Гаражні ворота в Дніпрі

Ваша довіра - наші гарантії: все краще для наших клієнтів!

Співпраця з «ВСВ-Груп» - це гарантія надійності і виконання замовлення в термін і згідно з усіма вимогами і побажаннями!

Гаражні ворота від компанії ВСВ-Груп в Дніпрі це:

Гаражні ворота – респектабельний в’їзд з елементами ексклюзивності

Ворота в гараж або для оформлення в’їзду в будь-яке інше приміщення – це не просто в’їзна конструкція. Від її якості залежить безпека майна і спокій власників. Замовлення будь-яких з представлених видів воріт в компанії «ВСВ-Групп» – це свідчення довіри та впевненості в якості пропонованої нами продукції.

Герметизація гаражного отвору гаража або надійне блокування в’їзду електромеханічним засувом для сучасних конструкцій воріт є стандартною задачею. Компанія “ВСВ-Групп” спеціалізується на установці як побутових гаражних воріт, так і обладнанні в’їздів на великі промислові об’єкти або комерційні підприємства. У наших представництвах ви можете купити гаражні ворота в Дніпрі або Павлограді, оформивши не тільки замовлення на виготовлення, а й отримати повний перелік супутніх послуг. Питання установки якісних гаражних воріт сьогодні стоїть особливо гостро на тлі необхідності зменшення енергоресурсів для обігріву або кондиціонування приміщення.

Ми готові мобілізувати всі ресурси компанії, щоб виконання проєкту принесло моральне задоволення від співпраці з нами, а встановлена ​​конструкція радувала безвідмовністю і безперебійністю експлуатації.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Варіанти конфігурації
Секційні ворота

Всього якихось 20 років секційна модель була дивиною на українському ринку. Нині – це одна з найбільш популярних конфігурацій.


Рулонні ворота

Найбільш невибаглива до умов монтажу конструкція, проте не поступається іншим модифікаціям по міцності і енергоефективності. Захисний короб, що вмонтовується над прорізом, ховає полотно в момент відкриття і захищає від забруднення.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власниця консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Питання та відповіді
 • Які основні вимоги пред'являються до гаражних воріт?

  Вимоги до гаражних воріт

  Сучасні і якісні, ворота гаражні в Дніпрі або будь-який інший точці України, які будуть оформляти в’їзний отвір, повинні відповідати таким вимогам:

  1️⃣ безпека – експлуатація не повинна бути пов’язана з ризиком травм і каліцтв, тому обов’язково потрібна комплектація модифікацій усіма елементами безпеки, що запобігають можливому зіткненню з полотном, його обрив або падіння (для вертикальних моделей);

  2️⃣ практичність – елементи конструкції повинні раціонально розташовуватися таким чином, щоб не заважати в’їзду автомобіля, а також володіти достатнім функціоналом для зручності використання;

  3️⃣ відповідність технічним умовам об’єкта – розміри отвору повинні не просто відповідати габаритам полотна, але і його технічними характеристиками, щоб зберегти свої споживчі властивості і протистояти вітровим і ударним навантаженням;

  4️⃣ стійкість до зовнішнього середовища – матеріали, з яких складається полотно воріт, повинні мати достатню міцність з антивандальними властивостями і захистом від впливу несприятливих погодних умов, а також забезпечувати герметизацію отвору гаража від опадів і протягів;

  5️⃣ ізоляційні властивості – ущільнювальна система воротного полотна повинна забезпечувати не тільки щільне прилягання до отвору або направляючих, а й сприяти енергозбереженню, а також характеризуватися достатніми шумоізоляційними властивостями;

  6️⃣ безперебійність – комплектація гаражних воріт повинна забезпечити можливість експлуатації та розблокування навіть в умовах відсутності електрики.

 • Які технічні особливості моделей?

  Технічні особливості моделей

  Всі модифікації гаражних воріт в Дніпрі, які пропонує компанія «ВСВ-Групп», характеризуються високим ступенем надійності, якості та захистом від зовнішнього впливу. Вони можуть опционно доукомплектовуватись автоматикою для зручності експлуатації. Крім того, моделі відрізняються технічними особливостями, що свідчать про їх якість і значному експлуатаційному ресурсі.

  Багатошаровість полотна

  Незалежно від того, до якої б модифікації відноситься воротне полотно, при його виготовленні завжди дотримуються принципу багатошаровості. Наприклад, рулонні і секційні моделі складаються з металевої оболонки і спіненого поліуретану, який становить внутрішнє наповнення профілів. Для моделей з фільонки характерно два шари металу. Зовнішнє покриття металевих конструкцій передбачає попередню антикорозійну обробку цинкуванням. Декоративне забарвлення також передбачає застосування ґрунту і двошарового нанесення полімерної фарби, яка завдяки поліаміду, не вигоряє на сонці і залишається незмінною не менше 10 років.

  Світлопрозорі вставки

  Ці елементи виготовляються з сучасних матеріалів, стійких до інтенсивних навантажень умов експлуатації, не втрачають свої властивості з плином часу. Підходять навіть для максимального заповнення всього воротного полотна.

  Додатковий вхід

  Устаткування додаткового входу дозволяє істотно економити експлуатаційний ресурс механізмів конструкції, так як дозволяє потрапити в приміщення, не приводячи в рух все полотно.

  Особливості теплоізоляції

  Ущільнювальна система забезпечує не тільки щільність прилягання. Складність перетину передбачає утворення повітряного прошарку як додаткового елементу енергоефективності.

 • Які ще бувають види воріт для гаража?

  Варіанти конфігурації

  В асортименті компанії «ВСВ-Групп» представлений широкий вибір видів гаражних і в’їзних воротних модифікацій. Пропоновані серії і модельні ряди представляють, як класичну продукцію, наприклад, розсувні модифікації, так і технічно досконалі новинки секційних і рулонних воріт, для яких характерне поєднання мобільності, економії в’їзного простору і надійності.

  Розсувні ворота

  Модель відноситься до класики і в минулому столітті була єдино можливою для установки на гараж або габаритні отвори. Вона і зараз не втрачає своєї актуальності завдяки простоті монтажу. Крім того, сучасні технології дозволяють набирати полотна з естетично привабливих, але в той же час досить міцних матеріалів.

  Секційні ворота

  Широкий вибір варіантів зовнішнього покриття, в тому числі і «під дерево», дозволяють створювати респектабельні конструкції з високим ступенем надійності і безпеки. Оснащення ущільнювальної системою, розташованою і по периметру, і між секціями, перетворюють модифікацію в елемент енергозбереження.

  Рулонні ворота

  Доступні кілька варіантів установки, в тому числі і прихована. Незважаючи на гадану витонченість, профілі, які складають воротне полотно мають достатню міцність і стійкість до вітру і злому.

  Ворота поворотно-підйомного типу

  Малопоширена модифікація воріт. Проте, з кожним роком кількість замовлень підйомно-поворотного типу воріт тільки збільшується, так як вони характеризуються простотою монтажу і можливістю герметизації воротного отвору в поєднанні з мінімумом конструктивних деталей.

Контакти
Павлоград
(Павлоград)
Павлоград, вул. Верстатобудівників, 14д
Кривий Ріг
(Кривий Ріг)
Кривий Ріг, вул. Лермонтова, 2
Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна*
Ворота підйомні секційні Алютех серія Classic 2500х2000 L-гофр темний дуб26 892 грн
Гаражні ворота підйомні Alutech Trend 2500х2375 мм мікрохвиля синього кольору19 620 грн
Гаражні секційні ворота Alutech Classic 2250х2125 S-гофр колір сріблястий металік25 596 грн
Секційні ворота в гараж Алютех Trend 2500х2250 M-гофр в білому кольорі19 404 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів