Ролети в Кременчузі

Захищаємо комерційну нерухомість і об'єкти торгівлі від злочинних посягань та хуліганських витівок з компанією «ВСВ-груп»

Ролети від «ВСВ-груп» це:

Універсальні захисні жалюзі з підвищеною опірністю до злому від «ВСВ-груп» в Кременчуці

Власники приватних будинків та квартир на перших поверхах багатоквартирних будинків відносяться до групи ризику і є найбільш вразливою категорій громадян. Майно та грошові кошти, цінні папери та ювелірні прикраси найпростіше вкрасти через вікно, розташоване на невеликій висоті від землі. Альтернативою залізній решітці на сьогоднішній день виступають захисні ролетні системи ― конструкції, що володіють високою зламостійкістю й підвищеною міцністю.

Моделі рольставен із екструдованого профілю можна зустріти і в банках ― зазвичай такими сучасними гратами обладнується вікно касира. Популярні захисні жалюзі і в торгових точках: в кіосках і маленьких магазинчиках на зупинках громадського транспорту. Вони надають презентабельний і стильний вигляд самій будові та наділяють його функціями підвищеної безпеки. Ригельні запірні механізми, фіксатори полотна і продумані системи антивандальних коробів нададуть гідну відсіч злочинцеві. Часом, зіткнувшись з необхідністю примусового розкриття ролети, зловмисник залишає спроби проникнути в приміщення.

У торговому представництві «ВСВ-груп» в Кременчуці Вам можуть запропонувати надійні моделі рольставен із перфорованого профілю з посиленими ребрами жорсткості. Залежно від фінансових можливостей, Ви можете вибрати ролети від першого до сьомого класу по зламостійкості. Для порівняння, найдешевша модель здатна витримати натиск з боку злочинця протягом 15 хвилин. Додаткове оснащення кодовим замком також запобігає несанкціонованому доступу.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних ролетних виробів
Варіації на тему ролетних систем від компанії «ВСВ-груп» в Кременчуці
Алюмінієві жалюзі й ролети з металопрофілю

Найбільш доступні варіанти для облаштування віконних і мансардних прорізів для звичайного покупця. Хороша якість ролет за розумні гроші роблять їх популярними для міських і сільських жителів. Ламелі конструкції мають невелику вагу, не обтяжують віконний блок. Вони не схильні до утворення корозії або іржі, не вимагають спеціального фарбування або догляду.


Рольставні з пінним прошарком

Наповнювач з поліуретану ― це пориста речовина, що має безліч осередків в структурі. Виготовляється із полімерних сплавів і ефірних масел шляхом спінювання. У конструкції ролети наповнювач грає роль проміжного терморегулюючого шару. З такими захисними жалюзі Вам не страшний лютий мороз або нестерпна спека.


Захисні системи з екструдованого профілю

Найнадійніші з усіх ролетних варіацій. Стабільні до злому й мають високий клас опірності до пожежі. Армування профілю відбувається запатентованим методом екструзії й форсування ребер жорсткості елементів.

Реалізовані проєкти компанії «ВСВ-груп»
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige3 786 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 164 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 242 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140010 880 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250024 150 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 145 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?