Ролети в Хмельницькому

Ролети від «ВСВ - Груп» - естетичний і багатофункціональний елемент захисту

Для компанії «ВСВ-Групп» цінний кожен клієнт, тому в каталозі представлені найбільш надійні за всіма параметрами ролетні конструкції.

Ролети від компанії ВСВ-Груп в Хмельницькому це:

Ролети – естетичний захист вікон і дверних отворів

Наявність отворів в будівлі – дверей або вікон – завжди потребує додаткового захисту, так як вони забезпечують оглядовість, а без належної охорони і доступ в приміщення. Для захисту застосовувалися різні конструкції, які на сьогоднішній день успішно витісняють ролетами.

Конструкція ролет передбачає збірне полотно із забезпеченням можливості згортатися в рулон. Цим така модифікація відрізняється від секційних воріт, які при відкритті отвору йдуть під стелю. Ролета складається з окремих елементів. Вони отримали назву ламелі або ролетні профілі. У роллетах елементи завжди розташовуються горизонтально.

Компанія «ВСВ-Групп» спеціалізується на обладнанні прорізів будівлі захисними конструкціями, до яких також належать і ролети. В інтернет-магазині представлений каталог стандартних конструкцій, а відвідавши регіональне представництво, можна купити ролети в Хмельницькому або замовити виробництво конструкцій, унікальних для об’єкта, які не повторюються на інших будівлях.

Різноманітність конструкцій: популярні види і особливості ролетів

Існує значна кількість стандартних конструкцій, з якими можна ознайомитися в інтернет-каталозі або в офісі представництва. Але основні відмінності дозволяють розділити весь асортимент на три категорії, за якими ролети можна класифікувати:

 • за складом конструкції щодо матеріалу виготовлення;
 • за типом управління;
 • за функціональним призначенням.
За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Асортимент ролет
Рольставні

Рольвіконниці – найбільш універсальні конструкції з широким функціоналом, стійкістю до злому, захисту приміщення від впливу зовнішнього середовища і зменшення тепловтрат, установка дозволяє істотно знизити витрати на кондиціонування і обігрів приміщення.


Захисні ролети

Захисні ролети – особливості конструкції і матеріалу основи дозволяють таким конструкціям надійно захищати отвори від грубих посягань зловмисників.


Ролетні решітки

Ролетні решітки – варіант захисту склопакетів, вітрин, терасових і верандних отворів від сторонніх поглядів зі збереженням оглядовості із базовими функціями захисту.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Питання та відповіді
 • У чому переваги ролетів від ВСВ-груп в Хмельницьку?

  Ролети варто замовити на вікна, двері або гараж, якщо будівля потребує охорони, розміщена далеко від інших будівель або ж необхідно приділити особливу увагу охороні майна.

  Переваги оснащення будівлі такими конструкціями полягає в таких моментах:

  • можливості недорого забезпечити захист елементів скління і інтер’єру;
  • здатності ролет запобігати попаданню пилу, опадів;
  • герметизації отвору з функцією енергозбереження (для рольвіконниць);
  • регулюванню рівнів освітлення і оглядовості;
  • захист від зловмисників.
 • Які є варіанти управління ролетами?

  Управління ролетами: комфорт експлуатації конструкцій

  Ролетне полотно може з легкістю підніматися або опускатися вручну, але, щоб заощадити час на управління значною кількістю отворів – оптимально встановити автоматичне керування, яке за допомогою однієї кнопки може задіяти роботу всіх ролет, встановлених на будівлі.

  Ручне керування

  Для ручного управління ролетами на конструкції встановлюються такі види приводів:

  • стрічковий привід – економічний тип управління для полотен масою 10-15 кг, конструкція передбачає наявність стрічки, кінці якої закріплені відповідно до валу і котушки, її натяг здійснює управління ходом полотна;
  • воротковий привід – привід середньої цінової категорії, управління яким здійснюється за допомогою обертання воротка, призначений для ролет вагою 25-30 кг;
  • пружинно-інерційний механізм – полотно фіксується в нижньому положенні замком, так як в цей момент пружина, розташована всередині валу, знаходиться в розтягнутому положенні, при відкритті замку її зусилля достатньо, щоб згорнути ролету в рулон, встановлюється на полотна масою 55-60 кг.

  Автоматичні приводи

  Для оснащення ролет автоматичним управлінням в її конструкцію монтується спеціально розроблена автоматика, доповнювана датчиками освітленості, температури, а також блоками дистанційного управління. Монтаж автоматики дозволяє економити час на управлінні ролетами і трансформує захисний елемент в інтелектуальну електронну конструкцію.

  Ролетні інновації

  Співробітники компанії «ВСВ-Групп» пропонують жителям Хмельницького впровадження автоматичного управління ролетами в систему життєзабезпечення будівлі «Розумний будинок». Це мінімізує кількість пультів керування і дозволить відкривати і закривати отвори за допомогою wi-fi-сигналу.

 • Які є розміри і ціна ролетів?

  Вартість ролет визначають три фактори – розмір отвору, різновид профілю і тип управління:

  • розміри отвору – ролети на вікна будуть значно дешевше конструкції на гараж;
  • різновид профілю – екструдований профіль відноситься до дорогих матеріалів, металевий – значно економічніший;
  • тип управління – автоматичне керування значно дорожче, так як включає ціну комплекту автоматизації.

  Ціна замовлення може бути збільшена на вартість супутніх послуг – організації доставки, виконання монтажу, здійснення сервісних операцій.

 • Який спектр послуг надає ВСВ-Груп в Хмельницьку?

  Послуги проектування, монтажу та обслуговування ролет в Хмельницькому від «ВСВ-Груп»

  У нас ви можете купити якісні ролети для забезпечення схоронності цілісності вікон та обмеження доступу через дверний або в’їзний отвір.

  Досвід наших фахівців дозволяє проектувати оптимальні рішення для об’єкта будь-якої складності. Від втілення вашої ідеї вас відділяє дзвінок або відвідування регіонального представництва в Хмельницькому, де вам завжди нададуть привітний прийом і не залишать без кваліфікованої консультації!

  Виробництво

  Для жителів Хмельницького регіону і столиці області, а також будь-якого населеного пункту України компанія «ВСВ-Групп» пропонує виконати виробництво ролет за індивідуальними розмірами відповідно до побажань замовника, призначення і декоративного оформлення всього будинку.

  Виготовлення

  При виготовленні ролет технологією передбачений регламент, що забезпечує безпеку експлуатації майбутньої конструкції і її надійність. Дані вимоги повністю відповідають міжнародним стандартам якості і санітарного контролю.

  Установка

  Замовити монтаж придбаних конструкцій – це можливість істотно подовжити термін служби ролет, так як недотримання технології можуть спричинити за собою передчасний вихід з ладу механізмів або полотна. Також установка ролет бригадами «ВСВ-Групп» – це доступ до гарантійного обслуговування на безоплатній основі протягом 1 року.

  Гарантія

  Для механізмів діє гарантія протягом одного року з дати монтажу, для покриття – протягом 10 років. Зобов’язання поширюються тільки за умови монтажу фахівцями компанії.

 • Які бувають види ролетних систем і чим вони відрізняються?

  Функціональні відмінності

  Можливості ролет і їх основні функції на отворі дозволяють класифікувати на такі види: рольвіконниці, захисні ролети, ролетні решітки.

  Матеріал виготовлення

  Збірку ролет можуть виконувати за допомогою одного з трьох матеріалів, з яких виготовляють базовий елемент конструкції – ламель:

  • металевий профіль – здешевлює конструкцію, застосовується для прорізів до 5 кв. м;
  • профіль з поліуретановим наповненням – забезпечує конструкції середню цінову категорію, а також функцію заощадження мікроклімату, використовується для виготовлення рольвіконниць;
  • екструдований профіль – ціна на такі ролети значно вище за інших, але при цьому по захисній функції цим ролетам немає рівних, застосовується для прорізів площею 10-15 кв. м.
Контакти
Хмельницький
(Хмельницький)
Хмельницький, вул. Гарнізонна, 30
Староконстантинів
(Староконстантинів)
Старокостянтинів, вул. Орджонікідзе 24
Кам'янець-Подільський
(Кам'янець-Подільський)
Кам'янець-Подільський, вул. Князів Коріатовичів 5
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige4 009 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 879 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 373 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140011 520 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250025 570 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 741 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів