Інформація про співпрацю для дизайнерів і архітекторів

Безкомпромісна якість і використання технологій провідних європейських виробників – дві головних риси стилю ТОВ «ВСВ-Груп». Ми – провідна компанія в Україні, яка займається продажами автоматичних воріт, ворітних систем і фурнітури.

VSV-Group: успіх для результативного співробітництва

За більш ніж десятирічну історію ми втілили в життя тисячі проєктів і почали співпрацювати з провідними фахівцями України, Європи та Азії, ставши офіційними діловими партнерами понад десяти компаній зі світовим ім’ям. ТПК «ВСВ-Груп» завжди відкрита для партнерства та спільної реалізації проєктів, тому готова запропонувати дизайнерам і архітекторам співпрацю на максимально прозорих і взаємовигідних умовах.

Працюючи на українському ринку з 2006 року, ми створили велику дилерську мережу з центральним офісом в Києві та готові працювати з нашими клієнтами і партнерами в кожному куточку України. Професіоналізм, а також використання кращих матеріалів і технологій породжують продукцію, яка задовольнить навіть найвибагливіших замовників.

Ми постійно розвиваємося, тому залучаємо до роботи висококваліфікованих дизайнерів і архітекторів, серед яких можете опинитися і ви. Наші умови спільної роботи засновані на довірі, партнерських відносинах і взаємній вигоді. Завдяки цьому з кожним днем ​​кількість партнерів VSV-Group збільшується.

Наш стиль роботи – це завжди професіоналізм, впевненість при виконанні навіть найскладніших завдань, оперативність і по-справжньому європейська якість. ТПК «ВСВ-Груп» – це партнер, з яким дійсно вигідно співпрацювати.

Головні переваги співпраці з VSV-Group

Тільки найкращі матеріали та виключно передові технології породжують європейську якість воріт, ролет, дверей, паркувальних, сонцезахисних і профільних систем. Щоб втілити в життя цілісний і успішний архітектурно-дизайнерський проєкт, слід співпрацювати з професіоналами. Саме ТПК «ВСВ-Груп» з радістю відкриє нові можливості та допоможе в реалізації навіть найскладніших завдань.

Серед переваг, які роблять роботу архітекторів і дизайнерів з нашою компанією виключно вигідною, варто виділити такі:

  • кожен проєкт ґрунтується на точних підрахунках і ідеальних розмірах всіх деталей;
  • точна візуалізація задач, яка допомагає коригувати кожен нюанс і виключає ймовірність недоліків;
  • наявність сертифікатів якості на всю вироблену нами продукцію;
  • професійні консультації на кожному етапі робіт;
  • гарантовані довговічність і безпека продукції, яка стане результатом нашої співпраці.

Представники ТПК «ВСВ-Груп» точно знають, що створення ворітних систем та інших складних конструкцій – це питання не тільки інженерної майстерності, а й креативного підходу. Використання незвичайних матеріалів обробки (скло, дерево), ексклюзивне художнє оформлення і рішення для нестандартних проєктів – теж в рамках нашої компетентності.

Наші інженери з радістю нададуть дизайн-студіям, архітектурним бюро й окремим фахівцям виїзну допомогу і технічну підтримку на всіх етапах проєктування і будівництва.

Наші каталоги і зразки продукції, а також презентації новинок допоможуть більш предметно говорити про спільну роботу. ТПК «VSV-Group» завжди прислухається до індивідуальних побажань, і як результат – ми спільними зусиллями створюємо унікальну продукцію, яка відрізняється високою якістю, ідеальною функціональністю і дивовижним дизайном.

Щоб отримати більш детальну інформацію про умови та можливості співробітництва з «ВСВ-Груп», звертайтеся за телефонами, вказаними на нашому сайті. Ми завжди відкриті для професіоналів, а також готові разом з вами створювати продукцію, яка перевершить всі очікування!

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів