Рулонні штори в Дніпрі

Ролети від «ВСВ - Груп» - функціональний елемент з естетичними властивостями

Компанія «ВСВ-Груп» пропонує українським споживачам ролети європейської якості з гарантією довговічною експлуатації.

Ролети від компанії ВСВ-Груп в Дніпрі це:

Різноманітність конструкцій: популярні види і особливості ролетів

Компанія «ВСВ-Групп» пропонує придбати готові комплекти, а також замовити виготовлення і купити ролети в Дніпрі за конкурентними цінами з гарантією високої якості і повним спектром супутніх послуг.

Щоб прискорити виконання замовлення, ми відкриваємо свої представництва в регіонах. У Дніпропетровській області вони розташовані в Дніпрі та Павлограді. Звернувшись в наш офіс, ви зможете оформити не тільки замовлення на виготовлення, а й доставку і послугу монтажу конструкцій.

Більш, ніж десятирічний досвід компанії в сфері виробництва і монтажу ролет та ролетної продукції, в тому числі і ролетних воріт в гараж, дозволяє запропонувати замовникам в Дніпрі та Павлограді найбільш повний асортимент в Україні, включаючи новітні розробки.

Широке різноманітність конструкцій забезпечено:

 • особливостями матеріалів, які використовуються в процесі виробництва;
 • властивостями ролетних профілів-ламелей;
 • складом декоративного покриття.

Будь-який вид продукції з нашого асортименту буде радувати своєю безвідмовністю не один рік. Ми готові зробити все, щоб ви залишилися задоволені нашою роботою і могли рекомендувати наші послуги своїм знайомим.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Рішення, які ідеально відповідають Вашим потребам
Ролети з металевого профілю

Металевий профіль – призначений для об’єктів будь-якого призначення, встановлюється на прорізи загальною площею не більше 5 кв.м, відноситься до низької цінової категорії.


Пінозаповнені ролети

Пінонаповнений профіль, який складається з внутрішнього (спіненого поліуретану) і зовнішнього (металевої стрічки) шарів – виконує функцію енергоощадного елемента з хорошою стійкістю до злому і механічних пошкоджень.


Рольставні з екструдованого профілю

Екструдований профіль – виготовляється з цілісних злитків алюмінію, внутрішнього наповнення не має, крім додаткових ребер жорсткості, характеризується підвищеними характеристиками міцності, використовується для облаштування прорізів площею не більше 15 кв.м.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Питання та відповіді
 • У чому переваги ролетів від ВСВ-груп в Дніпрі?

  Рольставні, ролетні решітки відрізняються від інших елементів захисту отворів тим, що змонтувати їх можна на будь-якому етапі будівництва або ремонту будівлі. При цьому зовнішнє декоративне покриття абсолютно не постраждає.

  Установка ролет на об’єкті забезпечує наступні переваги:

  ✅ можливість регулювання рівня освітлення;

  ✅ захист від несанкціонованого доступу та перегляду інтер’єру об’єкта;

  ✅ запобігання потрапляння пилу і опадів;

  ✅ відмінні естетичні властивості;

  ✅ використання поверхні полотна в якості рекламного банера за рахунок використання технології кольорового друку.

 • Які є варіанти управління ролетами?

  Управління ролетами: зручність для користувача

  Для ролет застосовується два типи управління – вручну або з оснащенням електричним приводом. Як правило, тільки вручну ролети управляються в тому випадку, якщо на об’єкті їх не більше двох. При більшій кількості раціонально встановити автоматичні приводи, щоб скоротити часові витрати на їх підйом / опускання. Тим більше, що технологія дозволяє з одного пульта приводити в рух всі ролети на об’єкті.

  Ручне управління

  Механізми для ручного управління переміщенням ролет, які пропонує компанія «ВСВ-Групп» включають три типи приводів:

  • стрічковий тип – полотно приводиться в рух стрічкою, кінці якої прикріплені до валу і котушки, один з недорогих приводів, призначений для управління ролетою вагою не більше 15 кг;
  • воротковий тип – приводить в рух роллету за допомогою ручки, яка скріплена з валом, призначений для полотен масою не більше 30 кг;
  • пружинно-інерційний механізм – полотно згортається за рахунок пружини, розташованої усередині валу, підходить для управління полотном масою не більше 60 кг.

  Автоматичні приводи

  Для автоматичного управління всіх видів ролет наша компанія пропонує жителям Дніпропетровської області широкий асортимент приводів і аксесуарів від європейських виробників з доставкою по регіону.

  Пропонуємо придбати як комплекти економ-варіант, так і варіанти з широким функціоналом і додатковими аксесуарами. При необхідності можна автоматику для ролет синхронізувати з іншими елементами об’єкта, об’єднавши їх в єдину систему або запровадивши в конфігурацію «розумний дім».

 • Які є розміри і ціна ролетів?

  На ціну ролетної продукції впливають три основні компоненти:

  ✔ габарити отвору, на який буде встановлюватися конструкція – наприклад, ролети на вікна значно дешевше, ніж полотно на гараж;

  ✔ модифікація профілів, з яких збирається ролетне полотно – екструдований профіль набагато дорожче пінонаповненого;

  ✔ тип управління, який буде передбачений в замовленої моделі – ручний привід економічніше автоматичного.

  Крім цього, у вартість замовлення можуть бути включені додаткові послуги доставки і монтажу, а також доукомплектування додатковими аксесуарами.

 • Який спектр послуг надає ВСВ-Груп?

  Послуги проектування, монтажу та обслуговування ролет в Дніпропетровському регіоні від «ВСВ-Групп»

  Виробництво

  Для обладнання прорізів вашого об’єкта ми пропонуємо виробництво конструкцій за індивідуальним проектом відповідно до розмірів і функціональним призначенням моделей.

  Виготовлення

  Виготовлення ролет виконується відповідно до стандартів якості європейського та міжнародного регламентів, а також з дотриманням можливості використання в кліматичних умовах на території України.

  Установка

  Для забезпечення надійності експлуатації та заощадження повноцінного робочого ресурсу ми рекомендуємо замовити установку придбаних ролет монтажними бригадами «ВСВ-Групп». Це гарантія якості виконаних робіт, а також можливість отримати гарантійне обслуговування без додаткової оплати.

  Гарантія

  Гарантійний термін ролет, встановлених «ВСВ-Групп», становить 1 рік, протягом якого замовник отримує доступ до своєчасного технічного обслуговування та заміни комплектуючих. Зовнішнє покриття залишається незмінним не менше 10 років з моменту установки.

 • Що таке ролети і які вони бувають?

  Ролети – універсальність і лаконічність захисних конструкцій

  Ролети і ролетні конструкції успішно замінюють застарілі віконниці і металеві решітки, так як значно перевершують їх не тільки в естетичності, але і в практичності, невибагливості обслуговування і антивандальній стійкості.

  Важливий факт використання ролет в якості елемента енергозбереження. Монтаж віддаленого розташування від вікна, наявність внутрішнього шару зі спіненого поліуретану та особлива конфігурація направляючих шин герметизують отвір, утворюють повітряний прошарок, що сприяє значному скороченню тепловтрат.

  Конструкція являє собою сегментоване полотно, яке завдяки напіврухомому з’єднанню сегментів-ламелей здатне згортатися в рулон. Тому при відкритті отвору полотно і механізм заховані від забруднення і опадів, а при закритті рулон розвертається і закриває отвір, рухаючись по направляючих.

  Для зручності користувачів, передбачається оснащення ролет ручним або автоматичним управлінням. При цьому вони легко і без значних зусиль переміщаються за рахунок особливостей механізму навіть вручну.

  На сьогоднішній день ролети затребувані для обладнання заміських будинків, терас, мансардних вікон, балконів житлових приміщень, а також площ торгових центрів і промислових об’єктів.

  Матеріал виготовлення

  Збірка роллетного полотна виконується зі спеціальних профілів-ламелей. Їх конструкція передбачає металеву оболонку з виступами-зачепами, за допомогою яких вони з’єднуються в єдину конструкцію. У виробництві застосовують три типи профілів.

  Функціональні відмінності

  За призначенням і особливостям функціоналу ролети ділять на:

  • рольвіконниці – ролетні моделі з базовим ступенем захисту від вітру, дощу, міського пилу і прямих сонячних променів, можуть виготовлятися, як з цілісних ламелей, так і з перфорованих;
  • захисні ролети – моделі підвищеної міцності, що стримують вітрові та ударні навантаження, затребувані на об’єктах, що особливо потребують охоронних заходів;
  • ролетні решітки – розсіюють прямі сонячні промені, а також мають відмінні антивандальні характеристики, але при цьому повністю зберігають оглядовість на відміну від ролет з цільного профілю.
Контакти
Павлоград
(Павлоград)
Павлоград, вул. Верстатобудівників, 14д
Кривий Ріг
(Кривий Ріг)
Кривий Ріг, вул. Лермонтова, 2
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige4 009 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 879 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 373 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140011 520 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250025 570 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 741 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів