Ролети в Хмельницькому

Ролети від «ВСВ - Груп» - естетичний і багатофункціональний елемент захисту

Для компанії «ВСВ-Групп» цінний кожен клієнт, тому в каталозі представлені найбільш надійні за всіма параметрами ролетні конструкції.

Ролети від компанії ВСВ-Груп в Хмельницькому це:

Ролети – естетичний захист вікон і дверних отворів

Наявність отворів в будівлі – дверей або вікон – завжди потребує додаткового захисту, так як вони забезпечують оглядовість, а без належної охорони і доступ в приміщення. Для захисту застосовувалися різні конструкції, які на сьогоднішній день успішно витісняють ролетами.

Конструкція ролет передбачає збірне полотно із забезпеченням можливості згортатися в рулон. Цим така модифікація відрізняється від секційних воріт, які при відкритті отвору йдуть під стелю. Ролета складається з окремих елементів. Вони отримали назву ламелі або ролетні профілі. У роллетах елементи завжди розташовуються горизонтально.

Компанія «ВСВ-Групп» спеціалізується на обладнанні прорізів будівлі захисними конструкціями, до яких також належать і ролети. В інтернет-магазині представлений каталог стандартних конструкцій, а відвідавши регіональне представництво, можна купити ролети в Хмельницькому або замовити виробництво конструкцій, унікальних для об’єкта, які не повторюються на інших будівлях.

Різноманітність конструкцій: популярні види і особливості ролетів

Існує значна кількість стандартних конструкцій, з якими можна ознайомитися в інтернет-каталозі або в офісі представництва. Але основні відмінності дозволяють розділити весь асортимент на три категорії, за якими ролети можна класифікувати:

 • за складом конструкції щодо матеріалу виготовлення;
 • за типом управління;
 • за функціональним призначенням.
За роки роботи нам вдалося сформувати зручний для наших клієнтів алгоритм співпраці
Асортимент ролет
Рольставні

Рольвіконниці – найбільш універсальні конструкції з широким функціоналом, стійкістю до злому, захисту приміщення від впливу зовнішнього середовища і зменшення тепловтрат, установка дозволяє істотно знизити витрати на кондиціонування і обігрів приміщення.


Захисні ролети

Захисні ролети – особливості конструкції і матеріалу основи дозволяють таким конструкціям надійно захищати отвори від грубих посягань зловмисників.


Ролетні решітки

Ролетні решітки – варіант захисту склопакетів, вітрин, терасових і верандних отворів від сторонніх поглядів зі збереженням оглядовості із базовими функціями захисту.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
ІНШЕ
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Питання та відповіді
 • У чому переваги ролетів від ВСВ-груп в Хмельницьку?

  Ролети варто замовити на вікна, двері або гараж, якщо будівля потребує охорони, розміщена далеко від інших будівель або ж необхідно приділити особливу увагу охороні майна.

  Переваги оснащення будівлі такими конструкціями полягає в таких моментах:

  • можливості недорого забезпечити захист елементів скління і інтер’єру;
  • здатності ролет запобігати попаданню пилу, опадів;
  • герметизації отвору з функцією енергозбереження (для рольвіконниць);
  • регулюванню рівнів освітлення і оглядовості;
  • захист від зловмисників.
 • Які є варіанти управління ролетами?

  Управління ролетами: комфорт експлуатації конструкцій

  Ролетне полотно може з легкістю підніматися або опускатися вручну, але, щоб заощадити час на управління значною кількістю отворів – оптимально встановити автоматичне керування, яке за допомогою однієї кнопки може задіяти роботу всіх ролет, встановлених на будівлі.

  Ручне керування

  Для ручного управління ролетами на конструкції встановлюються такі види приводів:

  • стрічковий привід – економічний тип управління для полотен масою 10-15 кг, конструкція передбачає наявність стрічки, кінці якої закріплені відповідно до валу і котушки, її натяг здійснює управління ходом полотна;
  • воротковий привід – привід середньої цінової категорії, управління яким здійснюється за допомогою обертання воротка, призначений для ролет вагою 25-30 кг;
  • пружинно-інерційний механізм – полотно фіксується в нижньому положенні замком, так як в цей момент пружина, розташована всередині валу, знаходиться в розтягнутому положенні, при відкритті замку її зусилля достатньо, щоб згорнути ролету в рулон, встановлюється на полотна масою 55-60 кг.

  Автоматичні приводи

  Для оснащення ролет автоматичним управлінням в її конструкцію монтується спеціально розроблена автоматика, доповнювана датчиками освітленості, температури, а також блоками дистанційного управління. Монтаж автоматики дозволяє економити час на управлінні ролетами і трансформує захисний елемент в інтелектуальну електронну конструкцію.

  Ролетні інновації

  Співробітники компанії «ВСВ-Групп» пропонують жителям Хмельницького впровадження автоматичного управління ролетами в систему життєзабезпечення будівлі «Розумний будинок». Це мінімізує кількість пультів керування і дозволить відкривати і закривати отвори за допомогою wi-fi-сигналу.

 • Які є розміри і ціна ролетів?

  Вартість ролет визначають три фактори – розмір отвору, різновид профілю і тип управління:

  • розміри отвору – ролети на вікна будуть значно дешевше конструкції на гараж;
  • різновид профілю – екструдований профіль відноситься до дорогих матеріалів, металевий – значно економічніший;
  • тип управління – автоматичне керування значно дорожче, так як включає ціну комплекту автоматизації.

  Ціна замовлення може бути збільшена на вартість супутніх послуг – організації доставки, виконання монтажу, здійснення сервісних операцій.

 • Який спектр послуг надає ВСВ-Груп в Хмельницьку?

  Послуги проектування, монтажу та обслуговування ролет в Хмельницькому від «ВСВ-Груп»

  У нас ви можете купити якісні ролети для забезпечення схоронності цілісності вікон та обмеження доступу через дверний або в’їзний отвір.

  Досвід наших фахівців дозволяє проектувати оптимальні рішення для об’єкта будь-якої складності. Від втілення вашої ідеї вас відділяє дзвінок або відвідування регіонального представництва в Хмельницькому, де вам завжди нададуть привітний прийом і не залишать без кваліфікованої консультації!

  Виробництво

  Для жителів Хмельницького регіону і столиці області, а також будь-якого населеного пункту України компанія «ВСВ-Групп» пропонує виконати виробництво ролет за індивідуальними розмірами відповідно до побажань замовника, призначення і декоративного оформлення всього будинку.

  Виготовлення

  При виготовленні ролет технологією передбачений регламент, що забезпечує безпеку експлуатації майбутньої конструкції і її надійність. Дані вимоги повністю відповідають міжнародним стандартам якості і санітарного контролю.

  Установка

  Замовити монтаж придбаних конструкцій – це можливість істотно подовжити термін служби ролет, так як недотримання технології можуть спричинити за собою передчасний вихід з ладу механізмів або полотна. Також установка ролет бригадами «ВСВ-Групп» – це доступ до гарантійного обслуговування на безоплатній основі протягом 1 року.

  Гарантія

  Для механізмів діє гарантія протягом одного року з дати монтажу, для покриття – протягом 10 років. Зобов’язання поширюються тільки за умови монтажу фахівцями компанії.

 • Які бувають види ролетних систем і чим вони відрізняються?

  Функціональні відмінності

  Можливості ролет і їх основні функції на отворі дозволяють класифікувати на такі види: рольвіконниці, захисні ролети, ролетні решітки.

  Матеріал виготовлення

  Збірку ролет можуть виконувати за допомогою одного з трьох матеріалів, з яких виготовляють базовий елемент конструкції – ламель:

  • металевий профіль – здешевлює конструкцію, застосовується для прорізів до 5 кв. м;
  • профіль з поліуретановим наповненням – забезпечує конструкції середню цінову категорію, а також функцію заощадження мікроклімату, використовується для виготовлення рольвіконниць;
  • екструдований профіль – ціна на такі ролети значно вище за інших, але при цьому по захисній функції цим ролетам немає рівних, застосовується для прорізів площею 10-15 кв. м.
Контакти
Хмельницький
(Хмельницький)
Хмельницький, пр.Миру 78/1
Славута
(Славута)
Славута, вул. Соборності, 29-Г
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige3 786 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 164 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 242 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140010 880 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250024 150 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 145 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?