Ролети в Конотопі

Вишуканий стиль Вашим вікнам, мансардам і терасам додадуть ексклюзивні моделі рольставен і захисних жалюзі від «ВСВ-груп»

Ролети від «ВСВ-груп» це:

Вирушаємо в Конотопський офіс «ВСВ-груп» за стильними ролетними виробами

Жителі Сумської області століттями прикрашали вікна розписними віконницями і декоративними лиштвами. Така тенденція добре проглядається в селах і селищах і досі залишається досить популярною. Якщо багато років віконниці грали оригінальний елемент декору, то сьогодні їх потенціал значно розширився. Сучасні конструкції жалюзі представляють із себе багатофункціональний комплекс захисту від злочинних зазіхань і негоди.

Моделі захисних рольставен від “ВСВ-Груп” виготовляються із профілів і сендвіч-панелей європейської якості. Основою базового матеріалу служить сплав алюмінію та металу. Патентна методика дозволяє зберегти міцні та довговічні якості цих матеріалів, але робить конструкцію полегшеною. Поверхневий шар і декор може бути виконаний в будь-якому класичному варіанті або за індивідуальним проектом замовника. Колірна гамма й безліч фактур поверхні відрізняється завидною різноманітністю. Компанія “ВСВ-Груп” надає гарантію на вироби особистого виробництва ― якість сировини й фурнітури перевірено роками і зобов’язаннями партнерів.

Захисні ролети встановлюють не тільки на віконних отворах, на мансардах і верандах. Вони також використовуються для захисту дверного отвору в комерційних структурах і на торгових об’єктах. Жалюзі з армованого профілю мають класифікацію по опірності до злому, поширенню пожежі й служать перешкодою на шляху злодіїв і грабіжників. Зовнішні конструкції рольставен оснащуються захисними коробами, антивандальними замками і фіксаторами безпеки. Зламати таку ролету вимагає великої кількості часу і спеціальних пристосувань.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних ролетних виробів
Моделі рольставен і типи захисних жалюзі від «ВСВ-груп» в Конотопі
Багатофункціональні жалюзі для будинків і котеджів

Алюмінієві та металопрофільні моделі захисних ролет відносяться до виробів середньої цінової політики та є хітом продажів. Вони захищають від пилу й міського шуму, запобігають псуванню склопакетів і деталей вікна, дозволяють регулювати рівень тіні й сонця всередині приміщення.


Ролети з пінополіуретановим наповнювачем

Використання поліуретану в якості прошарку в конструкції жалюзі призвело до підвищення їх теплозахисних якостей. Пориста речовина, отримана в результаті спінювання, має пористу й непроникну структурою. З такими рольставнями можливо не тільки регулювати рівень температури в приміщенні, але й знизити витрати на опалення.


Рольставні з армованого профілю

Доведення профілю до форсованого стану шляхом екструзії проводиться високотехнологічним способом. Посилення ребер жорсткості поверхні призводить до підвищення міцних якостей готового виробу. Рекомендований до установки на об’єктах з матеріальними цінностями.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Контакти
Суми
(Суми)
Суми, вул. Заливна, 29/1
Конотоп
(Конотоп)
Конотоп, вул. Батуринська 22а
Суми
(Суми)
Суми, вул. Білопільський Шлях, 16
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige3 786 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 164 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 242 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140010 880 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250024 150 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 145 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?