Гаражні ворота в Чернівцях

Ваша довіра - наші гарантії: все краще для наших клієнтів!

Гаражні ворота - елемент захисту дорогого майна і вашого спокою, особливо коли гараж примикає до житлового будинку. Компанія «ВСВ-Груп» гарантує надійність цього захисту і повну відповідність вимогам безпеки.

Гаражні ворота від компанії ВСВ-Груп в Чернівцях це:

Гаражні ворота – респектабельний в’їзд з елементами ексклюзивності

Гаражні ворота на сучасному етапі – це раціональний спосіб забезпечити в’їзд ергономічною конструкцією, яка здатна герметизувати отвір гаража і збереже оптимальні кліматичні умови, що забезпечують збереження автомобіля. Досвід і можливості компанії “ВСВ-Групп” дозволяють встановлювати, як побутові гаражні ворота, а також виконувати замовлення по обладнанню великих отворів промислових об’єктів.

Відвідавши регіональне представництво, ви можете купити гаражні ворота в Чернівцях або замовити виготовлення ексклюзивної конфігурації з доставкою на об’єкт. Актуальність якісних гаражних воріт набирає обертів в умовах необхідності енергоощадження та скорочення витрат для обігріву приміщення.

Замовлення воріт у нас – це вищий ступінь довіри клієнтів. І ми зробимо все можливе, щоб цю довіру виправдати! Для цього у нас є арсенал можливостей і напрацювань, кваліфікований персонал і надійні постачальники. Також ми в змозі запропонувати виготовлення необхідної конструкції за конкурентними цінами. Ми завжди раді бачити вас в Чернівцях і допомогти вам визначитися з вибором моделі.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Варіанти конфігурації
Секційні ворота

Модель, що складається з секцій, що утворять полотна. Вона здатна надійно герметизувати отвір, тому що ущільнювальна система присутня не тільки по периметру полотна, але і між секціями. Варіант установки напрямних під стелею забезпечує моделі значну популярність, оскільки суттєво заощаджує в’їзний простір.


Рулонні ворота

Така модель поєднує в собі захисні властивості і невибагливість до умов монтажу. Вона успішно витісняє секційні ворота, оскільки не вимагає роботи по установці напрямних під стелею. Крім того, за непотрібністю, полотно згортається в захисний короб.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власниця консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Питання та відповіді
 • Які основні вимоги пред'являються до гаражних воріт?

  Позаяк ворота гаражні припускають взаємодію з користувачем і дорогим автотранспортом, а їх дія може потрапити в зону переміщення дітей і домашніх тварин, то вони повинні відповідати наступним вимогам:

  1️⃣ безпеку – наявність елементів безпеки виключить ризик обриву полотна і його зіткнення з людьми або перешкодами;

  2️⃣ функціональність – наявність конструкції не повинно заважати ні проїзду автотранспорту, ні переміщення людей;

  3️⃣ відповідність технічним умовам об’єкта – розміри полотна і напрямних повинні відповідати параметрам прорізу для забезпечення виконання усіх функцій воріт;

  4️⃣ стійкість до зовнішнього середовища – матеріали компонентів, покриття і елементів механізму повинні відповідати кліматичним умовам України і володіти достатнім робочим ресурсом для функціонування в умовах негоди;

  5️⃣ ізоляційні властивості – прокладка система повинна запобігати попаданню опадів, пилу та шуму всередину приміщення;

  6️⃣ безперебійність – гаражні ворота повинні спрацьовувати навіть в умовах відсутності електрики, така можливість забезпечується конструкцією приводу і додатковими аксесуарами.

 • Які технічні особливості моделей?

  Технічні особливості моделей

  Можливості виробництва дозволяють з ворітної конструкції створити високотехнологічну конструкцію з відмінними функціональними можливостями і значним робочим ресурсом, а також привабливим зовнішнім виглядом.

  Багатошаровість полотна

  Багатошаровість значно підвищує параметри міцності. Тому цей принцип присутній в усіх можливих елементах конструкції: в декоративному покритті, місцях розташування кріпильних елементів, в секціях і профілях.

  Світлопрозорі вставки

  Виготовлені з сучасних міцних матеріалів, такі елементи є одночасно функціональними і естетичними доповненнями полотна. Вони не тьмяніють і не покриваються подряпинами і можуть повністю покрити площу воріт.

  Додатковий вхід

  Устаткування хвіртки всередині полотна – спосіб заощадити ресурс електроприводу. Такий елемент доступний для кожної моделі без втрати функціональних і споживчих властивостей полотна.

  Особливості теплоізоляції

  Складний перетин ущільнювальної системи дозволяє створювати повітряні камери, які є додатковим захистом від тепловтрат. Ущільнювачі розташовуються не тільки уздовж периметра, але і між секціями (в секційних воротах).

 • Які ще бувають види воріт для гаража?

  Варіанти конфігурації

  Асортимент гаражних воріт «ВСВ-Груп» налічує приблизно тисячу найменувань, серед яких різні варіанти заповнення і застосування матеріалів для полотна. Така різноманітність дозволяє досить легко підібрати модель, яка з одного боку прикрашає в’їзд, а з іншого – захищає автомобіль від крадіжки, а гараж від злому. Для запобігання травм і пошкоджень автотранспорту ми також можемо запропонувати доповнити гаражні ворота «інтелектуальної» електронікою і елементами безпеки.

  Розпашні ворота

  Класична розпашна модель складається з двох стулок. Вона може оснащуватися лінійними або важільними приводами для автоматичного управління. Стулка складається з каркаса, в якому елементи з’єднані кнопками і зварні шви відсутні. Каркас може заповнюватися пінозаповненими секціями, штахетником, металевою фільонкою.

  Ворота поворотно-підйомного типу

  Установка воріт підйомно-поворотного типу також не потребує особливих умов. Вона може комплектуватися комплектом автоматики попри те, що не вимагає значних зусиль для управління. Зовнішній вигляд моделі нагадує суцільний щит, який в момент відкриття повертається і підіймається вгору.

 • Які послуги надає ВСВ-Груп жителям Чернівців?

  Ворота для гаража від «ВСВ-Груп» – зручність і надійність сучасних конструкцій

  Для жителів Чернівців та інших міст Чернівецької області, а також всієї території України компанія «ВСВ-Груп» пропонує:

  • створення проєкту майбутньої ворітної конструкції;
  • виробництво оригінальної та надійної моделі;
  • установку фахівцями-монтажниками;
  • пусконалагоджувальні роботи;
  • сервісне та гарантійне обслуговування.
Контакти
Новоселиця
(Новоселиця)
Новоселиця, вул.Пирогова, 28
Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Ворота секційні Alutech Trend 2250х2250 мм мікрохвиля червоного кольору17 306 грн
Гаражні ворота підйомні Alutech Classic 2375х2125 мм L-гофр антрацит24 548 грн
Підйомні секційні ворота для гаража Алютех Тренд 2110х2100 мм фільонка колір під дерево «золотий дуб»18 734 грн
Секційні ворота Алютех Класик 2125х2125 мм M-гофр колір під дерево «вишня»23 460 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?