Гаражні ворота в Чернігові

Компанія «ВСВ-Груп» реалізує Ваші сміливі фантазії і перетворить їх на реальність ― від класичних варіантів орних конструкцій до ультрамодних секційних і панорамних воріт

Гаражні ворота - естетичність і функціональність конструкцій для Чернігова і області

На відміну від в’їзних, ворота гаражні в обов’язковому порядку повинні бути не тільки привабливими, але і забезпечити приміщенню умови для підтримки мікроклімату. Тому герметизуючі властивості таких моделей залишаються актуальними і забезпечуються поєднанням різних конструктивних особливостей.

Компанія «ВСВ-Групп» більше 10 років спеціалізується на проекті і виробництві ворітних систем будь-якої складності. З відкриттям регіональних представництв ми раді вітати нових замовників, які зацікавлені купити гаражні ворота в Чернігові, так як співпраця з нами гарантовано стане взаємовигідною.

Асортимент категорії «ворота гаражні» включає достатню кількість найменувань конструкцій і розрізняється не тільки модифікаціями в залежності від типу полотна, а й способом заповнення каркаса. Для зовнішньої обробки ми можемо запропонувати стандартну або розширену палітру для тонування, а також нанесення малюнка «під дерево» або використання офсетного друку для ексклюзивних зображень.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних гаражних воріт
Ворітні модифікації

Для ворітної продукції компанія «ВСВ-Групп» пропонує величезну кількість варіантів складання каркаса і декоративного оздоблення з використанням різних матеріалів. Тому варіативність ексклюзивних конструкцій досить велика, щоб складно було визначитися самостійно з вибором. Всі ворота діляться на 4 категорії, конструкції яких представлені в асортименті компанії.

Відвідування регіонального представництва посприяє ухваленню оптимального рішення, щоб купити ворота гаражні в Чернігові в рамках бюджету без втрати якості і надійності.

Модифікації воріт для в'їзду та боксів від «ВСВ-Груп»
Розсувні ворота

Окрім наявності двох стулок, спільного з застарілими металоконструкціями у сучасних розсувних конструкцій немає. Вони являють собою збірний каркас з ребрами жорсткості, який заповнюється різними матеріалами – сендвіч-панелями, профнастилом або металевою фільонкою. У поєднанні з різними варіантами обробки це дозволяє створювати міцні і естетично привабливі ворітні конструкції.


Секційні ворота

Дана конструкція має дві характерні особливості – збірне полотно складається з окремих горизонтальних секцій, матеріалом для яких служать сендвіч-панелі, і в момент відкриття воно плавно переміщається по напрямних вгору, розміщуючись горизонтально під стелею. Тому в якості недоліку можна назвати певні вимоги за розмірами і висотою гаража, які повинні бути дотримані при виборі такої моделі.


Рулонні ворота

Економічна версія секційних моделей, в якій також полотно складається з горизонтальних сегментів – ламелей, подібних за своєю конструкцією. Основна перевага рулонних моделей полягає в невибагливості до умов установки. Так як полотно компактно розміщується в коробі, його можна змонтувати як над отвором, так і всередині нього. Варіантів декоративного оздоблення достатньо, щоб створити привабливу зовні конструкцію.


Ворота поворотно-підйомного типу

Від секційних і рулонних полотен дана конструкція відрізняється монолітністю в момент відкриття отвору. Весь каркас просто повертається до прийняття горизонтального положення і механізмом, розташованим на бічних стійках, піднімається вгору. Недоліком є ​​необхідність посилення отвору гаража і певні розміри приміщення по висоті для вільного проїзду автотранспорту.

Вимоги до гаражних воріт

Для гаражних воріт в Чернігові, експлуатованих як на приватних домоволодіннях, так і на виробничих об’єктах обов’язковими умовами є відповідність наступним вимогам:

 • безпека – механізми приводу, кріплення і елементи каркаса повинні бути встановлені відповідно до регламенту виробництва і в процесі експлуатації повністю виключати можливість нанесення травм користувачеві і оточуючим;
 • практичність – обслуговування конструкції не повинно викликати труднощів у користувача, а також дорогих матеріалів або використання недоступних звичайному споживачу засобів;
 • відповідність технічним умовам об’єкта – розміри полотна і отвору повинні бути точно підігнані таким чином, щоб повністю були виключені виникнення деформації, порушення цілісності або геометрії полотна;
 • стійкість до зовнішнього середовища – зовнішнє покриття і елементи механізму повинні відповідати певній мірі антикорозійного захисту і стійкості до кліматичних умов експлуатації, щоб забезпечити заявлений термін служби без періодичної реставрації;
 • ізоляційні властивості – наявність ущільнювальної системи з повітряними камерами для герметизації отвору для гаражних воріт є обов’язковим конструктивним рішенням, так як від нього залежить не тільки мікроклімат приміщення, але і забезпечення збереження автомобіля;
 • безперебійність – незалежно від примх погоди, ворота повинні безперешкодно відкриватися користувачем, а також конструкцією має бути передбачено оснащення функцією розблокування з виключенням несанкціонованого доступу.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Ворота для гаража від «ВСВ-Групп» - неперевершена якість з гарантією тривалої експлуатації

Компанія «ВСВ-Групп» пропонує широкий перелік – не менше тисячі – найменувань ворітної продукції з різними варіантами обробки і комбінацією аксесуарів. Але так як ворота – великогабаритні конструкції, то надання супутніх послуг спростить реалізацію проекту:

 • визначення технічних умов для підбору конструкції і типу монтажу на об’єкті з виїздом фахівця;
 • виробництво стандартної або ексклюзивної конструкції;
 • доставка по Чернігову на будинок замовнику або в населений пункт України, на вказаний об’єкт;
 • операції з налагодження та обслуговування конструкцій і окремих елементів, в тому числі і автоматики для воріт;
 • гарантія на виріб і надані послуги на договірній основі із взаємними зобов’язаннями.
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власник консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

ІНШЕ
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Питання та відповіді
 • Які ще бувають типи воріт для гаража?

  Розстібний

  Мають нескладну конструкцією і не вимагають великих витрат при експлуатації. При бажанні можуть бути автоматизовані.

  Вироби підйомно-поворотного типу

  Виготовляються з цілісного полотна. Підходять для житлових, складських і виробничих приміщень.

Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Гаражні ворота з сендвіч-панелей Alutech Classic 2250х2125 мм M-гофр колір під дерево «золотий дуб»24 174 грн
Підйомні секційні ворота для гаража Алютех Класик 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний23 460 грн
Гаражні ворота Alutech Trend 2500х2125 мм L-гофр білого кольору17 748 грн
Ворота гаражні з сендвіч-панелей Алютех Тренд 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний16 320 грн

* * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Ваша довіра - наші гарантії: все краще для наших клієнтів!

Співпраця з компанією «ВСВ-Групп» – це гарантія того, що очікування замовника будуть виправдані в повній мірі. Ми впевнені в якості продукції, що поставляється і постійно підвищуємо кваліфікацію співробітників, тому впевнені, що пропонуємо найкращу продукцію на українському ринку.

Ми з упевненістю можемо гарантувати готовність виконати замовлення з урахуванням всіх вимог і переваг нашого клієнта і зробимо максимум для того, щоб довіру клієнта було виправдано нашими діями і незмінно якісним результатом співпраці!

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?