Автоматичні ворота в Чернівцях

Ролети, ворота та комплекти автоматики для Чернівецької області за найкращими цінами

До ваших послуг широкий вибір функціональних і привабливих конструкцій - ворота для в'їзду на територію і гаража, автоматика, сонцезахисні системи, широкий асортимент ролет, а також складське устаткування, шлагбауми.

Предварительный расчет стоимости
Співпраця з «ВСВ-Груп» - це преміум-сервіс для жителів Чернівецької області

Для жителів Чернівецького регіону компанія «ВСВ-Груп» пропонує комплекс послуг, які будуть надаватися на договірній основі. Співпраця з нами – це не тільки гарантія високої якості продукції, а й оперативності виконання замовлення, а також зручності технічного обслуговування. Ми не ділимо своїх клієнтів на дрібних і великих замовників, нам дорога кожна з вас, незалежно від обсягу замовлення.

Весь асортимент моделей від відомих європейських виробників, в тому числі і «АЛЮТЕХ» (Білорусь) доступна для замовлення і доставки жителям Чернівців і області.

Реалізовані проєкти «ВСВ-Груп» ви можете зустріти в дачному селищі і гаражних кооперативах, в торговому центрі і на станції технічного обслуговування, в котеджах і автомобільних мийках.

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам
Гаражні ворота

Оформлення в’їзду на територію або в гараж – один з елементів своєї репутації і міра безпеки для забезпечення збереження майна. Довіряючи нам розв’язання цих питань, в результаті ви зможете отримати якісну ворітну конструкцію, яка довгі роки буде виконувати свої функції без втрати споживчих властивостей.


Ролети

Ролетні конструкції здатні служити і елементом захисту від сонця, і енергоощадним елементом, а також охороняти приміщення від проникнення зловмисників. Компанія «ВСВ-Групп» пропонує широкий асортимент варіантів виготовлення ролет, які будуть відповідати ідеям проєкту.


Паркувальні системи і автоматика

Неважливо, чи бажаєте ви обладнати підземний паркінг на 100-200 паркомісць або ж невелику стоянку на 5-10 автомобілів, в компанії «ВСВ-Групп» представлені сучасні пристрої для організації парковки. Також пропонуємо обладнання для промислових об’єктів і житлових комплексів для обмеження і контролю в’їзду на територію – сучасні шлагбауми, що комплектуються «інтелектуальною електронікою».

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 13 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації і автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Працівник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакового цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Чернівці
(Чернівці)
Чернівці, вул. Миколаївська, 51ж
Новоселиця
(Новоселиця)
Новоселиця, вул.Пирогова, 58
Питання та відповіді
 • Які послуги надає ВСВ-Груп в Чернівцях?

  Чернівці – один з найдавніших центрів Буковини, прекрасний самобутністю і впливом європейської культури. Щоб підкреслити витонченість архітектури древнього міста, Компанія «ВСВ-Групп» пропонує асортимент продукції, яка не тільки безвідмовно виконує своє функціональне призначення, але і стає справжнім елементом декору для архітектурного стилю. До ваших послуг широкий вибір функціональних і привабливих конструкцій – різноманітність воріт для в’їзду на територію і оснащення отвору гаража, комплекти для автоматизації конструкцій, сонцезахисні системи, широкий асортимент ролетних продукції, а також складське обладнання та автоматичні шлагбауми.

  Для зручності жителів Чернівецького регіону ми відкрили регіональне представництво в столиці області – місті Чернівці. Звернення до представництва має ряд переваг перед замовленням з інтернет-магазину компанії. Вас чекають:

  • гостинний прийом;
  • детальна консультація;
  • ознайомлення із зразками;
  • оформлення договору;
  • послуга доставки в будь-яку точку регіону;
  • оформлення заявки на установку досвідченими монтажниками;
  • доступ до гарантії на виконані роботи;
  • можливість оформлення заявки на сервісне обслуговування конструкцій.

  Наші пріоритети

  Менеджери «ВСВ-Груп» проведуть для вас презентацію асортименту, ознайомлять з популярними моделями і новинками ринкових сегментів-напрямків діяльності компанії. Наші пріоритети – завжди клієнтоорієнтованої. Піклуючись про свою репутацію, ми готові надати весь спектр послуг, пов’язаних з нашими бізнес-напрямками та забезпечити максимально якісне і оперативне виконання замовлень.

  Індивідуальний підхід

  Оперуючи досвідом і постійно оновлюються знаннями, фахівці «ВСВ-Груп» завжди підкажуть оптимальне рішення для нестандартної задачі.

  Постійне оновлення асортименту

  Ми співпрацюємо з провідними європейськими виробниками на правах партнерства, тому своєчасно можемо надати нашим клієнтам вибір між популярною і інноваційною розробкою.

  Ексклюзивність виконання проєкту

  Тільки у нас ви можете не тільки придбати стандартну конструкцію в базовому кольорі, але і замовити виготовлення унікальної системи з повним набором аксесуарів і опцій.

  Що стосується зовнішнього вигляду, наша компанія володіє цілим арсеналом ідей, як виконати ексклюзивне замовлення. Для цього вам достатньо звернутися в представництво «ВСВ-Групп» по Чернівецькому регіону, яке знаходиться в столиці області – Чернівцях.

  Послуги доставки і монтажу

  Термін служби стаціонарних конструкцій, якими є ролети, ворота, сонцезахисні конструкції, шлагбауми, стелажі – завжди залежить від якості монтажу. Щоб убезпечити наших клієнтів від передчасної втрати споживчих властивостей нашої продукції, ми пропонуємо замовити:

  • доставку конструкцій і пристроїв на об’єкт силами компанії, яка стане гарантією цілісності всіх елементів;
  • установку придбаних виробів кваліфікованими монтажними бригадами;
  • наладку роботи встановлених конструкцій і пристроїв.

  Сервісне обслуговування у зручний для клієнта час

  Елементи механізмів, що рухаються деталі для забезпечення їх безперебійної роботи вимагають періодичного технічного обслуговування і своєчасної заміни зношених компонентів. У Чернівцях ви можете замовити послугу сервісного обслуговування і отримати вичерпну консультацію з питань.

  Для тих клієнтів, замовлення яких було встановлено монтажними бригадами «ВСВ-Груп» також є гарантійне обслуговування.

 • Який асортимент товарів ми можемо запропонувати жителям Чернівців?

  Пропонований асортимент

  Каталог компанії «ВСВ-Груп» включає широкий асортимент товарних груп. Ми готові до виконання у вигляді окремих, так і комплексних замовлень. Також до послуг клієнтів доставка, установка і сервісне обслуговування. У нас ви можете замовити проєкт і купити:

  • всі моделі ролет та ролетних модифікацій – решіток, віконниць, захисних конструкцій;
  • ворота будь-якої конфігурації
  • шлагбауми та пристрої;
  • обладнання для складу і виконання навантажувально-розвантажувальних робіт;
  • сонцезахисні системи;
  • автоматику для воріт від провідних європейських виробників.

  Сонцезахисні системи

  Ліктьові і кошикові маркізи, рефлексолі, рольштори – компанія «ВСВ-Груп» пропонує обладнати терасу або зону відпочинку сонцезахисною системою, яка створить приємну тінь, але не порушить природного руху повітряних мас. Результатом таких проєктів зазвичай є захист від сонця без парникового ефекту.

  Устаткування для складу

  Організація складського господарства неможлива без забезпечення систематизованого зберігання товарів і можливості їх оперативного розвантаження і відвантаження. Для виконання таких операцій і підвищення продуктивності роботи складу в асортименті компанії ви можете підібрати за розмірами і технічними вимогами: стелажі, перевантажувальне обладнання, спецтехніку і тару.

 • Які переваги співпраці з ВСВ-Груп?

  Розвиваючись і освоюючи нові бізнес-горизонти, компанія «ВСВ-Груп» працює над поповненням асортименту і поліпшенням репутації. Щодня ми робимо крок назустріч клієнтам, відкриваючи нові представництва в Україні, щоб українські споживачі змогли оперативно замовити товар, що цікавить.

  Співпраця з нашою компанією – це:

  • кваліфікована консультація;
  • підбір пристроїв і конструкцій відповідно до технічних умов об’єкта і кошторисом витрат;
  • оперативність виконання замовлення;
  • конкурентні ціни без прихованих платежів і переплат;
  • докладний розрахунок вартості;
  • супровід проєкту – від ідеї до повного її втілення;
  • можливість виготовлення та складання ексклюзивної конструкції;
  • гарантійний та післягарантійний сервіс.

  Бажання наших клієнтів – наш пріоритет!

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів