Автоматика для воріт в Кропивницькому

Приводи автоматичного доступу до воротних і ролетних конструкцій збільшують термін експлуатації виробів і дарують комфортний доступ для господарів і гостей

Автоматика для воріт - багатофункціональний елемент комфортабельного в'їзду

Устаткування воріт автоматичним управлінням – елементарний комфорт з високим ступенем надійності, що дозволяє з мінімумом витрат часу надійно замкнути або оперативно відкрити в’їзд, всього лише натискаючи функціональні кнопки, і при цьому не залишаючи салон авто, завдяки технологічним особливостям встановленого обладнання.

Можливості блокування в’їзду за допомогою автоматичної системи управління стануть надійним елементом, який забезпечує схоронність майна і запобігає несанкціонованому доступу. Установка автоматичного приводу можлива на будь-який тип воріт, важливо тільки правильно підібрати відповідний комплект.

Сучасна автоматика для воріт монтується на рулонні, розсувні, відкотні ворота незалежно від типорозміру. Фахівці компанії «ВСВ-Групп» володіють достатнім досвідом, щоб запропонувати на вибір кілька моделей автоматичних приводів, з яких клієнт може вибрати оптимальний варіант. Відвідування регіонального представництва компанії в Кропивницькому дозволить швидко розібратися в асортименті і замовити збірку автоматичної системи. Також можемо запропонувати роботи по монтажу, налагодженню та обслуговуванню придбаного у нас обладнання.

Сервіс від компанії «ВСВ-Групп» включає:

 • знайомство з модельним рядом автоматики для воріт в Кропивницькому від провідних європейських виробників;
 • проект виконання робіт по автоматизації вже експлуатованих ворітних модифікацій і систем;
 • вибір повного комплекту обладнання в’їзду, що включає ворота і автоматичний привід, як від одного виробника, так і від різних;
 • оформлення договору поставки;
 • опційно – доставка, монтаж, налагодження, технічне обслуговування.

Ми гарантуємо інформаційний супровід замовлення і кваліфіковану консультацію з будь-якого питання.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасної пускової системи
Переваги автоматики для воріт

Багато користувачів вже по достоїнству оцінили можливості автоматики для воріт в Кропивницькому, так як її установка на ворітні системи забезпечує ряд істотних переваг.

Зручність управління в будь-яку погоду

Якщо необхідно швидко відкрити або закрити ворота в проливний дощ, під час поривчастого вітру або в заметіль, то автоматичний привід з дистанційним управлінням дозволяє це виконати за допомогою функціональної кнопки без необхідності виходу користувача на територію.

Відсутність стороннього шуму

Хід полотна при грамотному підборі модифікації автоматичного приводу відбувається плавно і безшумно, не супроводжуючись електричним або ударно-механічним звуковим супроводом.

Надійність і безпека експлуатації

Механічна і електрична частина приводу оснащені системою датчиків, які забезпечують блокування або розблокування системи в разі відсутності електропостачання, а також запобігають зіткнення людини або тварини зі стулкою воріт, негайно розгортаючи її хід в протилежну сторону.

Захист від злому і проникнення

В системі автоматичного приводу присутня функція блокування. Вона по надійності не поступається звичайному механічному замку і є елементом безпеки, здатним протистояти «увазі» недоброзичливців.

Різновиди автоматичних систем
Автоматика для гаражних воріт

В’їзд в гараж передбачає установку одного з двох видів автоматики: ланцюгової або вальної. За конструкцією вони практично не мають відмінностей, монтуються на валу приводу. Значущим є габарити полотна і інтенсивність використання. Для великих за площею з високою інтенсивністю експлуатації ворітних систем завжди застосовується для автоматизації вальний привід. Ланцюгова модель краща для побутових потреб, вона ж відноситься до дешевших конструкцій.


Автоматика для відкотних воріт

При підборі комплекту автоматики для воріт важливо забезпечити відповідність габаритів стулки і характеристик потужності приводу. Так як принципових конструктивних відмінностей в цій категорії автоматики немає, то потужність приводу залишається визначальним фактором.
Визначити габарити стулки і технічні умови монтажу може фахівець «ВСВ-Групп» при виїзді на об’єкт замовника. Це також вбереже від недоцільної покупки і помилок, які часто роблять клієнти через незнання, сподіваючись, що велика потужність може компенсувати нерівності направляючої або інших дефектів. Тому важливо перед вибором автоматичної системи забезпечити необхідну плавність ходу ворітної стулки.


Автоматика для розсувних воріт

Автоматизуючи розсувні моделі, замовник може зробити вибір з двох видів приводів даної категорії: лінійний тип – відрізняється компактністю і повною ізоляцією від зовнішнього середовища механізму переміщення стулки; важільний тип – передбачає наявність важеля передачі зусилля від мотора до стулки.


Автоматика для промислових воріт

Такі ворота характеризуються не тільки значною площею полотна, а й значною частотою здійснення повних циклів роботи. Також технічні умови монтажу часто вимагають можливості синхронізації управління воротами і встановленого перевантажувального обладнання, тому автоматика для промислових воріт повинна володіти розширеним функціоналом, а також передбачати: наявність вального типу приводу; підвищені характеристики потужності; стійкість до інтенсивності експлуатації; наявність механізму захисту на випадок обриву і збереження працездатності без електропостачання; здатність протистояти злому і експлуатаційним пошкодженням.

Автоматика для воріт: повний сервіс - від вибору пристрою до пуско-налагоджувальних робіт

Для жителів Кропивницького і регіону компанія «ВСВ-Групп» допоможе вибрати і купити автоматику для воріт з широкого асортименту новинок і класичних пристроїв. Тільки у нас клієнти можуть замовити розробку індивідуального проекту автоматизації або комплексне рішення по обладнанню в’їзду воротами з автоматичною системою управління. Також ми можемо запропонувати виконати силами компанії:

 • забезпечення консультативного супроводу на всіх етапах підбору модифікації, виконання замовлення і договірних зобов’язань;
 • консультативний супровід кожного етапу операції або співпраці;
 • організацію доставки по Кропивницькому або в будь-який регіон України на об’єкт замовника;
 • виїзд фахівця для визначення технічних умов об’єкта для оптимальної відповідності приводу планованим умовам використання;
 • пусконалагоджувальні роботи з виїздом монтажної бригади безпосередньо на об’єкт;
 • технічне обслуговування встановлених пристроїв з гарантією якості.

Автоматика для воріт від «ВСВ-Групп» - якісні пристрої для комфортного відкриття / закриття воріт

У Кропивницькому представництві «ВСВ-Групп» жителі міста і регіону можуть замовити виготовлення та складання будь-якого типу автоматичного приводу, ціна якого буде значно нижче, ніж у конкурентів.

При цьому зберігається гарантія безкоштовного сервісного обслуговування силами компанії протягом її терміну. Більше не потрібно відчувати муки, вдивляючись в монітор в пошуках необхідного обладнання. Відвідування офісу компанії прискорить не тільки виробництво замовлення, але і його комплексне виконання.

Наші фахівці ознайомлять не тільки зі зразками продукції, вартість або зовнішній вигляд яких зацікавив замовника, а й дадуть відповідь на всі питання, пов’язані з автоматизацією воріт. Гарантія якості і широкий спектр послуг – наші можливості для ваших ідей!

Готові рішення
Відгуки наших клієнтів
Ілля

Хірург

Хороша автоматика, користуємося з задоволенням, дійсно хороша якість, зі встановленням проблем не виникало. Швидко реагує на сигнал. За швидке доставлення – дякую!

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Ціни на автоматику
НазваЦіна***
AN-Motors ASG1000 4KIT - комплект приводу для гаражних воріт4 556 грн
Гаражний привід Marantec Comfort 606 624 грн
Автоматика Alutech Levigato LG-800 * - привід для гаражних воріт4 165 грн
Автоматика Alutech Roto RTO-1000KIT - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)8 721 грн
Автоматика Comunello Fort 1000 - комплект приводу для воріт (вага до 1000 кг)10 473 грн
Автоматика AN-Motors ASL1000Kit - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)7 770 грн
Автоматика Comunello Abacus 300 - комплект приводу для розпашних воріт14 513 грн
AN-Motors ASW 4000 Kit - комплект привода для розпашних воріт13 752 грн
Автоматика Alutech Targo TR-3531-230KIT - привід для промислових воріт10 789 грн
Німецька автоматика Marantec STAW1-7-19 KE / 230V для промислових воріт11 348 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Питання та відповіді
 • Які принцип дії автоматичних приводів?

  Вальний привід

  Монтується на вал, в якому також передбачені торсіонні пружини і барабан з декількома канавками для розміщення троса. Від натягу троса залежить хід ворітного полотна.

  Ланцюговий привід

  Привід оснащений механізмом з редукторною передачею. Монтаж цього типу виконується на вал. Управління ходу полотна залежить від натягу ланцюга, який при відкритті намотується на вал барабана.

  Лінійний привід

  Механізм передбачає наявність герметичного корпусу, який встановлюється на стулку. У корпусі розміщений обертально-рухливий гвинт, який передає зусилля на гайку і таким чином забезпечує плавний хід полотна.

  Важільний привід

  У цьому типі механізму привід доповнено важільної передачею, яка за принципом роботи передає зусилля на ворітну стулку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?

Оберіть тип продукції, оберіть параметри та ми зробимо точный розрахунок

Тип продукту:

На гаражные ворота в Черкассах

На гаражные привода в Черкассах

На роллеты в Черкассах

На роллеты в Чернигове

На гаражные привода в Чернигове

На гаражные ворота в Чернигове

На роллеты в Черновцах

На гаражные привода в Черновцах

На гаражные ворота в Черновцах

На роллеты в Хмельницкому

На гаражные ворота в Хмельницкому

На гаражные привода в Хмельницкому

На гаражные ворота в Херсоне

На гаражные привода в Херсоне

На роллеты в Херсоне

На гаражные ворота в Ужгороде

На гаражные привода в Ужгороде

На роллеты в Ужгороде

На роллеты в Тернополе

На гаражные привода в Тернополе

На гаражные ворота в Тернополе

На гаражные ворота в Сумах

На гаражные привода в Сумах

На роллеты в Сумах

На гаражные ворота в Стрые

На гаражные привода в Стрые

На роллеты в Стрые

На роллеты в Сватово

На гаражные привода в Сватово

На гаражные ворота в Сватово

На гаражные ворота в Ровно

На гаражные привода в Ровно

На роллеты в Ровно

На гаражные ворота в Полтаве

На гаражные привода в Полтаве

На роллеты в Полтаве

На роллеты в Павлограде

На гаражные привода в Павлограде

На гаражные ворота в Павлограде

На гаражные ворота в Новоселице

На гаражные привода в Новоселице

На роллеты в Новоселице

На гаражные ворота в Николаеве

На гаражные привода в Николаеве

На роллеты в Николаеве

На гаражные ворота в Мариуполе

На гаражные привода в Мариуполе

На роллеты в Мариуполе

На гаражные ворота в Луцке

На гаражные привода в Луцке

На роллеты в Луцке

На роллеты в Кропивницком

На гаражные привода в Кропивницком

На гаражные ворота в Кропивницком

На гаражные ворота в Конотопе

На гаражные привода в Конотопе

На роллеты в Конотопе

На гаражные ворота в Краматорске

На гаражные привода в Краматорске

На роллеты в Краматорске

На гаражные ворота в Кременчуге

На гаражные привода в Кременчуге

На роллеты в Кременчуге

На роллеты в Ивано-Франковске

На гаражные привода в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Ивано-Франковске

На гаражные ворота в Закарпатье

На гаражные привода в Закарпатье

На роллеты в Закарпатье

На гаражные ворота в Житомире

На гаражные привода в Житомире

На роллеты в Житомире

На гаражные ворота в Дружковке

На гаражные привода в Дружковке

На роллеты в Дружковке

На гаражные привода в Волновахе

На гаражные ворота в Волновахе

На роллеты в Волновахе

На гаражные привода в Виннице

На гаражные ворота в Виннице

На роллеты в Виннице

На гаражные ворота в Белгород-Днестровске

На гаражные привода в Белгород-Днестровске

На роллеты в Белгород-Днестровске

На гаражные ворота в Бердянске

На гаражные привода в Бердянске

На роллеты в Бердянске

На роллеты в Бердичеве

На гаражные привода в Бердичеве

На гаражные ворота в Бердичеве

На роллеты в Кривом Роге

На гаражные привода в Кривом Роге

На гаражные ворота в Кривом Роге

На гаражные привода во Львове

На гаражные ворота во Львове

На роллеты во Львове

На гаражные ворота в Запорожье

На роллеты в Запорожье

На гаражные привода в Запорожье

На гаражные привода в Днепре

На роллеты в Днепре

На гаражные ворота в Днепре

На гаражні приводи в Одесі

На відкатні ворота в Одесі

На ролети в Одесі

На гаражні ворота в Одесі

На гаражні ворота у Харкові

На гаражні приводи у Харкові

На відкатні ворота у Харкові

На ролети у Харкові

На гаражні ворота

На ролети

На ролетні ворота

Маркізи

На розпашні ворота

На відкатні ворота

На промислові ворота

Двері для холодильної камери

Жорсткі маятникові двері

Гнучкі маятникові двері ПВХ

На гнучкі стрічкові ПВХ

Розрахунок вартості шлагбауму

На гаражні приводи

На розпашні приводи

Відкатні приводи

Фурнітура

Вартість палетних стелажів

На поличні стелажі

Вартість консольних стелажів