Інформація про співпрацю для забудовників і будівельних компаній

За більш ніж десятирічну історію ТОВ «Торгово-промислова компанія« ВСВ-Груп» стала зразком успіху, реалізувавши понад 7,5 тисяч проєктів. Ми готові втілювати свій успішний досвід і розвиватися, тому відкриті для співпраці з будівельними компаніями.

VSV-Group: створення історії успіху

Отримавши премію «Лідер року-2017», наша компанія «ВСВ-Групп» не зупиняється на досягнутих результатах і продовжує удосконалюватися у всіх напрямках. Використання інноваційних технологій і якісного обладнання, помножене на професіоналізм наших співробітників, – це основа для реалізації нових успішних проєктів.

Ми не схильні до експериментів на об’єктах, тому довіряємо тільки матеріалам європейської якості. У каталозі нашої продукції – ворота, ролети, паркувальні, профільні та сонцезахисні системи, двері, пвх завіси, перевантажувальне обладнання і різноманітна фурнітура.

Вся наша продукція відповідає найвищим стандартам якості, володіє великим функціоналом, цікавим дизайном, є надійною і довговічною. А це – запорука взаємовигідної співпраці як на рівні індивідуальних замовлень, так і на рівні партнерства компаній.

Ми постійно розширюємо свою дилерську мережу і готові з вами співпрацювати не тільки в Києві, а й в інших куточках України: в Одесі, Дніпрі, Рівному, Луцьку, Чернівцях та інших населених пунктах.

ТПК «ВСВ-Груп» має багаторічний досвід реалізації проєктів, які стали у свою чергу складовою більших проєктів, таких, як будівництво житлових комплексів, промислових об’єктів та інших будівель. Ми можемо запропонувати забудовникам не просто партнерство: ми пропонуємо умови, засновані на взаємній вигоді, обміні досвідом та безкомпромісному професіоналізмі.

Вигідне співробітництво для будівельних компаній

У роботі з партнерами наша компанія «ВСВ-Груп» націлена на довгострокову співпрацю і пропонує умови, які стануть каталізатором успіху для обох сторін. У забудовників є безліч причин, щоб почати співпрацювати саме з нами:

  • індивідуальний підхід до кожного партнера дозволяє знайти найбільш ефективні схеми взаємодії;
  • високий рівень кваліфікації наших співробітників і їх постійна участь в тренінгах, семінарах, стажуваннях дозволяють не тільки зберігати, але й примножувати досвід компанії;
  • ми постійно вдосконалюємо технологічні процеси, готові йти в ногу з прогресом і навіть його випереджати;
  • надійність, ефективність і оперативність при виконанні замовлення – наші невіддільні риси роботи.

Ми працюємо над завданнями на всіх етапах, починаючи від проєктування та узгодження і закінчуючи гарантійним технічним обслуговуванням і ремонтом. Для десятків і сотень будівельних компаній по всій Україні співпраця з «ВСВ-Групп» – це:

  • вибір оптимальної вартості, заснований на економічних і ефективних рішеннях, гнучкі фінансові схеми розрахунків;
  • можливість спільно брати участь в тендерах;
  • конфіденційність, суворе виконання домовленостей і індивідуальний підхід;
  • можливість детально ознайомитися зі зразками продукції та проконсультуватися з представниками компанії;
  • офіційні гарантії якості;
  • доставлення по всій території України.

Відмінні риси роботи з ТПК «ВСВ-Груп» – оперативність, якість і точність. Завдяки нашому постійному самовдосконаленню база постійних партнерів компанії зростає з кожним днем. Ми будемо раді, якщо саме ваша будівельна компанія також почне співпрацю з нами, адже історію успіху можна і потрібно створювати разом.

Сьогоднішні досягнення Торгово-промислової компанії «ВСВ-Груп» багато в чому пов’язані саме з успішними партнерськими відносинами. Ми цінуємо кожного, з ким співпрацюємо, тому разом швидше йдемо у напрямку до заданих цілей.

Більш детально поговорити про співпрацю з VSV-Group ви можете, звернувшись за контактними номерами або використовуючи форму зворотного зв’язку. Наша продукція органічно впишеться в кожен проєкт будівельних компаній, а ми з радістю допоможемо вам прийняти сучасні рішення проєктування. Співпраця з нами – це найшвидший і ефективний шлях до успіху!

З нами зручно працювати
#
Оперативний розрахунок вартості

Ви зможете прийняти зважене рішення, знаючи всі витрати

#
Точний замір - безкоштовно

Точність замірів робить терміни проектування і монтажу мінімальними

#
Якісний професійний монтаж

Над Вашим замовленням буде працювати команда досвідчених фахівців

#
Робота безпосередньо з виробником

Вам не доведеться переплачувати посередникам за обладнання

#
Довговічність і надійність

Наші конструкції справно працюють протягом 15 років і більше

#
Сертифікована якість

Якість продукції підтверджена сертифікатами виробника

… ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ …
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?