Продаж та встановлення воріт, ролет та автоматики в Дружківці

Дружківка ― центр метизної та машинобудівної української промисловості та колишнє місце поселення скіфських племен

Запрошуємо в новий торгово-виробничий офіс "VSV-Group" в Дружківці

Асортимент продукції, представлений в комерційному офісі “ВСВ-Груп”, відрізняється різноманітністю форм і моделей. Власники приватних будинків і великого та середнього бізнесу знайдуть моделі, відповідні передбачуваного кошторису і призначенням об’єкта. Фахівці компанії успішно справляються як з оснащенням окремого гаражного боксу, так і зі складним промисловим об’єктом.

Підприємство “VSV-Group” на базі власних виробничих потужностей в Дружківці організувало складальний цех по комплектації гаражних воріт, ролет і оснащенню їх автоматикою. Будучи дилерами основних заводів-виробників комплектуючих і запасних частин, компанія успішно контролює ціну на кінцевий готовий виріб. Прямі договори з нашими партнерами і власні цехи по збірці допомагають нам зробити вартість зразків доступними для наших покупців.

Продукція “ВСВ-Груп” підтверджена сертифікатами якості європейського зразка і відповідає високим вимогам світового контролю. Координування і ревізія продукції відбувається на всіх етапах складального процесу – від тестування якості сировини і комплектуючих деталей до випробувань готових зразків. Лабораторні дослідження на зносостійкість моделей в умовах інтенсивних навантажень допомагають нам удосконалити продукцію і досягти відмінної якості.

Тільки компанія ВСВ-Груп може запропонувати весь спектр послуг від ескізу і проекту до монтажу і післягарантійного обслуговування:

Найбагатший вибір товарів з модельного ряду від " ВСВ-Груп”
Ворота для гаража і основного в'їзду

В’їзні ворота є не тільки огороджувальним елементом, що виконує роль пропускного пункту. Власники приватних будівель хочуть тримати під контролем в’їзд на приватну територію, гарантуючи безпеку для себе і своїх близьких. Сучасні ворота повинні відповідати не тільки вимогам надійного захисту, але і просто зобов’язані підкреслити достоїнства будинку, гармонійно вписатися в архітектурний дизайн і стати візитною карткою для гостей. У нас Ви можете вибрати моделі: відкатні, підйомно-поворотного типу, орні, рулонні або секційні з різним класом взломостойкости і міцності.


Рольставні та захисні ролети

Облаштування віконних прорізів і входів в комерційні будівлі також вимагає пильної уваги з боку власників. Надійні конструкції з жалюзі допоможуть знизити рівень витрат в опалювальний сезон, домогтися шумоізоляції в межах міста з високою автомобільною інтенсивністю. Рольставні з екструдованого профілю рекомендовані для захисту комерційних будівель від злочинного посягання з боку зловмисників.


Оснащення автоматикою і організація стоянкових місць

Приводи автоматичного доступу і управління можливі до установки на ворота і ролети будь-якої конструкції. Для зручного паркінгу пропонуємо Вам до покупки в’їзні шлагбауми для організації великих парковок і блокатори для одного стоянкового місця.

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 14 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації та автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Дякуємо! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Співробітник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакового цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?