Гаражні ворота в Чернівцях

Ваша довіра - наші гарантії: все краще для наших клієнтів!

Гаражні ворота - елемент захисту дорогого майна і вашого спокою, особливо коли гараж примикає до житлового будинку. Компанія «ВСВ-Груп» гарантує надійність цього захисту і повну відповідність вимогам безпеки.

Гаражні ворота від компанії ВСВ-Груп в Чернівцях це:

Гаражні ворота – респектабельний в’їзд з елементами ексклюзивності

Гаражні ворота на сучасному етапі – це раціональний спосіб забезпечити в’їзд ергономічною конструкцією, яка здатна герметизувати отвір гаража і збереже оптимальні кліматичні умови, що забезпечують збереження автомобіля. Досвід і можливості компанії “ВСВ-Групп” дозволяють встановлювати, як побутові гаражні ворота, а також виконувати замовлення по обладнанню великих отворів промислових об’єктів.

Відвідавши регіональне представництво, ви можете купити гаражні ворота в Чернівцях або замовити виготовлення ексклюзивної конфігурації з доставкою на об’єкт. Актуальність якісних гаражних воріт набирає обертів в умовах необхідності енергоощадження та скорочення витрат для обігріву приміщення.

Замовлення воріт у нас – це вищий ступінь довіри клієнтів. І ми зробимо все можливе, щоб цю довіру виправдати! Для цього у нас є арсенал можливостей і напрацювань, кваліфікований персонал і надійні постачальники. Також ми в змозі запропонувати виготовлення необхідної конструкції за конкурентними цінами. Ми завжди раді бачити вас в Чернівцях і допомогти вам визначитися з вибором моделі.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Варіанти конфігурації
Секційні ворота

Модель, що складається з секцій, що утворять полотна. Вона здатна надійно герметизувати отвір, тому що ущільнювальна система присутня не тільки по периметру полотна, але і між секціями. Варіант установки напрямних під стелею забезпечує моделі значну популярність, оскільки суттєво заощаджує в’їзний простір.


Рулонні ворота

Така модель поєднує в собі захисні властивості і невибагливість до умов монтажу. Вона успішно витісняє секційні ворота, оскільки не вимагає роботи по установці напрямних під стелею. Крім того, за непотрібністю, полотно згортається в захисний короб.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власниця консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Питання та відповіді
 • Які основні вимоги пред'являються до гаражних воріт?

  Позаяк ворота гаражні припускають взаємодію з користувачем і дорогим автотранспортом, а їх дія може потрапити в зону переміщення дітей і домашніх тварин, то вони повинні відповідати наступним вимогам:

  1️⃣ безпеку – наявність елементів безпеки виключить ризик обриву полотна і його зіткнення з людьми або перешкодами;

  2️⃣ функціональність – наявність конструкції не повинно заважати ні проїзду автотранспорту, ні переміщення людей;

  3️⃣ відповідність технічним умовам об’єкта – розміри полотна і напрямних повинні відповідати параметрам прорізу для забезпечення виконання усіх функцій воріт;

  4️⃣ стійкість до зовнішнього середовища – матеріали компонентів, покриття і елементів механізму повинні відповідати кліматичним умовам України і володіти достатнім робочим ресурсом для функціонування в умовах негоди;

  5️⃣ ізоляційні властивості – прокладка система повинна запобігати попаданню опадів, пилу та шуму всередину приміщення;

  6️⃣ безперебійність – гаражні ворота повинні спрацьовувати навіть в умовах відсутності електрики, така можливість забезпечується конструкцією приводу і додатковими аксесуарами.

 • Які технічні особливості моделей?

  Технічні особливості моделей

  Можливості виробництва дозволяють з ворітної конструкції створити високотехнологічну конструкцію з відмінними функціональними можливостями і значним робочим ресурсом, а також привабливим зовнішнім виглядом.

  Багатошаровість полотна

  Багатошаровість значно підвищує параметри міцності. Тому цей принцип присутній в усіх можливих елементах конструкції: в декоративному покритті, місцях розташування кріпильних елементів, в секціях і профілях.

  Світлопрозорі вставки

  Виготовлені з сучасних міцних матеріалів, такі елементи є одночасно функціональними і естетичними доповненнями полотна. Вони не тьмяніють і не покриваються подряпинами і можуть повністю покрити площу воріт.

  Додатковий вхід

  Устаткування хвіртки всередині полотна – спосіб заощадити ресурс електроприводу. Такий елемент доступний для кожної моделі без втрати функціональних і споживчих властивостей полотна.

  Особливості теплоізоляції

  Складний перетин ущільнювальної системи дозволяє створювати повітряні камери, які є додатковим захистом від тепловтрат. Ущільнювачі розташовуються не тільки уздовж периметра, але і між секціями (в секційних воротах).

 • Які ще бувають види воріт для гаража?

  Варіанти конфігурації

  Асортимент гаражних воріт «ВСВ-Груп» налічує приблизно тисячу найменувань, серед яких різні варіанти заповнення і застосування матеріалів для полотна. Така різноманітність дозволяє досить легко підібрати модель, яка з одного боку прикрашає в’їзд, а з іншого – захищає автомобіль від крадіжки, а гараж від злому. Для запобігання травм і пошкоджень автотранспорту ми також можемо запропонувати доповнити гаражні ворота «інтелектуальної» електронікою і елементами безпеки.

  Розпашні ворота

  Класична розпашна модель складається з двох стулок. Вона може оснащуватися лінійними або важільними приводами для автоматичного управління. Стулка складається з каркаса, в якому елементи з’єднані кнопками і зварні шви відсутні. Каркас може заповнюватися пінозаповненими секціями, штахетником, металевою фільонкою.

  Ворота поворотно-підйомного типу

  Установка воріт підйомно-поворотного типу також не потребує особливих умов. Вона може комплектуватися комплектом автоматики попри те, що не вимагає значних зусиль для управління. Зовнішній вигляд моделі нагадує суцільний щит, який в момент відкриття повертається і підіймається вгору.

 • Які послуги надає ВСВ-Груп жителям Чернівців?

  Ворота для гаража від «ВСВ-Груп» – зручність і надійність сучасних конструкцій

  Для жителів Чернівців та інших міст Чернівецької області, а також всієї території України компанія «ВСВ-Груп» пропонує:

  • створення проєкту майбутньої ворітної конструкції;
  • виробництво оригінальної та надійної моделі;
  • установку фахівцями-монтажниками;
  • пусконалагоджувальні роботи;
  • сервісне та гарантійне обслуговування.
Контакти
Чернівці
(Чернівці)
Чернівці, вул. Миколаївська, 51ж
Новоселиця
(Новоселиця)
Новоселиця, вул.Пирогова, 58
Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Ворота секційні Alutech Trend 2250х2250 мм мікрохвиля червоного кольору18 324 грн
Гаражні ворота підйомні Alutech Classic 2375х2125 мм L-гофр антрацит25 992 грн
Підйомні секційні ворота для гаража Алютех Тренд 2110х2100 мм фільонка колір під дерево «золотий дуб»19 836 грн
Секційні ворота Алютех Класик 2125х2125 мм M-гофр колір під дерево «вишня»24 840 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів