Інформація про співпрацю для дизайнерів і архітекторів

Безкомпромісна якість і використання технологій провідних європейських виробників – дві головних риси стилю ТОВ «ВСВ-Груп». Ми – провідна компанія в Україні, яка займається продажами автоматичних воріт, ворітних систем і фурнітури.

VSV-Group: успіх для результативного співробітництва

За більш ніж десятирічну історію ми втілили в життя тисячі проєктів і почали співпрацювати з провідними фахівцями України, Європи та Азії, ставши офіційними діловими партнерами понад десяти компаній зі світовим ім’ям. ТПК «ВСВ-Груп» завжди відкрита для партнерства та спільної реалізації проєктів, тому готова запропонувати дизайнерам і архітекторам співпрацю на максимально прозорих і взаємовигідних умовах.

Працюючи на українському ринку з 2006 року, ми створили велику дилерську мережу з центральним офісом в Києві та готові працювати з нашими клієнтами і партнерами в кожному куточку України. Професіоналізм, а також використання кращих матеріалів і технологій породжують продукцію, яка задовольнить навіть найвибагливіших замовників.

Ми постійно розвиваємося, тому залучаємо до роботи висококваліфікованих дизайнерів і архітекторів, серед яких можете опинитися і ви. Наші умови спільної роботи засновані на довірі, партнерських відносинах і взаємній вигоді. Завдяки цьому з кожним днем ​​кількість партнерів VSV-Group збільшується.

Наш стиль роботи – це завжди професіоналізм, впевненість при виконанні навіть найскладніших завдань, оперативність і по-справжньому європейська якість. ТПК «ВСВ-Груп» – це партнер, з яким дійсно вигідно співпрацювати.

Головні переваги співпраці з VSV-Group

Тільки найкращі матеріали та виключно передові технології породжують європейську якість воріт, ролет, дверей, паркувальних, сонцезахисних і профільних систем. Щоб втілити в життя цілісний і успішний архітектурно-дизайнерський проєкт, слід співпрацювати з професіоналами. Саме ТПК «ВСВ-Груп» з радістю відкриє нові можливості та допоможе в реалізації навіть найскладніших завдань.

Серед переваг, які роблять роботу архітекторів і дизайнерів з нашою компанією виключно вигідною, варто виділити такі:

  • кожен проєкт ґрунтується на точних підрахунках і ідеальних розмірах всіх деталей;
  • точна візуалізація задач, яка допомагає коригувати кожен нюанс і виключає ймовірність недоліків;
  • наявність сертифікатів якості на всю вироблену нами продукцію;
  • професійні консультації на кожному етапі робіт;
  • гарантовані довговічність і безпека продукції, яка стане результатом нашої співпраці.

Представники ТПК «ВСВ-Груп» точно знають, що створення ворітних систем та інших складних конструкцій – це питання не тільки інженерної майстерності, а й креативного підходу. Використання незвичайних матеріалів обробки (скло, дерево), ексклюзивне художнє оформлення і рішення для нестандартних проєктів – теж в рамках нашої компетентності.

Наші інженери з радістю нададуть дизайн-студіям, архітектурним бюро й окремим фахівцям виїзну допомогу і технічну підтримку на всіх етапах проєктування і будівництва.

Наші каталоги і зразки продукції, а також презентації новинок допоможуть більш предметно говорити про спільну роботу. ТПК «VSV-Group» завжди прислухається до індивідуальних побажань, і як результат – ми спільними зусиллями створюємо унікальну продукцію, яка відрізняється високою якістю, ідеальною функціональністю і дивовижним дизайном.

Щоб отримати більш детальну інформацію про умови та можливості співробітництва з «ВСВ-Груп», звертайтеся за телефонами, вказаними на нашому сайті. Ми завжди відкриті для професіоналів, а також готові разом з вами створювати продукцію, яка перевершить всі очікування!

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?