Продаж та встановлення воріт, ролет та автоматики в Краматорську

Елементи захисту будівель і території преміум класу - ролети, ворота, паркувальних систем та сонцезахисні конструкції для жителів Краматорська і регіону

Різноманітний світ роллетной продукції і точної автоматики від «ВСВ-Груп» в Краматорську

Краматорськ – ювелірне серце України з такою ж самобутньої витонченою архітектурою, «місячним» рельєфом і багатою історією. Самобутність і привабливість, яскравість барв створюють неповторну чарівність міста і околиць. Тут поєднуються суворі лінії промислових комбінатів і витонченість парків відпочинку.

Компанія «ВСВ-Груп» з 2015 року успішно реалізувала проекти по оснащенню приватних і виробничих об’єктів ролетними конструкціями і ворітними системами у Краматорську. Значна кількість замовлень з регіону зумовила відкриття краматорського регіонального представництва для оперативності виконання замовлень і зручності ознайомлення з пропонованим асортиментом продукції.

У сфері бізнес-інтересів компанії «ВСВ-Групп» представлені такі напрямки:

 • ролетні конструкції всіх типів і модифікацій;
 • ворота в’їзні, гаражні, промислові всіх видів;
 • сонцезахисні системи та обладнання;
 • пристрої контролю в’їзду на територію і організації паркінгів;
 • техніка для складу і організації зберігання.

Весь асортимент доступний до замовлення як в стандартних типорозмірах, так і по ексклюзивному проекту з можливістю вибору основних матеріалів і декоративного оформлення.

Звернення до регіонального представництва в Краматорську спростить вибір і забезпечить доступ до сервісних послуг замовлення, які посприяють оперативності виготовлення, збереження доставки і подовження терміну експлуатації придбаного обладнання. Наші фахівці зі значним досвідом роботи та високою кваліфікацією не тільки забезпечать інформативний супровід проекту, а й допоможуть у виборі модифікації відповідно до бюджету. Вони зроблять все можливе, щоб співпраця з «ВСВ-Груп» була гарантією якості і надійності.

Тільки компанія «ВСВ-Груп» може запропонувати весь спектр послуг від ескізу і проекту до монтажу і післягарантійного обслуговування:

Представлений асортимент продукції

«ВСВ-Групп» не тільки забезпечує український ринок новаціями представленої продукції, а й може запропонувати класичні вироби, які користуються популярністю завдяки якості та надійності. У нашому асортименті весь модельний ряд популярних в Європі ролет, воріт, обладнання для складського господарства і сонцезахисних систем, а також паркувального обладнання. Тепер всі групи таких товарів доступні не тільки жителям столиці, а й жителям Краматорська і регіону. Також ми гарантуємо оперативність виготовлення замовленої продукції без втрати якості.

«ВСВ-Групп» не тільки власник інтернет-магазину, а й досвідчений виконавець послуг, пов’язаних з проектуванням та монтажем кожного виду з запропонованої товарної групи. Штат наших співробітників складається не тільки з менеджерів і проектантів, але і монтажних бригад високої кваліфікації. Тому ми можемо гарантувати збереження виробу при доставці і високу якість монтажних операцій відповідно до регламенту і технічних умов об’єкта.

Асортимент продукції «ВСВ-Групп», що реалізується на території України, в тому числі і в Краматорську, включає наступні розділи.

«ВСВ-Груп» легко реалізує навіть найсміливіші задуми
Ворота

Категорія включає не тільки інноваційні секційні або підйомно-поворотні ворота, але і класику – розсувні ворота. Можливості виробництва і якість застосовуваних матеріалів дозволяють створювати конструкції підвищеної зносостійкості і естетичності, які стануть функціональною прикрасою в’їзного простору і всього об’єкта.


Ролети

Дана категорія тільки набирає популярність у українського споживача, але вже багато замовників оцінили по достоїнству функціональність цих захисних елементів. Ролети, рольвіконниці, ролетні решітки та рулонні ворота замінюють металеві грати та віконниці, досить мобільні і невибагливі до технічних умов об’єкта. Але при цьому не поступаються по зносостійкості і здатності протистояння злому застарілим захисним елементам.


Автоматика

Віддалене курування забезпечить безперешкодний проїзд на територію будинку або паркування не виходячи з автомобіля. Електричні і механічні системи контролю надійно захистять Вашу власність від зловмисників.

Співпраця з «ВСВ-Групп» - якісне обслуговування і ексклюзивність проектів для жителів Краматорська і регіону

Динамічність розвитку і регулярне поповнення асортименту компанії «ВСВ-Групп» дозволяють розширювати сферу діяльності, запропонувати клієнтам сучасні розробки і високотехнологічну продукцію, а також широкий спектр послуг із супроводу замовлення. Ми прагнемо до того, щоб наші замовники із задоволенням зверталися до нас зі своїми ідеями, які наш досвід, кваліфікація та кадри дозволяють втілити в ефективний проект з тривалим безперебійним терміном експлуатації.

Гарантія якості, прийнятні ціни, ексклюзивний проект обладнання – ті пункти сервісу, які забезпечують споживачам привабливість співпраці з «ВСВ-Групп». Наші менеджери завжди раді вітати клієнтів в регіональному офісі або здійснити інформаційну підтримку в інтернет-магазині компанії, щоб співпраця з нами залишила тільки приємні враження і була взаємовигідною.

Лідерство завдяки партнерству

Компанія «VSV-group» понад 14 років займається постачанням на український ринок комплексних рішень для герметизації та автоматизації отворів. Накопичений досвід і партнерство з кращим європейським виробником ГК АЛЮТЕХ дозволяють нам пропонувати клієнтам рішення високого класу.

Наші пріоритети

Для нашої компанії репутація та інтереси клієнта є пріоритетними цінностями, тому успіх завершеного проекту і тривалий термін експлуатації встановленого обладнання для нас важливіше нарощування обсягу продажів. Ми прагнемо, щоб наші замовники поверталися до нас тільки за новинками і могли з гордістю рекомендувати своїм близьким і знайомим асортимент продукції і послуг «ВСВ-Групп» в Краматорську і регіоні.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Ми прагнемо, щоб замовлення відповідало технічним умовам об’єкта максимально точно. Тому готові надати послуги фахівця для виконання вимірювань та визначення можливих умов експлуатації. Це гарантує не тільки точність відповідності, а й впливає на термін служби обладнання.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Дякуємо! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Олексій Фролов

Співробітник банку

Нарешті ми з дружиною побудували будинок своєї мрії! Ми спочатку думали, що родзинкою нашого будинку будуть вікна. Потім нам здавалося, що основною прикрасою стане дах. Але реальним завершенням робіт і «фінальним акордом» вдома стали ворота! У нас будинок і паркан з однакового цегли побудовані. Тому ворота в гараж і в’їзні ворота оживили загальну композицію. Спасибі дизайнеру «VSV-group» за підбір варіантів, а хлопцям за ідеальну установку!

Контакти
Маріуполь
(Маріуполь)
Маріуполь, вул. Троїцька 65/13
Краматорськ
(Краматорськ)
Краматорськ, вул. Дворцова 57
Дружківка
(Дружківка)
Дружківка, вул. Козацька, 62а
Маріуполь
(Маріуполь)
Маріуполь, вул. Куїнджі, 6
Ексклюзивність готового проекту

Сучасні технології виробництва дозволяють створювати ролетні і ворітні конструкції в різних модифікаціях збірки і оформлення. Тому «ВСВ-Групп» може гарантувати неповторність дизайну замовленої конструкції і її відповідність ескізу замовника.

Питання та відповіді
 • Як здійснюється організація доставки і монтажу?

  В якій би точці регіону або України не знаходився об’єкт замовника, ми можемо запропонувати супутні проект додаткові послуги. Доставка і установка обладнання, виконані акуратно і відповідно до регламенту, вбереже обладнання від псування, а клієнта від «головного болю» як доставити габаритні конструкції або обладнання. Вибрані моделі заявку можна оформити в Запорізькому регіональному представництві.

 • Як часто оновлюється асортимент товарів?

  «ВСВ-Групп» веде моніторинг затребуваності товарних одиниць, а також на правах партнерства співпрацює з провідними європейськими виробниками обладнання, наприклад, Alutech (Білорусія), Comunello (Італія). Тому у нас можна придбати не тільки класичні варіанти, але і ті новинки, які ще не вийшли на український ринок.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?