Гаражні ворота в Хмельницькому

Ваша довіра - наші гарантії: нашим клієнтам - тільки преміум-якість!

Незалежно від того, купуєте ви ворота через інтернет-магазин або є гостем регіонального представництва в Хмельницькому, весь спектр супутніх послуг доступний за погодженням.

Гаражні ворота від компанії ВСВ-Груп у Хмельницькому це:

Гаражні ворота – сучасні конструкції обладнання в’їзду

Значна кількість моделей в сегменті «ворота гаражні» і багатозадачність вибору перетворюють обладнання в’їзду в проблему, так як необхідно врахувати технічні умови об’єкта і пріоритетні вимоги, що пред’являються до ворітної конструкції.

Керівництво та персонал компанії «ВСВ-Групп» усвідомлюють важливість надійності гаражних воріт, так як вони є елементом захисту гаража від несанкціонованого доступу, а в разі розташування в будинку ще і енергозберігаючим елементом. Тому замовлення воріт у нас – це довіра клієнта, яку ми зобов’язані виправдати. Тому в каталог ми збираємо тільки ті конструкції, які відповідають всім суворим вимогам і стандартам якості та безпеки.

Компанія «ВСВ-Групп» має значний досвід створення проектів по обладнанню в’їзних конструкцій, великий каталог та висококваліфікований персонал, щоб запропонувати своїм клієнтам допомогу у виборі, виробництві і установці гаражних воріт в Хмельницькому або населеному пункті області.

Ворота для гаража від «ВСВ-Групп» – значний експлуатаційний ресурс сучасних конструкцій

Незалежно від того, знаходиться об’єкт клієнта в Хмельницькому або передмісті, а також в будь-якій точці Хмельницької області або України, компанія «ВСВ-Групп» зробить все можливе, щоб купити гаражні ворота було зручно, а співпраця залишила тільки приємні враження.

Створюючи свій каталог, ми орієнтуємося не тільки на трендові тенденції, але і піклуємося, щоб запропоновані моделі служили якомога довше і вимагали якомога менше уваги користувача. Також компанія пропонує:

 • супровід замовлення від ідеї до її втілення;
 • проект і розрахунок вартості гаражних воріт в Хмельницькому;
 • виготовлення стандартної або за домовленістю – ексклюзивної конструкції;
 • виконання робіт з монтажу та налагодження;
 • гарантію на конструкцію і роботи;
 • післягарантійне технічне обслуговування.

 

За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Варіанти конструкції
Секційні ворота

Збірне полотно цієї конструкції складається зі спеціального матеріалу – сендвіч-панелей, які складаються з поліуретанового наповнювача і металевої оболонки. Також можливо обладнання окремими світлопрозорими вставками або збірка всього полотна їх прозорих панелей.


Рулонні ворота

Для рулонних конструкцій застосовується ролетне полотно. Свою назву модель отримала за те, що напіврухоме з’єднання секцій дозволяє йому в момент відкриття згортатися в рулон. Конструкція відноситься до найменш вибагливих до технічних умов об’єкта і допускає три варіанти монтажу – всередині гаража, в отворі або зовні.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власниця консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Питання та відповіді
 • Які основні вимоги пред'являються до гаражних воріт?

  Основні критерії вибору гаражних воріт припускають їх відповідність наступним факторам:

  • безпека – в моделі конструктивно повинний бути передбачений захист від обриву або падіння полотна, а також від його зіткнення з будь-якою перешкодою;
  • функціональність – модель повинна раціонально розміщуватися в отворі і не створювати перешкоду для проходу користувача або проїзду автотранспорту;
  • відповідність технічним умовам об’єкта – від точності розмірів залежить тривалість і безперебійність експлуатації, також не варто встановлювати модифікацію тільки тому, що її зовнішній вигляд більш привабливим або в нього дешеве вартість, якщо немає відповідних для неї умов;
  • стійкість до зовнішнього середовища – особливу увагу необхідно приділити матеріалу заповнення і зовнішньому покриттю, так як від їх міцності буде залежати довговічність експлуатації всієї конструкції;
  • ізоляційні властивості – ущільнювальна система гаражних воріт повинна володіти складним перетином для підвищених ізоляційних властивостей;
  • безперебійність – в конструкції воріт має бути присутня можливість їх розблокування або блокування в’їзду, які б спрацьовували при будь-яких умовах використання.
 • Які технічні особливості моделей?

  «ВСВ-Групп» володіє значними можливостями, щоб запропонувати не просто ворота, а якісну і високотехнологічну ворітну конструкцію з оптимальним функціоналом.

  Багатошаровість полотна

  Цей принцип є визначальним, так як надає конструкції стійкість до експлуатаційних умов і збільшує робочий ресурс. Полотно включає кілька матеріалів в каркасі і до 5 шарів декоративного покриття.

  Світлопрозорі вставки

  Така вставка може служити елементом оглядовості або проникнення природного освітлення. Матеріали дозволяють застосовувати такі вставки, так як прозорість не поступається склу, а міцність – алюмінію. Також можливе виробництво ексклюзивної конструкції секційних воріт, в якій кожна секція буде виконана з світлопрозорого матеріалу або комбінації прозорих секцій і сендвіч-панелей.

  Додатковий вхід

  Даний елемент в ворітній конструкції допомагає істотно економити ресурс механізму відкриття воріт, так як забезпечує доступ, але не вимагає задіяння всієї конструкції розкриття отвору. Технологія дозволяє установку входу в усі моделі гаражних воріт.

  Особливості теплоізоляції

  Для мінімізації тепловтрат і запобігання проникнення холодного повітря ворітні полотна оснащуються ущільнювальної системою зі складним перетином, що створює повітряні камери. У секційних моделях ущільнювальна система присутня не тільки по периметру полотна, але і між секціями.

 • Які ще бувають види воріт для гаража?

  Варіанти конфігурації

  В асортименті «ВСВ-Групп» не менше тисячі видів різних за зовнішнім виглядом, технічними і функціональними особливостями моделей воріт, кожна з яких заслуговує на увагу споживача. Об’єднують ці конструкції – висока якість і значний експлуатаційний ресурс, які для компанії завжди є головним пріоритетом.

  Стандартні рішення для оформлення гаража від «ВСВ-Груп»

  В інтернет-магазині vsv-group представлений невеликий каталог стандартних рішень з найбільш поширеними розмірами отвору. Ці параметри можна взяти в якості основи для самостійного визначення вартості майбутньої конструкції. Якщо виникають питання і необхідний детальний огляд вподобаної моделі, то оптимально відвідати представництво компанії в Хмельницькому, щоб отримати інформацію про функціонал воріт, розрахувати ціну проекту або замовити виготовлення ексклюзивної моделі за індивідуальними розмірами.

  Представлені стандартні модифікації за ціною можуть істотно відрізнятися від готового проекту, так як в них не враховані послуги доставки і установки.

  Розсувні ворота

  Класика ворітних конструкцій, оснащена двома стулками з можливістю відкриття як всередину, так і назовні. Модель відрізняє вимогливість до в’їзного простору, яке повинно бути не менше, ніж довжина стулок. При заповненні каркаса можуть використовуватися будь-які матеріали, в тому числі ролетні профілі і сендвіч-панелі, а також металева фільонка, профнастил і евроштакетнік.

  Ворота поворотно-підйомного типу

  Зовнішній вигляд цієї моделі являє цілісне полотно, яке не складається в момент відкриття, а повертається для підйому вгору до стелі. Конструкція також передбачає заповнення каркаса будь-якими матеріалами за погодженням із замовником. Невимоглива до в’їзного та стельового простору.

Контакти
Хмельницький
(Хмельницький)
Хмельницький, вул. Гарнізонна, 30
Староконстантинів
(Староконстантинів)
Старокостянтинів, вул. Орджонікідзе 24
Кам'янець-Подільський
(Кам'янець-Подільський)
Кам'янець-Подільський, вул. Князів Коріатовичів 5
Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Секційні ворота Алютех Тренд 2500х2250 S-гофр золотий дуб20 412 грн
Гаражні ворота Classic 4000х2375 з сендвіч-панеллю M-гофр в білому кольорі40 356 грн
Секційні ворота Classic 2625х2750 з сендвіч-панеллю S-гофр в кольорі золотий дуб34 488 грн
Ворота Trend з 4500х2500 сендвіч-панеллю фільонка кольору темний дуб38 052 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів