень.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних гаражних воріт
Ворітні модифікації

Для ворітної продукції компанія «ВСВ-Групп» пропонує величезну кількість варіантів складання каркаса і декоративного оздоблення з використанням різних матеріалів. Тому варіативність ексклюзивних конструкцій досить велика, щоб складно було визначитися самостійно з вибором. Всі ворота діляться на 4 категорії, конструкції яких представлені в асортименті компанії.

Відвідування регіонального представництва посприяє ухваленню оптимального рішення, щоб купити ворота гаражні в Чернігові в рамках бюджету без втрати якості і надійності.

Модифікації воріт для в'їзду та боксів від «ВСВ-Груп»
Розсувні ворота

Окрім наявності двох стулок, спільного з застарілими металоконструкціями у сучасних розсувних конструкцій немає. Вони являють собою збірний каркас з ребрами жорсткості, який заповнюється різними матеріалами – сендвіч-панелями, профнастилом або металевою фільонкою. У поєднанні з різними варіантами обробки це дозволяє створювати міцні і естетично привабливі ворітні конструкції.


Секційні ворота

Дана конструкція має дві характерні особливості – збірне полотно складається з окремих горизонтальних секцій, матеріалом для яких служать сендвіч-панелі, і в момент відкриття воно плавно переміщається по напрямних вгору, розміщуючись горизонтально під стелею. Тому в якості недоліку можна назвати певні вимоги за розмірами і висотою гаража, які повинні бути дотримані при виборі такої моделі.


Рулонні ворота

Економічна версія секційних моделей, в якій також полотно складається з горизонтальних сегментів – ламелей, подібних за своєю конструкцією. Основна перевага рулонних моделей полягає в невибагливості до умов установки. Так як полотно компактно розміщується в коробі, його можна змонтувати як над отвором, так і всередині нього. Варіантів декоративного оздоблення достатньо, щоб створити привабливу зовні конструкцію.


Ворота поворотно-підйомного типу

Від секційних і рулонних полотен дана конструкція відрізняється монолітністю в момент відкриття отвору. Весь каркас просто повертається до прийняття горизонтального положення і механізмом, розташованим на бічних стійках, піднімається вгору. Недоліком є ​​необхідність посилення отвору гаража і певні розміри приміщення по висоті для вільного проїзду автотранспорту.

Вимоги до гаражних воріт

Для гаражних воріт в Чернігові, експлуатованих як на приватних домоволодіннях, так і на виробничих об’єктах обов’язковими умовами є відповідність наступним вимогам:

 • безпека – механізми приводу, кріплення і елементи каркаса повинні бути встановлені відповідно до регламенту виробництва і в процесі експлуатації повністю виключати можливість нанесення травм користувачеві і оточуючим;
 • практичність – обслуговування конструкції не повинно викликати труднощів у користувача, а також дорогих матеріалів або використання недоступних звичайному споживачу засобів;
 • відповідність технічним умовам об’єкта – розміри полотна і отвору повинні бути точно підігнані таким чином, щоб повністю були виключені виникнення деформації, порушення цілісності або геометрії полотна;
 • стійкість до зовнішнього середовища – зовнішнє покриття і елементи механізму повинні відповідати певній мірі антикорозійного захисту і стійкості до кліматичних умов експлуатації, щоб забезпечити заявлений термін служби без періодичної реставрації;
 • ізоляційні властивості – наявність ущільнювальної системи з повітряними камерами для герметизації отвору для гаражних воріт є обов’язковим конструктивним рішенням, так як від нього залежить не тільки мікроклімат приміщення, але і забезпечення збереження автомобіля;
 • безперебійність – незалежно від примх погоди, ворота повинні безперешкодно відкриватися користувачем, а також конструкцією має бути передбачено оснащення функцією розблокування з виключенням несанкціонованого доступу.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Ворота для гаража від «ВСВ-Групп» - неперевершена якість з гарантією тривалої експлуатації

Компанія «ВСВ-Групп» пропонує широкий перелік – не менше тисячі – найменувань ворітної продукції з різними варіантами обробки і комбінацією аксесуарів. Але так як ворота – великогабаритні конструкції, то надання супутніх послуг спростить реалізацію проекту:

 • визначення технічних умов для підбору конструкції і типу монтажу на об’єкті з виїздом фахівця;
 • виробництво стандартної або ексклюзивної конструкції;
 • доставка по Чернігову на будинок замовнику або в населений пункт України, на вказаний об’єкт;
 • операції з налагодження та обслуговування конструкцій і окремих елементів, в тому числі і автоматики для воріт;
 • гарантія на виріб і надані послуги на договірній основі із взаємними зобов’язаннями.
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власник консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Питання та відповіді
 • Які ще бувають типи воріт для гаража?

  Розстібний

  Мають нескладну конструкцією і не вимагають великих витрат при експлуатації. При бажанні можуть бути автоматизовані.

  Вироби підйомно-поворотного типу

  Виготовляються з цілісного полотна. Підходять для житлових, складських і виробничих приміщень.

Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Гаражні ворота з сендвіч-панелей Alutech Classic 2250х2125 мм M-гофр колір під дерево «золотий дуб»25 596 грн
Підйомні секційні ворота для гаража Алютех Класик 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний24 840 грн
Гаражні ворота Alutech Trend 2500х2125 мм L-гофр білого кольору18 792 грн
Ворота гаражні з сендвіч-панелей Алютех Тренд 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний17 280 грн

* * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Ваша довіра - наші гарантії: все краще для наших клієнтів!

Співпраця з компанією «ВСВ-Групп» – це гарантія того, що очікування замовника будуть виправдані в повній мірі. Ми впевнені в якості продукції, що поставляється і постійно підвищуємо кваліфікацію співробітників, тому впевнені, що пропонуємо найкращу продукцію на українському ринку.

Ми з упевненістю можемо гарантувати готовність виконати замовлення з урахуванням всіх вимог і переваг нашого клієнта і зробимо максимум для того, щоб довіру клієнта було виправдано нашими діями і незмінно якісним результатом співпраці!

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів