Ролети в Херсоні

Захисні жалюзі з металопрофілю від «ВСВ-Груп» - гідне прикраса Ваших вікон, альтанок, веранд і балконів

Ролети - практичний захист отворів будівлі

Практичність ролет і невибагливість до умов експлуатації раціонально доповнюються функціональністю цих конструкцій. Вони затребувані для установки на вікна, двері і навіть на гараж в якості в’їзних воріт.

Конструкція ролети складається з трьох компонентів:

 • полотна з окремих сегментів;
 • напрямних, по яких переміщається полотно і забезпечується його прилягання до отвору;
 • захисного короба для розміщення ролети над отвором при його повному відкритті.

Також розрізняються види управління. Можливе оснащення конструкції як простим ручним, так і технічно складним – автоматичним, з комплектацією різними датчиками для віддаленого управління або зміни положення полотна в залежності від зміни рівня освітлення.

Компанія «ВСВ-Групп» виконує замовлення на виробництво ролет в Херсоні від фізичних та юридичних осіб. Ми готові допомогти купити ролети в Херсоні за прийнятними цінами і виконаємо будь-яку заявку, незалежно від її обсягу. Крім стандартних модифікацій, замовникам доступна можливість втілення власного проекту. Для уточнення деталей і оформлення договору завжди чекаємо вас в офісі регіонального представництва.

Різноманітність конструкцій: популярні модифікації і їх особливості

Компанія «ВСВ-Групп» пропонує весь асортимент наявної на сьогоднішній день ролетної продукції і демонстрацію зразків в офісі регіонального представництва в Херсоні. Всі модифікації представлених позицій розрізняються за кількома визначальними факторами:

 • механізмом управління (ручний або автоматичний);
 • матеріалами, що використовується у виробництві ролетного полотна;
 • конструктивними особливостями;
 • декоративним оформленням.
За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних ролетних виробів
Переваги ролетів

Встановлені ролети на вікна успішно спрацьовують як елементи захисту скління і отворів. Вони запобігають активному забруднення інтер’єрів пилом, опадами, а також вигорання предметів інтер’єру під впливом сонячних променів. З такими функціями справляються всі модифікації ролет. Крім того, їх застосування також характеризується наступними перевагами:

 • монтаж на будь-якому етапі експлуатації об’єкта, в тому числі після оздоблювальних робіт;
 • регулювання освітлення і оглядовості за допомогою переміщення ролети по напрямних;
 • зменшення витрат на обігрів і кондиціонування будівлі;
 • герметизація отвору зі збереженням мікроклімату;
 • привабливий зовнішній вигляд в поєднанні з удароміцністю конструкцій;
 • можливість використання полотна як рекламної площі для впізнаваності об’єкта.
Асортиментний ряд ролетних систем з великого каталогу «ВСВ-Груп»
Жалюзі з металопрофілю

Найпоширеніший варіант облаштування віконних і балконних прорізів. Завдяки цінової доступності, легкі зразки з металевого або алюмінієвого профілю можна зустріти на більшості вікон житлових будинків. Колірні і фактурні варіації таких моделей приносять практичну користь та естетичну красу.


Рольставні з пінополіуретановим прошарком

Термоізольовані властивості поліуретану в пінному стані активно застосовуються в багатьох сферах промисловості. Наповнювач розміщують між двох шарів профілю, заповнюючи їм весь вільний простір. Така прошарок не тільки зберігає тепло в приміщенні, але і відмінно поглинає вуличний шум.


Ролети з екструдованого профілю

Моделі виготовляються з армованого профілю. За рахунок збільшення ребра жорсткості підвищується опірність конструкцій до злому. Їх також рекомендують встановлювати в місцях з підвищеною вітряну./p>

Послуги проектування, монтажу та обслуговування ролет в Херсоні

Виробництво

Особливості технології виробництва і можливість комбінування різних матеріалів компанія «ВСВ-Груп» застосовує для організації створення ексклюзивних варіантів замовлення.

Виготовлення

Для виготовлення ролетної продукції за основу береться європейське законодавство екологічної та санітарної безпеки, а також міжнародні стандарти якості, що діють в тому числі і на території України.

Монтаж

Економія на послуги з установки ролет може в кінцевому підсумку стати причиною передчасного псування конструкції, якщо в процесі не був дотриманий регламент і операції виконані неспеціалістом. Компанія «ВСВ-Груп» за заявкою організовує доставку замовлення на об’єкт в Херсоні і надасть монтажну бригаду для виконання робіт.

Гарантія

Зобов’язання гарантії, протягом якої доступні безкоштовний ремонт і обслуговування, оформляється на договірній основі і надається тим клієнтам, замовлення яких було встановлено фахівцями «ВСВ-Груп».

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Ролети від «ВСВ - Груп» - практичність і естетичність надійних конструкцій

Для забезпечення отворів естетичними захисними конструкціями компанія «ВСВ-Групп» пропонує широкий асортимент ролет в Херсоні і їх модифікацій. Ми можемо надати замовникам не тільки можливість вибору стандартних виробів, але і втілити будь-яку ідею, вписавши конструкцію в архітектурний стиль об’єкта.

Прагнення «ВСВ-Груп» до підвищення якості послуг, що надаються компанією, забезпечує наших замовників повним сервісом супроводу угоди від проекту до здачі готового об’єкта. Ми завжди раді прийти на допомогу, надати консультацію або визначитися з вибором, ознайомивши з нашими можливостями.

Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige3 786 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 164 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 242 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140010 880 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250024 150 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 145 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Питання та відповіді
 • Який матеріал виготовлення використовується для ролетів?

  Різноманітність ролетної продукції забезпечено в першу чергу застосуванням різних матеріалів для складання полотна. Крім того, окрема ролета може також включати комбінацію різних елементів – глухих ламелей або перфорованих для оглядовості і забезпечення природного освітлення. Всі типи ламелей ділять на три види:

  • металопрофіль – найбільш економічний тип, призначений на отвори, площа яких не перевищує 5 кв.м, затребуваний для монтажу на приватні домоволодіння і промислові об’єкти;
  • пінонаповнений профіль – відноситься до середньої цінової категорії, є оболонкою з алюмінію і внутрішнього наповнення поліуретановою піною різного ступеня щільності, відрізняється енергозберігаючими і антивандальними властивостями завдяки багатошаровості;
  • екструдований профіль – досить дорогий матеріал, тому що для його виготовлення використовуються злитки алюмінію, встановлюється на прорізи до 15 кв.м, не призначений для енергозбереження, але характеризується підвищеною зламостійкістю.
 • Які функціональні відмінності ролетних полотен?

  Функціональність ролетних полотен також дозволяє їх розділити на:

  • рольвіконниці – найбільш поширена модифікація, в провадженні якої застосовуються різні типи ламелей в залежності від необхідності збереження оглядовості (ламелі з перфорацією і без неї), характеризуються середнім ступенем захисту приміщення від ультрафіолету, опадів і несприятливих температур;
  • захисні ролети – найчастіше застосовуються в якості елементів безпеки об’єктів, що становлять підвищену цікавість у зловмисників, заповнюються зазвичай екструдованим профілем різної конфігурації;
  • ролетні решітки – відносяться до елементів безпеки, які крім стійкості до злому забезпечують збереження елементів скління отвору, але не порушують його оглядовості, затребувані бля обладнання вітрин, терас і альтанок, тому що не перешкоджають вільній циркуляції повітря.
 • Які є способи управління ролетами?

  Керувати переміщенням ролетного полотна можна двома способами – ручним або автоматичним. Автоматика для ролет – додаткова опція, яка трансформує полотно в інтелектуальну конструкцію за допомогою доукомплектації спеціальними датчиками. Ручне управління – базовий привід, який також має свій асортимент різновидів в залежності від габаритів полотна.

  Ручне керування

  Для оснащення ролет ручним приводом в конструкції в залежності від її маси може використовуватися один з трьох типів ручних приводів:

  • стрічковий тип – вал і котушка з’єднуються між собою міцною стрічкою, яка приводить в рух ролету, призначений для полотен до 15 кг, належить до економічних варіантів управління;
  • воротковий тип – передбачає наявність ручки-воротка, що діє за принципом кардана, встановлюється на полотна до 30 кг, відноситься до середньої цінової категорії;
  • пружинно-інерційний механізм – передбачає наявність пружини всередині валу, яка призводить полотно в рух, призначений для полотен до 60 кг.
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?