Гаражні ворота в Херсоні

Компанія «ВСВ-Груп» реалізує Ваші сміливі фантазії і перетворить їх на реальність ― від класичних варіантів орних конструкцій до ультрамодних секційних і панорамних воріт

Гаражні ворота - міцність і витонченість ворітної продукції для Херсона та області

Для захисту гаражного отвору важливо підібрати таку конструкцію, яка змогла б виконати захисну функцію не тільки від негоди, але і від надмірної «уваги» зловмисників. Тому до параметрів удароміцності та енергозбереження воріт гаражних пред’являються досить суворі вимоги.

Для жителів Херсона і області компанія «ВСВ-Групп» відкрила регіональне представництво, щоб задовольнити зростаючий попит на пропоновану нами продукцію і мінімізувати терміни виконання замовлення. Тому завжди раді бачити своїх замовників і нових клієнтів в нашому представництві, щоб надати кваліфіковану допомогу з питання вибору, проекту або обслуговування гаражних воріт в Херсоні на вигідних умовах з гарантією якості.

Уже зараз ми можемо запропонувати різноманіття моделей, перевірених часом і улюблених європейським споживачам, а також втілити ідею клієнта зі створення ексклюзивної конструкції.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних гаражних воріт
Варіанти конфігурації

Загальний перелік ворітної продукції від «ВСВ-Групп» включає близько тисячі позицій, які можна розділити на 4 основних категорії по конфігурації ворітної конструкції. Якщо кожна з них може технічно підійти на об’єкт замовника і складно зробити остаточний вибір, на допомогу завжди готові прийти наші консультанти в регіональному представництві компанії. Вам продемонструють діючі зразки продукції, розкажуть докладно про кожну категорію, щоб ви могли без сумнівів купити гаражні ворота в Херсоні на умовах ідеального поєднання ціна / якість.

Модифікації воріт для в'їзду та боксів від «ВСВ-Груп»
Розсувні ворота

Для приватних домоволодінь з обмеженим в’їзним просторів така конструкція не підходить, так як вимоглива до розмірів в’їзного простору. Найчастіше двостулкові розсувні моделі затребувані для ремонтних майстерень і ангарів для великогабаритної техніки. Для «полегшення» конструкції її виробництво передбачає безліч різновидів заповнення каркаса з різними варіантами декоративного оформлення без скорочення експлуатаційного ресурсу.


Секційні ворота

Особливості конструкції полягають в будові полотна, яке збирається з горизонтальних елементів. Для складання застосовується особливий матеріал – сендвіч-панель. Це порожнистий елемент, внутрішня частина якого заповнюється поліуретаном. Таким чином, полотно зібране з таких сегментів з одного боку здатне протистояти ударам і спробам злому, а з іншого – герметизувати отвір від тепловтрат і протягів.


Рулонні ворота

Можливість вибору виду монтажу і його простота забезпечують цій конструкції в поєднанні з прийнятною ціною значну популярність в Україні. У цьому виробі полотно мобільно та згортається в рулон при відкритті отвору. Воно складається з пінонаповнених або екструдованих ламелей. Також може бути передбачений додатковий вхід.


Ворота поворотно-підйомного типу

Для даної конструкції характерно збереження монолітності полотна при відкритті отвору. Але підйом вгору на механізмі відкриття потребує певної висоті будівлі, тому поки ця конструкція не отримала широкого розповсюдження.

Вимоги до гаражних воріт

Для того, щоб заявлені функції воріт гаражних в Херсоні, радували користувача не один рік безперебійною експлуатацією, конструкція повинна відповідати певним вимогам:

 • безпека – ні елементи каркаса, ні опціонні пристрої та їх принцип роботи не повинні завдати шкоди користувачеві і оточуючим в момент руху воріт в отворі;
 • практичність – експлуатація встановленої конструкції не повинна потребувати використання коштів або проведення операцій, недоступних розумінню користувача;
 • відповідність технічним умовам об’єкта – установка конструкції повинна забезпечувати повну функціональність і не перешкоджати переміщенню крізь отвір ні людині, ні автомобілю, а також вільно переміщатися по отвору без дефектів і сторонніх звуків;
 • стійкість до зовнішнього середовища – готова конструкція повинна мати захисне покриття полотна і елементів механізму, що забезпечує захист від агресивного впливу опадів і несприятливого діапазону температур;
 • ізоляційні властивості – в полотні повинен бути передбачений елемент теплоізоляції – ущільнювальна система, в перерізі якої видно повітряні камери, що запобігають виникненню протягів або якоїсь несприятливої зміни мікроклімату в гаражі;
 • безперебійність – в конструкції повинні бути присутніми елементи, функції або системи, які забезпечують збереження працездатності воріт при будь-яких умовах без ризику несанкціонованого доступу.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Ворота для гаража Херсоні від «ВСВ-Групп» - міцність і естетичність сучасних конструкцій

Сервіс від компанії «ВСВ-Групп», окрім продажу готових стандартних конструкцій, включає розширений перелік сервісних послуг:

 • можливість проектування конструкції будь-якої складності;
 • виготовлення виробу згідно проекту і вимог клієнта;
 • послуги монтажу, що виконуються досвідченими фахівцями;
 • забезпечення налагодження функціональності;
 • технічне обслуговування механізмів і електроніки;
 • гарантія і розширені зобов’язання, а також післягарантійне обслуговування по заявці клієнта.
Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власник консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

Інше
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Інше
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Питання та відповіді
 • Які ще бувають типи воріт для гаража?

  Розстібний

  Мають нескладну конструкцією і не вимагають великих витрат при експлуатації. При бажанні можуть бути автоматизовані.

  Вироби підйомно-поворотного типу

  Виготовляються з цілісного полотна. Підходять для житлових, складських і виробничих приміщень.

Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Гаражні ворота з сендвіч-панелей Alutech Classic 2250х2125 мм M-гофр колір під дерево «золотий дуб»23 380 грн
Підйомні секційні ворота для гаража Алютех Класик 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний22 689 грн
Гаражні ворота Alutech Trend 2500х2125 мм L-гофр білого кольору17 165 грн
Ворота гаражні з сендвіч-панелей Алютех Тренд 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний15 784 грн

* * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Ми зробимо все, щоб виправдати вашу довіру!

Досвід і тривалість функціонування на українському ринку компанії «ВСВ-Групп» дозволяє впевнено перевершувати конкурентів. Це стосується не тільки ціни, а й можливості запропонувати своїм клієнтам найсвіжіші новинки. Постійне навчання у партнерів, підвищення кваліфікації фахівців-монтажників дає нам право стверджувати, що, вибираючи наші пропозиції – український споживач вибирає для себе найкраще. Ми зробимо все, щоб співпраця з нами запам’яталося радістю точного втілення в життя задумки клієнта!

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів