Продаж та встановлення воріт, ролет та автоматики в Конотопі

Конотоп ― місто, прославлене Гоголем, центр навчання льотної майстерності та місце розташування унікальної системи трамваїв

Вигідні пропозиції та переваги при укладенні договору з «ВСВ-груп»

Компанія «ВСВ-груп» займається виготовленням воріт різних модифікацій, рольставен і захисних жалюзі, а також робить їх роботу автоматизованою за допомогою приводів, двигунів і редукторів. Виробництво та збірка готової моделі відбувається в промислових майстернях, що належать компанії. Виготовлення продукції проводиться з сировини й матеріалів від перевірених постачальників Європи і країн СНД. Поставки базових запчастин, комплектуючих і комплектів автоматики доставляються на власному транспорті з-за кордону.

Продумана логістика, власний автомобільний парк і володіння приміщеннями дозволяє «ВСВ-груп» не закладати витрати на оренду в собівартість виробу. А прямі контакти з заводами-виробниками та дилерські ексклюзивні відносини роблять ціну на сировину і комплектуючі привабливою для кінцевого покупця. Наявність регіонального представництва в кожному великому та обласному місті України дозволила «ВСВ-груп» сформувати швидку доставку необхідних запасних частин в місце призначення. Сервісні центри й торгові офіси приймають звернення громадян в цілодобовому режимі онлайн і телефонному режимі в робочий час.

«ВСВ-груп» – одна з небагатьох компаній, яка дає гарантію на стабільну роботу приводів автоматичного доступу і безкоштовне обслуговування протягом гарантійного терміну. Можливо також підписання договору на післяпокупочне обслуговування по завершенню безкоштовного сервісного терміну з хорошою системою бонусів і знижок.

Тільки компанія «ВСВ-груп» може запропонувати весь спектр послуг від ескізу і проекту до монтажу і післягарантійного обслуговування:

Модернізуємо приватний сектор і виробничі склади з «ВСВ-груп»
Ворота для центрального в'їзду та зберігання автомобіля

Велика кількість моделей воріт для облаштування основного заїзду або боксу для машини порадує навіть найвибагливішого власника. Каталог виробів включає в себе зразки рулонних, секційних, орних, панорамних і відкатних воріт. Наявність всіляких матеріалів для базового полотна, фурнітури та декоративного оздоблення, різноманіття текстур і колірна гамма не залишить Вас байдужим, а фахівець компанії допоможе зробити грамотний технічний вибір.


Захисні рольставні для дверей і вікон

У комплексі охоронної системи будинку, офісу або виробництва, ролетні системи грають не останню роль. Віддаючи перевагу зламостійким жалюзі, Ви можете бути впевнені в безпеці житла й особистого майна. Термозахист від холоду і спеки, зниження витрат на обігрів приміщень, захист від шуму і пилу ― практичні якості від установки ролет на вікна.


Легкий доступ у двір і організація паркування

Автоматизація воріт врятує Вас від необхідності залишати авто в погану погоду і застосування ручної сили. Віддалений контроль за територією будинку або складу можливий навіть у Вашу відсутність. Блокатори для одиничного паркомісця і комплекти шлагбаумів дозволяють організувати стоянку для улюбленої машини.

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 14 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації та автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Дякуємо! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Співробітник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакового цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Суми
(Суми)
Суми, вул. Заливна, 29/1
Конотоп
(Конотоп)
Конотоп, вул. Батуринська 22а
Суми
(Суми)
Суми, вул. Білопільський Шлях, 16
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?