Гаражні ворота в Дружківці

Наші моделі розраховані на безперебійну роботу в умовах снігових і морозних зим, сильного вітру та спеки

Гаражні ворота від ВСВ-Груп в Дружківці це:

Облаштування в’їздів та гаражних боксів від “ВСВ-Груп” в Дружківці

Донецький регіон є великим промисловим серцем України, де успішно розвивається та функціонує машинобудівна, металургійна та вугільна галузі. Організація і складування готової продукції відбувається у величезних ангарних приміщеннях, що вимагають грамотного планування зон і докового обладнання.

Гаражні та в’їзні ворота від “ВСВ-Груп” являють собою перевірені моделі конструкцій, виготовлені з матеріалу високої якості. Розраховані на безперебійну роботу в несприятливих кліматичних умовах, ворота від “VSV-Group” виконують свою функцію чітко і злагоджено. Власники бізнес структур цінують простоту установки та управління і незмінний супровід на всіх етапах співпраці. Оснащення комірних конструкцій електричними та механічними приводами спрощує роботу персонала і допомагає тримати доступ на приватну територію під контролем.

Виробничо-комерційний офіс “ВСВ-Груп” в Дружківці забезпечує безперебійне постачання жителів Донецької області моделями воріт всіх типів і форм. Складальні цехи компанії здійснюють виготовлення конструкції за індивідуальними розмірами замовника з сертифікованої сировини. Безпосередні прямі поставки від наших партнерів ближнього і далекого зарубіжжя допомагають сформувати остаточну вартість готового продукту на порядок нижче, ніж у конкурентів.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення вашої мрії-установки сучасних гаражних воріт
Типи і варіанти облаштування в'їзду в бокс від " ВСВ-Груп”
Секційний

Найприйнятніший варіант для облаштування отвору площею не більше 5 кв.м. Полотно конструкції при підйомі розміщується над автомобілем, в стельовому просторі.


Рулонний

Виконані з металопрофілю різного ступеня жорсткості. При підйомі полотно намотується на приводний вал, який зазвичай розташовується на прорізом всередині приміщення.


Розстібний

Популярна і поширена модель можлива до виготовлення в будь-якому розмірному ряді. Конструкція передбачає наявність вільного місця для безперешкодного ходу стулок.


Підйомно-поворотні

Вироби являють собою цілісне полотно для облаштування отвору великого розміру. Принцип роботи схожий з секційними ― ворота піднімаються під певним кутом і розміщуються під стелею.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власник консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

ІНШЕ
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Питання та відповіді
  • Які ще бувають типи воріт для гаража?

    Розстібний

    Мають нескладну конструкцією і не вимагають великих витрат при експлуатації. При бажанні можуть бути автоматизовані.

    Вироби підйомно-поворотного типу

    Виготовляються з цілісного полотна. Підходять для житлових, складських і виробничих приміщень.

Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Гаражні ворота з сендвіч-панелей Alutech Classic 2250х2125 мм M-гофр колір під дерево «золотий дуб»24 174 грн
Підйомні секційні ворота для гаража Алютех Класик 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний23 460 грн
Гаражні ворота Alutech Trend 2500х2125 мм L-гофр білого кольору17 748 грн
Ворота гаражні з сендвіч-панелей Алютех Тренд 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний16 320 грн

* * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?