Автоматика для воріт в Кривому Розі

Автоматичне оснащення в'їзних воріт і ангарних конструкцій від "ВСВ-груп" ― раціональне рішення і комфорт в будь-яку погоду

Автоматика від ВСВ-Груп це:

Електромеханічні приводи з гарантією від виробника в Кривому Розі

Комплекти автоматики від “ВСВ-Груп” відрізняються надійністю механізмів і якістю комплектуючих. Компанія працює тільки з перевіреними заводами ― виробниками автоматики для воріт і рольставен різного типу. Довгі терміни бездоганної співпраці допомогли “VSV-Group” укласти дилерські ексклюзивні угоди з багатьма європейськими промисловими компаніями. Прямі поставки значно здешевлюють вартість кінцевого виробу, що робить ціну на продукцію від нашого бренду найнижчою в Україні. У всіх регіональних представництвах компанії присутні комплектуючі та витратні запасні частини для оперативного обслуговування в разі поломки.

Виробничо-торговий офіс “ВСВ-Груп” у Кривому Розі покликаний забезпечити потреби жителів регіону у високоякісній ролетній та ворітній продукції. Інженерно-технічний склад береться за комплексне вирішення складних завдань із оснащення промислових підприємств і ангарних приміщень складського типу приводами віддаленого доступу. Крім основних комплектів автоматики, у нас в офісі Ви можете замовити додаткові аксесуари: фотоелементи, датчики руху, пульти управління. Додаткові елементи допоможуть вам максимально полегшити користування воротами, забезпечать безпеку для домочадців і улюблених вихованців і стануть надійними помічниками в побуті.

Фахівці “VSV-Group” в Кривому Розі візьмуть на себе турботу по підбору та встановленню автоматики правильного типу для вже існуючої ворітної конструкції. Або запропонують новий варіант воріт з повною комплектацією пусковим приводом. Приємним бонусом для покупців є хороша знижка на подальше післяпокупне обслуговування автоматики по закінченню гарантійного періоду.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення Вашої мрії ― установки сучасної пускової системи
Автоматичні приводи з урахуванням типу і конструкції воріт
Облаштування в'їзду в гараж

Найпоширенішими видами при організації в’їзду в гараж є ворота рулонного або секційного типу. За допомогою ланцюгового або вального приводів полотна воріт безшумно піднімаються вгору і надійно фіксуються в стельовому просторі. Автоматика для таких воріт розрахована на інтенсивні щоденні навантаження і відрізняється високим експлуатаційним терміном.


Відкатні ворота для фасаду будинкової території

Приводяться в рух редукторним мотором. Його потужність підбирається в залежності від ваги ворітного полотна і його ходу вправо або вліво. Привід має захисний кожух, що протидіє попаданню вологи всередину механізму. Деталі виготовлені з литої сталі, використовуються арктичні масла високої в’язкості.


Складські приміщення ангарного типу

Від принципу відкриття ― всередину або назовні ― лежить доцільність використання приводів важільного або лінійного типу. Потужність двигуна розраховується в залежності від ваги полотна воріт і матеріалу конструкції.

Готові рішення
Відгуки наших клієнтів
Ілля

Хірург

Хороша автоматика, користуємося з задоволенням, дійсно хороша якість, зі встановленням проблем не виникало. Швидко реагує на сигнал. За швидке доставлення – дякую!

Про воротні системи
В’їзні ворота Prestige – ексклюзивне рішення для дому
4 грудня 2019
ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
Про воротні системи
Чим відрізняються побутові гаражні ворота від промислових?
21 січня 2020
Ціни на автоматику
НазваЦіна***
AN-Motors ASG1000 4KIT - комплект приводу для гаражних воріт4 711 грн
Гаражний привід Marantec Comfort 606 849 грн
Автоматика Alutech Levigato LG-800 * - привід для гаражних воріт4 306 грн
Автоматика Alutech Roto RTO-1000KIT - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)9 017 грн
Автоматика Comunello Fort 1000 - комплект приводу для воріт (вага до 1000 кг)10 829 грн
Автоматика AN-Motors ASL1000Kit - комплект приводу для відкатних воріт (вага до 1000 кг)8 034 грн
Автоматика Comunello Abacus 300 - комплект приводу для розпашних воріт15 006 грн
AN-Motors ASW 4000 Kit - комплект привода для розпашних воріт14 219 грн
Автоматика Alutech Targo TR-3531-230KIT - привід для промислових воріт11 155 грн
Німецька автоматика Marantec STAW1-7-19 KE / 230V для промислових воріт11 733 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?