Автоматика для воріт в Хмельницькому

Автоматика для воріт від «ВСВ-Групп» - комфортний в'їзд і зручність користування воротами

Тільки «ВСВ-Групп» може запропонувати своїм клієнтам якісну продукцію за вартістю набагато нижче, ніж середня ціна в українських дилерів з гарантією якості і безперебійності.

Автоматика для воріт від компанії ВСВ-Груп в Хмельницьку це:

Автоматика для воріт – комплект безпеки і комфорту

Монтаж обладнання для автоматизації трансформує в’їзд в сучасну систему контролю доступу та зручності експлуатації. Таким елементам під силу не просто підняти полотно або відвести стулку, а й запобігти зіткненню з перешкодою, попередити оточуючих про переміщення полотна і надійно заблокувати доступ. При цьому така система здатна зберігати працездатність в умовах відключення електроживлення, а також незалежно від погодних умов.

Електроприводи автоматики для воріт в Хмельницькому від компанії «ВСВ-Групп» – це широкий асортимент, можливість підбору комплекту до будь-якої моделі і можливість автоматизації в’їздів, як в гараж, так і на територію. Представлена ​​в каталозі продукція відповідає міжнародним і європейським регламентам комфорту і безпеки, так як виробництво і тестування відбувається в суворих умовах контролю над технологічною і функціональною відповідністю.

Відвідувачам регіонального представництва «ВСВ-Груп» в Хмельницькому доступне замовлення будь-якої моделі від визнаних у світі європейських виробників:

 • німецького концерну Marantec,
 • білоруської компанії Alutech,
 • An-Motors – підгрупи Alutech,
 • Італійської компанії Comunello.

В каталозі присутні популярні комплекти, перевірені часом, а також вдосконалені новинки – інновації в сфері автоматики для воріт. Також доступний до замовлення асортимент супутніх послуг: доставка по регіону на об’єкт і по Україні, монтаж і налагодження обладнання, гарантія та сервісне технічне обслуговування.

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Різновиди комплектів автоматизації
Автоматика для гаражних воріт

Для гаража при установці секційних воріт застосовуються один з двох типів автоматичних приводів: ланцюговий або вальний. Ланцюговий тип розрахований на невеликі навантаження, досить дешевий і затребуваний для об’єктів побутового призначення. Вальний тип відноситься до більш дорогим, розрахований на високоінтенсивну експлуатацію і монтується на об’єкти промислового і комерційного призначення.


Автоматика для відкатних воріт

Відкотні ворота будь-яких габаритів комплектуються спеціально розробленим для цього приводом, характерною особливістю якого є наявність шестерні і зубчастої рейки, за допомогою яких крутний момент вала трансформується в рух стулки. Практично у всіх виробників в лінійці продукції представлений даний тип приводу.


Автоматика для розпашних воріт

Класичні розсувні ворота оснащують механізмами, які встановлюються на стулці. Для цієї моделі розроблені два типи приводів – лінійний і важільний. Вони розрізняються принципом роботи і передачі енергії від двигуна до стулки, а також плавністю переміщення полотна. Важільний механізм відноситься до більш плавних. Лінійний привід привабливий компактністю і герметичністю корпусу.


Автоматика для промислових воріт

На об’єктах комерційного і виробничого призначення встановлюються ворота з підвищеними характеристиками міцності і габаритами. Вони експлуатуються в умовах високої інтенсивності. Тому привід автоматики для промислових воріт повинен відповідати певним критеріям.


Додаткові аксесуари

Незважаючи на те, що стандартна комплектація може не включати такі аксесуари, їх важливість важко переоцінити. До таких пристроїв відносяться: пульти управління, сигнальні лампи, фотоелементи.

Готові рішення
Відгуки наших клієнтів
Ілля

Хірург

Хороша автоматика, користуємося з задоволенням, дійсно хороша якість, зі встановленням проблем не виникало. Швидко реагує на сигнал. За швидке доставлення – дякую!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Питання та відповіді
 • Який принцип дії автоматичних приводів?

  Вальний привід

  Тип електроприводу, при якому механізм монтується на вал з торсіонними пружинами, а також розміщується барабан для укладання троса. Канавки барабана запобігають зміщенню троса, який утримує полотно.

  Ланцюговий привід

  Механізм приводу встановлюється на валу. Крім редуктора в ньому передбачається наявність ланцюга для утримування полотна.

  Лінійний привід

  Конструкція приводу для розсувних воріт, в якій стулка буде приводиться в рух за рахунок передачі крутного моменту від обертового мотором гвинта до гайки.

  Важільний привід

  Наявність важелів, з’єднаних з редукторною передачею, забезпечує стулці значну плавність ходу.

 • У чому переваги установки автоматики для воріт?

  Монтаж автоматики для воріт і комплектація її елементами безпеки та управління забезпечують користувачеві комфорт експлуатації воріт із забезпеченням захисту від несанкціонованого доступу.

  Незалежність від несприятливих погодних умов

  Сучасні комплекти автоматики характеризуються безвідмовністю роботи в широкому діапазоні температур. Також наявність автоматичного приводу мінімізує зусилля користувача і виключає необхідність контакту з дощем, спекою або морозом для відмикання / замикання воріт.

  Безшумність роботи приводу

  Одна з переваг сучасної ворітної автоматики – безшумність роботи механізму. Під час відмикання / замикання воріт пристрій не видає неприємних звуків, що особливо актуально для автоматики гаражного в’їзду, коли гараж є частиною житлового будинку.

  Максимум безпеки

  Автоматика обов’язково повинна комплектуватися елементами, що забезпечують безпеку експлуатації: сигнальними лампами, фотоелементами. Тоді повністю виключається ймовірність зіткнення з ворітним полотном.

  Захист від несанкціонованого доступу

  Привід оснащується спеціальною системою блокування, яка надійно обмежить доступ навіть в умовах відсутності електропостачання. Застосування динамічного коду для сигналу дистанційного керування запобігає його перехопленню та копіюванню зловмисниками.

 • Які послуги надає ВСВ-Груп в Хмельницькому?

  Автоматизація в’їзду – супровід проектів по розробці, виробництву і встановлення автоматики для воріт

  Всім жителям міста Хмельницький і будь-якого населеного пункту регіону і України компанія «ВСВ-Групп» пропонує надійні за якістю і відмінні за ціною комплекти для автоматизації воріт. Ми пропонуємо вам переконатися в наших можливостях, відвідавши регіональне представництво і отримати:

  • детальну консультацію по кожній позиції асортименту,
  • проектування автоматизації в’їзду,
  • виготовлення комплекту відповідно до технічних умов;
  • доставку на об’єкт будь-яким, зручним для клієнта, способом,
  • виконання операцій з монтажу та налагодження встановленого обладнання,
  • гарантію і технічне обслуговування.

  Купити товар у нас – це означає забезпечити свій об’єкт сучасною і безвідмовною технікою зі значним робочим ресурсом.

  Менеджери компанії будуть супроводжувати покупку або проект до успішного результату. При необхідності можна замовити сервісне технічне обслуговування на договірній основі, що позитивно впливає на тривалість експлуатації обладнання.

  Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом і переконайтеся, що ми не обіцяємо, а діємо, орієнтуючись на вашу довіру і побажання!

 • Які види автоматики може запропонувати ВСВ-Груп?

  Асортимент автоматики для різних модифікацій воріт

  Каталог включає види моделей, які можна підібрати за наступними критеріями: по країні збірки, по типу, по функціональності, за технічними характеристиками. При самостійному виборі не можна відступати від головного орієнтира – відповідності технічних характеристик приводу габаритам ворітного полотна.

  Якщо самостійний підбір моделі автоматики для воріт в Хмельницькому викликає труднощі, наші фахівці, які пройшли тренінги в компаніях-виробниках, завжди готові надати детальну консультацію. Каталог представленої продукції не обмежується електроприводами і додатковими аксесуарами. Також можна купити повний комплект обладнання для в’їзду – ворота і систему автоматизації до них.

  Важливо: перед установкою приводу автоматизації необхідно забезпечити плавність ходу. Не варто розраховувати, що підвищена потужність автоматики усуне заїдання ходу стулки. Така ситуація небезпечна не тільки з точки зору скорочення робочого ресурсу механізмів, а й може спровокувати аварійну ситуацію.

 • На що варто звернути увагу при виборі автоматики для промислових воріт?

  Привід автоматики для промислових воріт повинен відповідати певним критеріям, якими необхідно керуватися при підборі комплекту:

  • вальний тип електроприводу;
  • збільшені параметри потужності і продуктивності;
  • реалізована можливість збереження працездатності в умовах відключення електроживлення;
  • розширений функціонал з можливістю створення єдиної системи ворітної автоматики і перевантажувального обладнання.
 • Які додаткові аксесуари для автоматики може запропонувати ВСВ-Груп?
  • пульти управління – діляться на стаціонарні і дистанційні, забезпечують управління воротами з будь-якої точки;
  • сигнальні лампи – пристрій, що світловим сигналом попереджає оточуючих про рух полотна;
  • фотоелементи – пристрої безпеки, здатні запобігти зіткненню ворітної стулки з будь-якою перешкодою.
Контакти
Хмельницький
(Хмельницький)
Хмельницький, вул. Гарнізонна, 30
Староконстантинів
(Староконстантинів)
Старокостянтинів, вул. Орджонікідзе 24
Кам'янець-Подільський
(Кам'янець-Подільський)
Кам'янець-Подільський, вул. Князів Коріатовичів 5
Ціни на автоматику
НазваЦіна*
AN-Motors ASG1000 4KIT - комплект приводу для гаражних воріт4 988 грн
Гаражний привід Marantec Comfort 607 252 грн
Автоматика Alutech Levigato LG-800 * - привід для гаражних воріт4 559 грн
Автоматика Alutech Roto RTO-1000KIT - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)9 547 грн
Автоматика Comunello Fort 1000 - комплект приводу для воріт (вага до 1000 кг)11 466 грн
Автоматика AN-Motors ASL1000Kit - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)8 507 грн
Автоматика Comunello Abacus 300 - комплект приводу для розпашних воріт15 889 грн
AN-Motors ASW 4000 Kit - комплект привода для розпашних воріт15 055 грн
Автоматика Alutech Targo TR-3531-230KIT - привід для промислових воріт11 812 грн
Німецька автоматика Marantec STAW1-7-19 KE / 230V для промислових воріт12 424 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів