Ролети в Краматорську

Захисні жалюзі з металопрофілю від «ВСВ-груп» - гідне прикраса Ваших вікон, альтанок, веранд і балконів

Ролети - універсальний захист вхідних і віконних прорізів

Всупереч розповсюдженій думці, ролети – не просто захисні елементи для торгових точок, що наглухо закривають отвір або вітрину. Сучасні конструкції можуть бути як глухими, так і перфорованими, з ексклюзивною обробкою або офсетним друком.

Створені за індивідуальним проектом, ролети на вікна можуть служити елементом функціонального захисту, тобто захищати інтер’єр і майно не тільки від сонячних променів, але і протистояти спробам проникнення зловмисників. Актуальною залишається також функція енергозбереження, яка також під силу ролетам, що встановлюються на двері або гараж для запобігання витоку тепла.

Зовні ролети представляють собою гнучке полотно з горизонтальних сегментів, здатне скручуватися в компактний рулон. Від властивостей і конфігурації ролетних сегментів залежить підсумкова функція всієї конструкції. Існує кілька різновидів і моделей, які розрізняються не тільки розміром полотна, а й функціональністю, також може бути різним управління ролетами і спосіб монтажу.

Крім того, приводи ролетних конструкцій можуть бути не тільки ручними, а й автоматичними, з оснащенням електронікою. Вона дозволяє інтегрувати ролетну автоматику в систему «розумний будинок», керувати в залежності від ступеня освітлення або зі смартфона. Для цього автоматика має бути доповнена метеочутливими датчиками.

Компанія «ВСВ-Груп» пропонує всі види ролет в Краматорську, як стандартні моделі, так і виробництво за ексклюзивним проектом. Також окрема пропозиція для об’єктів комерції – нанесення на ролетне полотно методом офсетного друку будь-якого зображення, в тому числі і рекламного змісту, що дозволяє забезпечити привабливість і впізнаваність об’єкта.

Різновиди модельного ряду ролет

Для регіонального представництва в Краматорську компанія «ВСВ-Групп» підготувала зразки як популярної продукції, яка вже заслужила довіру українських споживачів, так і інновації в сфері ролетних систем і модифікацій. Налагоджена партнерська співпраця з провідними виробниками ролет та автоматики дозволяють запропонувати клієнтам «ВСВ-Групп» якісні і високотехнологічні вироби за оптимальними цінами без прихованих платежів і націнок дилера.

На сьогоднішній день, через більш ніж 10 років з моменту запуску цього бізнес-напрямку, наша компанія має достатній досвід виробництва і монтажу ролет не тільки в Києві, а й по всій Україні. З відкриттям регіонального представництва ролети в Краматорську не тільки можна оперативно замовити, а й організувати роботи по установці придбаних конструкцій.

Розібратися з нюансами кожної моделі, розглянути їх принципові відмінності і переваги допоможуть наші кваліфіковані менеджери. Зв’язатися з представництвом з приводу консультативної інформації можна будь-яким зручним способом, а детально і наочно ознайомитися з асортиментом продукції – в регіональному представництві. Тут вашій увазі будуть представлені:

 • основні види ламелей – ролетних сегметів, в тому числі і для збірки рольрешіток;
 • асортимент застосовуваних матеріалів для складання ролетного полотна;
 • колірні палітри – базова і ексклюзивна;
 • типи приводів для ручного та автоматичного керування ролетами;
 • види декоративного оздоблення;
 • типи захисних коробів;
 • додаткові аксесуари.
За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних ролетних виробів
Переваги ролетів

Затребуваність ролет пояснюється їх вартістю, тривалим терміном служби і простотою монтажу, так як встановлювати ролетні полотна можна на будь-якому етапі функціонування будівлі. Широкий вибір типорозмірів, особливостей побудови та конфігурації, а також декоративного оформлення є не єдиними достоїнствами роллетной продукції. Також до її переваг необхідно віднести:

 • забезпечення контролю за природним освітленням і оглядовістю об’єкта;
 • охоронні заходи щодо елементів скління;
 • протистояння спробам злому і вандалізму;
 • мінімізація пилового забруднення інтер’єру і попадання несприятливих опадів;
 • естетичність в поєднанні з функціональністю, в тому числі і використання ролети в якості рекламної площі.
Асортиментний ряд ролетних систем з обширного каталогу «ВСВ-Груп»
Жалюзі з металопрофілю

Найпоширеніший варіант облаштування віконних і балконних прорізів. Завдяки цінової доступності, легкі зразки з металевого або алюмінієвого профілю можна зустріти на більшості вікон житлових будинків. Кольорові і фактурні варіації таких моделей приносять практичну користь і естетичну красу.


Ролети з пінним наповнювачем

Термоізольовані властивості поліуретану в пінному стані активно застосовуються в багатьох сферах промисловості. Наповнювач розміщують між двох шарів профілю, заповнюючи їм весь вільний простір. Такий прошарок не тільки зберігає тепло в приміщенні, але і відмінно поглинає вуличний шум.


Перфоровані моделі

Моделі виготовляються з армованого профілю. За рахунок збільшення ребра жорсткості підвищується опір конструкцій до злому. Їх також рекомендують встановлювати в місцях з підвищеною вітряностю.

Супутні послуги з виробництва та встановлення ролет від «ВСВ-Групп» для Краматорська

Виробництво

Ідея замовника буде втілена в готовий об’єкт за допомогою високотехнологічного виробництва і можливостей виготовлення, складання і обробки продукції

Виготовлення

За основоположні принципи виготовлення ролетних продукції застосовуються тези європейського регламенту якості і безпеки, які гарантують тривалий і безперебійний термін служби, а також екологічність готового виробу.

Установка

Виконання монтажних робіт кваліфікованими фахівцями має пріоритетне значення для тривалості експлуатації. Тому компанія «ВСВ-Групп» пропонує своїм клієнтам сервісні послуги, в тому числі доставку і установку ролет в Краматорську, регіоні або в будь-якому населеному пункті України.

Гарантія

Для встановлених силами компанії механізмів і конструкцій діє термін гарантії 1 рік. На зовнішнє оздоблення ролет виробник надає розширену гарантію – 10 років з моменту установки.

Реалізовані проєкти компанії «ВСВ-груп»
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Контакти
Маріуполь
(Маріуполь)
Маріуполь, вул. Троїцька 65/13
Краматорськ
(Краматорськ)
Краматорськ, вул. Дворцова 57
Дружківка
(Дружківка)
Дружківка, вул. Козацька, 62а
Маріуполь
(Маріуполь)
Маріуполь, вул. Куїнджі, 6
Ролети від «ВСВ - Груп» - естетика з відмінною функціональністю

Особливості технології складання та оформлення дозволяють створювати ексклюзивні ролети, вписувати їх в загальну архітектуру, не порушуючи при цьому естетичність фасаду. Такі конструкції незамінні, так як характеризуються і мобільністю, і багатофункціональністю, і міцністю.

Компанія «ВСВ-Групп» пропонує купити ролети в Краматорську з можливістю створення ексклюзивних конструкцій, а також замовити пакет сервісних послуг, що включають виготовлення, доставку, монтаж і налагодження функціональності. Довіряючи втілення своєї ідеї «ВСВ-Групп», клієнт гарантовано отримає не тільки ролети найвищої якості, але можливість виконання проекту «під ключ» з інформативно-консультаційним супроводом кожного етапу замовлення.

Якщо огляд асортименту на сайті компанії не допоміг визначитися з вибором, менеджери нашої компанії завжди готові ознайомити з асортиментом, детально пояснити особливості пропонованої продукції. Тільки привітний прийом і компроміс у будь-яких складнощах вам запропонує «ВСВ-Групп»!

Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige3 786 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 164 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 242 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140010 880 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250024 150 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 145 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Питання та відповіді
 • Який матеріал виготовлення використовується для ролетів?

  Різноманітність ролетної продукції забезпечено в першу чергу застосуванням різних матеріалів для складання полотна. Крім того, окрема ролета може також включати комбінацію різних елементів – глухих ламелей або перфорованих для оглядовості і забезпечення природного освітлення. Всі типи ламелей ділять на три види:

  • металопрофіль – найбільш економічний тип, призначений на отвори, площа яких не перевищує 5 кв.м, затребуваний для монтажу на приватні домоволодіння і промислові об’єкти;
  • пінонаповнений профіль – відноситься до середньої цінової категорії, є оболонкою з алюмінію і внутрішнього наповнення поліуретановою піною різного ступеня щільності, відрізняється енергозберігаючими і антивандальними властивостями завдяки багатошаровості;
  • екструдований профіль – досить дорогий матеріал, тому що для його виготовлення використовуються злитки алюмінію, встановлюється на прорізи до 15 кв.м, не призначений для енергозбереження, але характеризується підвищеною зламостійкістю.
 • Які функціональні відмінності ролетних полотен?

  Функціональність ролетних полотен також дозволяє їх розділити на:

  • рольвіконниці – найбільш поширена модифікація, в провадженні якої застосовуються різні типи ламелей в залежності від необхідності збереження оглядовості (ламелі з перфорацією і без неї), характеризуються середнім ступенем захисту приміщення від ультрафіолету, опадів і несприятливих температур;
  • захисні ролети – найчастіше застосовуються в якості елементів безпеки об’єктів, що становлять підвищену цікавість у зловмисників, заповнюються зазвичай екструдованим профілем різної конфігурації;
  • ролетні решітки – відносяться до елементів безпеки, які крім стійкості до злому забезпечують збереження елементів скління отвору, але не порушують його оглядовості, затребувані бля обладнання вітрин, терас і альтанок, тому що не перешкоджають вільній циркуляції повітря.
 • Які є способи управління ролетами?

  Керувати переміщенням ролетного полотна можна двома способами – ручним або автоматичним. Автоматика для ролет – додаткова опція, яка трансформує полотно в інтелектуальну конструкцію за допомогою доукомплектації спеціальними датчиками. Ручне управління – базовий привід, який також має свій асортимент різновидів в залежності від габаритів полотна.

  Ручне керування

  Для оснащення ролет ручним приводом в конструкції в залежності від її маси може використовуватися один з трьох типів ручних приводів:

  • стрічковий тип – вал і котушка з’єднуються між собою міцною стрічкою, яка приводить в рух ролету, призначений для полотен до 15 кг, належить до економічних варіантів управління;
  • воротковий тип – передбачає наявність ручки-воротка, що діє за принципом кардана, встановлюється на полотна до 30 кг, відноситься до середньої цінової категорії;
  • пружинно-інерційний механізм – передбачає наявність пружини всередині валу, яка призводить полотно в рух, призначений для полотен до 60 кг.
Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?