Ролети в Чернігові

Захисні жалюзі з металопрофілю від «ВСВ-Груп» - гідне прикраса Ваших вікон, альтанок, веранд і балконів

Ролети - захисні конструкції з привабливим зовнішнім виглядом

Для установки ролет практично немає обмежень, настільки це універсальна конструкція. Вони затребувані не тільки на отворах приватних домоволодінь або об’єктах комерції. Помилково вважати, що глухе полотно – єдина доступна модель.

Сучасні технології виробництва ролет – це широкий асортимент модифікацій: від цільних полотен, до комбінованих систем з декількох конструкцій, а також можливість повної автоматизації з віддаленим доступом або реакцією на зміни погодних умов.

Зовнішній вигляд ролет нагадує горизонтальні жалюзі. У той же час характерною рисою є принцип складання полотна і наявність напрямних, по яких роллета переміщається при відкритті або закритті отвору. Щільність прилягання полотна до отвору забезпечує деяким моделям виконання енергозберігаючої функції, що дозволяє економити ресурси на обігрів і кондиціонування приміщення.

Для жителів Чернігова та області компанія «ВСВ-Групп» пропонує широкий вибір різних модифікацій і типів ролет з можливістю створення ексклюзивного виробу. Також у нас можна не тільки купити ролети в Чернігові, а й забезпечити замовлення усіма супутніми послугами для виконання робіт «під ключ». Огляд асортименту доступний на офіційному сайті компанії, а за розробкою індивідуального проекту рекомендуємо відвідати регіональне представництво.

Різноманітність конструкцій: пропоновані види і конструктивні особливості

Практичність і ергономіка ролет досягається їх конструктивними особливостями. Так, від основної функції конструкції для її виготовлення застосовують відповідний структурний сегмент. Елементи ролетного полотна істотно відрізняються не тільки матеріалом виготовлення, але і наявністю або відсутністю перфорації для забезпечення світлопропускної здатності або збереження оглядовості.

Загальна різноманіття ролетної продукції можна розділити відповідно до трьох факторів:

 • матеріал, з якого зібрано полотно;
 • функціональні особливості;
 • тип управління.

Компанія «ВСВ-Груп» приймає замовлення на виготовлення необхідної клієнту конструкції в регіональному представництві в Чернігові.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних ролетних виробів
Переваги ролетів

Устаткування будівлі ролетами дозволяє забезпечити збереження інтер’єру від вигоряння під впливом сонячних променів, а майна від «пильної уваги» недоброзичливців. Особливої ​​актуальності ролети отримали з подорожчанням енергоресурсів, так як їх установка може допомогти в економії коштів на кондиціонуванні і обігріві приміщень. Пінонаповнені ролети при закритому положенні здатні підтримувати мікроклімат в приміщенні.

Також ролети можна охарактеризувати наступними перевагами:

 • простота установки – на будь-якому етапі експлуатації без внесення конструктивних змін в фасад;
 • можливість демонтажу і перенесення на інший об’єкт;
 • обмеження світлопропускної здатності отворів;
 • виключення оглядовості в закритому положенні (рольвіконниці і захисні ролети);
 • широкий спектр застосування;
 • естетичний зовнішній вигляд;
 • можливість вибору дизайну та комбінації елементів.
Асортиментний ряд ролетних систем з великого каталогу «ВСВ-Груп»
Жалюзі з металопрофілю

Найпоширеніший варіант облаштування віконних і балконних прорізів. Завдяки цінової доступності, легкі зразки з металевого або алюмінієвого профілю можна зустріти на більшості вікон житлових будинків. Колірні і фактурні варіації таких моделей приносять практичну користь та естетичну красу.


Рольставні з пінополіуретановим прошарком

Термоізольовані властивості поліуретану в пінному стані активно застосовуються в багатьох сферах промисловості. Наповнювач розміщують між двох шарів профілю, заповнюючи їм весь вільний простір. Така прошарок не тільки зберігає тепло в приміщенні, але і відмінно поглинає вуличний шум.


Ролети з екструдованого профілю

Моделі виготовляються з армованого профілю. За рахунок збільшення ребра жорсткості підвищується опірність конструкцій до злому. Їх також рекомендують встановлювати в місцях з підвищеною вітряну./p>

Замовлення ролет і супутній сервіс в Чернігові від «ВСВ-Груп»

Виробництво

Закрити ролетами можна будь-який отвір, незалежно від площі його поверхні, так як технічно можна об’єднати кілька полотен в єдину конструкцію. Тому «ВСВ-Групп» на замовлення виготовить конструкції будь-якої складності для оснащення елементів фасаду, а також рулонні ворота для в’їзду або в гараж.

Виготовлення

Процес виготовлення ролетних конструкцій виконується відповідно до ескізу замовника. Також для даної продукції діє регламент якості і екологічної безпеки, затверджений в країнах Європи і закріплений в Україні законодавчо.

Установка

Так як від дотримання правил монтажу залежить безпосередньо збереження функціональності ролетної конструкції, компанія «ВСВ-Групп» пропонує доповнити замовлення організацією установки силами наших монтажних бригад.

Гарантія

Згідно договірних зобов’язань, на придбану продукцію і надані послуги компанія «ВСВ-Групп» надає гарантію, протягом якої усунення дефектів і обслуговування встановленого обладнання виконується без додаткової оплати. Зобов’язання діють за умови монтажу ролет фахівцями компанії.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Ролети від «ВСВ - Груп» - ергономіка в поєднанні з привабливим зовнішнім виглядом

Компанія «ВСВ-Груп» пропонує клієнтам з Чернігова і області повний комплекс послуг з категорії «ролети». Переваги співпраці полягають в тому, що тільки у нас можна замовити виготовлення нестандартних рішень для захисту фасадів будівлі з вибором дизайну і відтінку покриття. Всі існуючі технології для виготовлення ролет доступні українському споживачеві і дозволяють вибрати і купити ролети в Чернігові відповідно до побажань або за творчою ідеєю клієнта.

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найкраще і надаємо консультативний супровід проекту. На всі питання вам готові відповісти менеджери представництва в Чернігові. Тут же можна ознайомитися зі зразками продукції. Приходьте до нас з вашими ескізами або ідеями – ми зробимо все, щоб співробітництво з нами перевершило всі очікування!

Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige4 009 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 879 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 373 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140011 520 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250025 570 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 741 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Питання та відповіді
 • Який матеріал виготовлення використовується для ролетів?

  Різноманітність ролетної продукції забезпечено в першу чергу застосуванням різних матеріалів для складання полотна. Крім того, окрема ролета може також включати комбінацію різних елементів – глухих ламелей або перфорованих для оглядовості і забезпечення природного освітлення. Всі типи ламелей ділять на три види:

  • металопрофіль – найбільш економічний тип, призначений на отвори, площа яких не перевищує 5 кв.м, затребуваний для монтажу на приватні домоволодіння і промислові об’єкти;
  • пінонаповнений профіль – відноситься до середньої цінової категорії, є оболонкою з алюмінію і внутрішнього наповнення поліуретановою піною різного ступеня щільності, відрізняється енергозберігаючими і антивандальними властивостями завдяки багатошаровості;
  • екструдований профіль – досить дорогий матеріал, тому що для його виготовлення використовуються злитки алюмінію, встановлюється на прорізи до 15 кв.м, не призначений для енергозбереження, але характеризується підвищеною зламостійкістю.
 • Які функціональні відмінності ролетних полотен?

  Функціональність ролетних полотен також дозволяє їх розділити на:

  • рольвіконниці – найбільш поширена модифікація, в провадженні якої застосовуються різні типи ламелей в залежності від необхідності збереження оглядовості (ламелі з перфорацією і без неї), характеризуються середнім ступенем захисту приміщення від ультрафіолету, опадів і несприятливих температур;
  • захисні ролети – найчастіше застосовуються в якості елементів безпеки об’єктів, що становлять підвищену цікавість у зловмисників, заповнюються зазвичай екструдованим профілем різної конфігурації;
  • ролетні решітки – відносяться до елементів безпеки, які крім стійкості до злому забезпечують збереження елементів скління отвору, але не порушують його оглядовості, затребувані бля обладнання вітрин, терас і альтанок, тому що не перешкоджають вільній циркуляції повітря.
 • Які є способи управління ролетами?

  Керувати переміщенням ролетного полотна можна двома способами – ручним або автоматичним. Автоматика для ролет – додаткова опція, яка трансформує полотно в інтелектуальну конструкцію за допомогою доукомплектації спеціальними датчиками. Ручне управління – базовий привід, який також має свій асортимент різновидів в залежності від габаритів полотна.

  Ручне керування

  Для оснащення ролет ручним приводом в конструкції в залежності від її маси може використовуватися один з трьох типів ручних приводів:

  • стрічковий тип – вал і котушка з’єднуються між собою міцною стрічкою, яка приводить в рух ролету, призначений для полотен до 15 кг, належить до економічних варіантів управління;
  • воротковий тип – передбачає наявність ручки-воротка, що діє за принципом кардана, встановлюється на полотна до 30 кг, відноситься до середньої цінової категорії;
  • пружинно-інерційний механізм – передбачає наявність пружини всередині валу, яка призводить полотно в рух, призначений для полотен до 60 кг.
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів