Ролети в Кропивницькому

Захисні жалюзі з металопрофілю від «ВСВ-Групп» - гідне прикраса Ваших вікон, альтанок, веранд і балконів

Ролети - естетичний елемент надійного захисту від злому

Сучасні тенденції диктують необхідність утеплення об’єкта, а неконтрольоване зростання злочинності – захист свого майна. Вікна та двері завжди були головними елементами вільного проникнення зловмисників в домоволодіння або на промисловий об’єкт. Еволюція захисних систем пройшла безліч етапів від дерев’яних віконниць до класичних металевих решіток. Інноваціями є ролетні системи. Це збірні конструкції, що складаються з горизонтальних елементів, які скріплюються один з одним із забезпеченням певної міри рухливості.

Полотно ролет відрізняється не тільки мобільністю, але і компактністю зберігання, що дозволяє їх встановлювати на об’єкти з будь-якими технічними умовами. Особливі різновиди ролетної продукції – рольрешіткі також забезпечують оглядовість в поєднанні з противандальними функціями.

Глухе полотно ролет, що переміщується по напрямних – незамінний елемент енергозбереження. За рахунок наявності ущільнювальної системи така конструкція вбереже від холоду і не допустить утворення протягів.

Ролетна продукція затребувана серед українських споживачів, як приватних, так і власників об’єктів промислового і цивільного призначення. Різної складності та модифікації ролети в Запоріжжі, а також на будівлях інших українських міст, можна побачити не тільки на перших поверхах або офісних приміщеннях. Також актуальними стають:

 • обладнання панорамних балконів;
 • оснащення терасових конструкцій;
 • зонування офісних і торгових площ.
Різноманітність конструкцій: популярні види і особливості ролетів

Ролетна продукція, з якою можна ознайомитися в запорізькому регіональному представництві компанії «ВСВ-Групп», представляє широкий асортимент різних модифікацій. Вони відрізняються:

 • складом ролетного полотна;
 • зовнішнім оформленням;
 • функціональним призначенням;
 • конфігурацією ламелей;
 • способом управління.

Особливістю ролет є можливість виготовлення широкого діапазону типорозмірів. Тому допускається установка однотипних ролет на вікна та двері, а й оформлення терас і альтанок.

Компанія «ВСВ-Групп» пропонує жителям Запоріжжя і регіону замовити виготовлення ролет будь-якої складності і призначення. Яку б модель не вибрав наш клієнт – якість і надійність будуть незмінні. Також пропонуємо виконання комплексних замовлень, що включають проект, виробництво, установку і автоматизацію ролетних конструкцій.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасних ролетних виробів
Переваги ролетів

Вибір ролет для об’єкта – можливість забезпечити отвори не просто функціональними елементами захисту, але також досить естетичними конструкціями. Полотно може бути оформлено різними варіантами фарбування або кольорового друку, що дозволяє використовувати його в якості рекламної площі або об’єднання в єдиний архітектурний стиль з усіма елементами.

Також ролети характеризуються такими перевагами:

 • монтаж на будь-якому етапі експлуатації будівлі без ризику пошкодження оздоблювальних матеріалів;
 • невибагливість до параметрів отвору;
 • захист елементів скління;
 • забезпечення оглядовості;
 • для окремих модифікацій – функція енергозбереження;
 • захист інтер’єру від ультрафіолету.
Асортиментний ряд ролетних систем з великого каталогу "ВСВ-Групп"
Жалюзі з металопрофілю

Найпоширеніший варіант облаштування віконних і балконних прорізів. Завдяки цінової доступності, легкі зразки з металевого або алюмінієвого профілю можна зустріти на більшості вікон житлових будинків. Колірні і фактурні варіації таких моделей приносять практичну користь та естетичну красу.


Рольставні з пінополіуретановим прошарком

Термоізольовані властивості поліуретану в пінному стані активно застосовуються в багатьох сферах промисловості. Наповнювач розміщують між двох шарів профілю, заповнюючи їм весь вільний простір. Така прошарок не тільки зберігає тепло в приміщенні, але і відмінно поглинає вуличний шум.


Ролети з екструдованого профілю

Моделі виготовляються з армованого профілю. За рахунок збільшення ребра жорсткості підвищується опірність конструкцій до злому. Їх також рекомендують встановлювати в місцях з підвищеною вітряну./p>

Проект, монтаж та обслуговування ролет в Запорізькій області від «ВСВ-Групп»

Виробництво

Забезпечення відповідності обраної модифікації ролет виконується за рахунок виробництва продукції за індивідуальним проектом. Це гарантія того, що конструкції не втратять функціональність і експлуатаційний ресурс.

Виготовлення

При виготовленні ролетної продукції еталоном є міжнародні стандарти якості та безпеки, адаптовані для України. Це свідоцтво про повну відповідність продукції санітарним нормам і кліматичним умовам.

Установка

Для отримання доступу до гарантійного обслуговування компанія «ВСВ-Групп» пропонує жителям Запоріжжя і області замовити установку ролет силами фахівців компанії. Наша бригада не тільки виконає монтаж і налагодження обладнання, а й технічне обслуговування механізмів.

Гарантія

Для механізмів і полотна надається гарантія з безкоштовним обслуговуванням – 1 рік. На зовнішнє покриття діє розширена гарантія – 10 років з початку експлуатації.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Ролети від «ВСВ - Груп» - багатофункціональний елемент об'єкта будь-якого призначення

Регіональне представництво «ВСВ-Групп» в Запоріжжі, одне з небагатьох в Україні, яке надає повний асортимент і можливості компанії для споживачів. Втілення ідеї замовника через регіональне представництво значно економить час. Всі роботи будуть виконані набагато швидше і при цьому не потрібно переплачувати за посередництво, так як «ВСВ-Групп» є партнером виробників ролетної продукції, що виключає приховані платежі і дилерські націнки.

Навіть в регіоні ми готові надати не тільки можливість покупки ролет, але і весь спектр супутніх послуг, включаючи:

 • виїзд фахівця на об’єкт;
 • виконання проекту;
 • виготовлення необхідних елементів;
 • автоматизацію комплекту;
 • доставку на об’єкт;
 • налагодження обладнання;
 • технічне обслуговування.

Довіряючи свою безпеку збереження майна нам, клієнт гарантовано отримає першокласний сервіс за прийнятними цінами!

Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige3 786 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 164 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 242 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140010 880 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250024 150 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 145 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Питання та відповіді
 • Який матеріал виготовлення використовується для ролетів

  Різноманітність ролетної продукції забезпечено в першу чергу застосуванням різних матеріалів для складання полотна. Крім того, окрема ролета може також включати комбінацію різних елементів – глухих ламелей або перфорованих для оглядовості і забезпечення природного освітлення. Всі типи ламелей ділять на три види:

  • металопрофіль – найбільш економічний тип, призначений на отвори, площа яких не перевищує 5 кв.м, затребуваний для монтажу на приватні домоволодіння і промислові об’єкти;
  • пінонаповнений профіль – відноситься до середньої цінової категорії, є оболонкою з алюмінію і внутрішнього наповнення поліуретановою піною різного ступеня щільності, відрізняється енергозберігаючими і антивандальними властивостями завдяки багатошаровості;
  • екструдований профіль – досить дорогий матеріал, тому що для його виготовлення використовуються злитки алюмінію, встановлюється на прорізи до 15 кв.м, не призначений для енергозбереження, але характеризується підвищеною зламостійкістю.
 • Які функціональні відмінності ролетних полотен

  Функціональність ролетних полотен також дозволяє їх розділити на:

  • рольвіконниці – найбільш поширена модифікація, в провадженні якої застосовуються різні типи ламелей в залежності від необхідності збереження оглядовості (ламелі з перфорацією і без неї), характеризуються середнім ступенем захисту приміщення від ультрафіолету, опадів і несприятливих температур;
  • захисні ролети – найчастіше застосовуються в якості елементів безпеки об’єктів, що становлять підвищену цікавість у зловмисників, заповнюються зазвичай екструдованим профілем різної конфігурації;
  • ролетні решітки – відносяться до елементів безпеки, які крім стійкості до злому забезпечують збереження елементів скління отвору, але не порушують його оглядовості, затребувані бля обладнання вітрин, терас і альтанок, тому що не перешкоджають вільній циркуляції повітря.
 • Які є способи управління ролетами

  Керувати переміщенням ролетного полотна можна двома способами – ручним або автоматичним. Автоматика для ролет – додаткова опція, яка трансформує полотно в інтелектуальну конструкцію за допомогою доукомплектації спеціальними датчиками. Ручне управління – базовий привід, який також має свій асортимент різновидів в залежності від габаритів полотна.

  Ручне керування

  Для оснащення ролет ручним приводом в конструкції в залежності від її маси може використовуватися один з трьох типів ручних приводів:

   • стрічковий тип – вал і котушка з’єднуються між собою міцною стрічкою, яка приводить в рух ролету, призначений для полотен до 15 кг, належить до економічних варіантів управління;
   • воротковий тип – передбачає наявність ручки-воротка, що діє за принципом кардана, встановлюється на полотна до 30 кг, відноситься до середньої цінової категорії;

  • пружинно-інерційний механізм – передбачає наявність пружини всередині валу, яка призводить полотно в рух, призначений для полотен до 60 кг.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?