Продаж та встановлення воріт, ролет та автоматики в Херсоні

Всі види воріт і ролетних конструкцій від виробника: якість продукції вищого класу

Воротні та ролетні системи, конструкції для контролю в'їзду та захисту від сонця - південному місту України

Один з головних портів України – Херсон, також є одним з важливих економічних регіонів південній частині країни. Така концентрація діяльності та історія міста, який починався як кріпосне укріплення залишили свій незгладимий відбиток на міській архітектурі – справжньому «коктейлі» стилів і напрямків.

Компанія «ВСВ-Групп» співпрацює на постійній основі з найбільшими промисловими об’єктами Херсона, тому, щоб прискорити виконання замовлень і доставку готової продукції на об’єкт, організувала відкриття регіонального представництва. Для зручності клієнтів тут представлені зразки продукції, з особливостями яких вас ознайомлять наші співробітники з великим досвідом роботи.

Також ми надамо:

 • каталоги стандартних модифікацій;
 • послугу розрахунку вартості проекту з урахуванням всіх нюансів;
 • організацію виїзду фахівця на об’єкт при необхідності;
 • оформлення договору на виробництво і доставку продукції;
 • сервісні роботи з обслуговування придбаного обладнання.

Для поєднання високої якості і прийнятних цін ми розширюємо свої бізнес-зв’язки і укладаємо угоди про партнерство з провідними європейськими виробниками ролетної і ворітної продукції. Це також дозволяє нам запропонувати нашим клієнтам останні новинки європейського ринку.

Пропонований асортимент

В основі асортименту доступного до замовлення в регіональному представництві – захисні конструкції для фасаду будівлі і території об’єкта. Ми забезпечуємо можливість нашим замовникам вибрати одну або комплекс позицій щодо захисту несанкціонованого доступу на об’єкт, збереження майна або забезпечення контролю в’їзду.

Також ми можемо запропонувати створення простих або автоматизованих сонцезахисних систем для вікон або оформлення зон відпочинку. Такі конструкції будуть актуальні не тільки для приватних домоволодінь, а й об’єктів готельного господарства.

На допомогу організації складських приміщень і обладнання їх спеціальною технікою і системами зберігання пропонуємо новітнє обладнання з категорій – меблі, техніка для складу, а також приймаємо замовлення для індивідуального проекту стелажів.

Універсальними конструкціями, затребуваними для будівель будь-якого призначення, є ворота і ролети. Асортимент і можливості створення ексклюзивно конструкції забезпечать ваш об’єкт за допомогою «ВСВ-Групп» естетичною і надійною конструкцією.

Концептуальні рішення щодо оснащення об'єктів від "ВСВ-Груп”
Ворота

Асортименту продукції цієї категорії компанія приділяє велику увагу, поповнюючи його новими модифікаціями. Уже зараз користувач може вибрати модель відповідно до механізму відкриття або складу полотна – розсувні, секційні, рулонні, відкотні. Для об’єктів будь-якої складності будуть виготовлені ворітні конструкції, в тому числі з урахуванням побажань або ескізу замовника. Також доступна послуга автоматизації управління комплектацією конструкції пристроями автоматики для воріт.


Ролети

Доступні в асортименті як в варіантах «стандарт», так і виготовлення комбінованих полотен з розширеним функціоналом. Для об’єкта ми можемо виготовити як окрему конструкцію для отвору, так і комплексне замовлення з облаштування захисних елементів кожного отвору або обмеження території тераси чи зони відпочинку. При замовленні можна вибрати тип управління, варіант оформлення або нанесення ексклюзивного малюнка, обраного замовником.


Автоматика

Повний комфорт в управлінні системами воріт і ролет можливо відчути тільки після установки приводів автоматичного управління. Шлагбауми для великих стоянок або відокремлене паркомісце у дворі будинку вирішать проблеми зі стоянкою автомобіля.

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 14 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації та автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Ексклюзивність проектів

Велика частина пропонованої нами продукції – елементи фасаду і в’їзду, тому ми поважаємо прагнення наших клієнтів до ексклюзивності проекту і докладаємо всіх зусиль, щоб придбана у нас продукція не повторилася на інших об’єктах. Для цього ми напрацювали арсенал дизайнерських рішень, які реалізуються за допомогою різноманіття матеріалів і можливості їх комбінації. Наприклад, ворота можна доповнити комбінацією світлопрозорих вставок, не втративши при цьому функції енергозбереження.

Наші пріоритети

Прагнення реалізуватися не як дилер, а як виробниче підприємство дозволяє нам постійно розширювати сфери своєї діяльності. Вже зараз ми пропонуємо 14 категорій товарів з більш, ніж 1000 найменувань конструкцій і устаткування. У нас є вигідні пропозиції для організації бізнесу і оснащення конструкціями приватних домоволодінь. Для нестандартних завдань разом із замовником ми прагнемо знайти найбільш раціональне рішення поставленого завдання.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Дякуємо! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Співробітник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакового цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Херсон
(Херсон)
Херсон, вул.Нафтовиків 9
Індивідуальний підхід

Щоб наші клієнти змогли із задоволенням повернутися за новинкою, ми індивідуально підходимо до виконання кожного проекту. Наш замовник завжди в курсі наших дій і наш пріоритет – не продаж, а співпраця для виконання проекту. Ми прагнемо врахувати всі побажання, в тому числі і обмеження в рамках бюджету, але при цьому гарантувати високу якість пропонованої продукції.

Питання та відповіді
 • Як відбувається організація доставки та монтажу?

  В якій би точці регіону або України не знаходився об’єкт замовника, ми можемо запропонувати супутні проекту додаткові послуги. Доставка і установка обладнання, виконані акуратно і відповідно до регламенту, вбережуть обладнання від псування, а клієнта від «головного болю» як доставити габаритні конструкції. Опційно заявку можна оформити в Запорізькому регіональному представництві.

 • Як часто відбувається оновлення асортименту?

  «ВСВ-Групп» веде моніторинг затребуваності товарних одиниць, а також на правах партнерства співпрацює з провідними європейськими виробниками обладнання, наприклад, Alutech (Білорусія), Comunello (Італія). Тому у нас можна придбати не тільки класичні варіанти, але і ті новинки, які ще не вийшли на український ринок.

Співпраця з «ВСВ-Групп» - якісний сервіс без компромісів!

Компанія «ВСВ-Групп» завжди готова обговорити пропозицію про співпрацю і ознайомити зі своїми можливостями по питанням позицій асортименту. Ми раді бачити своїх відвідувачів і надати привітний прийом, відповісти на всі питання і запропонувати спільний пошук оптимального варіанту. Ми завжди йдемо назустріч клієнту, щоб спільна робота над проектом принесла задоволення від його результату, а клієнт зміг гордо рекомендувати нас своїм знайомим.

Компанія «ВСВ-Групп» співпрацює як з всесвітньо відомими концернами та установами, так і з приватними особами. Нам неважливий обсяг замовлення, ми підійдемо до вирішення вашого питання з усією відповідальністю, так як репутація компанії будується на вашій довірі, яку ми завжди прагнемо виправдати. Тому пропонуємо тільки найкраще за відмінними цінами!

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?