Гаражні ворота в Кропивницькому

Компанія «ВСВ-Групп» реалізує Ваші сміливі фантазії і перетворить їх на реальність ― від класичних варіантів орних конструкцій до ультрамодних секційних і панорамних воріт

Гаражні ворота - надійність в поєднанні з респектабельністю

Для сучасних гаражних воріт характерне поєднання високотехнологічних матеріалів, які в сукупності з особливостями складання дозволять створювати лаконічні, стійкі до зносу конструкції з різним функціоналом і можливістю установки автоматики для воріт.

Довгий час замовлення виготовлення ворітних систем займав досить багато часу. Тому мінімізувати ці витрати, а також забезпечити можливість наочної демонстрації сучасних технологій виробництва воріт гаражних в Кропивницькому дозволило відкриття регіонального представництва компанії «ВСВ-Групп». Наші менеджери завжди готові презентувати клієнтам асортимент продукції, ознайомити з варіантами оздоблення, типами воріт і надати консультацію з питань виробництва, доставки і установки конструкцій.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних гаражних воріт
Модифікації воріт для в'їзду та боксів від " ВСВ-Груп”
Розсувні ворота

Дана конструкція не втрачає своєї актуальності в якості гаражних воріт. Так як технології дозволяють мінімізувати парусність стулок, розсувні ворота доцільні для облаштування прорізів великої площі, ангарів, майстерень.


Секційні ворота

Являють собою мобільне полотно з окремих горизонтальних секцій. Модифікація потребує дотримання умови наявності стельового простору, так як при відкритті полотно йде вгору. Така модифікація затребувана в якості енергозберігаючого елемента, завдяки наявності складної ущільнювальної системи, що запобігає витік тепла.


Рулонні ворота

Складаються з ролетних профілів ламелей, які для мобільності полотна з’єднуються так, щоб воно могло згорнутися в рулон при відкритті отвору. Так як варіантів ламелей досить багато, з їх допомогою можна створювати естетичні та функціональні конструкції, невибагливі до умов монтажу та експлуатації.


Ворота поворотно-підйомного типу

Полотно цього типу воріт суцільне і при відкритті не складається, а після повороту піднімається до стелі. Конструкція потребує посилення дверного отвору для жорсткості кріплення механізму відкриття.

Вимоги до гаражних воріт

Незалежно від площі отвору гаража, ворота гаражні повинні відповідати наступним вимогам в обов’язковому порядку:

 • безпека – процес здійснення повного циклу і принцип роботи воріт і механізмів не повинен бути пов’язаний з ризиком зіткнення, обриву полотна, травм і каліцтв;
 • функціональність – конструкція повинна стати ергономічним доповненням в’їзду з оптимальними параметрами герметизації отвору для безперешкодного в’їзду;
 • відповідність технічним умовам об’єкта – категорично забороняється встановлювати ворота в умовах невідповідності типорозміру і габаритів отвору, так як при цьому не тільки порушується естетичність і функціональність конструкції, але може стати причиною аварійних ситуацій;
 • відповідність технічним умовам об’єкта – обрана модифікація і її технічні характеристики повинні відповідати геометричним параметрам і планованій частоті повних циклів;
 • стійкість до зовнішнього середовища – функціонування воріт гаражних в Кропивницькому не повинно залежати від температури і погодних явищ, також зовнішнє оформлення повинно бути розраховане на мінімум десятирічний термін служби без реставраційних робіт;
 • ізоляційні властивості – герметизація отвору гаража повинна запобігати витоку тепла і підтримувати мікроклімат в приміщенні;
 • безперебійність – механізм відкриття ворітної системи повинен зберігати працездатність і бути захищений від впливу опадів і спроб злому.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Вибір воріт від «ВСВ-Групп» - оптимальні параметри з максимальною вигодою

Для компанії «ВСВ-Групп», яка дорожить своєю репутацією, важливо пропонувати клієнтам тільки якісну продукцію. В асортименті присутні як серії ворітних модифікацій, які вже перевірені в експлуатації на об’єктах в Кропивницькому і в Україні, так і новинки, ще незнайомі українському споживачеві.

У нас в представництві або на сайті інтернет-магазину vsv-group можна замовити не тільки виготовлення гаражної конструкції, а й обговорити надання різних сервісних послуг: виконання монтажних робіт, організацію доставки, синхронізацію автоматики для воріт з уже встановленою гаражною конструкцією.

Також всім нашим замовникам доступна гарантія на виконані роботи та встановлені ворота гаражні в Кропивницькому з гарантійним сервісом і післягарантійним обслуговуванням. За всіма питаннями, що виникають в процесі вибору, реалізації проекту або обслуговування ворітних систем рекомендуємо звертатися до менеджерів «ВСВ-Групп», які завжди готові прийти на допомогу.

Відгуки наших клієнтів
Кирило Євсєєв

Підприємець

З «VSV-group» раніше не працював. Свій вибір на їхню користь зробив, тому що їх заміряє приїхав першим, вони також першими зробили конкретну пропозицію, і вони привозять конструкції, виготовлені на заводі (не в гаражі, не в підвалі, а саме на заводі). Я спочатку замовив в’їзні ворота. Встановили. Просто цукерочка !!! Тоді замовив ще гаражні ворота і ролети на перший поверх. При установці не був присутній і дуже хвилювався. Тільки даремно! Все вийшло ідеально !!!

Іван Колодяжний

Бізнесмен

З «VSV-group» працюю не перший раз. Колись відкривав магазин і замовляв у них захисні ролети на вітрини. Ролети і зараз працюють ідеально. Тому, коли я побудував свій будинок, то не замислюючись викликав зморщок «VSV-group». Буквально через пару днів мені надали креслення і рекомендації з підготовки прорізів. За кольором із запропонованих варіантів я вибрав «Золотий дуб». Коли будинок був готовий, мені за 2 дня поставили відкатні ворота, хвіртку і двоє секційних воріт на гаражі! Спасибі! Знову все відмінно! Від радості я накрив хлопцям галявину з шашликами!

Симоненко Вікторія

Власник консалтингової компанії

Я будувала цей будинок і підбирала кожну цеглинку особисто. Тому і до вибору воріт підійшла дуже серйозно. Якщо з гаражними воротами визначилися відразу (темне полотно фільонки), то в’їзні ворота я вибирала довго. Спасибі інженеру, що терпляче пропонував варіанти і чекав поки я визначуся. Зрештою зупинилася на коричневої штампованої фільонки. Вийшло таке класичне поєднання, що я в захваті! Всім рекомендую ворота Алютех від «VSV-group» !!!

ІНШЕ
Як обрати фурнітуру для відкатних воріт?
5 січня 2020
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Питання та відповіді
 • Які ще бувають типи воріт для гаража?

  Розстібний

  Мають нескладну конструкцією і не вимагають великих витрат при експлуатації. При бажанні можуть бути автоматизовані.

  Вироби підйомно-поворотного типу

  Виготовляються з цілісного полотна. Підходять для житлових, складських і виробничих приміщень.

Ціни на гаражні ворота
НазваЦіна***
Гаражні ворота з сендвіч-панелей Alutech Classic 2250х2125 мм M-гофр колір під дерево «золотий дуб»24 174 грн
Підйомні секційні ворота для гаража Алютех Класик 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний23 460 грн
Гаражні ворота Alutech Trend 2500х2125 мм L-гофр білого кольору17 748 грн
Ворота гаражні з сендвіч-панелей Алютех Тренд 2125х2125 мм мікрохвиля колір червоний16 320 грн

* * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?