Продаж та встановлення воріт, ролет та автоматики в Чернівцях

Ролети, ворота та комплекти автоматики для Чернівецької області за найкращими цінами

До ваших послуг широкий вибір функціональних і привабливих конструкцій - ворота для в'їзду на територію і гаража, автоматика, сонцезахисні системи, широкий асортимент ролет, а також складське устаткування, шлагбауми.

Співпраця з «ВСВ-Груп» - це преміум-сервіс для жителів Чернівецької області

Для жителів Чернівецького регіону компанія «ВСВ-Груп» пропонує комплекс послуг, які будуть надаватися на договірній основі. Співпраця з нами – це не тільки гарантія високої якості продукції, а й оперативності виконання замовлення, а також зручності технічного обслуговування. Ми не ділимо своїх клієнтів на дрібних і великих замовників, нам дорога кожна з вас, незалежно від обсягу замовлення.

Весь асортимент моделей від відомих європейських виробників, в тому числі і «АЛЮТЕХ» (Білорусь) доступна для замовлення і доставки жителям Чернівців і області.

Реалізовані проєкти «ВСВ-Груп» ви можете зустріти в дачному селищі і гаражних кооперативах, в торговому центрі і на станції технічного обслуговування, в котеджах і автомобільних мийках.

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам
Гаражні ворота

Оформлення в’їзду на територію або в гараж – один з елементів своєї репутації і міра безпеки для забезпечення збереження майна. Довіряючи нам розв’язання цих питань, в результаті ви зможете отримати якісну ворітну конструкцію, яка довгі роки буде виконувати свої функції без втрати споживчих властивостей.


Ролети

Ролетні конструкції здатні служити і елементом захисту від сонця, і енергоощадним елементом, а також охороняти приміщення від проникнення зловмисників. Компанія «ВСВ-Групп» пропонує широкий асортимент варіантів виготовлення ролет, які будуть відповідати ідеям проєкту.


Паркувальні системи і автоматика

Неважливо, чи бажаєте ви обладнати підземний паркінг на 100-200 паркомісць або ж невелику стоянку на 5-10 автомобілів, в компанії «ВСВ-Групп» представлені сучасні пристрої для організації парковки. Також пропонуємо обладнання для промислових об’єктів і житлових комплексів для обмеження і контролю в’їзду на територію – сучасні шлагбауми, що комплектуються «інтелектуальною електронікою».

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 13 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації і автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Працівник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакового цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Новоселиця
(Новоселиця)
Новоселиця, вул.Пирогова, 28
Питання та відповіді
 • Які послуги надає ВСВ-Груп в Чернівцях?

  Чернівці – один з найдавніших центрів Буковини, прекрасний самобутністю і впливом європейської культури. Щоб підкреслити витонченість архітектури древнього міста, Компанія «ВСВ-Групп» пропонує асортимент продукції, яка не тільки безвідмовно виконує своє функціональне призначення, але і стає справжнім елементом декору для архітектурного стилю. До ваших послуг широкий вибір функціональних і привабливих конструкцій – різноманітність воріт для в’їзду на територію і оснащення отвору гаража, комплекти для автоматизації конструкцій, сонцезахисні системи, широкий асортимент ролетних продукції, а також складське обладнання та автоматичні шлагбауми.

  Для зручності жителів Чернівецького регіону ми відкрили регіональне представництво в столиці області – місті Чернівці. Звернення до представництва має ряд переваг перед замовленням з інтернет-магазину компанії. Вас чекають:

  • гостинний прийом;
  • детальна консультація;
  • ознайомлення із зразками;
  • оформлення договору;
  • послуга доставки в будь-яку точку регіону;
  • оформлення заявки на установку досвідченими монтажниками;
  • доступ до гарантії на виконані роботи;
  • можливість оформлення заявки на сервісне обслуговування конструкцій.

  Наші пріоритети

  Менеджери «ВСВ-Груп» проведуть для вас презентацію асортименту, ознайомлять з популярними моделями і новинками ринкових сегментів-напрямків діяльності компанії. Наші пріоритети – завжди клієнтоорієнтованої. Піклуючись про свою репутацію, ми готові надати весь спектр послуг, пов’язаних з нашими бізнес-напрямками та забезпечити максимально якісне і оперативне виконання замовлень.

  Індивідуальний підхід

  Оперуючи досвідом і постійно оновлюються знаннями, фахівці «ВСВ-Груп» завжди підкажуть оптимальне рішення для нестандартної задачі.

  Постійне оновлення асортименту

  Ми співпрацюємо з провідними європейськими виробниками на правах партнерства, тому своєчасно можемо надати нашим клієнтам вибір між популярною і інноваційною розробкою.

  Ексклюзивність виконання проєкту

  Тільки у нас ви можете не тільки придбати стандартну конструкцію в базовому кольорі, але і замовити виготовлення унікальної системи з повним набором аксесуарів і опцій.

  Що стосується зовнішнього вигляду, наша компанія володіє цілим арсеналом ідей, як виконати ексклюзивне замовлення. Для цього вам достатньо звернутися в представництво «ВСВ-Групп» по Чернівецькому регіону, яке знаходиться в столиці області – Чернівцях.

  Послуги доставки і монтажу

  Термін служби стаціонарних конструкцій, якими є ролети, ворота, сонцезахисні конструкції, шлагбауми, стелажі – завжди залежить від якості монтажу. Щоб убезпечити наших клієнтів від передчасної втрати споживчих властивостей нашої продукції, ми пропонуємо замовити:

  • доставку конструкцій і пристроїв на об’єкт силами компанії, яка стане гарантією цілісності всіх елементів;
  • установку придбаних виробів кваліфікованими монтажними бригадами;
  • наладку роботи встановлених конструкцій і пристроїв.

  Сервісне обслуговування у зручний для клієнта час

  Елементи механізмів, що рухаються деталі для забезпечення їх безперебійної роботи вимагають періодичного технічного обслуговування і своєчасної заміни зношених компонентів. У Чернівцях ви можете замовити послугу сервісного обслуговування і отримати вичерпну консультацію з питань.

  Для тих клієнтів, замовлення яких було встановлено монтажними бригадами «ВСВ-Груп» також є гарантійне обслуговування.

 • Який асортимент товарів ми можемо запропонувати жителям Чернівців?

  Пропонований асортимент

  Каталог компанії «ВСВ-Груп» включає широкий асортимент товарних груп. Ми готові до виконання у вигляді окремих, так і комплексних замовлень. Також до послуг клієнтів доставка, установка і сервісне обслуговування. У нас ви можете замовити проєкт і купити:

  • всі моделі ролет та ролетних модифікацій – решіток, віконниць, захисних конструкцій;
  • ворота будь-якої конфігурації
  • шлагбауми та пристрої;
  • обладнання для складу і виконання навантажувально-розвантажувальних робіт;
  • сонцезахисні системи;
  • автоматику для воріт від провідних європейських виробників.

  Сонцезахисні системи

  Ліктьові і кошикові маркізи, рефлексолі, рольштори – компанія «ВСВ-Груп» пропонує обладнати терасу або зону відпочинку сонцезахисною системою, яка створить приємну тінь, але не порушить природного руху повітряних мас. Результатом таких проєктів зазвичай є захист від сонця без парникового ефекту.

  Устаткування для складу

  Організація складського господарства неможлива без забезпечення систематизованого зберігання товарів і можливості їх оперативного розвантаження і відвантаження. Для виконання таких операцій і підвищення продуктивності роботи складу в асортименті компанії ви можете підібрати за розмірами і технічними вимогами: стелажі, перевантажувальне обладнання, спецтехніку і тару.

 • Які переваги співпраці з ВСВ-Груп?

  Розвиваючись і освоюючи нові бізнес-горизонти, компанія «ВСВ-Груп» працює над поповненням асортименту і поліпшенням репутації. Щодня ми робимо крок назустріч клієнтам, відкриваючи нові представництва в Україні, щоб українські споживачі змогли оперативно замовити товар, що цікавить.

  Співпраця з нашою компанією – це:

  • кваліфікована консультація;
  • підбір пристроїв і конструкцій відповідно до технічних умов об’єкта і кошторисом витрат;
  • оперативність виконання замовлення;
  • конкурентні ціни без прихованих платежів і переплат;
  • докладний розрахунок вартості;
  • супровід проєкту – від ідеї до повного її втілення;
  • можливість виготовлення та складання ексклюзивної конструкції;
  • гарантійний та післягарантійний сервіс.

  Бажання наших клієнтів – наш пріоритет!

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?