Ролети в Чернігові

Захисні жалюзі з металопрофілю від «ВСВ-Груп» - гідне прикраса Ваших вікон, альтанок, веранд і балконів

Ролети - захисні конструкції з привабливим зовнішнім виглядом

Для установки ролет практично немає обмежень, настільки це універсальна конструкція. Вони затребувані не тільки на отворах приватних домоволодінь або об’єктах комерції. Помилково вважати, що глухе полотно – єдина доступна модель.

Сучасні технології виробництва ролет – це широкий асортимент модифікацій: від цільних полотен, до комбінованих систем з декількох конструкцій, а також можливість повної автоматизації з віддаленим доступом або реакцією на зміни погодних умов.

Зовнішній вигляд ролет нагадує горизонтальні жалюзі. У той же час характерною рисою є принцип складання полотна і наявність напрямних, по яких роллета переміщається при відкритті або закритті отвору. Щільність прилягання полотна до отвору забезпечує деяким моделям виконання енергозберігаючої функції, що дозволяє економити ресурси на обігрів і кондиціонування приміщення.

Для жителів Чернігова та області компанія «ВСВ-Групп» пропонує широкий вибір різних модифікацій і типів ролет з можливістю створення ексклюзивного виробу. Також у нас можна не тільки купити ролети в Чернігові, а й забезпечити замовлення усіма супутніми послугами для виконання робіт «під ключ». Огляд асортименту доступний на офіційному сайті компанії, а за розробкою індивідуального проекту рекомендуємо відвідати регіональне представництво.

Різноманітність конструкцій: пропоновані види і конструктивні особливості

Практичність і ергономіка ролет досягається їх конструктивними особливостями. Так, від основної функції конструкції для її виготовлення застосовують відповідний структурний сегмент. Елементи ролетного полотна істотно відрізняються не тільки матеріалом виготовлення, але і наявністю або відсутністю перфорації для забезпечення світлопропускної здатності або збереження оглядовості.

Загальна різноманіття ролетної продукції можна розділити відповідно до трьох факторів:

 • матеріал, з якого зібрано полотно;
 • функціональні особливості;
 • тип управління.

Компанія «ВСВ-Груп» приймає замовлення на виготовлення необхідної клієнту конструкції в регіональному представництві в Чернігові.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних ролетних виробів
Переваги ролетів

Устаткування будівлі ролетами дозволяє забезпечити збереження інтер’єру від вигоряння під впливом сонячних променів, а майна від «пильної уваги» недоброзичливців. Особливої ​​актуальності ролети отримали з подорожчанням енергоресурсів, так як їх установка може допомогти в економії коштів на кондиціонуванні і обігріві приміщень. Пінонаповнені ролети при закритому положенні здатні підтримувати мікроклімат в приміщенні.

Також ролети можна охарактеризувати наступними перевагами:

 • простота установки – на будь-якому етапі експлуатації без внесення конструктивних змін в фасад;
 • можливість демонтажу і перенесення на інший об’єкт;
 • обмеження світлопропускної здатності отворів;
 • виключення оглядовості в закритому положенні (рольвіконниці і захисні ролети);
 • широкий спектр застосування;
 • естетичний зовнішній вигляд;
 • можливість вибору дизайну та комбінації елементів.
Асортиментний ряд ролетних систем з великого каталогу «ВСВ-Груп»
Жалюзі з металопрофілю

Найпоширеніший варіант облаштування віконних і балконних прорізів. Завдяки цінової доступності, легкі зразки з металевого або алюмінієвого профілю можна зустріти на більшості вікон житлових будинків. Колірні і фактурні варіації таких моделей приносять практичну користь та естетичну красу.


Рольставні з пінополіуретановим прошарком

Термоізольовані властивості поліуретану в пінному стані активно застосовуються в багатьох сферах промисловості. Наповнювач розміщують між двох шарів профілю, заповнюючи їм весь вільний простір. Така прошарок не тільки зберігає тепло в приміщенні, але і відмінно поглинає вуличний шум.


Ролети з екструдованого профілю

Моделі виготовляються з армованого профілю. За рахунок збільшення ребра жорсткості підвищується опірність конструкцій до злому. Їх також рекомендують встановлювати в місцях з підвищеною вітряну./p>

Замовлення ролет і супутній сервіс в Чернігові від «ВСВ-Груп»

Виробництво

Закрити ролетами можна будь-який отвір, незалежно від площі його поверхні, так як технічно можна об’єднати кілька полотен в єдину конструкцію. Тому «ВСВ-Групп» на замовлення виготовить конструкції будь-якої складності для оснащення елементів фасаду, а також рулонні ворота для в’їзду або в гараж.

Виготовлення

Процес виготовлення ролетних конструкцій виконується відповідно до ескізу замовника. Також для даної продукції діє регламент якості і екологічної безпеки, затверджений в країнах Європи і закріплений в Україні законодавчо.

Установка

Так як від дотримання правил монтажу залежить безпосередньо збереження функціональності ролетної конструкції, компанія «ВСВ-Групп» пропонує доповнити замовлення організацією установки силами наших монтажних бригад.

Гарантія

Згідно договірних зобов’язань, на придбану продукцію і надані послуги компанія «ВСВ-Групп» надає гарантію, протягом якої усунення дефектів і обслуговування встановленого обладнання виконується без додаткової оплати. Зобов’язання діють за умови монтажу ролет фахівцями компанії.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Ролети від «ВСВ - Груп» - ергономіка в поєднанні з привабливим зовнішнім виглядом

Компанія «ВСВ-Груп» пропонує клієнтам з Чернігова і області повний комплекс послуг з категорії «ролети». Переваги співпраці полягають в тому, що тільки у нас можна замовити виготовлення нестандартних рішень для захисту фасадів будівлі з вибором дизайну і відтінку покриття. Всі існуючі технології для виготовлення ролет доступні українському споживачеві і дозволяють вибрати і купити ролети в Чернігові відповідно до побажань або за творчою ідеєю клієнта.

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найкраще і надаємо консультативний супровід проекту. На всі питання вам готові відповісти менеджери представництва в Чернігові. Тут же можна ознайомитися зі зразками продукції. Приходьте до нас з вашими ескізами або ідеями – ми зробимо все, щоб співробітництво з нами перевершило всі очікування!

Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige3 786 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 164 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 242 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140010 880 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250024 150 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 145 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Питання та відповіді
 • Який матеріал виготовлення використовується для ролетів?

  Різноманітність ролетної продукції забезпечено в першу чергу застосуванням різних матеріалів для складання полотна. Крім того, окрема ролета може також включати комбінацію різних елементів – глухих ламелей або перфорованих для оглядовості і забезпечення природного освітлення. Всі типи ламелей ділять на три види:

  • металопрофіль – найбільш економічний тип, призначений на отвори, площа яких не перевищує 5 кв.м, затребуваний для монтажу на приватні домоволодіння і промислові об’єкти;
  • пінонаповнений профіль – відноситься до середньої цінової категорії, є оболонкою з алюмінію і внутрішнього наповнення поліуретановою піною різного ступеня щільності, відрізняється енергозберігаючими і антивандальними властивостями завдяки багатошаровості;
  • екструдований профіль – досить дорогий матеріал, тому що для його виготовлення використовуються злитки алюмінію, встановлюється на прорізи до 15 кв.м, не призначений для енергозбереження, але характеризується підвищеною зламостійкістю.
 • Які функціональні відмінності ролетних полотен?

  Функціональність ролетних полотен також дозволяє їх розділити на:

  • рольвіконниці – найбільш поширена модифікація, в провадженні якої застосовуються різні типи ламелей в залежності від необхідності збереження оглядовості (ламелі з перфорацією і без неї), характеризуються середнім ступенем захисту приміщення від ультрафіолету, опадів і несприятливих температур;
  • захисні ролети – найчастіше застосовуються в якості елементів безпеки об’єктів, що становлять підвищену цікавість у зловмисників, заповнюються зазвичай екструдованим профілем різної конфігурації;
  • ролетні решітки – відносяться до елементів безпеки, які крім стійкості до злому забезпечують збереження елементів скління отвору, але не порушують його оглядовості, затребувані бля обладнання вітрин, терас і альтанок, тому що не перешкоджають вільній циркуляції повітря.
 • Які є способи управління ролетами?

  Керувати переміщенням ролетного полотна можна двома способами – ручним або автоматичним. Автоматика для ролет – додаткова опція, яка трансформує полотно в інтелектуальну конструкцію за допомогою доукомплектації спеціальними датчиками. Ручне управління – базовий привід, який також має свій асортимент різновидів в залежності від габаритів полотна.

  Ручне керування

  Для оснащення ролет ручним приводом в конструкції в залежності від її маси може використовуватися один з трьох типів ручних приводів:

  • стрічковий тип – вал і котушка з’єднуються між собою міцною стрічкою, яка приводить в рух ролету, призначений для полотен до 15 кг, належить до економічних варіантів управління;
  • воротковий тип – передбачає наявність ручки-воротка, що діє за принципом кардана, встановлюється на полотна до 30 кг, відноситься до середньої цінової категорії;
  • пружинно-інерційний механізм – передбачає наявність пружини всередині валу, яка призводить полотно в рух, призначений для полотен до 60 кг.
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?