Продаж та встановлення воріт, ролет та автоматики в Хмельницькому

Співпраця з «ВСВ-Груп» - це преміум-сервіс для жителів Хмельницької області

Поповнення асортименту, освоєння напрямків і сфер інтересів, а також турбота про репутацію і орієнтація на потреби українських споживачів - чотири складових успішного розвитку компанії «ВСВ-Груп».

Переваги співпраці з ВСВ-Груп в Хмельницькому

Для жителів Хмельницького регіону компанія «ВСВ-Групп» допоможе здійснити комплексне втілення ідеї в дієздатний проект. Укладення договору спростить спілкування і оформить відповідальність за зобов’язаннями, які наша компанія не просто візьме на себе, а й гарантує їх якісне виконання.

Всі наші клієнти, незалежно від обсягів замовлення, отримують якісний супровід та погодження нюансів проекту, а також:

 • кваліфіковану консультацію по розробці індивідуальної конструкції;
 • розрахунок кошторису;
 • оперативність виконання робіт;
 • прийнятні ціни;
 • ексклюзивний дизайн за домовленістю;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Побажання наших клієнтів – наш головний пріоритет, до якого ми ставимося з усією відповідальністю!

Рішення, що ідеально відповідає Вашим потребам
Гаражні ворота

Від надійності воріт залежить не тільки привабливість в’їзду. Такі конструкції повинні також відповідати певним вимогам безпеки, щоб виконувати функцію захисту майна від зазіхань зловмисників. Компанія «ВСВ-Групп» виконає виробництво воріт будь-якої складності та модифікації заповнення з гарантією на збереження споживчих властивостей до 10 років експлуатації.


Ролети

Рулонні полотна, які згортаються в захисний короб – ролети, швидко набрали популярність за свою універсальну здатність захищати інтер’єр від палючої спеки, яскравого сонця, негоди і пилу. Також ролети служать енергозберігаючим елементом будівлі, дозволяючи економити енерговитрати на обігрів будівлі або його кондиціонування.


Автоматика для воріт та шлагбауми

Організація парковки позбавляє автолюбителів від основного головного болю – забезпечення збереження автомобіля. Компанія «ВСВ-Груп» успішно реалізує автономні і електронні пристрої: стовпчики, бар’єри для облаштування паркінгу, а також шлагбауми для контролю в’їзду на територію.

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 14 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації і автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Працівник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакової цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Хмельницький
(Хмельницький)
Хмельницький, пр.Миру 78/1
Славута
(Славута)
Славута, вул. Соборності, 29-Г
Питання та відповіді
 • Чому варто віддати перевагу ВСВ-Груп?

  Ролети, ворота та комплекти автоматизації для Хмельницької області за найкращими цінами

  Хмельницький – місто багате історією і незвичайною архітектурою, є промисловим і культурним центром Поділля і Південної Волині. Він вабить туристів своєю красою і затишком, також є об’єктом, привабливим для інвестицій.

  Компанія «ВСВ-Групп» пропонує жителям міста і області взяти на себе місію продовження старовинних традицій міста і акуратно впровадити в них сучасні конструкції, щоб одночасно зберегти унікальну архітектуру, але і не залишити її без елементів комфорту і захисту будівель і елементів скління.

  Ми відкрили регіональне представництво в Хмельницькому, щоб кожен зміг вибрати необхідну конструкцію для будівлі або території, не покидаючи рідного міста, але і не позбавляючи себе новинок і можливості обладнання домоволодіння відповідно до модних тенденцій. У нашому офісі вам завжди:

  • створять привітний прийом;
  • нададуть детальну консультацію;
  • проведуть демонстрацію особливостей зразків;
  • розрахують попередню вартість проекту;
  • нададуть послугу доставки в будь-яку точку регіону;
  • оформлять заявку на монтаж кваліфікованим персоналом з доступом до гарантії на виконані роботи та сервісного обслуговування конструкцій.

  Наші пріоритети

  Мета розвитку компанії «ВСВ-Групп» – забезпечення українських споживачів європейською продукцією відповідно до вимог міжнародних стандартів якості та безпеки, а також з урахуванням побажань клієнта. Така політика клієнтоорієнтованості дозволяє постійно розширювати не лише перелік наших партнерів, але і задоволених співпрацею з нами замовників.

  Індивідуальний підхід

  При розробці проекту пріоритетом є не збут товарів з каталогу, а виробництво конструкції відповідно до ідеї клієнта в рамках заданих технічних умов і кошторису. Завдяки такому підходу наші замовники не соромляться рекомендувати нас своїм знайомим.

  Постійне поповнення асортименту

  Для поповнення асортименту наші фахівці не просто стежать за розробками європейських виробників. Вагому частку вносить також керівництво компанії, встановлюючи партнерські зв’язки з популярними за кордоном виробниками автоматики, спецтехніки, воріт і ролет.

  Ексклюзивність виконання проекту

  Стандартні комплекти і конструкції можна купити у будь-якого дилера, мета якого – реалізувати більше товарів. «ВСВ-Групп» залучає клієнтів можливістю створення ексклюзивних проектів, щоб підкреслити затишок, унікальність ліній і архітектури і не порушити при цьому гармонії будови і окремих його елементів.

  Послуги доставки і монтажу

  Щоб запобігти псуванню замовлених у нас конструкцій з необережності при здійсненні доставки на об’єкт, ми можемо за домовленістю з клієнтом самостійно виконати цю операцію. Також передбачено виїзд монтажної бригади, яка має значний досвід виконання подібних робіт. Перевага такого комплексного підходу – в дбайливому ставленні до доставки, спрощення пошуку слабкої ланки в разі порушення споживчих властивостей і оперативність виконання робіт.

  Сервісне обслуговування у зручний для клієнта час

  Безперебійність експлуатації будь-якої конструкції або механізму залежить від своєчасності технічного обслуговування. Тому ми пропонуємо виконання подібних операцій на договірній основі з дотриманням регламенту та у зручний для клієнта час.

 • Який ще асортимент товарів може запропонувати ВСВ-Груп?

  Серед товарних груп, представлених в асортименті компанії, особливим попитом користуються:

  • ролети і ролетні модифікації;
  • ворота всіх видів і комбінацій заповнення;
  • паркувальні і обмежувальні системи для організації контролю в’їзду на територію;
  • обладнання для складу і виконання навантажувально-розвантажувальних робіт;
  • сонцезахисні модифікації;
  • автоматика для воріт і ролетних полотен від провідних європейських виробників.

  Сонцезахисні системи

  В асортименті компанії представлені як віконні, так і стаціонарні конструкції, покликані забезпечити прохолоду і тінь в спекотний день. До них відносяться: маркізи, рольштори, рефлексолі. Це ергономічні та естетичні конструкції зі значним експлуатаційним ресурсом, які можна встановити як в домоволодінні, так і на комерційному об’єкті.

  Устаткування для складу

  Систематизоване зберігання продукції і оперативність обробки товарів неможлива без якісної організації складу. Можливості «ВСВ-Групп» дозволяють організувати склад з нуля – від порожнього приміщення до злагодженої роботи всіх підрозділів і із переміщенням спецтехніки.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?