Ролети в Чернівцях

Ролети від «ВСВ - Груп» - функціональний елемент з естетичними властивостями

Компанія «ВСВ-Груп» може запропонувати всім українським споживачам, в тому числі і жителям Чернівців, ролети європейської якості з тривалою гарантією, оперативною доставкою і установкою і високою якістю обслуговування.

Ролети від компанії ВСВ-Груп в Чернівцях це:

Ролети – естетичний захист вікон і дверних отворів

Для захисту від посягань зловмисників двері і вікна завжди вимагали додаткового захисту. Особливо, якщо вони знаходяться в зоні досяжності, наприклад, на перших або других поверхах, а також в заміському будинку або на об’єктах комерції і виробництва. Прообразом сучасних захисних конструкцій були дерев’яні віконниці і металеві решітки.

Зараз їм на зміну прийшли ролети – рулонні полотна, які встановлюються на отвір, можуть оснащуватися електроприводом і відкривати отвори не тільки з волі користувача, але і в залежності від погодних умов або ступеня освітлення. Ролети на вікна здатні запобігати спробам злому, берегти приміщення від негоди і поривів вітру.

Також конструкції з ламелей з поліуретановим наповненням відмінно функціонують як елемент енергоощадження будівлі. Це пов’язано з можливостями зменшення тепловтрат і герметизацією отвору. Також збереження кліматичних параметрів всередині приміщення досягається шляхом віддаленості ролет від елемента скління і освіти повітряного прошарку.

Простота монтажу, легкість і мобільність конструкції, лаконічність дизайну і функціональність – ці чинники забезпечили значне поширення і популярність установки ролет на вікна, а також двері і отвори гаража.

Для оперативного виконання замовлень роллетной продукції жителів Чернівецької області компанія «ВСВ-Груп» пропонує відвідати регіональне представництво і отримати на договірній основі основні (проєкт і виготовлення) та супутні послуги: доставку, монтаж, пусконалагоджувальні операції та гарантійне обслуговування.

Звернення до регіонального представництва – це не просто оформлення замовлення, а висновок повноцінного договору на прийнятних для клієнта умовах і можливість придбати ролети за конкурентними цінами. Фахівці компанії докладуть зі свого боку всіх зусиль, щоб ви залишилися задоволені співпрацею і могли рекомендувати наші послуги своїм знайомим.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Асортимент ролет
Ролетні системи з металевого профілю

Металевий профіль – підходить для будь-яких об’єктів з прорізами площею не більше 5 кв.м, ціна такого профілю значно нижче інших типів.


Алюмінієві рольставні з пінним наповнювачем

Профіль з поліуретановим наповненням – застосовується не тільки як захисний елемент, але і енергоощадна складова приміщення.


Екструдовані ролети

Екструдований профіль являє собою алюмінієвий корпус, який виготовляється методом штампування з цільного злитка, завдяки цьому і наявності внутрішніх ребер жорсткості застосовується як захисний елемент, використовується для облаштування прорізів площею до 15 кв.м, відноситься до найбільш дорогих за вартістю елементів ролет.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина та Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Питання та відповіді
 • У чому переваги ролетів від ВСВ-груп в Чернівцях?

  Установка ролет на об’єкті не вимагає особливих умов і може здійснюватися на будь-якому етапі будівництва або ремонту будівлі. Також оснащення отворів ролетними конструкціями – це:

  ✅ вільне регулювання рівня освітлення приміщення;

  ✅ захист від несанкціонованого доступу та перегляду інтер’єру, а також від попадання пилу і опадів;

  ✅ збереження естетики екстер’єру.

 • Які є варіанти управління ролетами?

  Управління ролетами: комфорт експлуатації конструкцій

  Завдяки особливостям конструкції та окремих її елементів ролетне полотно переміщається без особливих зусиль. Проте, для управління застосовується і автоматичне керування ролетами.

  Ручне управління

  При ручному переміщенні полотна ролет в конструкції можуть бути застосовані один з наступних типів приводу:

  • стрічковий привід передбачає з’єднання вала і котушки за допомогою стрічки або шнура, такий тип досить недорогий і застосовується в ролети масою до 15 кг;
  • воротковий привід – в конструкції передбачено наявність ручки, обертанням якої управляється хід полотна масою не більше 30 кг;
  • пружинно-інерційний механізм – всередині валу розміщується пружина, яка зусиллям піднімає полотно, для фіксації закритою ролети застосовується нижній замок, модифікація підходить для полотен масою не більше 60 кг.

  Автоматичні приводи

  Автоматичний привід повністю виключає застосування зусиль з боку користувача для управління ролетою. Досить активувати кнопку на пульті або брелоку. Також привід може опційно доповняться комплектом аксесуарів, що спрощують експлуатацію конструкції і механізмів. Автоматика від європейських виробників відповідає міжнародним регламентам якості і безпеки, а також значним експлуатаційним ресурсом.

  Ролетні інновації

  Серед новинок в сфері роллетной продукції – можливість впровадження системи управління конструкціями в конфігурацію «розумний дім». Фахівці компанії «ВСВ-Групп» володіють достатнім досвідом виконання таких операцій.

 • Які є розміри і ціна ролетів?

  Ціна ролет залежить від трьох чинників:

  ✔ розміри отвору, на який буде монтуватися конструкція – наприклад, ролети на вікна значно дешевше, ніж полотно на гараж;

  ✔ тип профілів, з яких збирається полотно – екструдований профіль набагато дорожче наповненого спіненим поліуретаном;

  ✔ тип управління – ручний привід економніший автоматичного.

  Також вартість замовлення може бути збільшена внаслідок наявності додаткових послуг та доукомплектації основного приводу аксесуарами.

 • Який спектр послуг надає ВСВ-Груп в Чернівцях?

  Послуги проєктування, монтажу та обслуговування ролет в Чернівцях від «ВСВ-Групп»

  Виробництво

  Для жителів Чернівецької області компанія «ВСВ-Групп» пропонує виробництво стандартних конструкцій і виготовлення повністю ексклюзивних моделей відповідно до ідеї замовника.

  Виготовлення

  Технологія виготовлення передбачає суворе дотримання регламентів якості і безпеки, затвердженим європейським і міжнародним законодавствами

  Установка

  Монтажні роботи по установці ролет фахівцями «ВСВ-Груп» – це:

  • дотримання технології монтажу;
  • налагодження роботи механізмів;
  • консультація по обслуговуванню;
  • доступ до гарантійних зобов’язань.

  Гарантія

  Гарантія на механізми – 1 рік; збереження первинного зовнішнього вигляду за умови дотримання рекомендацій сервісного обслуговування – не менше 10 років з моменту закінчення монтажу і здачі готового об’єкта.

 • Які є види ролет і в чому їх відмінності?

  Різноманітність конструкцій: популярні види і особливості ролетів

  В асортименті компанії широкий вибір стандартних конструкцій і можливість спроєктувати як ролету на 1-2 отвори, так і цілу систему конструкцій з певним функціоналом.

  Більш ніж десятирічний досвід компанії в сфері виробництва і монтажу ролетних продукції, в тому числі і ролетних воріт в гараж, дозволяє компанії запропонувати придбати ролети в Чернівцях за конкурентними цінами, включаючи новітні розробки.

  Значна кількість різновидів конструкцій забезпечено:

  • властивостями матеріалів, які застосовуються при виготовленні;
  • особливостями конфігурації ролетних профілів;
  • якістю декоративного покриття.

  Матеріал виготовлення

  Для збирання полотна ролет використовуються металеві профілі, які являють собою корпус з виступами-зачепами для об’єднання окремих сегментів. Технологією виробництва передбачено застосування трьох типів профілів: екструдований, металевий, пінонаповнений.

Контакти
Чернівці
(Чернівці)
Чернівці, вул. Миколаївська, 51ж
Новоселиця
(Новоселиця)
Новоселиця, вул.Пирогова, 58
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige4 009 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 879 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 373 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140011 520 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250025 570 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 741 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів