Автоматика для воріт в Херсоні

Приводи автоматичного доступу до воротних і ролетних конструкцій збільшують термін експлуатації виробів і дарують комфортний доступ для господарів і гостей

Автоматика для воріт - комфорт і безпека експлуатації ворітних конструкцій

Оснащення системою автоматики ворітних конструкцій – спосіб економити час без обмеження зручності, що дозволяє швидко і акуратно відкрити ворота натисканням кнопки управління, не залишаючи гараж, завдяки потужності пульта дистанційного керування.

Можливості сучасної автоматики для воріт практично безмежні. Виробники розробили безвідмовні системи для всіх типів воріт, застосовуваних для обладнання в’їзду на територію або в гараж. Привід включає в себе передавальний механізм, електродвигун і пульт управління. Також електрична частина передбачає наявність функцій, які блокують електрозасов з можливістю його розблокування користувачем. Суворі вимоги до безпеки вирішуються шляхом доукомплектації базового приводу спеціальними пристроями, які візуалізують переміщення полотна і можуть його розгорнути в протилежну від перешкоди сторону.

У регіональному представництві компанії «ВСВ-Групп» широко представлена ​​категорії продукції автоматика для воріт в Херсоні, а також діючі зразки продукції. Крім того, менеджери компанії володіють достатнім досвідом і кваліфікацією, щоб допомогти визначитися з вибором і купити оптимальну конфігурацію пристроїв.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасної пускової системи
Різновиди комплектів автоматизації

Для покупки автоматики для воріт в Херсоні жителям регіону і столиці області компанія «ВСВ-Групп» пропонує широкий асортимент продукції відмінної якості від білоруської компанії Alutech, An-Motors, італійського концерну Comunello і німецького Marantec, які визнані не тільки в Україні, а й у усьому світі.

Крім торгових марок, автоматика для воріт відрізняється конструктивними особливостями в залежності від конфігурації ворітної конструкції і технічними характеристиками для відповідності габаритам полотна. Також ціна комплекту може істотно відрізнятися в залежності від складу і доповнення його аксесуарами.

Різновиди комплектів автоматизації
Автоматика для гаражних воріт

При обладнанні в’їзду в гараж використовується один з двох видів електроприводів: ланцюговий з керуванням за допомогою ланцюга або вальний. Принцип роботи цих двох механізмів практично не відрізняється, але розраховані вони на різні експлуатаційні навантаження. Ланцюговий привід оптимальний для об’єктів побутового призначення, так як не розрахований на посилену експлуатацію. Вальний встановлюють на об’єкти з великою частотою використання. Також при виборі необхідно орієнтуватися на габарити полотна, так як ланцюговий привід встановлюється на полотна невеликій площі і маси.


Автоматика для відкотних воріт

Принцип роботи приводу, що монтується на відкотні ворота, передбачає наявність двох складових – провідної шестерні і зубчастого елементу. Шестерня, що обертається електромотором, призводить полотно в рух.


Автоматика для розсувних воріт

Основна відмінність приводів, які монтуються на розсувні ворота – спосіб передачі зусилля. У лінійному механізмі це відбувається за рахунок наявності обертового гвинта і гайки, в важільному – за рахунок дії важеля. Лінійний привід невибагливий в обслуговуванні, важільний забезпечує плавність переміщення стулки. Вибираючи комплект автоматики для воріт в Херсоні, важливо в першу чергу визначити габарити конструкції, так як вони повинні відповідати характеристикам потужності електроприводу.


Автоматика для промислових воріт

Орієнтиром при виборі комплекту автоматики для воріт в Херсоні на об’єкт виробництва є вальний тип, який характеризується надійністю експлуатації в умовах високої частоти повних циклів роботи. Також обов’язково обладнання повинно бути оснащено: блокуваннями на випадок пошкоджень механічної частини; функцією синхронізації з встановленим в отворі перевантажним обладнанням; можливістю збереження працездатності при відключенні електроживлення.

Переваги автоматики для воріт

Якісна автоматизація з дотриманням регламенту та відповідності характеристик конструкцій забезпечить тривалу і безперебійну експлуатацію воріт, зручну і безпечну для користувача.

Комфорт незалежно від погодних умов

Представлена ​​в асортименті «ВСВ-Групп» автоматика для воріт в Херсоні, розроблена з урахуванням можливості функціонування в кліматичних умовах України, зберігаючи працездатність в широкому температурному діапазоні.

Відсутність стороннього шуму

Для сучасних механізмів, які застосовуються для автоматизації воріт, можливість безшумної роботи приводу є однією їх характерних особливостей.

Вища ступінь безпечної експлуатації

Для того, щоб механічна і електричні складові автоматики не могли завдати шкоди користувачеві і оточуючим, привід оснащений функціями захисту, а також має бути доповнений аксесуарами безпеки.

Захист від зловмисників і несанкціонованого доступу

Автоматизація воріт синхронізується з електромеханічним засувом, який блокує в’їзд і забезпечує захист від несанкціонованого доступу.

Готові рішення
Автоматика для воріт від «ВСВ-Групп» - широкий спектр супутніх послуг для зручності замовників

Неспеціалісту досить складно визначитися з вибором автоматики для воріт, так як обладнання маркується певним набором показників, не завжди зрозумілих, а картинки в мережі інтернет не відображають реального розміру пристрою. Щоб не заплутатися в складностях конструкцій і зробити правильний вибір, компанія «ВСВ-Групп» рекомендує відвідати регіональне представництво, щоб замовити комплект автоматики в Херсоні або купити устаткування в наявності. Також, наші фахівці відповідально підходять до кожного замовлення і не відмовлять в консультативній допомозі або оформленні договору на одну або кілька сервісних послуг:

 • організацію доставки по Україні або по місту;
 • виконання монтажу з виїздом фахівців на об’єкт;
 • рішення нестандартних ситуацій оформленням замовлення на виготовлення ексклюзивного пристрою;
 • налагодження та технічне обслуговування автоматичних приводів.
Відгуки наших клієнтів
Ілля

Хірург

Хороша автоматика, користуємося з задоволенням, дійсно хороша якість, зі встановленням проблем не виникало. Швидко реагує на сигнал. За швидке доставлення – дякую!

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Ціни на автоматику
НазваЦіна***
AN-Motors ASG1000 4KIT - комплект приводу для гаражних воріт4 556 грн
Гаражний привід Marantec Comfort 606 624 грн
Автоматика Alutech Levigato LG-800 * - привід для гаражних воріт4 165 грн
Автоматика Alutech Roto RTO-1000KIT - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)8 721 грн
Автоматика Comunello Fort 1000 - комплект приводу для воріт (вага до 1000 кг)10 473 грн
Автоматика AN-Motors ASL1000Kit - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)7 770 грн
Автоматика Comunello Abacus 300 - комплект приводу для розпашних воріт14 513 грн
AN-Motors ASW 4000 Kit - комплект привода для розпашних воріт13 752 грн
Автоматика Alutech Targo TR-3531-230KIT - привід для промислових воріт10 789 грн
Німецька автоматика Marantec STAW1-7-19 KE / 230V для промислових воріт11 348 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Питання та відповіді
 • Принцип дії автоматичних приводів?

  Дана технологічна характеристика передбачає поділ асортименту автоматичних приводів для воріт на наступні типи.

  Вальний привід

  Передбачає наявність на валу багатоканавкового барабана. Кріплення такого пристрою виконується безпосередньо на вал. Також обов’язкова наявність торсіонних пружин, які крім основної функції діють в якості елемента безпеки. Переміщення полотна здійснюється за допомогою троса.

  Ланцюговий привід

  Корпус такого приводу розташовується на валу. Рух ворітного полотна забезпечує переміщення ланцюга. Від корпусу до валу енергія передається за допомогою передавального механізму.

  Лінійний привід

  Розроблено для установки на розсувні ворітні модифікації. Рух стулки відбувається за рахунок передачі енергії від двигуна через обертовий гвинт.

  Важільний привід

  Встановлюється на розсувні модифікації. Відрізняється методом передачі енергії руху від електродвигуна, який передбачає наявність важеля передачі.

Автоматика для воріт від «ВСВ-Групп» - поєднання європейської якості та комфортних умов з взаємовигідним співробітництвом

Продукція компанії «ВСВ-Групп» – це гарантія прийнятної вартості, так як реалізація забезпечується не дилерськими, а партнерськими угодами з провідними європейськими виробниками автоматики. Заручившись їх підтримкою в підготовці наших співробітників, а також значним досвідом у розвитку сегмента «ворітна автоматика», ми можемо запропонувати жителям Херсона купити автоматику для воріт за доступною ціною з гарантійними зобов’язаннями високої якості і надійності!

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів