Ролети в Кривому Розі

Захисні жалюзі від "ВСВ-Груп" ― витончені вікна, затишний мікроклімат в будинку і значна економія витрат на енергоносії

Ролети від" ВСВ-Груп " це:

Рольставні та захисні жалюзі від флагмана української ролетної промисловості “ВСВ-Груп”

Корисність оснащення дверних і віконних прорізів сучасними моделями ролет набирає популярність серед жителів усіх регіонів України. Епоха масивних залізних решіток йде в історію, поступаючись місцем новим моделям із високотехнологічного матеріалу. Безпека домочадців, працівників і відвідувачів, захист приватної власності від злому і проникнення завжди будуть знаходиться в пріоритетних завданнях власника житлового сектора або керівника підприємства. Особливої актуальності в додатковій охороні й захисту набувають приміщення, що знаходяться на перших або цокольних поверхах багатоповерхових будівель.

Регіональне представництво “ВСВ-Груп” в Кривому Розі ― це група торгових офісів, складських приміщень і виробничих площ, розташованих по всьому місту і області. Підібрати необхідні захисні віконні елементи для фасадів будь-якої специфіки Вам допоможуть наші технічні інженери і торгові менеджери. Проаналізувавши різні фактори знаходження об’єкта (поверховість, прохідна здатність, погодні умови), вони запропонують розгорнутий план по переобладнанню прорізів із урахуванням Ваших побажань по дизайну і вартості.

Для полегшення подальшої експлуатації в користуванні захисними жалюзі, можливе їх оснащення автоматичними блоками управління. Таке розумне рішення дозволить Вам використовувати ролети без застосування ручних зусиль для відкривання і закривання конструкцій. Індивідуальні налаштування приводів управління рольставнями дозволяють моделям автоматично закриватися при зміні зовнішніх факторів: при поривчастому вітрі, зміні температури, настанні темного часу доби.

За довгі роки роботи ми розробили дорожню карту для здійснення вашої мрії-установки сучасних ролетних виробів
Багатоликість ролетних виробів від "VSV-Group" в Кривому Розі
Металопрофільні жалюзі

Зразки з металевого легкого профілю різних кольорів і фактурних поверхонь відносяться до ролет із перевіреною репутацією і славою. Хороша ціна, відмінні зносостійкі якості, довговічність в експлуатації роблять ці зразки позиціями, що найбільш за все продаються. Єдина умова для оснащення отвору вікна ― площа полотна не повинна перевищувати більше 5 квадратних метрів.


Пінонаповнені ролети

Пористий пінний наповнювач, виготовлений із поліуретану і насичених ефірних масел, успішно застосовується для збільшення функціонального ресурсу жалюзі. Внутрішній простір профілю з прокатної сталі заповнюється пористою речовиною ― пінополіуретаном. Такий прошарок підвищує опірність рольставен до сильних поривів вітру і опадів. Теплоізолюючий шар, як в термосі, перешкоджає втратам тепла в опалювальний сезон, а в жарку пору року ― не допускає перегріву від прямих сонячних променів.


Перфоровані моделі

Жалюзі з екструдованого профілю виготовляються технологічним способом за запатентованою методикою. Посилення ребер жорсткості елементів профілю збільшує показники опірності готової моделі віконниці до злому і зовнішніх механічних впливів. Такі ролетні системи можна зустріти на фасадах банківських будівель і магазинів.

Реалізовані проєкти компанії VSV-GROUP
Відгуки наших клієнтів
Катерина і Віктор Степаненко

Молода сім'я

Коли закінчили будівництво заміського будинку, постало питання про безпеку. Ми не знали будемо жити там постійно або «наїздами», тому вирішили поставити грати. За порадою сусідів звернулися в «VSV-group». Після перегляду запропонованих варіантів ми на пару днів впали в ступор! Такого розмаїття по нашому бюджету ми не очікували !!! У підсумку вибрали ексклюзивні ролети з круглими коробами. Установка пройшла швидко, а на фасаді будинку не залишилося ні подряпини, ні відколу. Плюс дуже задоволені якістю ролет!

Короленко Антон

Приватний підприємець

Відкрив недавно кафе. Воно знаходиться в парку, тому додаткові заходи безпеки довелося прийняти. Оскільки кафе побудовано зі зрубу мені запропонували захисні ролети із забарвленням «Золотий дуб». Вийшло шикарно. Для зниження вартості я замовив ручне управління ролетами. Все працює ідеально і шикарно виглядає !!! Ми їх навіть не завжди відкриваємо. Спасибі всім співробітникам «VSV-group»! Рекомендую!

Олег

Бізнесмен

Зробив собі криту парковку у дворі. Довго думав, які ворота поставити щоб заощадити максимально і виглядало нормально. Після звернення в «VSV-group» мені запропонували варіант ролетних воріт з автоматичним управлінням. Все класно презентували, запропонували на вибір кілька кольорів. Установка зайняла всього 1 день! Автоматика працює ідеально, ворота відкриваються практично беззвучно! Дякую справжнім майстрам за їхню роботу!

ПРО РОЛЕТНІ СИСТЕМИ
Чи можна зламати ролети?
20 грудня 2019
ІНШЕ
Як захистити альтанку від сонця, вітру і дощу?
27 грудня 2019
Про воротні системи
Як збільшити термін служби гаражних воріт
27 листопада 2019
Ціни на ролетні системи
НазваЦіна***
Білі захисні ролети 600х1900 теплої серії Prestige3 786 грн
Бюджетні ролетні ворота 2400х2200 серії Тренд12 164 грн
Захисні ролети з підвищеною стійкістю до злому в коричневому кольорі2 242 грн
Захисні ролетні решітки AEG84 900х140010 880 грн
Пінонаповнені ролетні ворота Prestige 4000х250024 150 грн
Захисні решітки на вікна 1200х900 з профілю AEG8410 145 грн

* * * * Зверніть увагу, що вартість монтажу наших конструкцій залежить від складності та обсягу виконуваних робіт. Вона не включена в суму зафіксовану в таблиці і прораховується для кожного конкретного замовлення в індивідуальному порядку.

Хотите, перезвоним Вам
за 30 сек?